Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kāpēc tev tāds avatars un jūzerneims?
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Arta
Kad piereģistrējos, domāju, ka te tāpat noteikti nenākšu - nepiedomāju pie jūzerneima, ehmeh kāds ir tāds ir, tas ir mans vārds - netā esmu kā uz skatuves! Ak vai..

Avatars/attēls/etc? Man patīk Ryuutarou. rolleyes.gif :'D There it goes! I SAID IT! -.-''

Kā ar tevi, otakieti, koa, hn?
anti
Jūzerneims ir tāds pats, kāds ir/bija niks IRCā. Nu tikai agrāk bija garāks, bet es viņu saīsināju dažādu iemeslu dēļ. Pilnā versija ir gana gejiska anyway.
Avatars - mana bilde.
Sushi
Kā jau kaut kādā vecā topikā rakstīju, mans sākotnējais niks bija Missy, jo man tas likās stilīgi, pēc tam es sapratu, ka gribu būt Sushi. Viņš tāds radās, jo man bija kaut kāds debīls zīmējums ar uzrakstu ''meitene sushi'' un es sapratu: ''Eeeiii, nu bet super, es gribu tādu niku o jāāā!'' Es labāk gribētu būt bez nika, tiešām, šitais arī jau ir noriebies. XD

Avatars.. aa zombijs! Vajag kādu paskaidrojumu? Nu, man patīk zombiji un viņš forši staigā. Šis tika nozagts kādam Spookyland forumā.
Kikyou
Niks ir Kikyou, jo man reiz patika Inuyasha.
IPB Image
Liela daļa fanu viņu ciest nevarēja, bet man viņa patika. :I

Avatars tāds, kāds tas ir tāpēc, ka man patīk Cirno.
Un labāk par nekustīgu Cirno ir Cirno, kura met kūleni.
zenofex
zenofex (aptuveni te) ir mistiska persona spēlē Might and Magic 6, kura nekad nekur neparādās, bet galvenais personāžs regulāri no viņa saņem vēstules. Spēle man ļoti patika, un izlēmu ka man niks būs zenofex. Mans vienīgais niks.

Avatars ir Icchan (Icchiro Mihara) no Angelic Layer. Viņš ir weird pervert. Es nē, bet tas nekas. Šī anime man toreiz, kad skatījos likās mega cool. So avatars.
ShinChan
QUOTE(zenofex @ Jan 15 2010, 20:52) *

Avatars ir Icchan (Icchiro Mihara)

atceros man savulaik, ļoti patika patika tavs Animatrixa, avatars.

Ja ikurāt par sevi jāstāsta, tad niks nācis no tāda paša nosaukuma anime. Tiem kas nav redzējuši iesaku iečekot: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=708
Atceros, kaut kad 90 - tajos skatījos...iepēra.
Avatars - fanarts no NGE. Shinji savā kārtēja eksistenciālajā dilemmā. Konkrētā anime un tēli uzrunāja, avatara materiāls vizuāli imponēja, tādēļ izmantoju forumā gandrīz vai kopš piereģistrēšanās brīža, un atpakaļ neesmu skatījies, ja neskaita vienu reizi, kad uz kādu nedēļu nomainīju uzcitu bildi. Taču pēc pēc publikas protestiem, nācās likt vien atpakaļ veco.
FuschichO
Publikas protesti, huh?

Mans niks, ja izņem C, japāniski nozīmē fēnikss, jeb nemirstīgais putns. Tā kā mans irl vārds nozīmē "augšām cēlies", tad es domāju, ka Fēnikss, lai arī banāls un lepns, ir lielisks manis reprezentētājs. Bez tam- es ticu cikliskumam un reinkarnācijai. Llalalalala.

