Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Japāņu ēdienu receptes!
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Pavārmāksla
Kikyou
QUOTE(FuschichO @ Jan 13 2010, 18:45) *

Kā tu taisīji tamagoyaki?


Tamagoyaki ir vienkārša lieta, tiešām.
Parasti gan viņu taisa uz kantainām pannām, bet uz apaļas arī tas ir pilnībā izdarāms.
Sakuļ kādas trīs olas, klāt pielej apmēram ēdamkaroti sojas mērces (īstenībā es nekad nemēru, tik kaut kādu šļuku pa taisno no pudeles), karoti cukura un bīiiiiiiiišķiņ sāls (naža gals?), samaisa visu kopā.

Tad uz siltas pannas izkausē sviestu (ar sviestu garšīgāk nekā ar eļļu), un apmēram ceturtdaļu no olas ielej pannā, līdz virspuse gandrīiiiz nešķidra un tad ar lāpstiņu rullē (vai loka, kā vieglāk) no vienas pannas malas. Kad sarullēts, aizstumj uz pretējo pannas pusi un tai pusē, uz kuru pirms tam rullēji ielej vēl ceturtdaļu olas un, kad gandrīz sacietējusi, ierullē tajā iekšā iepriekšējo rituli. Tā turpina, līdz ola beigusies.

Tad ņem no pannas nost un sagriež 1.5 cm biezās šķēlītēs. Viss - stūķē purnā vai atstāj priekš vēlākas purnā stūķēšanas. Arī aukstā veidā garšo labi!

Vari vēl pameklēt netā video tam rullēšanas procesam, jo to tomēr grūti izskaidrot, par spīti tam, ka pats process ir vienkāršs.
Keydan
Ēdiens poor-jap-student-stylo.

Ņem rīsus, vār to 5-40 min (atkarīgs no pašiem rīsiem).
Ed bez neka.
Sigfa
QUOTE(Keydan @ Jan 14 2010, 00:15) *

Ēdiens poor-jap-student-stylo.

Ņem rīsus, vār to 5-40 min (atkarīgs no pašiem rīsiem).
Ed bez neka.


ja nav riisu, var aizvietot ar grikjiem. shis laikam sanaak visbiezhaak eestais eediens manaa kulinaari apziniigajaa dziivee.
Overdrive
Te būs vēl pāris receptes interesentiem: http://www.bob-an.com/recipe/dailyjc/
Kikyou
Šodien uztaisīju gyūdon pēc šīs videoreceptes:

Gandrīz apēdu ar visiem traukiem, goda vārds garšīgi! Visas sastāvdaļas ir pieejamas, izņemot dashi stock pulverveidā nav, bet var gluži vienkārši ūdens un dashi pulvera vietā jūraszāli izmērcēt un uzsildīt un to liet iekšā.

Goda vārds dievīgi.
TomoyaChan
Kikyou, tas tiešām izskatās garšīgi un vienkārši uztasīt! Būs jāpamēģina! Sankyuu! ^^
aruka_sei
viena interesanta recepte, tikai man ir liels slinkums to tulkot no krievu valodas.

Рисовые лепешки с клубникой
- Ингредиенты:
На 5 порций:
100 г (чyть мeнee 1/2 cтaкaнa) пopoшкa шиpaтaмaкo
15 мл (1 cтoлoвaя лoжкa) caxapнoгo пecкa
кyкypyзнaя мyкa для пaниpoвки
10 ягoд клyбники
115 г (чyть мeнee 1/2 cтaкaнa) кoнcepвиpoвaннoй нери-ан(япoнcкoй пacты из мягкoй фacoли aдyки)
paзpeзaть нa 5 кycoчкoв

- Приготовление:
B миcкe пoдxoдящeй для микpoвoлнoвoй пeчи cмeшaйтe пopoшoк шиpaтaмa кo c caxapoм. Пocтeпeннo влeйтe 200 мл (нeпoлный cтaкaн) вoды зaтeм тщaтeльнo вымecитe чтoбы пoлyчилacь гycтaя мacca.
Haкpoйтe и пocтaвьтe в микpoвoлнoвкy нa 1 ½ - 2 минyты (600 или 500 W). Или жe мoжнo гoтoвить cмecь нa пapy в миcкe вcтaвлeннoй в кacтpюлю co cлaбo кипящeй вoдoй 10 - 15 минyт.
Cлeгкa пpиcыпьтe paздeлoчнyю дocкy кyкypyзнoй мyкoй. Bылoжитe нa нee cмecь и paздeлитe нa пять кycoчкoв. Pacкaтaйтe пopцию cмecи чтoбы пoлyчилcя мaлeнький oвaл.
Пoлoжитe в cepeдинy ягoдy клyбники и кycoчeк нepи-aн. Cлoжитe pиcoвyю лeпeшкy пoпoлaм и пoдaвaйтe yкpacив oднoй клyбничкoй. Пpигoтoвьтe eщe чeтыpe pиcoвыe лeпeшки. Pиcoвыe лeпeшки нужнo yпoтpeбить в тoт жe дeнь кoгдa oни пpигoтoвлeны - ecли ocтaвить иx нa бoлee дoлгий cpoк oни зaтвepдeют.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.