Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kāpēc un kas?
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
reien
Man radās tāds jautājums- kāpēc jūs lasāt mangu un/vai skataties anime? smile.gif
kāda bija pirmā manga/ anime? tongue.gif
Ginta
QUOTE(reien @ Nov 17 2009, 00:09) *
Man radās tāds jautājums- kāpēc jūs lasāt mangu un/vai skataties anime? smile.gif
kāda bija pirmā manga/ anime? tongue.gif

http://otaku.lv/index.php?showtopic=1402
Un vaicāt "kāpēc?" ir diezgan dīvaini. Tikpat labi varētu vaicāt, kāpēc tiek skatītas filmas/lasīti žurnāli un/vai grāmatas - atbildes visticamāk būtu līdzvērtīgas.
anti
Skatos animē, jo tas ir stilīgi un forši.
Lasu mangu, jo tur ir daudz bilžu un tāpat neprotu lasīt, yo!
FuschichO
QUOTE(anti @ Nov 17 2009, 11:59) *

Skatos animē, jo tas ir stilīgi un forši.
Lasu mangu, jo tur ir daudz bilžu un tāpat neprotu lasīt, yo!


Atgādini Madaru Bahmani. Trollenes. I kinda like it. Es pievienojos, ja drīkst.
Arta
Kāpēc? Bcuz of language and arts, mostly. Sometimes interesting story. :'D
Kura? Death Note, ja neskaita pok3mōnus pa lnt pirms 1000 gadiem, kad tāpat nesapratu, kas ir anime. xD

Characters - their appearance, characteristics.. i lyk charas.
Tigra2
Skatos anime, jo man patīk lielacainie cilvēki ar tarantul-matiem, un tā interesantā japāņu izpratne par to kā visam jānotiek. :3

Lasu mangu, jo tur viss notiek ātri un ir interesanti attēlots. :B

Edit: Un, jā mana pirmā anime, ko skatījos pa LNT bija Pokemoni, bet pirmā anime, ko skatījos apzinoties, ka tā ir anime, ir Inuyasha.
JnVbt
varu tikai pievienoties visām iepriekšējām atbildēm smile.gif
interesanti, piemēram, izlasīt mangu un pēc tam noskatīties animi lai salīdzinātu kā kur kas attēlots
utt.
reāli primā skatītā anime droš vien bija pokemoni
tomēr visu manu mīlestību tajos laikos izpelnījās tieši ''Digimoni'' biggrin.gif
IPB Image wub.gif
awww rolleyes.gif
reien
Nu jā, digimoni un pokemoni patiešām ir gandrīz pirmās bērnības anime, lai gan manējā pati primā bija sailor moon un godīgi sakot arī vistuvākā sirdij.. smile.gif
personīgi es skatos anime tieši dēļ sižetiem, kā arī lai smeltos iedvesmu savai grāmatai, ko rakstu smile.gif
mangu lasu reti, bet pēdējā laikā arī tā ir iepatikusies smile.gif mangu lasu tikai tādēļ, ka konkrētajai mangai nav anime, un tomēr gribētos redzēt/palasīt kko vairāk no sava mīļākā žanram, protams, manga manuprāt ir arī laba tādēļ, ka notikumi tur attīstās uz priekšu, ja pat anime vēl nav wink.gif
Kikyou
Es divu gadu vecumā nokritu no divstāvu gultas otrā stāva un sasitu galvu, un tad vienā autoavārijā sasitu galvu, un tad man viens stulbs sīkais ar ķieģeli iemeta pa galvu, un tad man cits stulbenis iemeta ar velosipēda stūri pa galvu, un tad es otrajā klasē paskrēju zem mašīnas un sasitu galvu pret asfaltu (šuves gan nevajadzēja likt!), un vismaz reizi divās nedēļās atsītu galvu, tādējādi daļēji iesprūstot nelielā vecumā, tāpēc man šķiet, ka animēs viss ir ļoti smuki uzzīmēts un ka tās lielās acis ir sasodīti skaistas, nevis izskatās pēc marsiešiem. Kā arī, centrā ļoti bieži mēdz būt augumā/vecumā nelieli tēli. Kaut kas par cinīšiem un vezumiem. Nu jā.
Vispār man animācija kā tāda patīk, jo tā spēj parādīt daudz vairāk par citiem mēdijiem. Var uzrakstīt lappusi garu dabas aprakstu, bet bilde taču pasaka miljoniem vārdu, un kustīga bilde - vēl vairāk! Var jau, var uztaisīt live action filmu ar nenormāliem CG, bet neesam vēl mēs tik forši, lai varētu likt datorgrafikai PILNĪBĀ saplūst ar filmēto. Bet animācijā? Animācijā dzīvē neiespējamās lietas saplūst ar iespējamajām nevainojami, jo viss ir vienādā veidā radīts.

Vai kaut kā tā. Es nezinu vispār. 9_6 Vispār man arī vienalga. Kāpēc es vispār te līdu un kaut ko rakstīju?

QUOTE(FuschichO @ Nov 17 2009, 13:34) *

QUOTE(anti @ Nov 17 2009, 11:59) *

Skatos animē, jo tas ir stilīgi un forši.
Lasu mangu, jo tur ir daudz bilžu un tāpat neprotu lasīt, yo!


Atgādini Madaru Bahmani. Trollenes. I kinda like it. Es pievienojos, ja drīkst.

Tāda zoss tu. C:
edg
QUOTE(Kikyou @ Nov 20 2009, 02:57) *


ETM tev iemeta ar velosipeeda stuuri pa galvu? Man jau taa likaas.

P.S. Jo man patiik, kad bilde leenaam paarvietojas, un nekas nenotiek. Un man patiik 23 seeriju gatavoshanaas mega final action battle, kursh taa arii nepienaak. Un tie joki, kas visu laiku atkaartojas HAHA, vnk reeciigi, man patiik, tie ljoti smiekliiigi. Un visvairaak man patiik gljeevie characteri, jo tad es varu justies varens.
Kikyou
QUOTE(edg @ Nov 20 2009, 21:11) *

QUOTE(Kikyou @ Nov 20 2009, 02:57) *


ETM tev iemeta ar velosipeeda stuuri pa galvu? Man jau taa likaas.

Tagad es zināšu ko sist!!
FuschichO
QUOTE(Kikyou @ Nov 20 2009, 02:57) *

Tāda zoss tu. C:

Izjāj mani! C:
IPB Image

Nu labi- es sāku interesēties par anime bērnības nostalģisko atmiņu pārņemta. Un tā ari joprojām dzīvoju bērnībā, galīgi atpalikusi prātā.
Jā, tieši šī iemesla dēļ es nevaru iejusties starp jaukajiem interneta troļļiem, man ir pārāk zems IQ- tāpēc arī animu ir īsti piemērota man. Mani var tikai izmantot kā jājamlopiņu. Māku arī taisīt tēju, ja nu kas. Bet tādu tizlu- ieber biezumus krūzē un pārlej ūdeni karstu. :C
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.