Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AnimeFest 7
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2, 3
+Chibi+
AnimeFest 7


Datums: 1.-2. maijs.
Vieta: WTC

FESTIVĀLA PROGRAMMA*


Sestdien:
11:00 - 12:00 - cosplay gājiens
12:00 - 13:15 - AMV konkurss
13:15 - 14:00 - pārtraukums
14:00 - 16:00 - anime filma: SUMMER WARS
16:00 - 17:00 - pārtaukums
17:00 - 19:45 - cosplay konkurss

Svētdien:
11:15 - 12:45 - anime filma: YONA YONA PENGUIN
12:45 - 13:30 - pārtaukums
13:30 - 15:00 - anime filma: BLOOD THE LAST VAMPIRE
15:00 - 15:45 - pārtaukums
15:45 - 18:30 - cosplay konkurss
18:30 - 19:15 - pārtaukums
19:15 - 19:45 - Apbalvošana

Starplaikos notiks gan mākslinieku konkurss, gan citas aktivitātes.

*Programma, protams, var tikt mainīta

Biļešu cenas:*
Biļete 1 dienai - 4LVL
Biļete 2 dienām - 8LVL
Biļete cosplayer'am 1 dienai - 3LVL
Biļete cosplayer'am 2 dienām - 6LVL
* Festivāla dienā biļetes maksās 5LVL par dienu.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas veikalā Anime+.


Topiks par Cosplay - http://otaku.lv/index.php?showtopic=5754

Topiks par Mākslinieku konkursu - http://otaku.lv/index.php?showtopic=5706

Update:Viesi no aarpus Riigas var rezerveet biljetes pie Ha-sana caur PM.
Ginta
O! Labaisss~ :3
+Chibi+
Original post updated.



Vēl info-


ļoti iespējams, ka šogad rīkosim mangas konkursu, t.i. piedāvāsim Jums iesniegt Jūsu zīmētās mangas (2ās kategorijās - one-shot or 4-frame), no kurām labākās publicēsim. Bet to visu tagad vēl apspriež - http://www.anime.lv/forum/topic/?posts_id=86231#86231 , bet tikko būs precīza informācija, es to šeit postošu.
Kikyou
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 5 2010, 14:49) *

jau kuro gadu gaidam gothic loli dalībniekus mūsu cosplay konkursos, bet kā nav, tā nav.

Bet kur gan radīsies? Gothic lolita ir tikpat liels kosplejs, kā parastais festa apmeklētājs džinsos un kapučniekā, hahaha.

Visādi citādi, YAY FESTS!
Mangas konkursam pieņemu obligāti uz papīra zīmētu būs jāiesniedz?
+Chibi+
QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2010, 15:55) *

QUOTE(+Chibi+ @ Jan 5 2010, 14:49) *

jau kuro gadu gaidam gothic loli dalībniekus mūsu cosplay konkursos, bet kā nav, tā nav.

Bet kur gan radīsies? Gothic lolita ir tikpat liels kosplejs, kā parastais festa apmeklētājs džinsos un kapučniekā, hahaha.

Visādi citādi, YAY FESTS!
Mangas konkursam pieņemu obligāti uz papīra zīmētu būs jāiesniedz?



Nav gan taisnība - labs gothic loli or sweet loli ir tā vērts, lai laistu uz skatuves un atsevišķi vērtētu. Ir pietiekami daudz cosplayeru, kas ir gatavi piedalīties ar šādiem tērpiem, bet to nedara, jo nav speciālas kategorijas. Un salīdzināt loli kostīmu ar džinsām - you of all people should know the difference. wink.gif


Ciktāl es zinu par mangas konkursu, tad elektroniskās versijas arī pieņems, tikai tām jābūt black/white. Varbūt kaut kas mainīsies.
Kikyou
Džinsiem pielīdzināju tik tāpēc, ka tas nav kostīms, bet gan drēbes! ō_ō

QUOTE
Ciktāl es zinu par mangas konkursu, tad elektroniskās versijas arī pieņems, tikai tām jābūt black/white. Varbūt kaut kas mainīsies.

