Help - Search - Members - Calendar
Full Version: hohhohoho ~
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
lilion
Man parādījās izcili retardēta ideja,kuras rašanās pamatā ir mani ilgstošie slinkuma periodi. Ka katru nedēļu kopā varētu savākties tie forumieši, kas zīmē un kuri nav 70 gadīgi cilvēkēdāji ,kas kāro svaigu gaļu. Mērķis pasākumam būtu, kopā pazīmēt, piekasīties pie kļūdām etc. Uz katru sanāksmi varētu atnest skici etc. lai slinkuma pārņemtie radījumi, kā es varētu saņemt nosodījumu par slinkumu, vai motivāciju, kaut ko darīt.
Ir kāda priekšlikumi, vai vēlme piedalīties, kādam ?
FuschichO
Man ir vēlme sēdēt mājās. Kur tad tu domā šādu vākšanos taisīt anyway?
lilion
Man ir milzīga vēlme sēdēt mājas un neko nedarīt, tāpēc es cenšos panākt, lai man būtu kaut kāda motivācija
haha cerēju, ka kādam būs labāka ideja par tējasnamiņu vermanītī.
Shumins
QUOTE(lilion @ Feb 8 2010, 18:08) *

.. Ir kāda priekšlikumi, vai vēlme piedalīties, kādam ?


Labriit!
Liekas vilciens jau sen aizgaajis. To tev varu pateikt, kaut arii nav uzzinstaleeta Tilde un nav garumziimes.
Ko seedeeji maajaas, kad tusoja CO un konkurenti? Visi iztusojaas, kas gribeeja un apnika.
Tagad seedi maajaas ar omi, kura paslavees tavus maakslas darbus - tikai nedod tai brilles.

QUOTE(lilion @ Feb 8 2010, 18:08) *

.. kuri nav 70 gadīgi cilvēkēdāji ,kas kāro svaigu gaļu ..

Atradusies svaigaa galja dry.gif

IPB Image

Ir labaakas vietas par teejas naminjiem, un nav jaaizliekas, ka esi maakslinieks cool.gif

IPB Image

Kikyou
Es labprāt pagozētos cilvēku kompānijā, tik man nav tik daudz naudas, lai katru nogali brauktu uz Rīgu, hahaha. Bet šad tad gan varētu piekāpt.
lilion
Haha pedolācim es esmu vēl kādu laiciņu esnu iekārojama.
Un, ja tev tik ļoti intresē esmu parādījusies 2 CO tusos, līdz tas piepeši nosprāga.
Patiešām ome manus darbus slavē ar brilēm vai bez, bet tam jau omes domātas. Ome tavus darbus neslavēja O.o ?
Retorisks jautājums , tu esi imperātors, ka vari runāt citu vārdā ?
Tigra2
QUOTE(Shumins @ Feb 8 2010, 18:48) *

Visi iztusojaas, kas gribeeja un apnika.


Nu, tā gan gluži nav, Saldumiņ. >:3 Cilvēki turpina tusot, tikai ziņas par tādām lietām nenonāk līdz šejienei. Zinu ne vienu vien otakiešu grupiņu, kas in real life tuso visai bieži, un ne vienu vien, kas tuso pa retam ^^

Savā ziņā būtu interesanti, ja atnāktu atpakaļ klubiņu sistēma, kas rīko tusus un dažos piedāvā arī outsideriem piedalīties. :3
Toč! Kad būs biš mazāk darba augstskolā, tā arī izdarīšu! Uztaisīšu topicu ar nosaukumu Tigročkas tusiņi, unununununun.. nu, jā. A varbūt jau tagad uztaisīt tādu šizo topicu ar mazu savākšanās pasākumu kādā no tām brīvdienām, kad man ir tās enerģētikas praktiskās nodarbības. ohmy.gif

Ak, nē, es paliku pārāk exited un piespamoju šo topicu ;_____; Bet yess... manī ir atgriezies Tusiņu tīģeris, rar, eju taisīt topicu! XD
anti
QUOTE(lilion @ Feb 8 2010, 17:08) *
Uz katru sanāksmi varētu atnest skici etc.

Un tie, kas zīmē tikai digitāli, stieps kompi? :]
Kikyou
QUOTE
Un tie, kas zīmē tikai digitāli, stieps kompi? :]

A KĀ TA VĒL SAVĀDĀK!


