Help - Search - Members - Calendar
Full Version: W.I.T.C.H.
Anime forum > Anime > Manga
Pages: 1, 2
Moonlight
Zemākminētais nav domāts kā reklāma (esmu izdevēja algots darbinieks), bet uzziņām interesentiem.

Tagad arī Latviešu valodā ir pieejams Manga stilistikā veidots komikss no DISNEY.

Sīkāka informācija ir pieejama:

www.egmont.lv un http://www.egmont.lv/lat/special/witch/story/

Žurnāls ir orientēts uz meitenēm - 11 - 14 gadi, bez komiksa ir arī "Editorial" daļa, kas ir veidota standarta (visiem pierastā) stilistikā.

Labprāt pastāstīšu ko vēl, ja kādam būs interese.

Mairis aka Moonlight

Roze
Ahh un kad kaut kas būs zēniem? Shoujo, Yaoi? =]
Moonlight
QUOTE(Roze @ Oct 5 2004, 13:30)
Ahh un kad kaut kas būs zēniem? Shoujo, Yaoi? =]
*



Nu redzi ir tā, ka vecuma grupās 8 - 12 un 12 - 16 meitenes ir sociāli aktīvākas un vairāk izmanto drukātās lietas, mazāk internetu, etc. Piemēram - vairāk arī lasa grāmatas.

Mēs jau varam izdot arī Shoujo un Yaoi, ja Latvijā tiem atradīsies pircēji. Tas, diemžēl, ir bizness. Ja žurnāls tike izdots ar mīnusiem vai ar 0 pelņas līmeni - nevienu tas neinteresē. Forumā daudzkārt pieminētie vācieši izdod daudz visa kā Manga stilistikā - arī Tevis pieminētos žanrus, bet viņiem ir pavisam cita situācja - gan iedzīvotāju skaits, gan pirktspēja, gan pirkšanas paradumi un vēl 1000 nianšu.

W.I.T.C.H. - kā formāts ir "lielā veiksme" Krievijā, Polijā, Čehijā u.c. austrumeiropā. Mēs jau paļaujamies uz to pašu. To rādīs laiks.
Roze
Protams, tā bija tikai piezīme..

Jābrīnās, ka vispār drukātām lietām pie mums ir noiets, jo vairāk vai mazāk visu (avīzes, žurnālus, grāmatas) var dabūt / izlasīt tīklā un ņēmot vērā letiņu (p)ieradumu visu dabūt lētāk (tas gan saistīts ar jau minēto pirktspēju) jeb vispār pa freju..

Vienkārši ceru, ka šāda tipa izdevumam būs piekrišana un tad uz tā bāzes varbūt var veikt vēl kādus eksperimentus ar līdzīgiem materiāliem.
Jo vairāk vai mazāk Japāna un japāņi utt jau tiek uzskatīta par "modes lietu", lai arī cik varbūt tas nodrāzti nebūtu (proti darīt tikai tādēļ, ka citi)..
kaarleens
nezinu ar grāmatām Latvijā ir vispār ļoti švaki es piemēram intresējošo literatūru fantasy pērku krieviski jo latviski izņemot poteru un vēl paaris grāmatas nekas nav pieejams tāpēc es stipri šaubos ka latvijā izdos kādu normālu mangu kuru būtu vērc pirkt un lasīt tā jau ir ka tiem ka ir pirkstpēja diez vai lasīs komiksus un diez vai saviem bērniem pirks kau ko berserk vai blame stilā nu vienīgais ja kādu romance mangu ta gan varētu aiziet nu ko lai veicas prieks vispār ka latvijā būs kaut kādi ar savādāki komiksi izņemot donaldu daku un mikimausi .
MitSuki
Ja un latvija ir baigi gruti ari mangas likt pardosana, es esmu pat gatavs maksat dubultigi tikai lai mangas paraditos veikalos(un lai nebutu latviski tulkots) smile.gif
Moonlight
JaYzZ: Tādiem kā Tu ir jābūt vismaz saviem 250 - 500 gab. un tad var vest iekšā un tirgot kaut Japāņu valodā un herioglifos (tas ilustrācijai, bez zemteksta).

