Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BB 2009 / BB+Chibi+Party 2
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
+Chibi+
IPB Image


Vispārīgā informācija
Notikums: ByeBye 2009 & ByeBye +Chibi+Party 2
Datums: 27. decembrī, svētdiena.
Laiks: 12:00 - 21:00
Vieta: klubs Art&Music Bakery (Rīga, Bruņinieku iela 73).
Ieejas maksa: 3Ls (ar flajeri: 2Ls)

IPB Image


Pēdējais pasākums 2009. gadā! Pavadīsim ar pompi uz notikumiem bagāto 2009o gadu un kārtējo reizi atvadīsimies no Chibi (respektīvi manis, respektīvi es uz nelielu mirkli parādījos LV, un tā ir iespēja mani redzēt, huhuhu). Izklaidēsimies draudzīgā atmosfērā un atcerēsimies visu to labāko par aizejošo gadu! Cienāsim ar piparkūkām un Ziemassvētku tēju ar kanēli!

Pozitīva dance music - Ziemassvēktu koktēlis no visgarsīgākām iepriekšējo pasākumu muzikālām sastāvdaļām! Īpaša uzmanība tiks pievērsta Jūsu pierpasījumiem - nebūs notiektas kārtības - vienkārši nāciet uz pasūtiet Jums vēlamos skaņdarbus! Līdzi ņemat music iekš flash disk and audio disk.

40 flajeri tiks izdalīti piektdienas vakarā (25. dec., sākot no 19:00) Preses bārā. Flajerus varat izprintēt arī paši.

Ginta
Dēm, man tieši 27. bija paredzēts izbraukt no Rīgas... Hnn... jāpaskatās, ja varēs prom braukt nākamajā dienā, tad ļoti iespējama arī mana klātbūtne šajā pasākumā.
maxovt
Padies visiem, kas atnāca. Bija superīgi!!!

Pazaudētas mantas

- rozā jaka PROTEST
IPB Image

- vāciņš mobilajam
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.