Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Toaru Majutsu no Index / Toaru Kagaku no Railgun
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Kikyou
Izdomāju, ka varētu uztaisīt topiku beidzot par animju sēriju, par kuru atkal esmu STARĀ! (Jāsaka gan, ka mani galīgi nav grūti piesaistīt.)

Toaru Majutsu no Index

QUOTE
Set in a city of scientifically advanced superhuman students, but in a world where magic is also real. Touma Kamijou�s right hand, the Imagine Breaker, will negate all magic, psychic, or divine powers, but not his own bad luck. One day he finds a young girl hanging on his balcony railing. She turns out to be a nun from the Church of England, and her mind has been implanted with the Index-Librorum-Prohibitorum - all the magical texts the Church has removed from circulation.

Touma liekās kārtējais no ierastajiem paštaisnajiem nūģiem, kuram neizskaidrojamu iemeslu dēļ visas meitenes līp klāt. Īstenībā viņš ir tīri feins (bet meitenes tāpat viņam līp klāt, heh).
Visas 24 sērijas jau ir iznākušas.

Toaru Kagaku no Railgun

QUOTE
The To Aru Kagaku no Railgun side story is based on the original story set in Academy City, a city where about 80% of its 2.3 million citizens are students working to develop psychic powers and advanced technology. The story deals with the adventures of Misaka Mikoto, one of the Level 5 espers in To Aru Majutsu no Index.

Daudz obligatory yuri action, bet no tā nevajag baidīties. Galvenā varone ir pikaču bokseršortos, kas mētājās ar monētām, un tas ir SUPER. C:
Pagaidām tikai iznākusi puse no ieplānotā sēriju skaita.

~

Tātad, abi stāsti ir no cita skatpunkta ar citiem centrālajiem tēliem. Toaru Majutsu no Index atklāj galveno sižeta līniju, bet Toaru Kagaku no Railgun labāk iepazīstina ar interesanto šī stāsta pasauli, kāda tā bija bez anomālijām. Tāpēc arī var kaut vai jauktā secībā skatīties, man šķiet, ka nevajadzētu būt sajūtai, ka kaut kas trūkst.
Ā, jā, kā vienā tā otrā ir visai daudz angŗu varoda.

No pirmā skata iespējams liekās tiešām galīgi nekas īpašs, bet tad parādās pavērsieni, jauni tēli un mazas īpatnības, kas to visu padara tīkamāku. Tam visam pa virsu - arī labi uzzīmēts (krāsu gammas īpaši jaukas, atgādina Shakugan no Shana tai ziņā).

Lūk tā. Kurš ar mani?

P.S.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Tas moments Majutsu no Index, kur Kuroko ir Obama, joprojām man šķiet labākais moments visu animju vēsturē. XD
Church
+1. Diezgan baudaami abi mineetie. Above average. Railgun sidestory pat patika drusku vairaak par Index main story.
Yuri ir diezgan nosaciits. Wannabe yuri chiks sienas klaat pie straight main chara un tiek regulaari atshuuts. No yuri in that. smile.gif
Dead Star
saaaa..nu ja tu tā saki..vajadzēs uzmest aci, kad tikšu pie normālāka neta. tad arī kādu atsauskmi te varētu iemest.
Hikaru
Jā, šis ir diezgan interesants un baudāms. Labi uzzīmēts. Super opening dziesmas (tādas man patīk visvairāk). Railgun side story tikai 1 sēriju noskatījos, bet ir aizdomas ka patiks vairāk nekā Index.
Kikyou
Man ar sidestory labāk patīk.
Kiyama Harumi ierindojusies starp maniem mīļākajiem anime varoņiem.

QUOTE(Church @ Dec 20 2009, 09:52) *

Yuri ir diezgan nosaciits. Wannabe yuri chiks sienas klaat pie straight main chara un tiek regulaari atshuuts. No yuri in that. smile.gif

Ja jau tā saki. C: Bet vēl jau ir arī Saten "kas tev šodien par apenēm kājās?" sveicieni. ō_ō

QUOTE(Dead Star @ Dec 20 2009, 15:08) *

saaaa..nu ja tu tā saki..vajadzēs uzmest aci, kad tikšu pie normālāka neta. tad arī kādu atsauskmi te varētu iemest.

Ņemot vērā, ka tev Shana patika +/-, es domāju, ka tev šis tev točna varētu patikt.
Kikyou
13. epa!
Par spīti tam, ka šī bija neizbēgamā peldkostīmu sērija, kaut kā tomēr viņiem izdevās to visu nesačakarēt ar neraksturīgi lieliem fanservisa kalniem (atšķirībā no Shakugan no Shana). Ļoti gaumīgi tas viss iznāca kaut kā.

Tik viena lieta mani neliek mierā par šo sēriju:
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Kas tas bija, par ko visas bija nenormālā šokā uz mēness? Es vienkārši zinu, ka tā noteikti bija atsauce uz kaut ko, bet neatpazīstu. @_@
Keydan
A nu jā, forša Animu. Tur gan action bija, gan epic lulz. Vispār, tāda laba kombinācija ka 9/10 var likt.
Toties man 2. plāna varoņi vairāk patika... Un Idext, nu jā, viņa ir loli, bet kāda ne tāda...
Kaede
Ļoti patika Railguns. Skatījos kā pielīmēta ekrānam. laugh.gif Tā doma par Level upperu šķita interesanta.

Un, jāsaka, ļoti patika arī abi openingi. smile.gif
Hikaru
Nu ir Index 3. sezona klaat!! Japani atdzivinaja anime ar veselu sezonu. Jameklee subi 1. epai. Dadzivojaam lidz laikam, kad es vel sekoju lidzi kadam anime serialam. laugh.gif Sola ari Railgun 3. sezonu. Saaksies anime sezona....

Edit: 3. sezona izrādījās craps, kuru tā līdz galam nenoskatījos :lol
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.