Neviens līdz šim šo lauciņu īpaši nav pētījis - skatīsimies kā veiksies ar meitenēm un tad, kas zin - varbūt izdomāsim ko interesantu.

QUOTE(JaYzZ @ Oct 5 2004, 15:33)
Ja un latvija ir baigi gruti ari mangas likt pardosana, es esmu pat gatavs maksat dubultigi tikai lai mangas paraditos veikalos(un lai nebutu latviski tulkots) smile.gif
*


zenofex
nu vispaar jau diezgan incanti ir kaut vai tas, ka tas ir komikss, kursh nav disnejs/taa klons (vismaz neizskataas)

Jaacer ka veiksies.
Ella
Juss negrasaaties izdot kautko kas varbuut buutu ar kautko liidziigu tikai vecaakai auditorijai? Teiksim 16-kaadiem 26 ???
Buutu baigi for6i jo nekaadas sakariigas lasaamvielas iisteniibaa ko pasuutiit mums nav kur nu veel anime stilaa. Tas Cosmopolitain un avenes un viss paareejais fufelis jau sen ir apniku6i.
ShinChan
QUOTE(Roze @ Oct 5 2004, 12:30)
Ahh un kad kaut kas būs zēniem? Šoujo, Yaoi? =]
*


Kādiem zēniem tad būs orientēta yaoi manga? rolleyes.gif Latvijas tikumības cīnītāji dedzinās sārtus ar tādām mangām...
Ella
Es izjasiiju par to W.I.T.C.H. Laikam buus jaabonee. Piemetinaa6u ka komikss mani ne visai interesee, bet gan tas kas tur ir + magija ziilee6ana utt. Lai Cieniijamais ShinChan nesaaktu domaat ka esu beerna praataa. =]
Yume
QUOTE(ShinChan @ Oct 5 2004, 16:38)
Kādiem zēniem tad būs orientēta yaoi manga? rolleyes.gif
*


Man-man.. es sevi sākšu uzskatīt par tīrasinīgu zēnu, ja tikai Latvijā parādīsies yaoi vai shounen ai.
Un starp citu, runājot par tēmu pircēji, es domēju ka atradīsies visai ne maz tādu. Pie tam, tagad Latvijā anime popularitāte strauji aug, un es domāju mangām būs piekrišana arī mazās auditorijas starpā.

Un vēl, man ir piedāvājusm, kā būtu, ja Latvijā vienkārši varētu pasūtīt mangas no citam valstīm, žurnālus taču var. Dodiet mums iespēju pašiem izvēlēties ko mēs gribam lasīt.
Manuprāt, tas nesanāks nemaz tik ļoti dārgāk par parasto cenu, ja mangas piemēram tiks ievestas no tuvākām Eiropas valstīm.
ShinChan
QUOTE(Yume @ Oct 5 2004, 20:43)
QUOTE(ShinChan @ Oct 5 2004, 16:38)
Kādiem zēniem tad būs orientēta yaoi manga? rolleyes.gif
*


Man-man.. es sevi sākšu uzskatīt par tīrasinīgu zēnu, ja tikai Latvijā parādīsies yaoi vai šounen ai.
*


Tev ar i-netā pieejamo vēl ir par maz? Nez, es domāju, ka ja pērk drukātu lasāmo tad pērk ko tiesjām vērtīgu, piemēram Henrija Kisindžera "Diplomātija" vot eta vešč biggrin.gif Var gan palasīt pirms miega, gan izmantot kā auksto ieroci, lai kontuzētu varmāku, jums dāmām īpasji rekomendējams.
MitSuki

QUOTE
JaYzZ: Tādiem kā Tu ir jābūt vismaz saviem 250 - 500 gab. un tad var vest iekšā un tirgot kaut Japāņu valodā un herioglifos (tas ilustrācijai, bez zemteksta).


