Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ::Zīmējumu Konkurss::
Anime forum > Anime > Art
ConfuseD
Konkursu rīko animeclan.lv



Noteikumi:

1) Konkursa dalībnieku uzdevums ir uzzīmēt kādu plaši pazīstamu cilvēku anime stilā. Dziedātāji, aktieri, TV šovu vadītāji, prezidenti biggrin.gif - galvenais, lai persona būtu atpazīstama.

2) Pieņemti tiek tikai darbi, kuri tikuši zīmēti ar roku. Darbā jāiekļauj (blakus uzzīmētajam vai kā citādi) sava veida autora paraksts (foruma niks) un uzraksts AnimeClan.

3) Darbu iesūtīšana - tikai uz e-pastu konkursiem@gmail.com (Nepostot pusgatavus/gatavus darbus forumā, jo noslēdzoties darbu pieņemšanai tie tiks izlikti vispārējai apskatei atsevišķā foruma sadaļā, lai lietotāji varētu nobalsot)

4) Piedalās tikai reģistrēti lietotāji.

5) Termiņš - darbi tiks pieņemti līdz 2010. gada 4. martam


Norise:

1. Noslēdzoties darbu pieņemšanai tie tiks izlikti vispārējai apskatei un vērtēšanai.
2. Žūrija - atlasīti cilvēki, kas nepiedalās konkursā [Pašlaik ConFuseD & Doks]
3. Apbalvošana

Balvas:

1. Vieta - Dāvanu karte no veikala Anime-san 5 ls vērtībā
2. Vieta - Personalizēts foruma paraksts un VIP pakāpe. (tas protams animeclan.lv nevis šeit wink.gif )





Shumins
Nemaz nezināju par šamā eksistenci, būs japalasa, kas sapamots laugh.gif

IPB Image

Otaku tāpat beigas...
Kikyou
Oh, cool.
Laikam piedalīšos, ja neaizmirsīšu. Gribās vienu figmu. +_+
ConfuseD
Līdz darbu nodošanas termiņa beigām pāris dienas, pasteidzieties wink.gif

Galējais nosūtīšanas datums 04.03.2010 ph34r.gif


(Q^_^)Q
Veiksmi G(©_©G)
Cowman
mosh pameegjinaat?
Kikyou
Moš mēģini.
ETM
A moš nē?
Sigfa
mosh labaak tomeer nee.
Kikyou
A ja nu tomēr?
ETM
Bet nu moš tomēr nē?
Sērfijs
Nekas labs no tā nesanāks.
Arts
Var vienmēr mēģināt, dižs feils nebūs.
ETM
Tur var būt ne tikai dižs feils bet arī masīvu proporciju episks feils.
Arts
Nū, astronomiskie feili sen nav bijuši. Es saku, lai tik uz priekšu!
anti
QUOTE(Shumins @ Jan 30 2010, 20:23) *
Otaku tāpat beigas...

ZAIMOTĀJS!
Cowman
eu eu es jau kaadu laiku neesmu ziimeejis steroiidpuishus so stfu,

jaa un proporcijas arii kautcik esmu iemaaciijies biggrin.gif

vari galerijaa peedeejos pazaveriit
ConfuseD
Konkursam iesūtītie darbi ir izlkiti apskatei/lietotāju vērtējumam, aktivitāti prasījās protams lielāku, bet tie kas pacentās un iesūtīja, ir sagādājuši superīgus darbiņus smile.gif ienāciet un iečekojiet smile.gif

ph34r.gif http://www.AnimeClan.lv ph34r.gif
Sigfa
tiem kuriem, ieraugot, ka links neved pa taisno uz konkursa sadalju, pazuda jebkaada veelme iedziljinaaties: [konkurss]
ETM
QUOTE(Sigfa @ Mar 5 2010, 22:06) *

tiem kuriem, ieraugot, ka links neved pa taisno uz konkursa sadalju, pazuda jebkaada veelme iedziljinaaties: [konkurss]

Tiem, kuriem ieraugot, ka links neveda pa taisno uz konkursa sadaļu, pazuda jebkāda vēlme iedziļināties: neiedziļinieties!

Kopumā: I am dissapoint.

Tas forums izskatās atbaidoši, jo katram otrajam parakstā ir plakāts no tēmas "I fap to ecchi", pašam saitam krāsiņas ir nomierinoši oranžas. Paga, es nedomāju "nomierinoši", "kaitinoši" vai/un "pretīgi" būtu tuvāk patiesībai. Un pats galvenais: konkurss man atgādina olimpiādi invalīdiem. Kas gan var būt labāks kā pirmā vieta? Spēja staigāt (šajā gadījumā zīmēt)?
Tigra2
QUOTE(ConfuseD @ Mar 5 2010, 21:48) *
tie kas pacentās un iesūtīja, ir sagādājuši superīgus darbiņus

IPB Image
Arts
Man patika ilustrācija ar Jackass crew. Vajadzēja kaut ko kārtīgi weaboo garā uzzīmēt, moš kaut ko būtu laimējis. Kā ar pārējiem, kuri solījās iepostot savus darbus?
Cowman
tas jackass un piraats man patiik , bet paareejie ie "Iuuu Diskastings"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.