Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lūdzu palīdziet savai otaku māsai ar ZPD aptauju!
Anime forum > Anime > Requests
Koneko
Mīļie otaku biedri,
Mācos 11.klasē un taisu ZPD (Zinātnieciski Pētniecisko Darbu) par Anime popularitāti Latvijā. Es būtu ĻOTI pateicīga, ja jūs man varētu izpalīdzēt aizpildot manu aptauju ^^
Te būs jautājumi un atbilžu iespējas, un LŪDZU ATBILDES SŪTĪT MAN KĀ PERSONĪGĀS VĒSTULES :3 (man tā būs ērtāk apkopot)
Jau iepriekš pateicos jums VISIEM (Jā, pat tiem, kas nepalīdzēs). Paldies jums visiem ^w^
Maza piebilde - 3. un 4. jautājums ir izlaisti manas ērtības pēc, aptaujājot NEfanus, bet, par cik te tādu nav, es tos izņēmu, bet saglabāju pārējos numurus, kā bija, ērtības labad ^-^

1. Jūsu dzimums
sieviete
vīrietis

2. Jūsu vecums
13-18 gadi
19-35 gadi
36-... gadi

5. Vai uzskatiet sevi par anime fanu/fani?

Jā, esmu otaku


6. Vai esat apmeklējis/-usi kādu no Latvijas anime fanu pasākumiem (piem., "Animefest")?



7. Vai skatoties anime, Jūs ir ieinteresējusi Japānas kultūra?



8. Uzrakstiet, kāpēc Jūs skatāties anime un kas tieši Jums anime visvairāk patīk.

FuschichO
1. f
2. 19-35
3. nezinu, nē. Nefanoju. Patīk, bet nefanoju.
6. jā
7. jā
8. Kā man te gribās ietrollēt... Skatos, ja piesaista sižets/pasniegšanas veids. Patīk... tas pats, kas filmās+ ja labs mākslinieks, tad visi purni vienādi skaisti (ja tā paredzēts)
DarkDevilCat
QUOTE(FuschichO @ Dec 17 2009, 17:13) *

1. f
2. 19-35
3. nezinu, nē. Nefanoju. Patīk, bet nefanoju.
6. jā
7. jā
8. Kā man te gribās ietrollēt... Skatos, ja piesaista sižets/pasniegšanas veids. Patīk... tas pats, kas filmās+ ja labs mākslinieks, tad visi purni vienādi skaisti (ja tā paredzēts)



un LŪDZU ATBILDES SŪTĪT MAN KĀ PERSONĪGĀS VĒSTULES :3

p.s

Tadas aptaujas retums, kad kads izvelas skolas ...

Lai veicas

EDIT:
damn... aizmirsu iemest ka quote =/
Sigfa
ak dievs, kaa es tevi ieniistu hollow.

EDIT: pie kaajas cuuku gripu, stulbums ir shiis pasaules seerga.
kaiva
huh.gif Like what. Kopš kura laika tev ienāca prātā, ka ir laba doma taisīt ZPD par šādu tēmu? Kuru tā rausta, kurā vietā ir nozīmīga? Mācoties vidusskolā tā ka būtu laiks saprast, kas šai pasaulē notiek un sākt darīt kaut ko vismaz mazliet svarīgu.


1.sieviešu
2.13-18
5.nē, es skatos, nevis fanoju
6.jā
7.nē
8.jo es varu, tādēļ arī skatos.
DarkDevilCat
QUOTE(kaiva @ Dec 17 2009, 19:07) *

Mācoties vidusskolā tā ka būtu laiks saprast, kas šai pasaulē notiek un sākt darīt kaut ko vismaz mazliet svarīgu.


+1
Gribot, negribot, japiekriit tev.
dmonster
Ak jā, skaistie ZPD laiki. Kā man tas riebās to taisīt. Mana tēma bija "Troksnis skolēnu ikdienā un tā ietekme uz viņu veselību". Liels čakars bija, es skolotājai pēc tam baigi riebos. Bet tā neko, dabūju valstī II pakāpes diplomu Veselības nodaļā. Noderēs augstskolu pieteikumos un varu iekļūt bioloģijas fakultātēs bez bioloģijas eksāmena kārtošanas, ja vajag.