Es vienkarsi gribeju pateikt, ka to loti dauz pirks latvija( nu ne jau ta ka katru dineu tur pa 300gabaliem xe,bet pirks daudz,tiem kuriem nauda buss) smile.gif
Kaede
Par to žurnālu...jā es viņu esmu redzējusi...pie mums pārdodas. Bildes žurnālā ir reāli skaistas... biggrin.gif
Tador
Nu, esmu 20 gadiigs puisis...
nopirku zhurnaalinju un bishkiit palasiiju...
jaasaka, ka pat mazliet ieintereseeja - ja vareetu netaa dabuut (teiksim angliski) tad pat visu izlasiitu.
heh... laikam mani tagad par siiko sauks unsure.gif
Tador
QUOTE(ELLADORA @ Oct 5 2004, 19:56)
Es izjasiiju par to W.I.T.C.H. Laikam buus jaabonee. Piemetinaa6u ka komikss mani ne visai interesee, bet gan tas kas tur ir + magija ziilee6ana utt. Lai Cieniijamais ShinChan nesaaktu domaat ka esu beerna praataa. =]
*


humm... par ziileeshanu es pat tev vareetu paliidzeet - pats lasu Taro kaartis un ziileeju ar... humm kaa latviski ir Pendant?
bet nu saprati - Visions of Escaflowne stuff:)
edg
QUOTE(Moonlight @ Oct 5 2004, 15:40)
JaYzZ: Tādiem kā Tu ir jābūt vismaz saviem 250 - 500 gab. un tad var vest iekšā un tirgot kaut Japāņu valodā un herioglifos (tas ilustrācijai, bez zemteksta).
*


Tas man atgaadina to, kaa mees domaajaam pashi savu mangu ziimeet.
*chekoju, kaadas tad tur bija taas tipograafijas izmaksas...*
Tipograafijas izmaksas sanaaca shitaadas:
http://otaku.lv/index.php?showtopic=94&view=findpost&p=4888
Moonlight
QUOTE(ELLADORA @ Oct 5 2004, 17:29)
Juss negrasaaties izdot kautko kas varbuut buutu ar kautko liidziigu tikai vecaakai auditorijai? Teiksim 16-kaadiem 26 ???
Buutu baigi for6i jo nekaadas sakariigas lasaamvielas iisteniibaa ko pasuutiit mums nav kur nu veel anime stilaa. Tas Cosmopolitain un avenes un viss paareejais fufelis jau sen ir apniku6i.
*



Man Tev ir grūti atbildēt - Polijas kolēģi ir mēģinājuši izdot "Swiat Komiksow" - kas apvieno gan JP, gan USA (HELLBOY piem.) komiksus. Pagaidām aiztaisīja ciet- nav īpaša rezultāta.
Moonlight
QUOTE(Yume @ Oct 5 2004, 21:43)
Un vēl, man ir piedāvājusm, kā būtu, ja Latvijā vienkārši varētu pasūtīt mangas no citam valstīm, žurnālus taču var. Dodiet mums iespēju pašiem izvēlēties ko mēs gribam lasīt.
Manuprāt, tas nesanāks nemaz tik ļoti dārgāk par parasto cenu, ja mangas piemēram tiks ievestas no tuvākām Eiropas valstīm.
*



Ar ārezemju žurnāli ievešanu mēs paši nenodarbojamies - to dara PresesServiss (www.presesserviss.lv), sāciet bombardēt viņus. Varbūt saņemsies.

P.S. Pats domāju, ka ne LV žurnāli piedāvājums VĪRIEŠIEM vispār ir zem katras kritikas. Sievietes vēl var palasīt piem.: Red vai NewWomen, man paliek vien ekstra dārgā ARENA, kas arī īsti neatspoguļo manu interešu loku.

Tā lūk sad.gif
Tomorrow_angel
Ja ja .....pirmo reizi so zhurnalu nopirku Lietuvaa...Zurnals tiri normals, bet man par berniskigu dry.gif
Ella
Pienaaca abonee6anas katalogs mekleeju, mekleeju, taa arii neatradu. Kas 6ito aboneet nemaz nevar tikai nopirkt???????? huh.gif
Varbuut kaads kaut ko zin tuvaak par 6ito lietu???? unsure.gif
Inc
QUOTE(ELLADORA @ Oct 5 2004, 19:56)
Es izjasiiju par to W.I.T.C.H. Laikam buus jaabonee. Piemetinaa6u ka komikss mani ne visai interesee, bet gan tas kas tur ir + magija ziilee6ana utt. Lai Cieniijamais ShinChan nesaaktu domaat ka esu beerna praataa. =]
*



