Help - Search - Members - Calendar
Full Version: plansheteeees!!
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
kabuki
taatad... meedzu pa retam iegriezties deviantart un paveerot digitaalos briinumus.. tas mani parasti tiktaal iedvesmo, ka uzreiz top skice, kura tiek ieskeneeta:) un saakas darbs Photoshopaa.. parasti letaals:(

gribeeju tikai noskaidrot- ir kaads, kas veiksmiigi kraaso bez planshetes? t.i. ar peli only?smile.gif
jo man nu pilniigs craps sanaak parasti xD taatad man to norakstiit uz apstaakljiem vai skilla truukumu?

paldies:) un sorry, ja apgruutinu xD
Hideki-E.D.Z
Visticamak skila trukums! wink.gif
Krasojot vai zimejot ar peli sanak tris reiz ilgak un grūtāk. Ka ari nozime ir taja cik labi tu proti rikoties ar photoshopu.
Es piemēram sākuma izmantoju SAI un nav ne vainas

Luk skice kuru biju zimejis ar peles palidzibu IPB Image
ar to pashu SAI

ja skice ir uzimeta kartigi tad krasojot nevajadzetu but nekadu problemu wink.gif smile.gif
kabuki
QUOTE(Hideki-E.D.Z @ Nov 23 2009, 18:07) *

Visticamak skila trukums! wink.gif
Krasojot vai zimejot ar peli sanak tris reiz ilgak un grūtāk. Ka ari nozime ir taja cik labi tu proti rikoties ar photoshopu.
Es piemēram sākuma izmantoju SAI un nav ne vainas

Luk skice kuru biju zimejis ar peles palidzibu IPB Image
ar to pashu SAI

ja skice ir uzimeta kartigi tad krasojot nevajadzetu but nekadu problemu wink.gif smile.gif


njaa..biggrin.gif tikko pats atkal meegjinaaju un arii par taam skiceem sapratu xD

tgd tikai taada lieta, ka es nevaru iedomaaties, kaa ar peli var uzziimeet tik f...ing ideaalu skici:D

sai ir some kind of software??smile.gif

QUOTE(kabuki @ Nov 23 2009, 18:16) *

QUOTE(Hideki-E.D.Z @ Nov 23 2009, 18:07) *

Visticamak skila trukums! wink.gif
Krasojot vai zimejot ar peli sanak tris reiz ilgak un grūtāk. Ka ari nozime ir taja cik labi tu proti rikoties ar photoshopu.
Es piemēram sākuma izmantoju SAI un nav ne vainas

Luk skice kuru biju zimejis ar peles palidzibu IPB Image
ar to pashu SAI

ja skice ir uzimeta kartigi tad krasojot nevajadzetu but nekadu problemu wink.gif smile.gif


njaa..biggrin.gif tikko pats atkal meegjinaaju un arii par taam skiceem sapratu xD

tgd tikai taada lieta, ka es nevaru iedomaaties, kaa ar peli var uzziimeet tik f...ing ideaalu skici:D

sai ir some kind of software??smile.gif

SAI jau ka4aajas.. paldies par padomu:*
Tigra2
Nuu, sākumā es arī zīmēju ar peli un, lai gan vairums teica, ka galīga kaka man sanāk, bet man liekas, ka atšķirība nav tik liela gala rezultātā. Neatkarīgi no tā vai zīmē ar peli vai planšeti, var dabūt labu rezultātu, vienīgais ar peli ir 2x(vai pat 5x) ilgāk, un (nosacīti)obligāta ir vai nu pentool(photoshop) vai arī vektoru(SAI), vai arī liekto līniju(mspaint) izmantošana, tad visdrīzāk neviens pat nepateiks ar ko ir zīmēts.

Tā kā.. noraksti uz skila trūkumu, ā un jā, ja darbā ieguldi mazāk par 10 stundām, tad uz slinkumu. (O jā, es arī esmu slinks, parasti XD)

A vispār, ielikšu mazu versiju no sava kādreiz ar peli zīmētā veikuma.