Avatārs- jo man patīk Hana Yori Dango, un izskatās divdomīgi.
Vispār varbūt kāds atceras manus daudzos vecos avatārus, starp kuriem bija arī pāris mani foto ar drausmīgu troll/fail piegaršu.
Tenma
Jūzerneims: toreiz, kad reģistrējos, gribējās apostīt gaisu un negribēju iet ar nevienu no esošajiem nikiem - lai vajadzības gadījumā varētu pazust tik pat kā nepiefiksēta. Viena no pirmajām idejām bija Hachi (iesauka vienai no Nanām no animes NANA) - tā mani alt toreiz dēvēja manas fantastiskās putrošanās spējas dēļ. Tomēr tēlam bija pārāk smags liktenis, lai es to gribētu piekārtot jebkādās asociācijās ar sevi. Tad nu meklēju kādu aušīgu radību, bet bez smagas pagātnes un ceļā trāpījās School Rumble. Es gan esmu krietni depresīvāka, bet daudzi gadījumi man atgādināja manis pašas ēverģēlības.

Avatars: ilgstoši mētājās šis tas pārkontrastots no manis pašas fotogrāfijām, bet tad iefanoju par manuliem biggrin.gif
Ayumi
niks - bija agrāk kkāds japanese name generators , kurā arī dabūju vārdu Ayumi un tad nomainīju savu orģinālo niku uz šo.
avatars - paldies Zeloco ka parādīja man Baman and Piderman. smile.gif
Tramvajs
Mēs visi zinām, ka tuvā nākotnē Rīgas Satiksme pārņems pasauli un mīlēs mūs visus, bet visvairāk, protams, mīlēs mani, Tramvaju. Tāpēc tāds niks. Lai mani mīlētu. Rīgas Satiksme. Liela mīlestība.

Un bildīte tāpēc, ka Tramvajs pēdējā laikā jūtas ļoti tā, it kā viņa maigā dvēselīte stabā būtu ieskrējusi. Nu, nē, vienkārši google man iedeva tādu.
edg
QUOTE(Ayumi @ Jan 15 2010, 22:24) *

niks - bija agrāk kkāds japanese name generators , kurā arī dabūju vārdu Ayumi un tad nomainīju savu orģinālo niku uz šo.
avatars - paldies Zeloco ka parādīja man Baman and Piderman. smile.gif

Jaa, klasika, ljoti iesaku visiem foruma apmekleetaajiem.

Niks: ... Avatar: Printscreen no Skazka skazok. Atspoguljo, ka man nav riktiigi ar galvu.
Yanka_ronin
Username - kombinācija no vārda irl un rōņina. Tāds nu tobrīd biju, nevienai sistēmai, nevienam baram nepiederošs. Tāpēc rōņins. Samurrājis bez seniora.

Avatars - Patīk FFXII tēli. Sevišķi Gabranth. Kaut gan drīzumā domāju avataru mainīt, un skaidrojumam nebūs jēgas.

P.S. "What do you get when you eat all the potatoes?" Jā, Baman&Piderman ir jautri, labi draugi.
Ginta
Username - Sākumā man šeit bija cits accounts, tas nikneims man piegriezās, samainiju. Uz to brīdi tieši gāja kaut kāda diskusija par to, ka visiem kaut kāds bums mainīt vārdus vai kaut kas tāds un dažādu iemeslu vadīta tad arī nolēmu, ka varbūt tiešām labāk sākt no jauna. Kad taisiju jauno, ilgi nevarēju izdomāt, ko lai liek, kas tik ātri nepiegrieztos un... jā, savs vārds man patīk.