Tava tēma tādā sakarā liekas, ka ir izvēlēta tik tāpēc, lai būtu darbs.
anti
QUOTE(kaiva @ Dec 17 2009, 19:07) *

huh.gif Like what. Kopš kura laika tev ienāca prātā, ka ir laba doma taisīt ZPD par šādu tēmu? Kuru tā rausta, kurā vietā ir nozīmīga?

IPB Image

1. sieviete

2. 19-35 gadi

5. Nē

6. Jā

7. Nē

8. Skatos tāpat kā skatītos mākslas filmas vai seriālus - ja interesē sižets/varoņi, tad uzskatu, ka nav diezcik liela nozīme tam, vai skatāmais ir zīmēts un no Japānas.
Koneko
QUOTE(kaiva @ Dec 17 2009, 19:07) *

huh.gif Like what. Kopš kura laika tev ienāca prātā, ka ir laba doma taisīt ZPD par šādu tēmu? Kuru tā rausta, kurā vietā ir nozīmīga? Mācoties vidusskolā tā ka būtu laiks saprast, kas šai pasaulē notiek un sākt darīt kaut ko vismaz mazliet svarīgu.



Un kopš kura laika tā ir pasludināta par sliktu tēmu? MAN tas ir nozīmīgi. Kāpēc man kaut kas būtu jātaisa tikai tāpēc, ka tas šķiet nozīmīgs lielajam vairumam? Varbūt es rīt nomiršu - tāpēc daru lietas tā, lai vēlāk to nenožēlotu. + Šo tēmu es pārzinu vislabāk no visa tā, ko pa saviem (pagaidām tikai 17) dzīves gadiem esmu apguvusi, tāpēc uzskatu, ka savu ZPD varu uzrakstīt labi, JA RAKSTU PAR TO, KAS MAN PAŠAI PATĪK.
FuschichO
QUOTE(injansoul @ Dec 18 2009, 09:49) *

+ Šo tēmu es pārzinu vislabāk no visa tā, ko pa saviem (pagaidām tikai 17) dzīves gadiem esmu apguvusi,


Oh, my...
Koneko
QUOTE(FuschichO @ Dec 18 2009, 09:58) *

QUOTE(injansoul @ Dec 18 2009, 09:49) *

+ Šo tēmu es pārzinu vislabāk no visa tā, ko pa saviem (pagaidām tikai 17) dzīves gadiem esmu apguvusi,


Oh, my...


Ja kādam ir kas vēl sakāms/vēlas man uz*irst/par mani paņirgt utt, tad DROŠI DARIET TO.
Man ir labas sekmes skolā, bet es neuzskatu tās par zināšanām. Varbūt tikai par atbilstību sistēmai.

PALDIES VISIEM, KAS JAU IR ATSAUKUŠIES UZ MANU LŪGUMU
GM
QUOTE
Maza piebilde - 3. un 4. jautājums ir izlaisti manas ērtības pēc, aptaujājot NEfanus, bet, par cik te tādu nav...

5. Vai uzskatiet sevi par anime fanu/fani?

Jā, esmu otaku


+

QUOTE
5. Nē


=

FAIL.
DarkDevilCat
QUOTE(FuschichO @ Dec 18 2009, 09:58) *

QUOTE(injansoul @ Dec 18 2009, 09:49) *

+ Šo tēmu es pārzinu vislabāk no visa tā, ko pa saviem (pagaidām tikai 17) dzīves gadiem esmu apguvusi,


Oh, my...


Par gaumi un interesem taka strideties nevajadzetu.


btw, FFS to anti bildi, ta man atmina paliks uz ilgu laiku + tas teksts 4sure!!
anti
Kas vainas bildītei? Animē fōrumiņš takš.

Starp citu, injansoul, te līdzīga aptauja jau reiz bija, tā ka pameklē (Offtopic sadaļā laikam), varbūt tos rezultātus ar var aptaujai izmantot.
DarkDevilCat
QUOTE(anti @ Dec 18 2009, 12:33) *

Kas vainas bildītei? Animē fōrumiņš takš.



da nekada, man vnk patik rolleyes.gif
kaiva
QUOTE(injansoul @ Dec 18 2009, 10:06) *

QUOTE(FuschichO @ Dec 18 2009, 09:58) *

QUOTE(injansoul @ Dec 18 2009, 09:49) *

+ Šo tēmu es pārzinu vislabāk no visa tā, ko pa saviem (pagaidām tikai 17) dzīves gadiem esmu apguvusi,


Oh, my...