YES!!!!!!!!
+Chibi+
Man tās nav ikdienas drēbes. Lielākai daļai nav. Un kārtīgs, izsmalcināts loli ir pietiekami reta lieta, lai to vestu uz saktuves.
Es taču nepretojos saukt savu Eda kostīmu par cosplay, kaut arī es 3 gadus tajā sarkanajā mētelī staigāju apkārt ikdienā.
jugimoto
Interesanti
+Chibi+
Original post updated.
dsvaedag
Khm. Laikam stūlbs jautājums (lai gan kas tur stūlbs, ja es vienkārši nezinu) bet parastās drēbēs es cosplay iekšā tikšu? Sanāk, man nav nekur jāpiedalās- es varu vienkārši ieiet un patusēt? Biļetes ir, vai laiž iekšā visus? Paldies par palīdzību, man vienkārši nav ne mazākās jausmas, kā tas notiek! :/
Ginta
QUOTE(InterceptingDragon @ Mar 7 2010, 23:06) *

Khm. Laikam stūlbs jautājums (lai gan kas tur stūlbs, ja es vienkārši nezinu) bet parastās drēbēs es cosplay iekšā tikšu? Sanāk, man nav nekur jāpiedalās- es varu vienkārši ieiet un patusēt? Biļetes ir, vai laiž iekšā visus? Paldies par palīdzību, man vienkārši nav ne mazākās jausmas, kā tas notiek! :/
AnimeFest var apmeklēt arī bez kospleja tērpa. Kā skatītājs. Ja grib kāpt uz skatuves, tad protams bez tā nu ne kādi - tam arī ir tie noteikumi, iepriekšēja pieteikšanās un atlase. Uz filmām un kospleja priekšnesumiem biļetes ir visiem. Nākt uz kospleja gājienu (pieņemu, ka tāds būs) vai vienkārši tāpat paganīties apkārt var arī nemaksājot.
Kaut kā tā. :3

p.s. "Stulbs" raksta ar īso "u".
dsvaedag
QUOTE(Ginta @ Mar 8 2010, 22:50) *

QUOTE(InterceptingDragon @ Mar 7 2010, 23:06) *

Khm. Laikam stūlbs jautājums (lai gan kas tur stūlbs, ja es vienkārši nezinu) bet parastās drēbēs es cosplay iekšā tikšu? Sanāk, man nav nekur jāpiedalās- es varu vienkārši ieiet un patusēt? Biļetes ir, vai laiž iekšā visus? Paldies par palīdzību, man vienkārši nav ne mazākās jausmas, kā tas notiek! :/
AnimeFest var apmeklēt arī bez kospleja tērpa. Kā skatītājs. Ja grib kāpt uz skatuves, tad protams bez tā nu ne kādi - tam arī ir tie noteikumi, iepriekšēja pieteikšanās un atlase. Uz filmām un kospleja priekšnesumiem biļetes ir visiem. Nākt uz kospleja gājienu (pieņemu, ka tāds būs) vai vienkārši tāpat paganīties apkārt var arī nemaksājot.
Kaut kā tā. :3

p.s. "Stulbs" raksta ar īso "u".



Tnx par info! Paskatījos fotkas no iepriekšējiem festiem- bljin biju gaidījis kko vairāk! Nu bet te jau latvija...
p.s.

Nemaz nezināju sakarā ar to u, bet uzskatu, kamēr tu mani saproti- pohui !
Sigfa
QUOTE(InterceptingDragon @ Mar 9 2010, 14:54) *

Nemaz nezināju sakarā ar to u, bet uzskatu, kamēr tu mani saproti- pohui !


un "pohuj" raksta ar "j".
Arts
QUOTE
Nu bet te jau latvija...

Latviju jāraksta ar lielo burtu, ffs.
dsvaedag
Sanak postus patik dzest lauka ne? Pec anime festa tiksimies, izspiedishu kurs te dzesh to postus lauka un gribeeshu lai kamera pasaka kapec? Anglija nr 2! Jums laukiem tas bus kkas neredzets. Mes ne jau ar kulakiem vai nujam. Secinajumus izdariet pasi. Ja nespejat respektet cilveku pietiekosi, lai atstatu vina komentarus, tad tas buus taads gandarijums ka jus kameras prieksha pasi sevi nodirsisiet no bailem! Dabujat, ko gribejat! Gribat naidu, bus jums naids! Ne ar to cilveku sasejaties! Anime festa redzesim, vai busiet tikpat kruti, ka seit foruma!
anti
Speciāli aklajiem: http://otaku.lv/index.php?showtopic=5751&hl=
lilion
AHAHAAHAHHAHAHAHA humora šovs pa brīvu *spams yay*
FuschichO
Man ļoti gribās kaut ko prātīgu iekomentēt, bet es nespēju atrast vārdus tam, cik uzvarošs ir kā šis topiks, tā arī topika atvasīte *pat pat*. Kosplejs... mmm... varbūt es šogad vairs nebūšu impotents?
Es tomēr ieteiktu atcelt animefestu uz visiem laikiem, citādi dabūsiet pizdi no pasaules tafākajiem džekiem!!!! Jā, tie ir draudi ffs!!!!