Avatars - tas ir no Zoku Sayonara Zetsubou Sensei ED (var ieskatīties >šeit<). Audio ziņā tā varbūt nav labākā dziesma, kas Zetsubou Sensei sērijā ir, bet, vizuālais izpildijums jau pirmajā reizē, kad ieraudziju, ļoooti iepatikās. Uzņēmu skrīnšotu - uztaisiju avataru. Tas arī viss. (Iepriekš ir bijuši arī citi, bet šis jau ir diezgan ilgi un pagaidām mainīt arī nedomāju.)
xikes
Niks - hmm, paša izdomāts. Oriģināli bija kā vārds vienam tēlam kādā no maniem nepabeigtajiem stāstiem.
Avatars - random bilde, kas iekrita acīs, klejojot pa netu.
Keydan
Keydan = Key + Dan
Mani sauca par Danilu Meisteri, kā vienu varoni no pasakas, viņš taisīja atslēgas. => Keydan

Avatari - come and go...
alt
alt - tiku taa nokriistiita taalajaa 2003 vai 2004 gadaa - draugi izdomaaja, ka savaadaak mani saukt nedriikst


pikcha tagadeeja - well - facepalm what can i say
ex pikcha - pirms tam bija Ryouk rotaljieta - dieviiga sejas izteiksme bija (zjeel, ka vairs nevaru atrast sad.gif


Dead Star
Jo tālajā bērnībā Muse bija foršiņi, tāpēc man noteikti gribējās to niku sakarā ar šamējiem("Dead star" tad nu ir viena no viņu dziesmiņām).
Un biuža ir pilnīgi beztēmā no kaut kāda wallpapera paņemta.
Arta
/ieinteresēti lasa. o.o/
Arts
Avatars ir un paraksts ir izgriezti no Prince of Persia: Two Thrones concept art krājumiem.
Šis ir sandwraith, viņš ir dikti stilīgs un ne no kā nebaidās, tikai viņam ir jādzer daudz ūdens lai nenosprāgtu.
IPB Image

Jūzerneimu izvēlējos, jo patīk māksla. Visur ir sastopama māksla:
ir maizes cepšanas māksla, čurāšanas māksla (pamēģini sniegā savu vārdu uzrakstīt), pārdošanas māksla, drātēšanas māksla, diršanas māksla (sofistika), rakstīšanas māksla, utt.

PlasticStrawberry
Vārds - man vienmēr ir grūtības izdomāt sev vārdu, tādēļ ieliku pirmo, ko varēju izdomāt.

Plastic - man patīk plastmasa un Plastic tree ( btw arī Ryuu XD )
Strawberry - man ir neliela apsēstība ar zemenēm, bet tā jau mazinās.

Icon'a - atradu livejournal,man tā likās jauka un saglabāju un kad meklēju ko ielikt, izmantoju šo.
+Chibi+
Niku izvēlējos aiz spītības, jo gribēju pierādīt, ka man pie dirsas, ja mani sauc par sīko. Īpaši nestrādāja, haha. Un apbrīnojamā veidā pielipa. Lai gan mēģināju mainīt, draugi-pretekļi tāpat sauc Chibi. dry.gif

Avatars no Family Guy, 'cause it is amazing. Un Stewie tāpēc, ka viņa naidīgumam pret pasauli un cilvēciņiem nav konkurences.
ReD_FoXy
Lietotājvārds radās citai meitenei, kas ir šeit otaku pulkā, to izdomājot. Viņai bija vesels paskaidrojums, kas saistījās ar manu raksturu, tempermentu un visādu citu sviestu, tikai, protams, angliskoju.

Bildē attēlotā meitene likās līdzīga man tai laikā, pietam ar asti, sasaucoties arī ar lietotājvārdu. Sigfa tikai iekrāsoja brūnas acis (originālā bija zilas), lai būtu pavisam līdzīga.
Shumins
QUOTE(anti @ Jan 15 2010, 21:00) *

Jūzerneims ir tāds pats, kāds ir/bija niks IRCā. Nu tikai agrāk bija garāks, bet es viņu saīsināju dažādu [...]

Aga. Izlsasīju, ko spamojāt par līdzīgu tēmu 2004-2005 gadā laugh.gif

QUOTE(anti @ May 9 2005, 15:38) *

[...] saīsinājums no mana čata nika (antikrists). niks stulbs, tādēļ arī tiek saīsināts. izvēlēts tika nejauši, bet nu.. kaut kā tā arī palika. jau gadus 4us smile.gif [...]

