Help - Search - Members - Calendar
Full Version: This land is made of Love and Peace?
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2
Shumins
Īpaši neaizraušos aprakstot cik esmu pūkains un, ka būtu ļoti iejūtīgs un iecietīgs, taču ne par to gribēju padiskutēt...

Šodien atvēru Tigra2 Topic "Mani zīmējumi, gurķis ir liidziigs vaidelotim, ne?" un gribēju apskatīties, kas citiem sakāms par pēdojo tīģera zīmējumu.

Skatos un nevaru saprast, vai man beidzot iestājies vecuma marazms un sāk rādīties jau visur plikas sievietes.

Izrādās Arts pacenties galeriju izpušķot ar zīmējumiem, kurus tur laikam neatrada...

QUOTE(Arts @ Jan 8 2010, 02:22) *

QUOTE
Tapec nesatraucies, man pietiek laika, lai uztaisitu Shuminam visko garšigu. C:

IPB Image


Nu, ja runājam par pārsteiguma momentu, tad Artam mani beidzot izdevās nošokēt laugh.gif

Okey, būtu tas mans Topic, es pasmietos par slikto gaumi un ielādētu kādu smukāku cool.gif

Taču ko ir Jums nodarījis Tīģeris, ka viņai aiz katra zīmējuma jāliek stulbas piebildes:

QUOTE(Arts @ Jan 7 2010, 00:07) *

IPB Image


QUOTE(Sigfa @ Jan 7 2010, 17:08) *

IPB Image
tematiski


Es varbūt vairs pasauli nesaprotu un tagad ir stilīgi smieties par sievietēm? Mēģināt ar visu varu pierādīt, ka kādas sievietes vieta ir virtuvē?

Nu nez, es personiski esmu vīlies dažos spamotājos, īpaši, ja tiek apsmietas sievietes - tas manuprāt tiešām ir pretīgi.

Bet diskusijai varētu būt tāda - "Gadījumā rakstot savus komentārus neesam pārkāpuši sarkano līniju, kas regulē savstarpēju cieņu?" Un kādi būtu Jūsu ieteikumi, lai to novērstu, vai vismaz mazinātu to lielo naidu, kuru paši esam te sakurinājuši?

Citādi liekas, ka Emmai (Hell Girl), tuvākā laikā būs daudz jaunu pieteikumu ph34r.gif

Kikyou
Nedomāju, ka kaut ko no tā vispār bija jāņem nopietni.
Bet neatkarīgi no tā, vai tas bija nopietni, vai nebija, tas viennozīmīgi nebija pa tēmu, tātad spams, tātad spied report pogu un gaidi brašos foruma sētniekus, ja reiz tev tas sirsniņā iekodis.
zenofex
Man šķiet, ka forumiešu - zīmētāju pavedienos vispār nevajadzētu likt citus attēlus, memes, un ko vēl visu ne. Tikai ontopic saraksti. Un, Arts, protams, šeit ir kārtīgi pārcenties.

Turpmāk Art sadaļa tiks vairāk uzmanīta no manas puses.
DarkDevilCat
QUOTE(zenofex @ Jan 8 2010, 07:48) *

Man šķiet, ka forumiešu - zīmētāju pavedienos vispār nevajadzētu likt citus attēlus, memes, un ko vēl visu ne. Tikai ontopic saraksti. Un, Arts, protams, šeit ir kārtīgi pārcenties.

Turpmāk Art sadaļa tiks vairāk uzmanīta no manas puses.


GL smile.gif
ceru ka vismaz art sadala tad bus mazak spameri, laigan, no aktiivajiem useriem 50% ir spameri, tad iznakuma bus uz pusi mazak aktiivs forums? Bet nuja, atkariigs ko tu iesaksi ar tiem spameriem, bet esmu vienoziimigi par, lai to ir mazak.
Ja forums sastav no paris aktiivajiem useriem, un tie pasi tikai to vien dara ka spamo un raksta sudus, tad nava briinums kadel jauni useri klat nenak.