IPB Image

A vispār, jā, ir arī kaka, 2006 gads. XD
Hideki-E.D.Z
Šaubos vai ta kuru tu lade ir istā uzlausta! wink.gif
Es lietoju luk šo te (šaja verija ietilpst papildus otas) Sai

Linku atstaju uz 24 h pec tam noņmšu

Ar vektoru palidzibu ir diezgan viegli un patīkami zīmet. Vienigi photoshopa tas ir uztaisits maksimali stulbi.

Ja pekšņi esi vilies SAI tad uzmet aci youtuba wink.gif biggrin.gif
kabuki
aaam.. tikai peedeejais jautaajums! unsure.gif

jau darbojos sai:))

kaa tu dabuuji tos forshos pressure thingus aciim ar peli??smile.gif

uuun... paldies sauliit:*
Hideki-E.D.Z
IPB Image

vis ir pavisam vienkārši
Hideki-E.D.Z
zimejot skici labak neizmanto pressure jo var rasties problemas ar laukumu krasošanu
Hideki-E.D.Z
Lai lietotu pressure: katrai līnijai ko uzime ir divi punkti sakuma un beigu.Zīmējot pilnu darbu šādu punktu bus ļoti daudz.
Rīku josla izvelies pressure pectam uzspied uz vajadziga punkta un velc horizontala virziena.Tas ari vis

Strapcitu ta skice man stāv jau ilgu laiku nepabeigta un ir daudz vietu kuras vajag pielabot/parzimet tapec labak neizmanto ka paraugu jo sevišķi acis wink.gif laugh.gif
FuschichO
Iespaidīgi. Man gan rokas no pakaļas aug un es nevienu līniju ar peli nespēju novilkt tā, kā to gribu. Varbūt pele stulba. Tāpēc es par planšeti.
IPB Image
Kā redzi, tas laikam ir labākais uz ko ar peli esmu spējīga. Tālāk par seju galīgi nav iedvesmas neko darīt.
kabuki
bljaa hideki tu naac kaa briinums xD atgrizi manii veelmi ziimeet atkal:)
paarvilku jau lineartu savam sketcham:)) es par vektoriem jau sen zinaaju, bet nepietika praatinja izmantot:D paldies:wub:
Hideki-E.D.Z
Lūk vel daži no pirmajiem zimejumiem ar SAI
IPB Image

Šos te divus vari salidzinat un padomat. wink.gif

IPB Image
IPB Image

Kā redzi vienam ir biezakas konturu linijas bet otram plānākas.
Biezakas linijas vairak izceļ bet kuras labak izmantot??(par to es pat vel šaubos)
Melnas ph34r.gif linijas ari nav tas labakas vis atkarigs no ta how long you gonna spend your time for drawing this shit?

Minutes darbs...nu labi triju
IPB Image

kas atiecas uz krasošnu nevajag parspilet ar parak spilgtiem toņiem

nja šie ari nav tadi kas man patiku tāpec jau izlieku forumā sad.gif laugh.gif
kabuki
paldies par visu!

man tikai veel peedeejais luugums:)

juusu kritika... piedodiet par zemo kvalitaati un apzinos arii ljoti daudzas kljuudas, vnk man tgd nedeelju nebuus pieeja pie neta un gribeejaas jau shon iemest;) taadeelj arii nav fona un visaadu citaadu smikumlietinju:D


bljaa... ohmy.gif un cik ilgi vajag skillu ka4aat, lai tik burviigi ziimeetu?? smile.gif

ielikshu arii sketchu un lineworku:)

nu kaa man iet??smile.gif

LAMAAJIET MANI!!:D

blje es te pat riikoties kaartiigi nemaaku xD

nesmejaties par mani biggrin.gif
FuschichO
QUOTE(Hideki-E.D.Z @ Nov 23 2009, 23:18) *

nja šie ari nav tadi kas man patiku tāpec jau izlieku forumā sad.gif laugh.gif


Tev te bija topiks kaut kur? Laikam esmu aizmirsusi, ja ir- jūk visi niki. Jebkurā gadījumā, want to see MOAR!