Anketa, prieksh briivpraatiigajiem

Likās dikti pazīstama saruna.

Mans jūzerneims un avatars ir tikai kaut kādi random, rīt varbūt būs:

Muldoņa2017

IPB Image

Vārds un iesakukas neko nenozīmē, tikai dažiem pa prieku to nemainu, tā teikt - tas ir ar ko dažiem identificēt citus un ko uzrakstīt uz kapa. To, kas tu esi nevar ielikt tik mazos rāmjos kā vārdi, iesaukas un avatari.

anti
QUOTE(Shumins @ Jan 17 2010, 16:52) *

Aga. Izlsasīju, ko spamojāt par līdzīgu tēmu 2004-2005 gadā :lol:

Ohnoes, pieķēri!

QUOTE(Shumins @ Jan 17 2010, 16:52) *

Mans jūzerneims un avatars ir tikai kaut kādi random, rīt varbūt būs:

Damn, un man allaž likās, ka tas ir tavs īstais vārds :(
Shumins
QUOTE(anti @ Jan 17 2010, 17:56) *

Damn, un man allaž likās, ka tas ir tavs īstais vārds sad.gif

Tālu no patiesības tas nav. Vienīgā vieta, kur ieraksto īsto vārdu - ir elektroprojektā kā projeka daļas vadītājs. Un pats to divreiz pārlasu, vai esmu ierakstījis pareizi laugh.gif
lilion
Niks - jo es nebiju un neesmu spējīga neko labāku izdomāt.
Avatars- jo...jo man patīk ? Nav ne mazākās jausmas no kurienes nācis.
Tigra2
QUOTE(Tigra2 @ Jan 6 2006, 12:32) *

1. No kurienes njemts niks? - Mana iesauka


Avatars no Klimta gleznas ''Skūpsts'', jo man arī patīk, ka mani bučina :3 un arī tāpēc, ka Klimts ir superīgs! :3:
fuzz
Niks - gadus atpakal redzeju pa tv (vai kada zurnala) velasmasinas reklamu, tur bij mineta kada mega-ficha zem nosaukuma "fuzzy logic" pagaja laiks, pazuda igreks, palika niks

Avatars- tikko nomainiju :3
Roze
Niks - iesauka no uzvārda, arī dzīvē..
Avatars - drošvien ka dēļ "wet dreams" .. vai arī varbūt tāpēc ka pirmā anime..
jurc
Niks - iepriekš bija garāks, bet tīņa gadiem pārejot tika nomainīts uz ko īsāku un vienkāršāku. Saīsinājums no vārda.
Avatars - Rentarou no Futakoi Alternative. Tēls kurā esmu saskatījis ļoti lielu līdzību ar sevi.
aruka_sei
niks - nočiepts no kaut kāda krievu anime foruma
avatars - pats pa sevīm saprotams *tāpēc ka esmu baigais sailor moon fans*
Ginta
Oh, mai, atmiņas, atmiņas... Niks joprojām tāds pats, bet avatars, kopš šeit atbildēju, gan nomainīts - tagad ir Natsume Zange no InuBoku.
Koneko
Šī ir patiesībā ļoti jaukiņa diskusija. Vismaz man šķita interesanti, tāpēc arī padalīšos.

Niks - No sākuma bija drusciņ savādāks (kurš gan vēl joprojām ir lielākajā daļā interneta lapu), bet tad palūdzu nomainīt uz "Koneko", jo tā mani draugi saukā. Savukārt, šis niks ir no laikiem (aptuveni pirms 3/4 gadiem), kad rakstīju pirmo blogu, bet vajadzēja niku anonimitātes dēļ. Pati esmu kā kaķis. Kaķenīte, Koneko... whatever.