ShinChan
From me... with love and peace.
IPB Image
Church
Viss ir vienkaarshi. Reporteet durnjus. Ja nepietiek paaris peec kaartas vairaaku warnu par to pashu teemu, disableet/dzeest baanot kontu/IP.
Internets ir miskaste un shaadi cilveeki forumu pietuvina videejam savam/interneta liimenim. Ne sheit pirmaa, ne peedeejaa vieta, kur online anonimitaate un fiziska nesodaamiiba veicina sociopaatisku pashizteiksmi verbaalaa defekaacijaa.
Subjektiivi ir pieljaujama zinaama atkaape no melnbaltaam eetiskaam normaam un foruma noteikumiem, labs uzbrauciens ar aspraatiigu ironiju briizhiem var buut interesants, atdziivinosh .. bet visam ir savas robezhas. Klajaa rupjiibaa nav ne ironijas, ne aspraatiibas, tikai un vieniigi pubertitaati knapi sasniegusha tiinja veelme izcelties pazemojot citus. Tiinji vecumaa, kad lamaaties, spljaudiities, dauziit pudeles, izspaardiit miskastes ir "cool", "kaa pieaugushie", "protests pret vecaakiem/skolotaajiem/sabiedriibu", kas "mani nesaprot".

P.S.
Shumin: tava mode visus postus paarbaazt ar pievienotaam bildeem un youtube klipiem personiigi man ar sen kriit uz nerva ar bezgaumiibu un veelmi izcelties, vieniigais, ka tu daudz maz iemanies iekljauties izturamaa robezhaas. smile.gif
Sigfa
QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2010, 06:28) *

Nedomāju, ka kaut ko no tā vispār bija jāņem nopietni.


Tieshi taa. Aciimredzot pashas meitenes saprot, un ir speejiigas pashironiski pasmieties, bet nee, Shuminjam shkjiet, ka te tiek paarkaaptas visas eetikas normas un patiesiibaa mees visi esam nezheeliigi shovinisti, kuri veelas panaakt, lai meitenes no virtuves atsleedz internetu, lai taadejaadi vareetu pilnvertiigi atdoties kulinaaro speeju pilnveidoshanai.

Ja modiem tas nepatiik, lai dzeesh, citreiz neposteesim. Vareesim atgriezties uz aizraujoshu diskursu apspriezhot kaarteejo izcilo maakslinieku magnum opus.

Bet liidz tam...

IPB Image

DarkDevilCat
QUOTE(Church @ Jan 8 2010, 11:05) *

Viss ir vienkaarshi. Reporteet durnjus...


Cik es te redzu, te katrs otrais topiks, un lielaka dala posti iet offtopika, gan tiek piespamoti.
Nedomaju ka vsp liela jega ir te ko mainit, taja spama lieta, citadi forums paliks tik neaktiivs, kad pat jega 1x nedela iegriesties nebus.
Sigfa
ak jaa, nav saprashanas kapeec hollow veel nav nobanots, shkjiet tas ko naacaas lasiit kaadu laiku atpakalj contest un kuraa tur veel threadaa buutu par gana labu iemeslu.
Church
Sigfa: teu arta S&M bilde bez shumina cenzeejuma arii likaas piedieniiga/neshkjebinosha? Imho tomeer ir robezha/atshkjiriiba, joks vai veemiens. Joku nesaprashana, vai riebums. Melnais humors/ironija vai veelme citus izvazaat dubljos. Un ja tas tiktu tolereets, kas taalaak? Celjam pienjemamaa latinju veel augstaak un sanjemam katru otro foruma postu ar somethingawful gore un kjesku bildeem?
DarkDevilCat
QUOTE(Sigfa @ Jan 8 2010, 12:01) *

ak jaa, nav saprashanas kapeec hollow veel nav nobanots, shkjiet tas ko naacaas lasiit kaadu laiku atpakalj contest un kuraa tur veel threadaa buutu par gana labu iemeslu.



guess wh00t?
I'm Special.



IPB Image


sorry par offtopic, bet editot savu post nevaru, lai atbildetu uz spamera txt.
zenofex
QUOTE(Sigfa @ Jan 8 2010, 11:45) *

QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2010, 06:28) *

Nedomāju, ka kaut ko no tā vispār bija jāņem nopietni.