Ja kādam ir kas vēl sakāms/vēlas man uz*irst/par mani paņirgt utt, tad DROŠI DARIET TO.
Man ir labas sekmes skolā, bet es neuzskatu tās par zināšanām. Varbūt tikai par atbilstību sistēmai.

PALDIES VISIEM, KAS JAU IR ATSAUKUŠIES UZ MANU LŪGUMU


Cilvēk mīļais... Lūdzu, tici man, pasaulē ir daudz labākas lietas kā kustīgas bildītes tava datora ekrānā(jā, pat ja tajās ietilpst f.uckin avesome roboti un meitenes ar D+ izmēra krūtīm). ZPD netaisa - ai, pohuj, es par zeķu adīšanu kaut ko zinu, uztaisīšu tagad savu darbu, izvilkšu no pakaļas kaut kādu argumentāciju, kāpēc es par to runāju(ķipa, mēz visi esam tās lietojuši un bez tām diez vai iztiksim, uzminiet nu, kas tas ir? Pareizi, mana ZPD tēma ir - ZEĶES!)
Jau darba nosaukums šo to pasaka priekšā Zinātniski PĒTNIECISKAIS darbs. Un tas lūk nozīmē, ka tu izvēlies tēmu, kura tev, protams, nav pilnīgi sveša, bet kuru tu vēlies izpētīt ne tikai tāpēc, ka kaut kas jau būs tai skolai sejā jāiegrūž, bet gan tādēļ, ka šis darbs tev noderēs, jā, kaut vai lai tiktu augstskolā.

Un atvaino, bet pašai negribas mazliet nokaunēties un palīst zem galda, pēc tam, kad esi sapratusi, ka tas ko vislabāk savos 17 gados esi apguvusi ir anime?


Man ir labas sekmes skolā, bet es neuzskatu tās par zināšanām. Varbūt tikai par atbilstību sistēmai.


Un man likās, ka šādā vecumā cilvēki no šī pusaudžu idiotisma ir tikuši vaļā.
DarkDevilCat
@kaiva
To pasu var teikt par sc-fi;horror;fantasy etc filmam un cartoon, bet nezskadel cilveki pieversas tikai animei un to nodirs, bet tas laikam tadel ka gribas lidzinaties parejiem.

ka pa piemeru, varu minet kaut tos pasus suda simsonus, par ko visi ta fano. Vai no filmam, kautkads tur zagis, antikrists jeb transformers, FFS, runajot pa zagi, ta laikam ir cilvekiem kam ar pratu nava vis kartiba, jeb transformerus kuri ir nereali g33k un sapno par robotiem, kas no animes iipasi neatskiras. Bet nu vis tizlakais, sii gada filma, ir tas suda antikrists, par ko loti daudz ta fano. Neatceros iisti kurs, bet viens no pasaules slavenakajiem filmu kritikiem pateica to ka antikristu uztaisijis cilveks ar garigam problemam, un pec petijumiem, uz filmu iet cilveki ar tadam pasam garigam problemam.

Taka zinu, ka te tapatas neviens nesapratis ko es ar to gribeju teikt, teiksu iisi....
Anime no filmam un cartoon daudz ar neko neatskiras, taka nodirsot animi tu nodirs visu parejo un paradi to cik tev tur prata maz kas ir.