Avatars - Tas jau tāds pašsaprotams. Yaoi = <3, kā arī ļoti, ļoti, ļoti patīk "D.Gray-man"
Isabel Carmin fon Edelhain
Niks - zināju kādu bildi gribu likt un vajadzēja ko pieskaņotu un tā uzģenerējās šis te, bet kopumā tik radīts iespaids, ka aiz tā visa maskējas gots biggrin.gif

Avatars - vnk patīk tas zaķis.
TomoyaChan
Niks - Ir bijuši vairāki, tacu šis ir manas mīļākās animes (Clannad un Clannad After Story) galvenā personāža vārds. Okazaki Tomoya. Nu un Chan tiek pievienots, lai vinja vārdu pārveidotu kā mīļvārdiņu. Tātad TomoyaChan! smile.gif
Avatars - Tas ir Okazaki Tomoya no Clannad. Parasti savus avatarus mainu atspoguļojot tajos kā pats jūtos, bet šis vienkārši kkā ir iepaticies un tāpēc ir atstāts kā main avatars. (Vismaz pagaidām)

P.S.


Diskusija tiešām jauka
aruka_sei
tagad mans stāv doktors Tomoe, jo man nez kāpēc pēdējā laikā sāka iepatikties šie dakterīši biggrin.gif

P.S. man jau sāk patikt doktors Muraki no Yami no Matsuei, varbūt viņu man uzlikt uz avatara?

''Dakteris arī melo, mierinot sacīdams ''sveiki'' ''.
Kadiljaks
Man bijuši daudzi niki.. pirmais Alucard, tad hellsing - nav jābūt ģēnijam, lai izlemtu kāpēc.. Hellsing bija mana pirmā anime.. un es to ļoti dievināju.. pie tam tolaik spēlēju tādu brīnumu kā Counter_Strike Zombiem mod un es biju gluži kā aluards.. neapturams zomb killer
Tad vienkārši sāka rasties ķibeles ar niku un vajadzēja jaunu, unikālu it kā un viegli atpazīstamu biggrin.gif Patīk dikti vecie kadiljaki.. tā nu ildi nedomādams iemetu un avatari man reti kad nav saistīti ar attiecīgo auto marku.. vienkārš, viegli iegaumējams ^^ un šādus tādus jokus uz manu niku par mani var biggrin.gif
zahuyasha
Nikname man izdomaja draudzene.Kad es parāk aizrāvos ar anime Inuyasha,viņa mani saka kaitinat un teica-inuyasha,inuyasha...Zahuyasha tu esi!
Bet avatara bildi cosplay lapa nozagu.Pašai rudi mati biggrin.gif
wolfbankai
okei , padalīšos es arī!
Nikneims , kādreiz ļoti patika vilki un visur liku sev niku tikai wolf - līdz noskatījos ''Bleach'' , iepatikās šovs un kā redzi - ieliku bankai beigās. (tie kas skatījušies Bleach sapratīs) tagad jau vairs tik bleach nepatīk bet niks vel simpatizē vel līdz šobaltdienai.
Avatars - ja godīgi tad tā ir tikai random bilde no mana kompja. ;D
sunder
Kādreiz(varētu būt pat 10 gadi pagajuši) biju spēlējis TES:Morrowind, tur atradu āmuri ko sauca par "Sunder", bet es viņu uzvelkot uzreiz nosprāgu. Likās kkas īpašs tāpēc arī paņēmu kā niku.

Avatari kā jau lielākajai daļai ir random.
Tenma
Vnk toreiz tikko biju School Rumble noskatījusies un galvenā varone likās ritīgi forša, tāpēc arī tāds niks. Bilde mētājas kopš laika, kad iefanoju par manuliem smile.gif
Arta
QUOTE(sunder @ Oct 18 2012, 17:44) *

Kādreiz(varētu būt pat 10 gadi pagajuši) biju spēlējis TES:Morrowind, tur atradu āmuri ko sauca par "Sunder", bet es viņu uzvelkot uzreiz nosprāgu. Likās kkas īpašs tāpēc arī paņēmu kā niku.


THIS. Made my.. evening. =D
Skaisti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.