Ja modiem tas nepatiik, lai dzeesh, citreiz neposteesim.



Tigra jau nav izteikusi savu attieksmi pret postu, kas uzšķīla dzirksti šeit smile.gif Bet esmu pārliecināts, ka viņai nepatika. Pamatā jau mums te tā vienmēr notiek - useri posto ko grib, modi dzēš to ko viņi uzskata par dzēšamu.

Kā arī aizpildīt foruma tukšumu ar vienvārdu postiem, motivation posteriem un citiem šitiem ir fail. He.

Sigfa, ja nepostēsiet mums nebūs jādzēš. Parasti gan šādas lietas ātri aizmirstas un nonāk atkal līdz šaubīgiem postiem. Es ļoti šaubos, ka daudzi lasa foruma vadlīnijas. Drīzāk neviens tās nav pārlasījis pēdējā pusgada laikā.
Sigfa
nebija iespeejas to bildi redzeet (ja vien vinja veel kkur nestaav un nav izdzeesta), bet nevajag jau braukt pa slideno nogaazi, tendence reizeem iespamot ko sarkastisku un, iespeejams, derogatiivu nebuut nenoziimee, ka bumba turpinaas ripot un taalaak ies "gore un kjesku bildes". Protams, ir liela atshkjiriiba starp humoru un gore, man shkjiet, ka humors, pat ja neizdevies, ir pieljaujams jebkuraa topikaa, no vnk shock-value bildeem (kaa liek noprast tavs teksts par arta bildi) gan taakaa vajadzeetu attureeties.

EDIT: shii ir atbilde churcham, divi paspeeja ieposteet pirms uzdrukaaju atbildi.

EDIT2: zeno, shim postam vajadzeetu arii vismaz daljeeji atbildeet uz tavu teikto.
ShinChan
QUOTE(hollow @ Jan 8 2010, 12:07) *

guess wh00t?
I'm Special.

guess wh00t?
we know!
IPB Image
Church
sigfa: ja veelies bildi, domaas papildini pirmajaa shumina postaa cenzoreeto ar uz dakshas uzspraustaam kaunumluupaam tongue.gif
DarkDevilCat
QUOTE(ShinChan @ Jan 8 2010, 12:19) *

QUOTE(hollow @ Jan 8 2010, 12:07) *

guess wh00t?
I'm Special.

guess wh00t?
we know!
IPB Image



tu nu gan diezgan smuka bilcina taja bilde esi.


t.b. bulcina*
Church
Hollow: vai vareetu buut, ka tu esi apvainojies?! <g>
Patulkoshu zemtekstu "dlja podporuchikov" - uz savu liiku postu sanjeemi liiku atbildi.
Ja nav pielecis, pamataa taapeec, ka tava troljoshana paaraak daudziem jau ir pieeedusies. Attieciigi gaidiit objektiivu uztveri visam no tevis naakoshajam vairs nav iespeejams. Tev ir izdevies radiit par sevi noturiigu stereotipu. Neviens cits nav vainiigs, ja tas nav taads, kaa tu veeleejies. Domaaju, mainiit viedokli par sevi citu aciis vareesi labi ja peec gadiem diviem, kardinaali mainot savus pieradumus (kas visdriizaak ir neiespeejami?).
P.S.
2Sigfa: a hollow nav nobanots taapeec, ka liidziigi shuminam imho vinjsh nepaarkaapj pienjemamaa robezhas tik ljoti, tikai tuvojas taam, lai tas prasiitu iipashi drastiskus meerus. (gan pieljauju, ka mans viedoklis nav adekvaats, jo daudzus vinja postus citi modi var paguut nodzeest, pirms es izlasu smile.gif )
DarkDevilCat
QUOTE(Church @ Jan 8 2010, 12:35) *

Ja nav pielecis, pamataa taapeec, ka tava troljoshana paaraak daudziem jau ir pieeedusies.


Man jau patik ar jums piesuudot forumus.
Bet jautajums, kur tu te redzi troljosanu, or whatever?
Church
QUOTE(hollow @ Jan 8 2010, 12:50) *

QUOTE(Church @ Jan 8 2010, 12:35) *

Ja nav pielecis, pamataa taapeec, ka tava troljoshana paaraak daudziem jau ir pieeedusies.