(vai izklausījās pārliecinoši?)
lilion
QUOTE(FuschichO @ Mar 10 2010, 11:55) *

Man ļoti gribās kaut ko prātīgu iekomentēt, bet es nespēju atrast vārdus tam, cik uzvarošs ir kā šis topiks, tā arī topika atvasīte *pat pat*. Kosplejs... mmm... varbūt es šogad vairs nebūšu impotents?
Es tomēr ieteiktu atcelt animefestu uz visiem laikiem, citādi dabūsiet pizdi no pasaules tafākajiem džekiem!!!! Jā, tie ir draudi ffs!!!!

(vai izklausījās pārliecinoši?)


Nē, nē, tas vienkārši ir nepareizi, tev vēl daudz jātrenējas.
Ko domā taisīt ?
FuschichO
Nu, ja es taisītu, tad kaut ko tādu, kas izskatās +/- kā ikdienas apģērbs laikam. Un un... es gribētu ņemt un attēlot kādu pāri, bet iespējamība ir pārāk maza kā jau allažiņ ar mani tas ir.

Edit:
A ko jūs man ieteiktu? (es gan laikam to reiz prasīju).
Esmu vidējas miesasbūves, ap 179cm gara, vidēji gariem rižiem matiem (var iztaisnot, ja dikti vajag), un ar tizlu auru.

Moi pacan ir nedaudz garāks, pelēcīgiem matiem un overall tāds pats biggrin.gif
GM
QUOTE(FuschichO @ Mar 10 2010, 16:11) *

A ko jūs man ieteiktu? (es gan laikam to reiz prasīju).
Esmu vidējas miesasbūves, ap 179cm gara, vidēji gariem rižiem matiem (var iztaisnot, ja dikti vajag), un ar tizlu auru.


I suggest this:
IPB Image
Fu-Chan
IPB Image
Tikai iesaku. sleep.gif
edg
Ja esi gatava taisnot matus, http://en.wikipedia.org/wiki/Spice_and_Wolf

Ja neveelies, lose. Jo saukaaties forumaa ir stiliigi.
FuschichO
I love you gaiz.
Mm... fu-chan. Hurr durr. Nav manam melni mati un nebūs ar :/
edg- nice one wink.gif
vēlreiz edit: gm, es tikko apriju daudz visa kā ēdama un neēdama, lai piepildītu tavu sapni :*
Arts
QUOTE
I suggest this:
IPB Image

IPB Image

P.S.
Staigāt apkārt ar kaķausīm un asti ir kosplejs.
Fu-Chan
QUOTE(FuschichO @ Mar 11 2010, 00:40) *

Mm... fu-chan. Hurr durr. Nav manam melni mati un nebūs ar :/

Hmm... melni mati? Kāds sakars ar melniem matiem?
FuschichO
QUOTE(Fu-Chan @ Mar 11 2010, 15:25) *

QUOTE(FuschichO @ Mar 11 2010, 00:40) *

Mm... fu-chan. Hurr durr. Nav manam melni mati un nebūs ar :/

Hmm... melni mati? Kāds sakars ar melniem matiem?

QUOTE
Moi pacan ir nedaudz garāks, pelēcīgiem matiem un overall tāds pats
Tenma
aaah, es jau kuro gadu nespēju sataisītes uz VK day class uniformu. tas būtu pat kaut kas, ko ar zināmu aproksimāciju varētu ikdienā valkāt smile.gif

QUOTE(edg @ Mar 11 2010, 00:27) *

Ja esi gatava taisnot matus, http://en.wikipedia.org/wiki/Spice_and_Wolf


Ja būtu interese un labi sarunātu, es varētu FuschichO izsniegt savu pirms 3 gadiem nogriezto hennrudo bizi, lai no tās varētu uztaisīt rudas ausis priekš Holo wink.gif tiesa gan, matu gali gan man tobrīd bija nežēlīgi nošķēlušies, tā ka varbūt efektīvāk būtu viņai pašai aiziet pie friziera aplīdzināt galus un izmantot nogrieztos tos attiecīgajam nolūkam unsure.gif
Kikyou
QUOTE(FuschichO @ Mar 10 2010, 16:11) *

Nu, ja es taisītu, tad kaut ko tādu, kas izskatās +/- kā ikdienas apģērbs laikam. Un un... es gribētu ņemt un attēlot kādu pāri, bet iespējamība ir pārāk maza kā jau allažiņ ar mani tas ir.

