Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pokemonu 1. sezonas op?
Anime forum > Anime > Requests
Ginta
Ir radusies situācija, ka ir nepieciešamība pēc pokemonu op dziesmas (vai vismaz teksta) latviešu valodā.
Un es ticu, ka ir bīstami ko tādu šeit vaicāt (un es ceru, ka spēs daži labi kadri atturēties no liekiem komentāriem), bet mazums - ja nu kādam ir aizķēries kāds ieraksts vai varbūt kāds mazs būdams ir skatijies/zinājis/iegaumējis tās tekstu.

Ja kas - varat rakstīt arī privāti.
Leilum liela pateicība, ja kāds spēs palīdzēt.
edg
Nevar rakstīt privāti! Es arī gribu!

Vārdus ta vēl var atrast, kaut atšķirīgus, bet audio/video... mājās pameklēšu, varbūt tomēr kaut kur ir.
Ginta
QUOTE(edg @ Nov 6 2009, 16:02) *

Nevar rakstīt privāti! Es arī gribu!

Vārdus ta vēl var atrast, kaut atšķirīgus, bet audio/video... mājās pameklēšu, varbūt tomēr kaut kur ir.


Ou... brīnumi notiek. (Pati pusi dienas nomeklējos un nekā.) Tagad jāizdomā, kurējie varētu būt precīzāki un jāmēģina salikt ar melodiju kopā...
Lai vai kā - ja arī neatrodas Tev audio/video, liels, liels paldies arī par to pašu. <3
edg
Man nav. Ja nu vienīgi VHS, bet to tik drīz nepārbaudīšu... Hmm... Nē, arī audio kasetē (vai nav jau jāsāk skaidrot, ka kādreiz tādas arī eksistēja?) neir.

P.S. Klausīties vidusskolā taisītu radio mix ir awesome! laugh.gif
Ginta
QUOTE(edg @ Nov 7 2009, 20:32) *

Man nav. Ja nu vienīgi VHS, bet to tik drīz nepārbaudīšu... Hmm... Nē, arī audio kasetē (vai nav jau jāsāk skaidrot, ka kādreiz tādas arī eksistēja?) neir.
P.S. Klausīties vidusskolā taisītu radio mix ir awesome! laugh.gif
Man jau nu noteikti vēl nav jāskaidro, kas ir magnētiskās lentas. X3
Hnn... Īstenībā tas netā esošais teksts liekas mazliet neprecīzs, jo dažbrīd liekas, ka īsti neiet kopā ar melodiju... hnnn... nu neko, būs mums jāimprovizē. XD
Vēlreiz PALDIES~
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.