Man jau patik ar jums piesuudot forumus.
Bet jautajums, kur tu te redzi troljosanu, or whatever?

skat. sigfas postu. contest un citi threadi.
Ja pamaniiji, es nekonkretizeeju par sho. Kaut gan leposhanaas par speeju balanseet uz pienjemamaa robezhas nesanjemot veel baanu imho nav nekas lieliijams citu aciis arii.
DarkDevilCat
QUOTE(Church @ Jan 8 2010, 13:02) *

QUOTE(hollow @ Jan 8 2010, 12:50) *

QUOTE(Church @ Jan 8 2010, 12:35) *

Ja nav pielecis, pamataa taapeec, ka tava troljoshana paaraak daudziem jau ir pieeedusies.

Man jau patik ar jums piesuudot forumus.
Bet jautajums, kur tu te redzi troljosanu, or whatever?

skat. sigfas postu. contest un citi threadi.
Ja pamaniiji, es nekonkretizeeju par sho. Kaut gan leposhanaas par speeju balanseet uz pienjemamaa robezhas nesanjemot veel baanu imho nav nekas lieliijams citu aciis arii.



pasaki, kur es lepojos tur, e?
tas kad tu izdomaji ka es tur lepojos nenozime ka es lepojos.

+ mos parlasi to contest thread un apskaties del ka vis offtopiks un dirsanas tur sanaca.
Keydan
Did sombody say special?
IPB Image

Also...
Mūsus oftopic ir slēpts ontopic! ph34r.gif
Sephy
QUOTE(Church @ Jan 8 2010, 12:20) *

sigfa: ja veelies bildi, domaas papildini pirmajaa shumina postaa cenzoreeto ar uz dakshas uzspraustaam kaunumluupaam tongue.gif


i would fap to dat smile.gif
Arts
Sūtiet man PM, ja kāds grib bildi.
Tenma
QUOTE(Sephy @ Jan 8 2010, 15:10) *

QUOTE(Church @ Jan 8 2010, 12:20) *

sigfa: ja veelies bildi, domaas papildini pirmajaa shumina postaa cenzoreeto ar uz dakshas uzspraustaam kaunumluupaam tongue.gif


i would fap to dat smile.gif
ja reiz ir tāda interese tongue.gif
http://otaku.lv/index.php?s=&showtopic...st&p=139586
Keydan
I see lots of troll and win... lots of active members...

OTAKU.LV has changed...

IPB Image
Kikyou
QUOTE(Church @ Jan 8 2010, 12:35) *

Ja nav pielecis, pamataa taapeec, ka tava troljoshana paaraak daudziem jau ir pieeedusies.

Viņš nav trollis, viņš vienkārši ir stulbs. laugh.gif
Tenma
QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2010, 16:08) *

QUOTE(Church @ Jan 8 2010, 12:35) *

Ja nav pielecis, pamataa taapeec, ka tava troljoshana paaraak daudziem jau ir pieeedusies.

Viņš nav trollis, viņš vienkārši ir stulbs. laugh.gif

tieši tā: Sufficiently advanced incompetence is indistinguishable from malice.
Tigra2
Es tikai tagad vispār pamanīju tos arta postus. Un lai vai kā, man tas ir smagi vienalga, jo, ja jūs pazītu Artu, jums arī būtu vienalga. XD

Cik zinu, viņš ir paspējis apriebties visiem man pazīstamiem cilvēkiem, pat manai mazai māsai un savam blondajam draugam, un vienreiz, kad runāju ar otakieti x, ka varbūt derētu sarīkot kādu pasākumu iekš otaku.lv, man atbildēja:
QUOTE
''Labāk ne, vēl Arts atvilksies. XD Starp savējiem feināk.''