GL
FuschichO
QUOTE(hollow @ Dec 18 2009, 12:52) *



You missed the point. AGAIN!!!
Kaiva ar to domāja, ka nav jātaisa ZPD par kaut ko, kas vienkārši patīk un kam nav nekādas citādas noderīgas jēgas.
DarkDevilCat
QUOTE(FuschichO @ Dec 18 2009, 13:06) *

QUOTE(hollow @ Dec 18 2009, 12:52) *



You missed the point. AGAIN!!!
Kaiva ar to domāja, ka nav jātaisa ZPD par kaut ko, kas vienkārši patīk un kam nav nekādas citādas noderīgas jēgas.


labak taisit par kautko kas patik un kautvai nava jegas, nevis kas nepatik un kam ir jega.
Koneko
Nu cik var gruzīties par to cik es esmu nepieaugusi, muļķe, nedomāju par nākotni utt (secinu no kaivas teiktā)? dry.gif
Spriešana par cilvēku, ko pat nepazīst, tikai pēc viņa ZPD - lūk tā manā izpratnē ir viena no pusaudžu stulbuma pazīmēm.
Tajā augstskolā, kur taisos stāties, tāpat neskatās uz vidusskolas ZPD. Tad kāpēc es nevaru papētīt to, kas MANI INTERESĒ, dziļāk?
Es nesaku, ka par anime zinu visu - TĀPĒC ARĪ PĒTU.
Es teicu, ka par anime zinu visvairāk - VAI NO TĀ JŪS SECINĀT, KA ES NEESMU NEKO CITU ŠINĪ DZĪVĒ IEMĀCĪJUSIES?

Ja man vienā kabatā ir vairāk naudas nekā otrā, vai tas nozīmē, ka otrā man ir maz vai nav nemaz?
FuschichO
QUOTE(hollow @ Dec 18 2009, 13:08) *

labak taisit par kautko kas patik un kautvai nava jegas, nevis kas nepatik un kam ir jega.


Oh my. Cancer detected.
Esmu pārliecināta, ka ir daudz interesantu lietu ar daudz augstāku derīguma koeficientu. Ja cilvēkam nav auglīgāku interešu par anime, tad... tas laikam ir skumji


@injansoul
Es saprotu, ka patīkami taisīt ZPD par to, kas interesē. Arī es tā darīju. Bet anime jau tā visdrīzāk aizņem daļu tava brīvā laika, kurpretī citiem interesējošiem tematiem ir grūtāk pievērsties ikdienā. Principā tā ir ne pārāk veikla laika izmantošana. Bet katrs jau dara pēc saviem ieskatiem. Man skolā viena meitene taisīja ZPD mākslas vēsturē par mangu un dabūja 10. Lielisks darbs, ņemot vērā to, ka latviešu valodā tāda kārtīga pētījuma laikam nemaz nav. *tūlīt kāds gudrītis pameklēs google*
kaiva
QUOTE(hollow @ Dec 18 2009, 13:08) *

QUOTE(FuschichO @ Dec 18 2009, 13:06) *

QUOTE(hollow @ Dec 18 2009, 12:52) *



You missed the point. AGAIN!!!
Kaiva ar to domāja, ka nav jātaisa ZPD par kaut ko, kas vienkārši patīk un kam nav nekādas citādas noderīgas jēgas.


labak taisit par kautko kas patik un kautvai nava jegas, nevis kas nepatik un kam ir jega.




1, Jā, protams, uz priekšu, darīsim tikai to, kas patīk nevis to ko vajag, šī jaukā sabiedrība jau tā ir visai tālu tikusi.
2. Manu galvu liec tu mierā. Uzbraukt otra personībai nevis pateiktajam ir vecākais triks uz pasaules, neies cauri. Atspēko manu tekstu, nevis pasaki, ka manā galvā maz kas ir iekšā. Šitā tu nevienā konfliktā neuzvarēsi.
3. Tu nemaz iedomāties nevari, cik ļoti es būtu rēkusi, ja viņa taisītu ZPD par transformeriem vai tiem līdzīgu sūdu. Un kāpēc tev liekas, ka es nodiršu anime? Jancīgs nejūties? Es pati veltu zināmu daļu sava laika tam, lai to skatītos, to nodirst būtu mazliet vairāk kā stulbi. Kaut kas labs ir visur, bet daudz vairāk ir mēslu, un tas attiecas gan uz anime, gan tavām nosauktajām filmām. Vēlreiz usveru, ka interese par anime nav ne ar ko daudz labāka vai sliktāka kā interese par grāmatām/filmām/datorspēlēm. Taču taisīt ZPD par šādu tēmu ir muļķīgi.