Kā reizi, tieši tas norāda uz t.s. "bērna prātu". Ja arī šādas intereses ir, tad noteikti kā informācijas avots nav jāizvēlas tīņu žurnāls.
Inc
QUOTE(Tador @ Oct 26 2004, 16:36)
QUOTE(ELLADORA @ Oct 5 2004, 19:56)
Es izjasiiju par to W.I.T.C.H. Laikam buus jaabonee. Piemetinaa6u ka komikss mani ne visai interesee, bet gan tas kas tur ir + magija ziilee6ana utt. Lai Cieniijamais ShinChan nesaaktu domaat ka esu beerna praataa. =]
*


humm... par ziileeshanu es pat tev vareetu paliidzeet - pats lasu Taro kaartis un ziileeju ar... humm kaa latviski ir Pendant?
bet nu saprati - Visions of Escaflowne stuff:)
*



Pendant - svārsts; kareklis.
Ella
Pendant var tulkot arii kaa amuletu vai lietu, kaa piemeeram akmeni vai kaadu citu priek6metu kas kaut kaadaa zinjaa paliidz vai nes veksmi utt...
Inc es uzdevu jautaajumu un nevis luudzu lai kaads nosaka ka esu beerna praataa.
Sweety
Ja godīgi lasu šo žurnālu tas vairāk līdzinās komiksam,bet tomēr viņam ari nav ne vainas.
Jaladin
Hey es ar dabuuju WITCH laugh.gif "labs komiks" laugh.gif
MK Tador tu saki, ka TARO kaartis lasi. Vari pateikt kur tu taas dabuuji, kur iemaaciijies ziileet???
Bet iedomaajoties Tadoru peerkam WITCH....
Ella
Taatad kas paliek ar aboneeshanu ????? Man starp citua rii ir taro un ruunas un tibetas mo kaartis maajaas njaa tikai taa graamata ir krieviski un man nepatiik lasiit krieviski.
Ghoul
Es arii dabuuju zurnaalu interesanti tikai paaraak girlish bet taa neko...... smile.gif
Ella
Jaa tas viss ir jauki un labi, bet vinju VAR ABONEET??????????????????
Ghoul
Cik es zinu var tikai peetot manu zurnaalu neko neetradu( kaadu anketu utt.) wink.gif
Jaladin
QUOTE(S.U.D @ Dec 15 2004, 13:39)
Es arii dabuuju zurnaalu interesanti tikai paaraak girlish bet taa neko...... smile.gif
*


(Es vinjam dzimenee uzdaavinaaju) laugh.gif
DarkRockslizer
Yes.. derētu palasīt. dry.gif
Inc
QUOTE(ELLADORA @ Dec 15 2004, 14:41)
Jaa tas viss ir jauki un labi, bet vinju VAR ABONEET??????????????????
*



To droši vien var uzzināt piezvanot uz žurnāla redakciju, vai Dienas abonēšanas centru - 8004044 (bezmaksas saruna).
Ella
QUOTE(Inc @ Dec 18 2004, 14:28)
QUOTE(ELLADORA @ Dec 15 2004, 14:41)
Jaa tas viss ir jauki un labi, bet vinju VAR ABONEET??????????????????
*



To droši vien var uzzināt piezvanot uz žurnāla redakciju, vai Dienas abonēšanas centru - 8004044 (bezmaksas saruna).
*



Kad zvaniiju liinija vislaik bij aiznjemta un uz e-mail neviens neatbild =[[[
Inc
QUOTE(ELLADORA @ Dec 19 2004, 00:32)
QUOTE(Inc @ Dec 18 2004, 14:28)
QUOTE(ELLADORA @ Dec 15 2004, 14:41)
Jaa tas viss ir jauki un labi, bet vinju VAR ABONEET??????????????????
*



To droši vien var uzzināt piezvanot uz žurnāla redakciju, vai Dienas abonēšanas centru - 8004044 (bezmaksas saruna).
*