Nu, tas tā, izskatās, ka Arts cenšas apriebties arī otakiešiem on-line(ne tikai real-life). Un iespējams, kādu dienu, kāds izdomās sarīkot pasākumu iekš otaku.lv un klāt pierakstīs:

QUOTE
P.S. Artu lūgums neierasties


rolleyes.gif

Ā, un tāda attieksme pret sievietēm Artam ir arī dzīvē. Tas ir jūtams arta attieksmē, tekstos, smukas meitenes viņam patīk, tomēr viņš tās uzskata par zemākiem radījumiem, it kā tās būtu ļaunas izmantotājas vai kā tamlīdzīgi. Nezinu gan, kāpēc artam ir šādas emocijas? huh.gif

Bet nu, vai nav vienalga. Skaidri zināms vien tas, ka ar šādu attieksmi-uzvedību, ne foršus zaķus, ne jaunus draugus nevar dabūt. Tas arī viss.

Un jā, Arts patiešām ir smagi stulbs. XD
Kikyou
QUOTE(Tigra2 @ Jan 8 2010, 16:25) *

Ā, un tāda attieksme pret sievietēm Artam ir arī dzīvē. Tas ir jūtams arta attieksmē, tekstos, smukas meitenes viņam patīk, tomēr viņš tās uzskata par zemākiem radījumiem, it kā tās būtu ļaunas izmantotājas vai kā tamlīdzīgi.

Es domāju par šito tu tomēr kļūdies. :U
Tigra2
QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2010, 16:28) *

Es domāju par šito tu tomēr kļūdies. :U


Iespējams, spriežu pēc tā, kā viņš uzvedās 2006.gadā, kad šādu lietu gadījās novērot.
Par tagadni nezinu.
Arts
IPB Image
Tenma
tā kā es Artu pazīstu tikai kopš 2008. gada, nemāku spriest par viņa uzvedību 2006. gadā. viss, ko zinu - cilvēki mainās. īpaši tajā vecumā.
FuschichO
Nu pret mani Arts izturās respectful ja ne vēl labāk- es teiktu, ka komentāri šajā tredā ir balstīti uz nepietiekamu iformācijas un zināšanu kvantumu un kvalitāti.
Shumins
QUOTE(Church @ Jan 8 2010, 12:05) *

P.S.
Shumin: tava mode visus postus paarbaazt ar pievienotaam bildeem un youtube klipiem personiigi man ar sen kriit uz nerva ar bezgaumiibu un veelmi izcelties, vieniigais, ka tu daudz maz iemanies iekljauties izturamaa robezhaas. smile.gif


Dažreizi cilvēki ir līdzīgāki, nekā tiem pašiem liekas.

QUOTE(Church @ Jan 3 2010, 19:29) *


Kaut tās pašas kustīgās *.gif bildes, tikai runa jau vairāk iet par formātu, es tā vietā apskatos vecās labās 4chan movies.

4chan the movie 9: Full of Win
4chan The Movie 10: Chicken Mootle Soup

Un nejau mēs kļūstam tāpēc par ienaidniekiem, bet būtībā mēs abi pametam linkus uz interesantiem resursiem.

Situācija:

Tu mani izbano - tad kādam te atnākot, izlasot forumu, pieņemot ka postojam tikai mēs abi, tas iegūtu tikai 1/2 no tā lasīšanas prieka. Un, ja te ierastos kāds Šumeidīgais, tad pēc izlasīšanas, tas noteikti notītos, jo nebija iespējams tā mana 1/2, kuru tā neaizrāva (forums paliek par dažu biedru blogu, kuru paši biedri tikai lasa).
Te būtu jārunā par informācijas dažādīgumu. Gandrīz kā par lielu zupas katlu, kur katrs iemet to, kas paņemts līdzi uz kempingu. Viens ieliek burkānus, otrs kartupeļus. Mums abiem garšo zupa, es pasmeļu vairāk kartupeļu, tu vairāk burkānu, bet trešais (lasītājs) pieliek pielnu šķīvi ar gan kartupeļu gan burkānu. Atnāk Sigfa, piemet vēl klāt sāli, bet tas jau tikai to zupu padara tikai garšīgāku - un mēs abi turpinam ēst zupu ar sāli un pasmejamies, kā mēs tā varējām bez tās iztikt cool.gif

Ja atskrien kāds un i****š zupā, protams, vaiga to pamācīt, ka kakas nav zupas integranti. Ja kāds vēlas picu, tad var to cept offtopic, pārāk neaizraujoties - iemalkojot arī zupu. Vai, ja tam zupa nepatīk, atrast specializēto picu forumu.

