Help - Search - Members - Calendar
Full Version: caurspiidiiba
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Sigfa
Vajadzeetu sataisiit uploadeetajaam bildeem caurspiidiibas atbalstu. Tas ir viss.

[doma te]

EDIT: pie shii arii gifu sekvences pls saglabaat
dmonster
+1

Šādas lietas mani arī traucētu, ja mani vispār dzīvē kas traucētu.
ReD_FoXy
Excuse my impoliteness, bet ko tas dod?
Sigfa
tas dod to, ka var likt bildes ar caurspiidiigiem elementiem.
ReD_FoXy
Nu, tik dumja es neesmu, es zinu, ko nozīmē caurspīdība bildēm un kā tas izpaužas, bet jautajums ir par to - nafig prieškam tas ir vajadzīgs? To daudz izmanto? Tas ārprātīgi noder? Explain me that.
Sigfa
erm... man shkjiet diezgan pashsaprotami, ka, piedaavaajot novietot bildes uz servera, vinjas beigaas raadaas taadas, kaadas vinjas bija pirms uploada, it iipashi standarta formaatiem. Un ja jau paceelaas jautaajums, tad ir logjiski, ka izmanto.
Kikyou
QUOTE(ReD_FoXy @ Dec 9 2009, 21:35) *

Nu, tik dumja es neesmu, es zinu, ko nozīmē caurspīdība bildēm un kā tas izpaužas, bet jautajums ir par to - nafig prieškam tas ir vajadzīgs? To daudz izmanto? Tas ārprātīgi noder? Explain me that.

Parādīšu uzskatāmi.

Gribu parādīt citiem šo attēlu
IPB Image

Ielieku otakijā un...!
IPB Image
WAS ZUM TEUFEL?!

Tā kā redzi, ka kaut ko tomēr dod gan.
Var jau protams saglabāt kā bildi ar baltu fonu, bet kāpēc tērēt desmit sekundes, ja tās var netērēt?

Bet tas arī nav viss. Skat, kas notiek ar .gif failiem:
Bija:
IPB Image

Ir:
IPB Image

Lai gan otrajā piemērā nav runa par caurspīdību, problēmas sakne man šķiet ir tā pati.
Roze
Hmmmmmmmmmmmmmm... paskatīšos.
jugimoto
Mēģināšu palīdzēt
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.