Kabuki,
rokas nedaudz par garu un galva noteikti par mazu. Tāpat arī ieteiktu sākumā izmēģināt brutālo anime ēnojuma stilu- tikai ar diviem toņiem, kur viens ir gaisma, otrs ēna, bez jebkādām krāsu pārejām, citādi tā kā dari tagad, tas vēl ir pārāk advancēti tavam līmenim un rezultātā izskatās ne pārāk labi. Ā, un variē līnijas resnumu ne tikai dažādiem priekšmetiem, bet arī katrai detaļai atsevišķi.
To līniju sabiezinājums, kas iet zem formas, kā arī locītavu reģionā rada uzvarošu efektu.
Hideki-E.D.Z
Gruti izteikt kritiku bet
Pirmais ko nodomāju kas pie velna!?? blink.gif tas tapēc ka ādas tonis nav isti dabigs nedaudz par spilgtu.
Kopuma diezgan labi.
Domaju ka ķermenis ir labi izdevies.
Bet ja runa iet par stilistisko anime/mangas izpildijumu tad ļoti vāji(ar to es domaju anime raksturīgu sejas izteiksmi un visparējo tehnisko izpildijumu(kaut vai piemēram mati,deguns lupas,acis))

Protams kopuma es redzu ka zimejuma ir attelota amazone vai kautkas lidzigs. Gan biezie mati gan šķeps iederas diezgan labi

Mans jautajums: kads stils tevi tieši interse(izliec kadus atelus no anime vai mangas) spriežot pec darba tev vel tals ceļš ejams varu kļudities bet tu vel nesi tada limeni kad spetu izprast anime tieši no tehniska viedokļa
tie kuri labi zime zina par ko es runāju.

Nevajag atmest ar roku ja tevi tas pa tiešām intrese tad ta nav nekada problēma wink.gif smile.gif

Ir pars lietas ko varu ieteikt piemeram:
1.labakais veids ka macities zimet ir zimet no mangs(nevis anime)
Izprinte lauka to kas tev patik un zīmē
2.sac ar pamatu apgūšanu
IPB Image

Ka redzi galvas forma ir vairak lidziga olai
Un acis aperam ietilpst tris reizes(protams tas atkarigs no stila daudz realistiskaka dabiskaka stila acis ietilps daudzreiz vairāk)

ja kadam ir kadi jautājumi tad droši uzdodiet
Tapat šis forums ir gandriz izmiris dry.gif

Hideki-E.D.Z
Protams ķermenim ir daudz trukumu utt bet kopejais vizualais ir tiri labs
Ja es vertetu tapat ka es verteju savus darbus tad nekas izņemot F*cki*g sh*t no manis nenaktu lauka.

biggrin.gif Nepadodies gribu redzet tavu progresu wink.gif
Hideki-E.D.Z
QUOTE
cik ilgi vajag skillu ka4aat, lai tik burviigi ziimeetu??


Ja uz datora tad no 1meneša lidz ...vis atkarigs no tevis
ja uz papira vairaki gadi

Es par anime un mangu saku intreseties pirms kadiem 5gadiem sad.gif dry.gif unsure.gif laugh.gif
Zimet saku pirms 4gadiem bet ta aktivi tikai pirms 2gadiem
tas vienkarši ir ka nu kuram wink.gif
FuschichO
QUOTE(Hideki-E.D.Z @ Nov 24 2009, 00:21) *

ja kadam ir kadi jautājumi tad droši uzdodiet
Tapat šis forums ir gandriz izmiris dry.gif

A tu neatbildēji uz manu jautājumu. You got thread here? SHOW! Jo kā jau teicu- aizmirsu
Hideki-E.D.Z
Paradas interse?
Ja viens topiks bija pirms vairak ka gada bet tur neko ari isti neliku šeit
Skices ari 3 gadus vecas.
Bij doma kautko ievietot bet vel nesmu pabeidzis vnk pasktoties cik daudz vel jazime lai pabeigtu man paliek slikti blink.gif un nemaz neturpinu dry.gif unsure.gif .Pameģinšu meneša laika šo to pabeigt un pectam ari izlikt wink.gif
kabuki
paldies:D

jaa.. atziishos, ka shito nemeegjinaaju iisti anime stilaa xD man ir arii cits ar roku ziimeets smile.gif ieprieksh te liku:D

http://otaku.lv/index.php?showtopic=5407:)
FuschichO
QUOTE(Hideki-E.D.Z @ Nov 24 2009, 02:00) *