Edit:
A ko jūs man ieteiktu? (es gan laikam to reiz prasīju).
Esmu vidējas miesasbūves, ap 179cm gara, vidēji gariem rižiem matiem (var iztaisnot, ja dikti vajag), un ar tizlu auru.

Moi pacan ir nedaudz garāks, pelēcīgiem matiem un overall tāds pats biggrin.gif

http://myanimelist.net/character/7373/Holo

Edit: Ā, fak, edg jau teica.
+Chibi+
Original post updated.

Cosplay topic moved.
Koneko
Vai šeit ir kāds, kas varētu (un to arī izdarītu) man paskaidrot latviešu valodā par AMV konkursu, pieteikšanos, noteikumiem utt?

Peace~
Bellzy
Izklausās interisanti.Domāju ar draugu būt tur.
Bet kā ir ar tām cosplayeru biļetēm?Sanāk ja es vienkārši saģērbos par pieņemsim pikachu man tad mazāk jāmaksā?Vai arī jākāpj uz skatuves un jāpozē? laugh.gif
Sorry,it's just my first time....on a festival like this. smile.gif
Koneko
QUOTE(Bellzy @ Apr 4 2010, 17:29) *

Izklausās interisanti.Domāju ar draugu būt tur.
Bet kā ir ar tām cosplayeru biļetēm?Sanāk ja es vienkārši saģērbos par pieņemsim pikachu man tad mazāk jāmaksā?Vai arī jākāpj uz skatuves un jāpozē? laugh.gif
Sorry,it's just my first time....on a festival like this. smile.gif


Man šķiet, ka cosplayeru biļetes ir domātas tiem, kas (normālos tērpos nevis, piemēram, pikaču) būs kaut ko prātīgu sagatavojuši, lai uzstātos uz skatuves.
Ginta
QUOTE(Bellzy @ Apr 4 2010, 17:29) *
Bet kā ir ar tām cosplayeru biļetēm?Sanāk ja es vienkārši saģērbos par pieņemsim pikachu man tad mazāk jāmaksā?Vai arī jākāpj uz skatuves un jāpozē? laugh.gif
Visiem parastiem apmeklētājiem, lai kā arī tie neģērbtos, maksa ir vienāda. "Kospleijeru biļetes" ir tikai tiem, kas piedalās kādā priekšnesumā. (t.i. "kāpj uz skatuves un pozē".)

Bet, domāju, ka būt kā skatītājam iekš kaut kā interesantāka par ikdienas apģērbu ir tikai pozitīvi. wink.gif

QUOTE(injansoul)
(normālos tērpos nevis, piemēram, pikaču)
Ja ir vajadzība un pie tā piestrādā, pikaču tēls arī var būt "normāls tērps".
Bellzy
QUOTE(injansoul @ Apr 4 2010, 19:33) *

QUOTE(Bellzy @ Apr 4 2010, 17:29) *

Izklausās interisanti.Domāju ar draugu būt tur.
Bet kā ir ar tām cosplayeru biļetēm?Sanāk ja es vienkārši saģērbos par pieņemsim pikachu man tad mazāk jāmaksā?Vai arī jākāpj uz skatuves un jāpozē? laugh.gif
Sorry,it's just my first time....on a festival like this. smile.gif


Man šķiet, ka cosplayeru biļetes ir domātas tiem, kas (normālos tērpos nevis, piemēram, pikaču) būs kaut ko prātīgu sagatavojuši, lai uzstātos uz skatuves.


Skaidrs...Paldies par info
Koneko
QUOTE
Ja ir vajadzība un pie tā piestrādā, pikaču tēls arī var būt "normāls tērps".

Jā, var būt normāls pikaču, jo būt par pikaču ir TIK forši dry.gif
Bellzy
QUOTE(injansoul @ Apr 4 2010, 21:40) *

QUOTE
Ja ir vajadzība un pie tā piestrādā, pikaču tēls arī var būt "normāls tērps".

Jā, var būt normāls pikaču, jo būt par pikaču ir TIK forši dry.gif

Tas bija domāts kā piemērs.Bet varu uzrakstīt kautko citu,ja jau tev tik ļoti nepatīk pikaču.
Koneko
QUOTE(Bellzy @ Apr 4 2010, 21:56) *

QUOTE(injansoul @ Apr 4 2010, 21:40) *

QUOTE
Ja ir vajadzība un pie tā piestrādā, pikaču tēls arī var būt "normāls tērps".

