Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Long time no see
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
alt
smile.gif

Es te tā netīšām iespēros un skatos, ka saucamā "mana" paaudze te vēl arī apgrozās smile.gif

Sāku domāt, ka baisi sen neesat manīti. Uzrīkojam kādu pasēdēšanu?! IPB Image

5 feb PB?!
Kikyou
Vai es arī esmu vecs krabis?
Tigra2
Un es? :3
Itkā jau piecus gadus te apgrozos :3
Arts
QUOTE
Un es? :3

IPB Image

IM IN FOR BEERZ!
GM
Good luck with getting them crabs!

Lielākā daļa šīs bedres ikdienas postāju labākajā gadījumā var pretendēt uz saukšanos par embrijiem, kuru labākā daļa jebkurā gadījumā notecēja gar viņu mammuča kāju.
Arts
QUOTE
Lielākā daļa šīs bedres ikdienas postāju labākajā gadījumā var pretendēt uz saukšanos par embrijiem, kuru labākā daļa jebkurā gadījumā notecēja gar viņu mammuča kāju.

Alus un šņabis neaudzē bārdu.
anti
Čau, alt :]
alt
O kāds arī atsaucās biggrin.gif
naaiiissss


es par cvecajiem krabjiem nolamaaju - tos ar kuriem mees meedzaam uz Austrumu robežu piestaigaat smile.gif
jaunaako paaudzi jau es nezinu - peedējos festos arii savu degunu baazusi neesmu smile.gif

3-4 zinaami "krabji" te iepiiksteejaas - GM tai skaitaa biggrin.gif
ALK man vispaar ir sadzershanu paraadaa
Yume
I'm in, tikai brīdini laicīgi kur un kad. smile.gif
Sigfa
maaaaaybeeee...
Kikyou
QUOTE(GM @ Jan 2 2010, 19:59) *

Good luck with getting them crabs!

Lielākā daļa šīs bedres ikdienas postāju labākajā gadījumā var pretendēt uz saukšanos par embrijiem, kuru labākā daļa jebkurā gadījumā notecēja gar viņu mammuča kāju.

Aaaaaaawwwwwwww, GM taču ir īstens tsundere! =^__^= Kawaiiiii!
Sushi
QUOTE(Kikyou @ Jan 3 2010, 07:28) *

QUOTE(GM @ Jan 2 2010, 19:59) *

Good luck with getting them crabs!

Lielākā daļa šīs bedres ikdienas postāju labākajā gadījumā var pretendēt uz saukšanos par embrijiem, kuru labākā daļa jebkurā gadījumā notecēja gar viņu mammuča kāju.

Aaaaaaawwwwwwww, GM taču ir īstens tsundere! =^__^= Kawaiiiii!



HAHA! *smejas kā mimi* bet tiešām. *smejas kā mimi*


LAI JUMS VEICAS! Drīkstēs redzēt bildes? Nu, kā kurš mainījies un tā.. XD
Ray
Hello alty, we remember you ninja.gif
+Chibi+
Oooo, lieliski, tikko es esmu ārā no valsts, visi grib tikties! ph34r.gif
alt
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 5 2010, 14:33) *

Oooo, lieliski, tikko es esmu ārā no valsts, visi grib tikties! ph34r.gif

Stresa nav smile.gif tava aura pati mani aizvilka mani tevi satikt biggrin.gif
Yume
pssst, tad kā paliek ar tikšanos?

Mans apsolās Liju un Avenu atvilkt līdzi.
alt
update - 5.feb 2010 Preses bārs peec 18:00?!
Yume
forši un man protams 6.februārī 9 rītā jābūt lidostā.

Great dates, and lucky me.
ETM
5. februāris ir nenovēršami piektdiena un piektdiena nozīmē daudz tautas, kas nav "veci krabji". Pie kam PB vārda tiešākajā nozīmē smird, arī nepīpētāju daļā.
Sigfa
etm taisniiba, bus probleemas vietu dabuut. labaak vai nu citaa dienaa / citaa vietaa.
Yume
QUOTE(ETM @ Jan 20 2010, 15:32) *

5. februāris ir nenovēršami piektdiena un piektdiena nozīmē daudz tautas, kas nav "veci krabji". Pie kam PB vārda tiešākajā nozīmē smird, arī nepīpētāju daļā.


tur principā vienmēr smird, nevis tikai piektdienās un nepīpētāju pusē.
Daļa no virtuves daļa no pīpētājiem, kas pie ieejas apmierina savas nikotīna vajadzības.

Taču runājot par vietu - ja tomēr paliek pie PB tad es varu palūgt lai mums aizņēm vienu vai divus galdiņus.
alt
QUOTE(Yume @ Jan 20 2010, 23:12) *

QUOTE(ETM @ Jan 20 2010, 15:32) *

5. februāris ir nenovēršami piektdiena un piektdiena nozīmē daudz tautas, kas nav "veci krabji". Pie kam PB vārda tiešākajā nozīmē smird, arī nepīpētāju daļā.


tur principā vienmēr smird, nevis tikai piektdienās un nepīpētāju pusē.
Daļa no virtuves daļa no pīpētājiem, kas pie ieejas apmierina savas nikotīna vajadzības.

Taču runājot par vietu - ja tomēr paliek pie PB tad es varu palūgt lai mums aizņēm vienu vai divus galdiņus.



zinu zinu
es naakoshreiz laboshos, labaaku vietu minot
chill


vecie krabji ir par slinku lai pie manis brauktu - nosaucat labaaku vietu - PB man vismaz ir 10 min no darba
ETM
Nav prātīgi tagad kaut ko mainīt. Nu jau ir 5. datums, tā ka, manuprāt, vislielākā iespēja kādu satikt ir tieši PB.
Sigfa
piekaapshu kkur peec septinjiem
alt
me veiksmigi savu PC nograava, testa noluukos

es no kaadiem seshiem - līdz pusdevinjiem tur ganiishos nesmeekjeetaaju galaa
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.