Bet par turēšanos robežās, ir kā ir, protams tāpēc dažus manus postus izdzēš un es saprotu, ka viss, aizgāju par tālu - un vismaz pacenšos nākošo reizi atstāt atmiņā. Jebkurā laikā, uzklausīšu kādu, kas nav apmierināts ar manis rakstīto, bet nejau tos, kas lamājas un atklāti citus pazemo - mēģinot parādīt, ka viņam ir 30cm garš penis, un tāpēc tas var darīt ko grib.

QUOTE(Arts @ Jan 8 2010, 17:39) *

IPB Image


Es tikai noslēgumā pieliku bildi, nevis mēģinu postu rakstīšanu aizstāt tikai ar bildēm ph34r.gif
Citādi tas jau izskatās smieklīgi, un tā arī nevar saprast, ko konkrētais indivīds ar to divdomīgo bildi ir domājis...

IPB Image
Keydan
Es viņu IRL pazistu... teikšu ta:

IPB Image=IPB Image+IPB Image+IPB Image
Roze
Reāls cepiens jums te tongue.gif
anti
Jēziņ, šitādu DRAMA-DESU~ pasācienu nokavēju. Oh well.

Cik tas attiecas uz memēm jūzerdrāwingu threados - nu nezinu, ja ir par tēmu un nepārkāpj robežas, es nekādu ļaunumu tur nesaskatu.

P.S. +1 Čurčeklim, Šumiņš tik tiešām par daudz video posto.
Shumins
QUOTE(anti @ Jan 8 2010, 19:02) *

P.S. +1 Čurčeklim, Šumiņš tik tiešām par daudz video posto.


Par tiem video. Runa iet par formātu:

1. Embed?



2. Vai linkiem?

[AMV] Nostromo - Always Hardcore HQ - Full Metal Alchemist

Vai Jums kaitina vispār runas par video un linki uz tiem, jo lasām tikai mangas?
Kikyou
Domāju, ka runa ir par embediem, jo viņi padara postu garāku, kas norāda uz vajadzību par kaut ko kompensēt. laugh.gif
anti
Embediem. Man nav nekādu pretenziju, ja ir viens vai divi video, bet nu ja sastumj pilnu strīpu ar viņiem, nu tad gan ir pa traku.
Varbūt labāk tad tos pārējos vienkārši ielinko? Pousta jēgu jau tas nemainīs.

P.S. Nē, video kā tādi nekaitina, lasām ne tikai mangas.
Arta
Domāju, ka fōrums varētu būt jaukāks, tad arī pret fōrumu izturēsies jaukāk.

*Forums = forumieši. xD

9 no 10 fōruma komentāriem ir sarkastiski, ar ļaunīsgsnēju zemtekstu, augumā braucoši, augstprātīgi.
1 no 10 fōruma komentāriem ir ar labu nodomu, ar ieteikumiem, patīkamiem vārdiem, pozitīvu attieksmi.

Žēl, ka nav iespējams piespiest pogu ''BALANCEPLZ''.
anti
QUOTE(Art`a. @ Jan 8 2010, 19:06) *

9 no 10 fōruma komentāriem ir sarkastiski, ar ļaunīsgsnēju zemtekstu, augumā braucoši, augstprātīgi.

Mēs vienkārši esam nesaprasti :'(
Arta
QUOTE(anti @ Jan 8 2010, 19:10) *

QUOTE(Art`a. @ Jan 8 2010, 19:06) *

9 no 10 fōruma komentāriem ir sarkastiski, ar ļaunīsgsnēju zemtekstu, augumā braucoši, augstprātīgi.

Mēs vienkārši esam nesaprasti :'(



Aww. There, there.. *patpat* It is going to be okay.. *pat*
Shumins
QUOTE(anti @ Jan 8 2010, 20:01) *

Varbūt labāk tad tos pārējos vienkārši ielinko? Pousta jēgu jau tas nemainīs.


Liekas, varētu jau tos video paslēpt...