Kad zvaniiju liinija vislaik bij aiznjemta un uz e-mail neviens neatbild =[[[
*



Zvanīji vismaz darbadienā? Pamēģini pirmdien ~11:00 piezvanīt, jo ap šo laiku parasti visas darbavietas rēc pilnā sparā.
TheBadEdd
ja godiigi, juus galiigi truli palikaat... sad.gif Jums vienalga kaadu krepu lasiit tikai lai buutu vismaz attaala radnieciiba ar mangaam, KAUNS! Tas nav otaku spirits!!! mad.gif
Roze
QUOTE
ja godiigi, juus galiigi truli palikaat...  Jums vienalga kaadu krepu lasiit tikai lai buutu vismaz attaala radnieciiba ar mangaam, KAUNS! Tas nav otaku spirits!!!

Tu vispār saproti ko saki? Ir vērts izlasīt http://otaku.lv/index.php?showtopic=859&st...728&#entry17728

Aiz kam ir krietni truli ja cilvēka redzesloks aprobežojas tikai ar viena veida izziņas materiālu (šajā gadijumā manga).
TheBadEdd
QUOTE(Roze @ Dec 21 2004, 15:53)
QUOTE
ja godiigi, juus galiigi truli palikaat...  Jums vienalga kaadu krepu lasiit tikai lai buutu vismaz attaala radnieciiba ar mangaam, KAUNS! Tas nav otaku spirits!!!

Tu vispār saproti ko saki? Ir vērts izlasīt http://otaku.lv/index.php?showtopic=859&st...728&#entry17728

Aiz kam ir krietni truli ja cilvēka redzesloks aprobežojas tikai ar viena veida izziņas materiālu (šajā gadijumā manga).
*



ph34r.gif
not_alone
njah,zhurnaalin4 jauw tiiri taa neko,wismaz k-kas latwijaa ir,kam ir liidziiba ar mangu un anime dry.gif nju bet,ja runaa par juusu pashu mangu wai arii kaadu paarrtulkotu mangu izdo$anu,tad wajadzeetu saakt ar k-ko wienkaar$aaku,lai pieradinaatu latwijas pirceejus.taa jauw parasti dara-lai sadraudzeetos ar suni,wispirms tam paswiezh kaulu,bet beigaas-wisu cepeti laugh.gif
SheWr
Eeeeh...jau ieraugot saakumlapu man sametaas mazliet nelabi...Tas ir kautkaads eiropeizeets braakis ko kaads nezinaamu iemeslu deelj ir nosaucis par Mangu....

Driizaak vajadzeetu suutiit veestuli uz kaadu izdevnieciibu, lai tulko iistaas mangas...un lai latvijaa ieved isstu preci...
Yume
palasi šo topiku uz sākumu, redzēsi pie kāda viedokļa mes nonācām.
SheWr
nesaskatu tur nekaadu maaklsu...noteikti to lasiis kaadas mazas 11 gadiigas meitenes, kas agraak lasiija Puff...
Naktspukjiite
Būs jāiemet aci šajā žurnālā, ka ir izraisījis tādas diskusijas.
Shaisuke
Latvijas W.i.t.c.h ir pilniigs sviests. Sso zurnaalu somu un zviedru valodaa lasu apmeeram pusotru gadu. Teelu vaardi latvieshu valodaa ir iztulkoti ljoti diivaini un tad veel, teiksim Somijaa tas zurnaals ir biezaaks un tur ir vairaak ko lasiit. Iznaak arii kkadi speciaalizlaidumi, bet Latvijaa vinjsh ir mazliet diivains. Iisti arii nesauktu to par Mangu... *bleurgh*
baseboalbatboy
QUOTE(Shaisuke @ Jan 27 2005, 07:37)
Latvijas W.i.t.c.h ir pilniigs sviests. Sso zurnaalu somu un zviedru valodaa lasu apmeeram pusotru gadu. Teelu vaardi latvieshu valodaa ir iztulkoti ljoti diivaini un tad veel, teiksim Somijaa tas zurnaals ir biezaaks un tur ir vairaak ko lasiit. Iznaak arii kkadi speciaalizlaidumi, bet Latvijaa vinjsh ir mazliet diivains. Iisti arii nesauktu to par Mangu... *bleurgh*
*