QUOTE
tigras posts

Zini, es laikam tomēr iešu pie lilion uz tējnīcu. :c
lilion
anti- manuprāt, nevienam neradīsies problēmas, ja tu stiepsi datoru, bet protams printēšana ir parocīga. Vēl var aprakstīt savu topošo meistardarbu vārdiski.
Shumins
QUOTE(Tigra2 @ Feb 8 2010, 20:18) *

Ak, nē, es paliku pārāk exited un piespamoju šo topicu ;_____; Bet yess... manī ir atgriezies Tusiņu tīģeris, rar, eju taisīt topicu! XD

QUOTE(Kikyou @ Feb 8 2010, 20:45) *

Zini, es laikam tomēr iešu pie lilion uz tējnīcu. :c

Nu, tā Saldumiņ. >:3
Liekas, Tusiņu tīģeris varēs ietusot elektriķu sabiedrībā - "kuri ir 70 gadīgi cilvēkēdāji ,kas kāro svaigu gaļu" cool.gif

IPB Image

Taču mēs tevi neuzmetīsim - mēs elektriķi esam FRIENDS ph34r.gif
Tigra2
QUOTE(Shumins @ Feb 8 2010, 20:14) *

Taču mēs tevi neuzmetīsim - mēs elektriķi esam FRIENDS ph34r.gif


Okei, ja iznāks slikts tusiņš un neviens neatnāks, tai pašā brīdī iešu uz autoostu un braukšu tusot ar savu ''70 gadīgo cilvēkēdāju'' XD :3 Iedzersim tējiņas divatā ^3^
Arts
Can I come?
IPB Image
lilion
Sure >:3
Lielais jautājums : šo sestdien tiekat ?
MmmCokkies
Ideja ir ļoti laba ^^
Pēc kāda laiciņa varbūt visi kopā var veidot kaut ko jauku un ar anime/mangu saistītu
Katrā ziņā esmu gatavs pievienoties biggrin.gif
Kikyou
QUOTE(lilion @ Feb 9 2010, 15:44) *

Sure >:3
Lielais jautājums : šo sestdien tiekat ?

Kā izrādās - es tieku!
lilion
Tātad šo sestdien savācamies pulksten divpadsmitos pie origo pulksteņa . Vermanīša tējnīcā būsim apmērā līdz 2-5. Atkarībā kāda būs gribēšana . Tā kā tie, kuri ir guļavas var atnākt un pievienoties, kad ir ērtāk.
Mans numurs : 27426148. Vēlams nezvanīt, jo ir vecs kraķis un slēdzas laukā telefonsarunu laikā x.x
FuschichO
Es esmu vecs, uzpūtīgs un nedraudzīgs cilvēks ar nosliecēm uz vardarbību, taču man ir kāds priekšlikums otakiešu kopošanās sakarā.

Piedāvāju kā nākošās tējas dzeršanas lokāciju manu akadēmiju.
Man ir pieeja savai klasei, kur gan mētājas molberti, krāsas un citi draņķi, BET tur ir silts, tur var ieslēgties (lol), tur ir tējkannam krūzes, laikam arī kādi tējas pārpalikumi un mikroviļņu krāsns, kā arī galdi un daži krēsli.
Kādi +/- desmit cilvēki varētu ļoti mierīgi tur atpūsties, ja mēs būsim nekaunīgi un tur nedaudz atbrīvosim vietu.

Also: kā papildus izklaides piedāvāju manu skolotāju izstādi, kas ir aulā (par brīvu, protams) un ja gribās- pasist volejbola vai basketbola bumbu vai pakropļoties uz ļoti veciem trenažieriem sporta zālē/palēkāt ar lecamauklu no četriem (es tāpat jūs pamestu četros).

Vēl tur ir mūzikas aparātiņš, tā, ka var atnest savu japu muzonu ar.

Tā būtu ērti man... un laikam arī jums?

Tur tikai jābūt viltīgam ar ieiešanu. Dežurante noteikti rauks degunu, ja es veselu baru nepazīstamu cilvēku vilkšu uz klasi.
Kikyou
Neskan sūdīgi. Mākslas akadēmijā ir forši.
Tigra2
Un, kad Fuchi-chans plāno savu pasākumu? :3 Kāds darbadienas vakars varētu būtu feins ^^ (Tējas vakars pēc smagas dienas XD)
lilion
Es esmu par @u@
Tikai , ja darba dienā, tad vēlams šonedēļ, jo man prakse nākošnedēļ sāksies
FuschichO
Nu man vispār doma bija par to sestdienu ap kādiem vieniem-diviem, -es sapratu, ka tā bija sestdiena, kurā jūs tikāties- (tā kā man tad tik un tā jāiet uz turieni), bet kā nojaušu daudziem tas sagādā neērtības?