IPB Image

Profila opcijās iekļaukt, ka nerāda embed video - līdzīgi kā signatures, taču būšu pūkains un likšu tikai linkus.

Ticu, ka kādu tas kaitina...

QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2010, 19:50) *

[...] jo viņi padara postu garāku, kas norāda uz vajadzību par kaut ko kompensēt. laugh.gif


Domāju, ka izdosies to noslēpt, taču liekas, ka viss nāca gaismā ph34r.gif

Un tagag piespamošu tavu galeriju ar Hentai (rape + tourture) cool.gif
Kikyou
QUOTE(Shumins @ Jan 8 2010, 19:17) *

Un tagag piespamošu tavu galeriju ar Hentai (rape + tourture) cool.gif

IPB Image
K--kā tu uzminēji manus fetišus?!...
Tigra2
QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2010, 19:24) *

K--kā tu uzminēji manus fetišus?!...


Es tevi nosūdzēju >:3

ReD_FoXy
Shumin, s.ck it up, vismaz kādam ir veselgīs humors uz visu. Jāmāk sevis teiktais/darītais apšaubīt (var arī teikt - apskatīt no cita skatpunkta), Arta sarkastiskie komentāri vai ieliktās bildes parasti dod iespēju to darīt. Man patīk, parasti bildes ir interesantas/smieklīgas. Protams, jāmāk viss uztver bik vieglāk, maybe.

Un otaku.lv forumā, manuprāt, noder kāds, kas ļauj noprast, ka pasaule nav no cukurvates.

Neuzvedamies, lūdzu, kā bēbji - nosūdzam lielo, ļauno, kurš pasaka kaut ko nopatīkamāku. Well, boohoo, ej paraudi citur.

Un, Tigra, tavi lieliskie personiskie apvainojumi... Ah, bērnudārza uzvedība no tevis nav pārsteidzoša, bet tas, ka Shuminam tevi ir jāaizsāv... NEVER GETS OLD.
Shumins
QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 9 2010, 00:59) *

Shumin, s.ck it up, vismaz kādam ir veselgīs humors uz visu.


Okey, domāju, ka arī tavus stāstiņus varētu izdekorēt ar bildēm.

QUOTE(Arts @ Jan 8 2010, 02:22) *

IPB Image


Tikai piesaki savu Topic 18+, un saliksim tev ko.

Ko tu vēlētos? Guro, Shemales maybe? Būs stastiņiem izdomāti vizualizēti personāži ph34r.gif
ReD_FoXy
Sure, liec ko gribi. biggrin.gif

It's just a picture. smile.gif Ej uz mežu izbļauties, tev laikam tvaiku prasās nolaist dzīvē. Don't let it to build up.

Bet lieciet vairāk plikus, seksīgus vīriešus (kā dotajā bildē - pretty sexy chick, as someone said, you could fap on it), tad vismaz liekat man arī kādu eye candy. Tāds mazs ieteikums. :3
Shumins
QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 9 2010, 01:34) *

Sure, liec ko gribi. biggrin.gif


Njus divreiz jau nebūs jāsaka laugh.gif

Pasaki tikai adminiem, lai tavu topic Ji un viņas mazie ''īsdarbiņi"..., Nu jā... Kā jau teikts - ĪSIE darbiņi pārvieto no Fan fiction uz Adult.

Uzraksti kādu stāstiņa fragmentu, un sarīkosim contest, kurš ar Hentai bildēm precīzāk attēlos to, kas stāstiņā aprakstīt. Domāju tavs topic būs bestsellers wink.gif

Kāds pievienosies Hentai ievietošānā, citādi no viena cilvēka nesanāks contests? Šoreiz nebūs nekāda aizliegtā humora cool.gif

QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 9 2010, 01:34) *

Ej uz mežu izbļauties, tev laikam tvaiku prasās nolaist dzīvē.


Es itkā nejūtu vēlmi klaigāt, tikai dažreizi kaitina, kad melnu grib pataisīt.

QUOTE(Shumins @ Jan 9 2010, 01:45) *

[...] kad melnu grib pataisīt.


kad melnu grib pataisīt par baltu.

(Kaitina noedit)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.