Paradas interse?
Ja viens topiks bija pirms vairak ka gada bet tur neko ari isti neliku šeit
Skices ari 3 gadus vecas.
Bij doma kautko ievietot bet vel nesmu pabeidzis vnk pasktoties cik daudz vel jazime lai pabeigtu man paliek slikti blink.gif un nemaz neturpinu dry.gif unsure.gif .Pameģinšu meneša laika šo to pabeigt un pectam ari izlikt wink.gif


O, tagad atceros. Hmm... pirs 3 gadiem zīmētās skices izskatās labāk kā 1 gadu vecs topiks. Oh well. Bet nu liekas, ja liksi, tad liksi kaut ko varenu. Vismaz tāda sajūta. Tāpēc jau arī gribās redzēt.
Hideki-E.D.Z
Nez vai to isti varētu saukt par varenu huh.gif bet uz to pusi
Vairākums visi ko likšu ir zimeti ar rapidiografu
Arta
Es arī izdomāju padalīties savā pieredzē par šo pele & planšete tēmu.

Pirmais ko nopietni mēģināju nofinišēt ar peli, tieši pirms gada ap šo laiku ir šis:
IPB Image

Var redzēt cik nelīdzens ir krāsojums un mati sanāk tā kā tādas plastmasas stieplītes, kas manāms īpaši uz galiem. Taču kaut kā jau visu aizkrāsoju.
Taču te ir arī otrs moments - es zīmēju to visu tā uz reālistiskāku pusi, nevis anime, kur tomēr ir noteiktas kontūras, līnijas un krāsojums var būt pavisam vienkāršs, tipa cell shading [piemēri no pokefreak - klik un klik - viņam padodas yummīgs šeidings]. Kas nenormāli lielu skilu neprasa, galvenais pacietību un biškucīt krāsu un objektu/cilvēku/whatever saprašanu.

Te vēlviens ar peli taisītais, mazliet vēlāk, kkad februārī.
IPB Image

Nūm grūti man ar to peli gāja, bet tik ļoti gribējās kaut ko tādu zīmēt, ka tomēr kaut kā saņēmos. :'D

Ām, nu jā, atradās vēl kkas vecāks. XD Te nu ir tās līnijas, kas norobežo to nevienmērīgā krāsojuma malu. Bet nu still, zis is full of fail
IPB Image

Beigu beigās, lineartiem iesaku to pašu, kas jau te iepriekš minēts - SAI - ar to. em. vektoru zīmējamo sadaļu whatever. xD Uzskatu, ka tur viss ir tik vienkārši un arī lots of fun to play with the lines.

Mja. Skill is needed. Still..
kabuki
chau:) paldies par komentiem.. i'm back:D pameegjinaaju veel kko:) liidz juusu liimenim veel taalu, bet nu.. man pasham shis patiik:D pagaidaam tikai sketch un lineworks... tuliit nodoshos arii kraasoshanai:)

sketchinsh:))
IPB Image


un linearts
IPB Image
nav jau nekas iipashs...
bet ar laiku sanaaks tikpat labi kaa art'a vai Hideki-E.D.Z tongue.gif
kabuki
un... mjaaa:D

diezgan stulbi sanaaca...

ar samazinaashanu- nenokopeeju pirms samazinaaju xD

par laimi biju jau uploadojis serverii arii lielo:) bet es nevaru vinju nokachaat:(

paliidzat, ja varat-
http://otaku.lv/gallery/displayimage.php?a...=63&pos=421

pievienojat kaads sheit kaa pielikumu biggrin.gif
Arta
Ūuu.

I see some future for you.

