Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Japāņu vārdi.
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Japāņu valoda
AngelApo
Nu sveiki. Cik man zināms šeit katrs skatas anime. Noteikti katrs zin arī pāris Japāņu vārdus. Es veletos uzināt jūsu pirmo Japāņu vārdu. IPB Image

Piemērs:
Mans pirmais Japāņu vārds bija - kumenasai tulkojumā atvaino/piedod to vardu es iegaumēju no anime Shuffle. Kur meitene nosalusi lietu stāvedama slapja visa asarās izkliedza šo vardu 17 reizes. IPB Image
Shumins
Man patika vārds "Desu", kuru izrunāju kā desa - smējos katru reizi, kad to dzirdēju, jo manai aprobežotai domāšanai nav robežu...

Skatoties vienu skolnieču Animi padzirdēju salikumu "Watashi no kasa desu" un iedomājos - skan taču latviski "Vai ta šis kasa desu?".

Ar to es asociēju visus Japāņus. Desu kasītāji. Ha ha...

IPB Image

Citus vārdus nezinu, Animēm izmantoju subtitrus. Un, ja apgūšu kādu papildus valodu - tā 100% būs Ķīniešu. Ķīnieši ir daudz krutāki...

FuschichO
Kādam nāksies kliegt GOMENNASAI OVER 9000 reizes
Ginta
QUOTE(Shumins)
Citus vārdus nezinu, Animēm izmantoju subtitrus.
Kā mani pārsteidz tādi cilvēki. Būtu domājusi, ka, ja vairākkārtīgi dzird vienu skaņu virkni (vārdu/teikumu/frāzi/etc.) un titrus lasot, katrreiz parādās viens un tas pats, tad taču atmiņā kaut kā paliek, bet... nu ja. Cilvēki jau ir dažādi. :3
Tigra2
QUOTE(Ginta @ Jan 31 2010, 23:05) *
Cilvēki jau ir dažādi. :3


Vislielākais joks ir tur, ka, ja Šumam ir jāskatās multenes bez subtitriem, viņš valodu iemācās. XD
Kur prikols?

AngelApo
QUOTE(FuschichO @ Jan 31 2010, 19:50) *

Kādam nāksies kliegt GOMENNASAI OVER 9000 reizes

atvaino bet man ar to rakstibu ir ka ir IPB Image
Arta
QUOTE(AngelApo @ Feb 1 2010, 17:33) *

QUOTE(FuschichO @ Jan 31 2010, 19:50) *

Kādam nāksies kliegt GOMENNASAI OVER 9000 reizes

atvaino bet man ar to rakstibu ir ka ir IPB Image



Num mjā.. kumenasai un gomennasai ir pilnīgi viens un tas pats, phe. :'D /sasmējos.

--

kkāds konnichiwa vai chibi vai kkas tāds galvā iesēdās pirmais.
Kaede
Mans pirmais varētu būt kkas iz sērijas "kawai" or something. Vairs jau neatceros. Bet gana ātri iegaumēju arī gomen, sayounara, arigatou. Īsi sakot- basic virus skanošās frāzes. smile.gif
MasterOfDark
Achike - f.ck Off !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.