injansoul

Jaukum, ņemot visu šitā tu līdz 40 gadiem neizvilksi. Es neaiztieku tevi, bet gan tavu izvēli, un tas NAV viens un tas pats. Turklāt, neviens jau nevar tevi piespiest pārdomāt, bet jebkuram ir tiesības to apspriest, sevišķi tad, ja tu esi ko tādu ielikusi netā. Turklāt, neesi jau tu vienīgais gadījums, ja atmiņa neviļ, tad bezmaz katru gadu šeit kāds uzpeld ar šādu vai tai ļoti līdzīgu tēmu.
Lūdzu nosauc man to augstskolu, kurai ZPD ir pilnīgi vienaldzīgi. Es gribu šo brīnumaino vietu iepazīt.
Nē, mēs secinājām, ka tu šajā dzīvē esi visvairāk iemācījusies par anime, un tas ir visai nožēlojami. Tā pat būtu, ja tu apgalvotu, ka visvairāk esi apguvusi tās pašas sci-fi grāmatas, vai da jeb ko, ko dārgais Hollow, šeit mēģināja iesmērēt kā pārliecinošu argumentu.

Ja man vienā kabatā ir vairāk naudas nekā otrā, vai tas nozīmē, ka otrā man ir maz vai nav nemaz?
Pretty much, yes.
Koneko
QUOTE(FuschichO @ Dec 18 2009, 13:49) *

QUOTE(hollow @ Dec 18 2009, 13:08) *

labak taisit par kautko kas patik un kautvai nava jegas, nevis kas nepatik un kam ir jega.


Oh my. Cancer detected.
Esmu pārliecināta, ka ir daudz interesantu lietu ar daudz augstāku derīguma koeficientu. Ja cilvēkam nav auglīgāku interešu par anime, tad... tas laikam ir skumji


@injansoul
Es saprotu, ka patīkami taisīt ZPD par to, kas interesē. Arī es tā darīju. Bet anime jau tā visdrīzāk aizņem daļu tava brīvā laika, kurpretī citiem interesējošiem tematiem ir grūtāk pievērsties ikdienā. Principā tā ir ne pārāk veikla laika izmantošana. Bet katrs jau dara pēc saviem ieskatiem. Man skolā viena meitene taisīja ZPD mākslas vēsturē par mangu un dabūja 10. Lielisks darbs, ņemot vērā to, ka latviešu valodā tāda kārtīga pētījuma laikam nemaz nav. *tūlīt kāds gudrītis pameklēs google*


OMG! CILVĒKI! Kur jūs ņēmāt, ka anime aizņem lielāko daļu mana brīvā laika? ohmy.gif blink.gif huh.gif
FuschichO
Caps Lock. Ahh...

Neviens neteica, ka tas aizņem lielāko daļu tava brīvā laika. Read. Can you do it?
Tramvajs
Lieliski, man ZPD vispār nav jātaisa, es laikam esmu nolemts neveiksmei. :l
anti
Man jau patīk kā forumiņā katrs otrais topiks pārvēršas par kaujaslauku.
MOAR FLAMES PLOX.

IPB Image
xikes
1. Jūsu dzimums
vīrietis
2. Jūsu vecums
19-35 gadi
5. Vai uzskatiet sevi par anime fanu/fani?

6. Vai esat apmeklējis/-usi kādu no Latvijas anime fanu pasākumiem (piem., "Animefest")?

7. Vai skatoties anime, Jūs ir ieinteresējusi Japānas kultūra?
Nedaudz
8. Uzrakstiet, kāpēc Jūs skatāties anime un kas tieši Jums anime visvairāk patīk.
Patīk animācijas stils un kvalitāte (nesaku par visiem anime, bet ir zināmas pērles), bieži vien apvienojumā ar saturīgu sižetu.

PS.
Jautri skatīties, kā cilvēki, kas nodzīvojuši labi ja pirmo dzīves ceturksni, strīdas un diskutē par to, kas tad īsti dzīvē ir svarīgs un noderīgs. biggrin.gif
Sērfijs
QUOTE(kaiva @ Dec 18 2009, 12:42) *


Un atvaino, bet pašai negribas mazliet nokaunēties un palīst zem galda, pēc tam, kad esi sapratusi, ka tas ko vislabāk savos 17 gados esi apguvusi ir anime?


Man ir labas sekmes skolā, bet es neuzskatu tās par zināšanām. Varbūt tikai par atbilstību sistēmai.