Jā, var būt normāls pikaču, jo būt par pikaču ir TIK forši dry.gif

Tas bija domāts kā piemērs.Bet varu uzrakstīt kautko citu,ja jau tev tik ļoti nepatīk pikaču.


Nevajag. Es pati sapratu, ka tikai piemērs - tikai nenoturējos, izrādot savu nepatiku pret pokemoniem.
(turklāt nenovirzīsimies no topika tēmas)
ETM
QUOTE(injansoul @ Apr 4 2010, 22:36) *

QUOTE(Bellzy @ Apr 4 2010, 21:56) *

QUOTE(injansoul @ Apr 4 2010, 21:40) *

QUOTE
Ja ir vajadzība un pie tā piestrādā, pikaču tēls arī var būt "normāls tērps".

Jā, var būt normāls pikaču, jo būt par pikaču ir TIK forši dry.gif

Tas bija domāts kā piemērs.Bet varu uzrakstīt kautko citu,ja jau tev tik ļoti nepatīk pikaču.


Nevajag. Es pati sapratu, ka tikai piemērs - tikai nenoturējos, izrādot savu nepatiku pret pokemoniem.
(turklāt nenovirzīsimies no topika tēmas)


PIKA-PI?

IPB Image
Shinoi17
pag kur tas viss notiek ko nozime tas WAC vai WUC ?
Bellzy
QUOTE(Shinoi17 @ Apr 5 2010, 19:55) *

pag kur tas viss notiek ko nozime tas WAC vai WUC ?

WTC - World Trade Center
http://www.wtcr.bkc.lv/ <- Šeit skaties kur atrodas
+Chibi+
fascineejoshi, cik ilgi ir publicet izmainjas, ja datora nav garumzimju, un tas vajag copy-pastot. heh. sapratu, cik reti tiek izmantots garais e. *smeldze un speks*
ETM
QUOTE(+Chibi+ @ Apr 13 2010, 17:19) *

fascineejoshi, cik ilgi ir publicet izmainjas, ja datora nav garumzimju, un tas vajag copy-pastot. heh. sapratu, cik reti tiek izmantots garais e. *smeldze un speks*

turpmākai darba atvieglošanai:
Ā Č Ē Ģ Ī Ķ Ļ Ņ Õ Ŗ Š Ū Ž
ā č ē ģ ī ķ ļ ņ õ ŗ š ū ž


Un vai garais "ē" tiek izmantots retāk vai biežāk kā platais "ē", piemēram vārdā "ēst"?
Niks
Kā ar autostāvvietām? Vai būs pieejamas un cik viņu būs?
rebelstrik
Gribu painteresēties par to vai festā cospleyoses arī kāds no Bauskas, tās apkārtnes vai vismaz kāds, kam saistība ar šo apriņķi (atskaitot, to ka garšo Bauskas alus) ?
Ir doma šo to no pasākuma atspoguļot vietējā presē un būtu ļoti vēlams, ka visā stāstā varētu iepīt arī kādu anime fanu no šīs puses.
Amaje
Gribēju uzzināt kur īsti var iegādāties biļetes Animefestam? Saprotu ka Anime+ veikalā, bet tākā tur nekad neesmu bijusi nezinu kur tas atrodas. Meklējot internetā uzrādās divas adreses Ģertrūdes iela 73 un Stabu iela 53, kura būtu īstā?
Un, kas tajā cenā ir iekļauts? Tā ir kā ieejas maksa, un par filmu, konkursu skatīšanos vairs nebūs jāmaksā?
Koneko
Īstā adrese ir Stabu iela 53

Šodien tur biju un konstatēju, ka atrodas Avotu ielā - vietā, kuru tu vari atrast, ja esi izmeklējie Stabu ielā, tad Ģertrūdes ielā un tad (iespējams, ka padevies un dusmīgs) dodies atpakaļ uz centru.
Anime+ veikala meklēšana atgādina kaut kādu Final Fantasy piedzīvojumu dry.gif
maxovt
A+ īstā adrese ir jau sen Avotu iela 25.
QUOTE(Amaje @ Apr 19 2010, 23:15) *
Un, kas tajā cenā ir iekļauts? Tā ir kā ieejas maksa, un par filmu, konkursu skatīšanos vairs nebūs jāmaksā?
Tieši tā.
lilion
es vislaik nevaru saprats, ko anime + veikals visu laiku parvacas. Tas ir kads hobijs vai ?
maxovt
QUOTE(lilion @ Apr 20 2010, 11:39) *
Tas ir kads hobijs vai ?
Tas ir strauja attīstība! cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.