Man ir ar laikiem tā: Trešdien ap puspieciem varētu,
ceturtdien laikam ap pieciem (es gan varētu tur nebūt kādu laiciņu) un uz jums varētu greizi skatīties daži pāri palikušie kursa biedri. Piektdien esmu ņemama jau vienos I guess, ja pat ne ātrāk.
Tigra2
QUOTE(FuschichO @ Feb 15 2010, 17:23) *

Man ir ar laikiem tā: Trešdien ap puspieciem varētu,

Trešdiena skan feini, vienīgais, ja puspiecos, tad es ieradīšos ar skolas somu un baseina maisiņu. XD
FuschichO
Nu ilgāk dzīvot tur man kaut kā nevelk.
Esiet laipni aicināti ņemt līdzi sildāmus launagus, tā kā pasēdēšana iekrīt pēc mācībām un daudziem laikam nebūs laika paēst.
Varbūt kādam tas neliekas forši, bet no turienes būs jātinās prom pirms astoņiem, tā kā taisās viss ciet :x

Also, es būšu tikai hosts, atsakos saukt to par manu pārtiju, mkay? Cerams neviens nebūs vīlies, ka neizklaidēšu viesus, piemēram, stāvot uz galvas laugh.gif
Tigra2
QUOTE(FuschichO @ Feb 15 2010, 18:31) *

Varbūt kādam tas neliekas forši, bet no turienes būs jātinās prom pirms astoņiem, tā kā taisās viss ciet :x


Purrfect :3
Paspēšu vēl kaut ko pēc tam no fizikas mājās pamācīties XD

Līdzi ņemt.. paciņtēju? Cepumus?
FuschichO
jā, es domāju, ka uzkodas ir labas. Tēja- arī. Man liekas, ka mūsējā jau iet uz beigām. Nu, vismaz būs izvēle :3 tējkarotītes gan nav vairumā
Lūdzu, līdz rītvakaram visi, kas grib nākt, piesakās, lai nav tāds divu cilvēku tusiņš, lol
Tigra2
Hmm.. un tad, kad esam klāt, kur mums jāiet?
Iekšā pa durvīm, uz otro stāvu? XD
FuschichO
Uz trešo. 37. telpa
Variet noiet lejā uz garderobi pirms tam.
Otrajā stāvā ir izstāde :3
Arts
Guess ill come.
AngelApo
Sveiki IPB Image
Mani neviens šeit nepazīst bet es velētos atnakt padzert tēju un iepazit otakiešus IPB Image
Vai drīkst? IPB Image
Tigra2
QUOTE(AngelApo @ Feb 15 2010, 23:29) *

Vai drīkst? IPB Image


Droši! :3
Domāju, nevienam nebūs iebildumu. ^^
Sephy
Es laikam arī pagodināšu Jūs ar savu reālo klātbūtni sad.gif
Tamashi
Vispar es domaju ka si ideja par kopa savaksanos pazimet un iedzert teju, vai ko.. ir rikyigi superiga doma!
Es labprat ari ierastos kadreiz ( kad butu kapeikas celam) tas ir, ja nevienam nebutu iebildumi, un nespertu man pa pecpusi blaujot: "Kraties araa stulbeni!!" lol tongue.gif
Bet, es Rigu taa paslikti pazistu.. huh.gif
Shumins
QUOTE(Tamashi @ Feb 16 2010, 14:03) *

Bet, es Rigu taa paslikti pazistu.. huh.gif


Tur jau maz ko pazīt. Mākslas akadēmija turpat netālu no Autoostas un Dzelzsceļa stacijas.

IPB Image

IPB Image

Nopērc Rīgas karti, apskaties kā kursē sabiedriskais transports un problēmu nebūs.

Tikai nedod Rīgas "nabadziņiem" naudu. Izdomā visādus skumjus stāstus un prasa naudu. No čigāniem bēz prom, jo mēģinās tev neiedomājamas lietas pārdot. Un tie zelta izstrādājumi + pulksteņi visi pakaļdarinājumi. Gandrīz grāmatu varētu uzrakstīt, kā krāpj cilvēkus.

Ja domā lietot sabiedrisko transportu - iesaku tev dienas biļeti, 2Ls, un brauc ar autobusu, tramvaju un troleijbusu 24h pa velti.

Maršruti, saraksti te...

Cenas arī kaut kur turpat.

Un tici man, Rīga nav liela un gan jau ar karti nepazudīsi laugh.gif
AngelApo
Tātad trešdien 16:30 pie LMA. Vai ari es kautko neta esmu sapratis? IPB Image
Jaņem līdzi tējas paciņa un cepumi. Krūzītes bus vai jāņem? Ka mes varesim atpazit viens otru pie LMA parasti daudz cilvēku staigā ^^IPB Image
FuschichO
Nevis pie LMA, bet iekšā akadēmijā. Es jau rakstīju- var noiet lejā, nodot drēbes garderobē, un iet uz trešo stāvu, 37 telpu. Ne no kā nebaidieties laugh.gif
Es noteikti neesmu iepriekš noskaņojusies spert kādam pa dupsi, ja nu kas wink.gif
Krūziītes būs. No jums prasu, lai jums nebūtu nāvējošas vai citādas slimības, liek hepatīts. Un jā- no Rīgas arī nebaidieties. Ir google, kartes un foruma iemītnieki kā Shumins, kas vienmēr priecāsies dot padomu un paskaidrot šo un to
Tamashi
QUOTE(Shumins @ Feb 16 2010, 16:07) *