Kurštev vinju liek lasīt smile.gif biggrin.gif laugh.gif smile.gif biggrin.gif laugh.gif
Kyoushu
QUOTE(baseboalbatboy @ Jan 28 2005, 21:00)
QUOTE(Shaisuke @ Jan 27 2005, 07:37)
Latvijas W.i.t.c.h ir pilniigs sviests. Sso zurnaalu somu un zviedru valodaa lasu apmeeram pusotru gadu. Teelu vaardi latvieshu valodaa ir iztulkoti ljoti diivaini un tad veel, teiksim Somijaa tas zurnaals ir biezaaks un tur ir vairaak ko lasiit. Iznaak arii kkadi speciaalizlaidumi, bet Latvijaa vinjsh ir mazliet diivains. Iisti arii nesauktu to par Mangu... *bleurgh*
*



Kurštev vinju liek lasīt smile.gif biggrin.gif laugh.gif smile.gif biggrin.gif laugh.gif
*




Uzmaniigaak. Pirms spamo palasi, ko cilveeks saka. Winjsh neteica, ka lasa Latvieshu WITCHu, bet Somu, Zviedru! =)
Shaisuke
QUOTE(baseboalbatboy @ Jan 28 2005, 21:00)
QUOTE(Shaisuke @ Jan 27 2005, 07:37)
Latvijas W.i.t.c.h ir pilniigs sviests. Sso zurnaalu somu un zviedru valodaa lasu apmeeram pusotru gadu. Teelu vaardi latvieshu valodaa ir iztulkoti ljoti diivaini un tad veel, teiksim Somijaa tas zurnaals ir biezaaks un tur ir vairaak ko lasiit. Iznaak arii kkadi speciaalizlaidumi, bet Latvijaa vinjsh ir mazliet diivains. Iisti arii nesauktu to par Mangu... *bleurgh*
*



Kurštev vinju liek lasīt smile.gif biggrin.gif laugh.gif smile.gif biggrin.gif laugh.gif
*




Es nelasu LV WITCH, es tikai vienreiz iemetu acis lai ieveerteetu. Un starp citu, shis ir forums, kur man ir tiesiibas izteikt viedokli par doto teemu, ko es arii dariiju, taa kaa nevaig piekasiities. =P
Sigfa
QUOTE(Shaisuke @ Jan 27 2005, 21:37)
Latvijas W.i.t.c.h ir pilniigs sviests. Sso zurnaalu somu un zviedru valodaa lasu apmeeram pusotru gadu. Teelu vaardi latvieshu valodaa ir iztulkoti ljoti diivaini un tad veel, teiksim Somijaa tas zurnaals ir biezaaks un tur ir vairaak ko lasiit. Iznaak arii kkadi speciaalizlaidumi, bet Latvijaa vinjsh ir mazliet diivains. Iisti arii nesauktu to par Mangu... *bleurgh*
*



Nu, lieta ir taada, ka mums latvijaa vispaar ir sumer mega latviskoshanas bums. Man pilniigi riebiigi palika padzirdot kaa LotR teeli iztulkoti... Gimlins... *reec*
Shaisuke
QUOTE(Sigfa @ Jan 28 2005, 22:25)
QUOTE(Shaisuke @ Jan 27 2005, 21:37)
Latvijas W.i.t.c.h ir pilniigs sviests. Sso zurnaalu somu un zviedru valodaa lasu apmeeram pusotru gadu. Teelu vaardi latvieshu valodaa ir iztulkoti ljoti diivaini un tad veel, teiksim Somijaa tas zurnaals ir biezaaks un tur ir vairaak ko lasiit. Iznaak arii kkadi speciaalizlaidumi, bet Latvijaa vinjsh ir mazliet diivains. Iisti arii nesauktu to par Mangu... *bleurgh*
*



Nu, lieta ir taada, ka mums latvijaa vispaar ir sumer mega latviskoshanas bums. Man pilniigi riebiigi palika padzirdot kaa LotR teeli iztulkoti... Gimlins... *reec*
*



Tas gan... *atceras taadu prikolu kaa 'ordieshi' orku vietaa* XD XD XD

*aizveras citaadi galiigi aizies ne pa teemu*
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.