Un man likās, ka šādā vecumā cilvēki no šī pusaudžu idiotisma ir tikuši vaļā.


QUOTE(kaiva @ Dec 18 2009, 14:01) *

1, Jā, protams, uz priekšu, darīsim tikai to, kas patīk nevis to ko vajag, šī jaukā sabiedrība jau tā ir visai tālu tikusi.


Birthday 15 April 1991

QUOTE(kaiva @ Dec 18 2009, 12:42) *


Un man likās, ka šādā vecumā cilvēki no šī pusaudžu idiotisma ir tikuši vaļā.


FATAL: ERROR DETECTED!

also - postcount +1
Koneko
QUOTE
Ja man vienā kabatā ir vairāk naudas nekā otrā, vai tas nozīmē, ka otrā man ir maz vai nav nemaz?
Pretty much, yes.


Okay, tur nu man vairs nav, ko piebilst.
Varbūt es tā patiešām neizvilkšu līdz 40 gadiem, varbūt es esmu neizaugusi pusaudze ar attiecīgi idiotiskiem uzskatiem un varbūt man nav dzīves. ES NEKO NO TĀ NENOLIEDZU.
Ceru, ka sagādāju vismaz kādam prieku, par viņa uzskatu pareizību un lielo dzīves gudrības parādīšanas iespēju.
Es wnk nebiju gaidījusi šitādu attieksmi no cilvēkiem ŠAJĀ forumā - My mistake

Love and peace for everyone. Es gribēju tikai kā labāk

IPB Image
DarkDevilCat
u should just ignore smile.gif

ignore = easy life
kaiva
QUOTE(Sērfijs @ Dec 18 2009, 15:35) *

QUOTE(kaiva @ Dec 18 2009, 12:42) *


Un atvaino, bet pašai negribas mazliet nokaunēties un palīst zem galda, pēc tam, kad esi sapratusi, ka tas ko vislabāk savos 17 gados esi apguvusi ir anime?


Man ir labas sekmes skolā, bet es neuzskatu tās par zināšanām. Varbūt tikai par atbilstību sistēmai.


Un man likās, ka šādā vecumā cilvēki no šī pusaudžu idiotisma ir tikuši vaļā.


QUOTE(kaiva @ Dec 18 2009, 14:01) *

1, Jā, protams, uz priekšu, darīsim tikai to, kas patīk nevis to ko vajag, šī jaukā sabiedrība jau tā ir visai tālu tikusi.


Birthday 15 April 1991

QUOTE(kaiva @ Dec 18 2009, 12:42) *


Un man likās, ka šādā vecumā cilvēki no šī pusaudžu idiotisma ir tikuši vaļā.


FATAL: ERROR DETECTED!

also - postcount +1


hun, your comment made may day.
Un? Tiesi tādēļ jau man tā arī likās, ka šajā vecumā izaug(as like, es izaugu).
Tikai neaimirsti aprīlī apsveikt.


Lai nu kā, es esmu stulba, viss ir forši, priecīgus svētkus tiri piri.
Paldies par uzmanību. Labi domāta diskusija izvērtās par kārtējo sviestu a la otaku garā.
Arts
QUOTE
Labi domāta diskusija izvērtās par kārtējo sviestu a la otaku garā.

IPB Image

Gotta feel all that topic all burnin', smokin'.

Vienalga vai ZPD ir par suņu sūdu slīdēšanu pa sienu vai komiksu lasīšanu mēnesgaismā. Jaukās tēmas ir katra izvēle, neatkarīgi cik ļoti tā būs noderīga un vai palīdzēs iekļūt kādā mācību iestādē - tas viss ir pašam jāskatās.
Prieks, ka bez fleima arī ir kādi rezultāti.
Vēlu pabeigt sekmīgi darbu!
reien
Vnk WTF?
Tāda sajūta, ka šeit cilvēki pat nespēj normāli ar citiem komunicēt, viss ko var ir uzd****. Un tas patiešām latviešiem ir raksturīgi, lai novērstos no savas mazās dzīvītes un izlādēt visus s**** jāatrod kāds cilvēks, kam to visu būtu jānoklausās.
Kāda starpība par ko taisa ZPD? Jums patiešām tas tik ļoti uztrauc? Tiks augstskolā vai nē- mind your own business.
Rodas tāda sajūta, ka jums patiešām ĻOTI svarīga ir viņas nākotne. Godīgi sakot, citu darīšanās līst ir pats vienkāršākais, ko var izdarīt biggrin.gif