Tikai nedod Rīgas "nabadziņiem" naudu. Izdomā visādus skumjus stāstus un prasa naudu. No čigāniem bēz prom, jo mēģinās tev neiedomājamas lietas pārdot. Un tie zelta izstrādājumi + pulksteņi visi pakaļdarinājumi. Gandrīz grāmatu varētu uzrakstīt, kā krāpj cilvēkus.

Un tici man, Rīga nav liela un gan jau ar karti nepazudīsi laugh.gif


Nu, butiba, man nekad navbijusas problemas ar tiem bomziem un ciganiem, neesmu jau duraks, zinu to priduraku jocinus. biggrin.gif
Liela Riga jau nav, tik tiesam, taka kaut kad jau pameiginasu, kad $ bus pa rocinai. A, un paldies par noradem kartee!

QUOTE(lilion @ Feb 8 2010, 17:08) *

Ka katru nedēļu kopā varētu savākties tie forumieši, kas zīmē un kuri nav 70 gadīgi cilvēkēdāji ,kas kāro svaigu gaļu. Mērķis pasākumam būtu, kopā pazīmēt, piekasīties pie kļūdām etc. Uz katru sanāksmi varētu atnest skici etc.


Myaa.. tads jautajums.. cik tad "vecuma ierebezojums" ir ? Vai 18 skaitas ka -satrudejis vecitis? laugh.gif
Satiekoties laikam vajadzes bljaut : "Hjimemashite, boku wa ***** desu! Yoroshiku ne~ mina san!" lol
Vismaz taa vares mani atpazit, tas ir, ja citi jau nedara ta pat..
Sephy
Man bija jautri, nezinu kā Jums. Mana perversā deja ir seksīga!!! dry.gif
AngelApo
Bija albi tikai tēju pāāāārdzēru IPB Image
Tigra2
Yus, man ar bija lustīgi. Iepazinu trīs jaunus, jaukus cilvēkus. ^^
FuschichO
Man dažas lietas likās... fishy, bet oh... varbūt ar laiku mēs jutīsimies brīvāk viens otra kompānijā, tad arī dzīvība kūsās galīgi traki tongue.gif
Sephy
QUOTE(Tigra2 @ Feb 17 2010, 21:25) *

Yus, man ar bija lustīgi. Iepazinu trīs jaunus, jaukus cilvēkus. ^^


Es jauks... un jauns. Tu man glaimo laugh.gif
FuschichO
Nu ko, nākošnedēļ arī gribēsiet ciemoties?
Tad tur būs arī mans kursa biedrs Kao Viets Ngujens (es ceru, ka pareizi uzrakstīju)- viņš ir mangu fanāts un komiksu mākslinieks, iespējams būsiet lasījuši par viņu kādā laikrakstā
Tigra2
QUOTE(FuschichO @ Feb 17 2010, 21:36) *

Tad tur būs arī mans kursa biedrs Kao Viets Ngujens (es ceru, ka pareizi uzrakstīju)- viņš ir mangu fanāts un komiksu mākslinieks, iespējams būsiet lasījuši par viņu kādā laikrakstā


Veikalā ir redzēta viņa grāmata. O.o
Diemžēl nākamnedēļ netikšu, traki daudz kas saplānots. ph34r.gif
Kikyou
FFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUU- kāpēc man nav naudas/kāpēc es nedzīvoju Rīgā?
FuschichO
Nu, pilnīgi iespējams, ka viņš varētu pievienoties arī citreiz.

Man gan nepatīk viņa zīmēšanas stils muahahaha, bet nesakiet to viņam lol
Kikyou
Nejau tas, lasu atsauksmes par šodienas pasākumu, un izklausās interesanti, un es tur nebiju, un man skauž. >:U Jāiet kādu apvainot, lai nodzītu dusmas.





EI FUSCHICHO, TEV IR RUDI MATI
HA HA HA
HA HA
HA
FuschichO
Rudmašiem nav dvēseles!!! Un viņus nevar aizvainot. Henna palīdz kļūt neievainojamam
anti
A kur bildes un hentajs? C'mon!

P.S. Oh wait.. Jūs tur tiešām tēju dzērāt?
FuschichO
Jā, dzērām tēju. Bilžu nav. Un ja pat būtu, tad ne ar mani
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.