Bet nopietni, ja tev tagad ir šāds jauks linearts, būs vēl jauks krāsojums [ar laiku tas viss atčāpos] un tad jau būs viss baigi čikiniekā [vai kā to sauc. xDD]. ^^

Ja tu turpināsi ar šito nodarboties/trenēties tev toč būs baigā māksla beigās. =D

Protams, šajā ir arī šādas tādas kļūdas un citi sīkumi, kurus varētu pamainīt, bet ir pietiekami labi, mhm. ^^
kabuki
uu... tnx blush.gif

paldies sakaam hideki un sai smile.gif
kabuki
uun... ar to samazinaashanu,, viss ok smile.gif dabuuju aaraa wink.gif
Hideki-E.D.Z
Jutams progres. smile.gif biggrin.gif
Viena no manam atziņam ir jo vairak ieguldisi laiku un darbu jo labak sanaks
Ar to es tev gribu teikt nozime ir taja cik rupigi tu to visu dari
Ja nesanak kada detaļa vai linija tad megini par jaunu parzimet ja vajadzigs pat 20 reizes wink.gif smile.gif

Gribu redzet kautko krasainu wink.gif smile.gif
kabuki
pld smile.gif es jau kraasoju;) bet pagaidaam izskataas, ka visu tikai sa4akareeshu biggrin.gif
Hideki-E.D.Z
Starp citu tas pirmais darbs kuru es ievietoju tika zimets bez skices un prasija ilgu laiku dry.gif sad.gif

Kā tu kraso?pats izvelies krasas vai ari atlasi no zimejumiem wink.gif
kabuki
kaa tas ir no ziimeejumiem?? ohmy.gif

es meegjinu pats atlasiit... bet laikam buus jaadara, kaa teici- jaadzeesh un par jaunu... kaut 20 reizes xD
Hideki-E.D.Z
QUOTE
kaa tas ir no ziimeejumiem

Ta vieta lai pats mekletu un skatitos piemerotu adas un enojuma ph34r.gif toni var izmantot tos(attelus no anime) kuros tas jau ir.
Mazak tere laiku un nevajag testēt cik labi sader kopa smile.gif
kabuki
sk biggrin.gif nu skatiishos.. ja pasham nepatiks, skatiishos no citiem xD

nevari luudzu kkaa apskaidrot, kaa tu vispaar eeno un kraaso utt.. soli pa solim, ja tev nav gruuti:D es jau 2 h 4akareejos un nekas jeedziigs man nesanaak sad.gif

ja nevari, nekas... pats turpinaashu meegjinaat ;D kaa saka- pashmaaciibas celjaa ieguutaas, ir taas veertiigaakaas zinaashanas ;D
kabuki
pilniigi galva zemee jaabaazh aiz kauna biggrin.gif

bet nu lidot nevar iemaaciities nesasitoties smile.gif
IPB Image

un piedodiet par debilo fonu biggrin.gif tas bija uz aatru roku, lai vareetu shon paspeet iemest wink.gif

un luudzu paliidziet man ar manaam kljuudaam ! paldies wub.gif
Hideki-E.D.Z
Gribi zināt ko es domāju dry.gif ??
Tu pārak visu sasteidz dry.gif

Ko teiktu ja tu izliktu šo zimejumu SAI formata(neizkrasotu)
Es varetu izkrasot un pielabot ka ari pastastitu ka vislabak krasot ar peles palidzibu izmantojot sai

Tikai neceri ka es taja ieguldišu vairak par 2stundam darba... tas tikai ta lai tu varetu ko iemacities

Starpcitu Vari nedaudz pastastit par šo darbu?Nav ta ka nesaprastu vnk gribas vairak izprast
kabuki
QUOTE(Hideki-E.D.Z @ Nov 29 2009, 00:11) *

Gribi zināt ko es domāju dry.gif ??
Tu pārak visu sasteidz dry.gif

Ko teiktu ja tu izliktu šo zimejumu SAI formata(neizkrasotu)
Es varetu izkrasot un pielabot ka ari pastastitu ka vislabak krasot ar peles palidzibu izmantojot sai

Tikai neceri ka es taja ieguldišu vairak par 2stundam darba... tas tikai ta lai tu varetu ko iemacities