injansoul

Kādēļ ņemt tik ļoti pie sirds to, ko cilvēki saka? Tā tak var traks palikt. Nozīme ir tam ko pats domā. Ja es klausītos katrā vārdā, ko man kāds idiots, bez smadzenēm un saprašanas, uz ielas pasaka man būtu jālec no tilta.

It's Christmas time let us be peaceful.
Koneko
Es neņemu pie sirds. Ir jau labi. Es jau biju gatava kritikai, kad man pirmo reizi ienāca prātā doma taisīt ZPD par šo tēmu. Un, godīgi sakot, es par savām interesēm katru mīļu dienu dzirdu kritiku - kaut vai no saviem senčiem (kas, starpcitu, patlabam ir ļoti apmierināti ar to, ka atņēmuši man monitoru).
Atšķirība tikai ar pārējo pasauli un šo forumu ir tāda, ka es NEBIJU GATAVA dzirdēt šādu kritiku ŠEIT. Zinu, zinu! Tūlīt ATKAL atradīsies kāds gudrītis, kas mani pamācīs/ uz*irsīs, kā vajag būt gatavai uz visu utt. Bet ziniet ko? -

VAIRĀK NEKO.

P.S. Esmu no sirds pateicīga visiem, kas vēljoprojām ir tik forši, ka uzraksta šeit vai atsūta man vēstulīti ar savām atbildēm. Mīļš paldies jums :3
DarkDevilCat
QUOTE(reien @ Dec 19 2009, 19:04) *



Kādēļ ņemt tik ļoti pie sirds to, ko cilvēki saka? Tā tak var traks palikt. Nozīme ir tam ko pats domā. Ja es klausītos katrā vārdā, ko man kāds idiots, bez smadzenēm un saprašanas, uz ielas pasaka man būtu jālec no tilta.

It's Christmas time let us be peaceful.


1. pietiek ar sito forumu lai no tilta lektu.
2. piekriitu

t.i ja njemtu vera ko te katrs mulkis saka
ShinChan
Vērtīgs materiāls (20 min.) par izglītību un radošo garu, un to kā skolās to nogalina. Manuprāt ļoti interesants skatījums.
http://www.youtube.com/watch?v=iG9CE55wbtY
Sigfa
es miilu sho forumu.

kaiva, tu saki, lai citi neuzbruuk tavai personiibai, bet gan tam ko tu saki. Kaa buutu ja tu pati njemtu veeraa to, ko tu saki? sheit vareetu saskaitiit diezgan daudz uzbraucienus no tavas puses. veel, izmantot vaardus un deminutiivus kaa "hun", vai "miiljum" attieciibaa uz cilveekiem kuriem neesi tik tuvu paziistama ir tas, ko angliski sauc par condescending, tojestj- augstpraatiigi.

otrs, teemas izveele zpd nav svariiga, viss ponts no taa darba ir sagatavot darbam, kursh buus jaaveic augstskolaa.

treshais, novelciet savas melnbaltaas brilles, vienas intereses esamiiba vai dominance nenoziimee citu intereshu neesamiibu. es arii skatos animes, man arii naakas sastapties ar veerteejumiem, kuri tiek izdariiti pamatojoties uz taa, ka es skatos multenes. no sabiedriibas stereotipiem nevar izvairiities.

ceturtais, tiinis tieshi tapeec ir tiinis, ka vinjsh dara peec iespeejas vairaak, lai izzinaatu pasauli, ir tikai pashsaprotami, ka tajaa briidii domas un uzskati mainaas katru dienu. katrs no mums peec dazhiem gadiem domaas radikaali savaadaak, tapeec arguments no seerijas "taa tu sadirsiisi savu dziivi" ir galiigi garaam.

EDIT: vajag bildi
IPB Image
Koneko
* is freakin' amazed at how a ONE person can end a forum fight *

Mēs visi mīlam šo forumu IPB Image

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.