Starpcitu Vari nedaudz pastastit par šo darbu?Nav ta ka nesaprastu vnk gribas vairak izprast


ok paldies smile.gif) uz shitaadu pretimnaakshanu necereeju xD

nu tas nav nekas ar kaadu dzilju domu... vnk kkaada gothic chikse, kura uzziimeejaas muuzikas ietekmee biggrin.gif
un sasteidzu tpc, ka patiesiibaa nesasteidz biggrin.gif es vinju vakar visu dienu kraasoju... kkaadas 4 reizes izdzeesu.. uz beigaam vnk piebesiija... tas nekas, ka man vinsh jau bija .jpg saglabaata?? vai jaunu lineartu vilkt??smile.gif

katraa zinjaa jau tgd ielikshu jpg... .sai nevaru ielikt sad.gif kkas 4akareejas...
kabuki
meegjinaashu no jauna smile.gif

shodien tapusi skice
IPB Image
Hideki-E.D.Z
Ja butu sai formata tad avretu sho to pamainit/pazrzimet (varetu izmantot tavus layerus)
Vienigais ko izdarīšu izkrasošu + pievienošhu enojumu

Ja vari tad izliec SAI formata pat ja nestrāda ka nakas

Labak attelus saglaba png formata nevis jpg ok(iztikšu ar to pašu)
kabuki
paldies smile.gif
kabuki
updeits!

line smile.gif

IPB Image
Hideki-E.D.Z
Izskatas jau labak smile.gif

krasošana progresa...55%..
kabuki
gaidu ar nepacietiibu:D man arii kkur 50 % shim darbam wink.gif
Arta
Kreisā roka baigi masīva sanākusi. Bet linearts tev ir visnotaļ patīkams.
kabuki
paldies art'! pielaboshu:D
Hideki-E.D.Z
Pateicoties JPG dry.gif un ta stulbajai pikselizacijai mad.gif (tapec jau es ari praiju sai formata)

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image

sakuma biju domajis visu ka nakas un pareizi izenot ph34r.gif ...bet pec stundas atri vien pardomaju (tas prasa parak daudz laika blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif dry.gif dry.gif )

lai nu ka luk neliels paraugs
IPB Image
IPB Image
IPB Image

ka redzi tos laukus kurus gribi izenot utt vajag iezimet ar liniju(atsevišķa layera katru)
(sikaku infu uzrakstišu rit vnk parak dudz laika tas prasa blink.gif ... blink.gif )

Labak butu ja tu pateiktu kas tieši tev sagada problemas wink.gif

teiķšu ta mad.gif
ienistu zimet ar peli mad.gif mad.gif mad.gif
Un tur luk aiziet mans laiks;) sad.gif dry.gif biggrin.gif tongue.gif unsure.gif dry.gif
kabuki
teikt godiigi?? es esmu uz dirsas ohmy.gif blje es ceru, ka peec laika arii taa maaceeshu xD kr4.. probleemas man sagaadaa mati- kurus tu man tikko paliidzeeji nedaudz izprast biggrin.gif tad amm... arii dreebes laikam ;D es pat iisti nezinu.. viss biggrin.gif piedod tieshaam, ja apgruutinaaju sad.gif bet zini- esi likusi lielu ieguldiijumu maakslinieciskajaa dveeseles nostuurii kaadam cilveekam! biggrin.gif peec 30 gadiem, kad manus darbus paardos par miljoniem, tu gjau mani jau buusi piemirsis, bet es tevi nee biggrin.gif

katraa zinjaa.. cerams paspeeshu ielikt kko, ko kraasoju veel pirms ieraudziiju sho postu.. tikai jaapabeidz foons... un tad atkal nedeeljas pauziite! pagaidaam esi man tieshaam ljoti paliidzeejis smile.gif
kabuki
bljaaaaaaa! atkal foons xD (naak miegs)

labaak ielikshu bez fona smile.gif piemiedzam acis un veerojam pashu persinaazhu:D


IPB Image


negribeejaas gaidiit veel nedeelju sad.gif
bet nu uz tikshanos peec nedeelja s:D

uun hideki- gaidu riit siikaaku paliidziibu, kaa soliiji:) pie neta jau tikshu, tikai neko ielikt nevareeshu sad.gif
Keydan
OMG! Viņš nogalinaja savu mēteli!!! ohmy.gif
Sigfa
QUOTE(Keydan @ Nov 30 2009, 02:41) *

OMG! Viņš nogalinaja savu mēteli!!! ohmy.gif


un vinjsh taa paardziivo, ka pilniigi raud.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.