Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vienpatība.
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Arts
IPB Image
Vientulība!
Šis dvēseles stāvoklis ir vai bija aktuāls daudziem otaku cilvēkiem (enjoy your hand, nolifer), līdz atrod cilvēkus, kuri kļūst par labiem draugiem vai otru pusīti. Parasti vientulība tiek uztverta negatīvi, pirmās asociācijas ar to ir skumjas. Vientuļi cilvēki parasti šķiet garlaicīgi, jo neiziet sabiedrībā, ir noslēgušies sevī.
IPB Image
Par fail tiek uzskatīta nespēja sev sagādāt otro pusīti un tikt pie seksa vai arī feils ir, kad nav draugu. Tas nozīmē, ka neesi derīgs sabiedrībai, jo ar sabiedrību nav interaktivitātes. Internets dažreiz palīdz pret akūtu vientulību.
IPB Image
1. Vai vientulība ir slikta lieta?
2. Ja jā, kā jūs no tās izvairaties?
3. Ko jūs darītu/darat, kad esat vientuļš (fap,fap,fap,fap,fap).
4. Vai jūs esat vientuļš (nav draugu, nav sava mīļākā, ģimene sevišķi neskaitās)?
5. Vai vari rast ar cilvēkiem vieglu kontaktu?

Jā, vientulība ir tik slikta lieta, bet citi pēc tās ilgojas, jo ir noguruši no cilvēkiem. Ikvienam vajag savu brīvi brīdi, par daudz brīvu brīžu nav labi. Vai ir jāskumst, ka esi uzupurējis draugus dēļ sava individuālisma (subkultūrās tas ir raksturīgs, jo visiem ir jābūt vienai gaumei, ģērbšanās stilam, domāšanas veidam). Nu kā varēs priecāties par tavas personības spožumu, ja nav kāda, kas to iepazītu?

FuschichO
Omoshiroi!!!!
1.Vientulība nav tas pats kas vienpatība.
Tavs topiks ir izgāzies jau pie šī punkta.
2....
3. Barrel roll
4. Nē. Es vēl vēlētos piebilst, ka draugu/mīļotā klātbūtne nebūt nav zāles pret vientulību.
5.Jā, tiesa, virspusēju. Mani ne pārāk interesē draudzēties, kā jau visiem sliktajiem cilvēkiem, kas mētā krutos.
GM
Puikiņš cenšas izveidot provokatīvu diskusiju. happy.gif



Nice try, junior, bet diskutēt par vientulību japāņu muļķiku forumā ir tikpat produktīvi kā apkopot niggeru viedokli par to, kā tas ir - nebūt niggerim. Proti, lai runātu par vientulību objektīvi ir jābūt nebijušam vientuļam, jābūt iespējai salīdzināt divus esības stāvokļus un to atšķirības - diezin vai šejienes japfagi ar to var lepoties
Sērfijs
Kāpēc ģimene neskaitās?

Pie tam šeit:

QUOTE(Arts @ Feb 26 2010, 17:45) *

Tas nozīmē, ka neesi derīgs sabiedrībai, jo ar sabiedrību nav interaktivitātes. Internets dažreiz palīdz pret akūtu vientulību.



Tu nonāc pie pāragriem secinājumiem, jo vientuļš cilvēks nenozīmē, ka ir nederīgs sabiedrībai. Vismaz to nevar secināt pēc Tevis dotajām premisām.
Arts
Draugi nespēj aizvietot ģimeni, un ģimene - draugus.
Vienpatība var rasties no vientulības. Vientuļš vienpatis, cilvēks, kuram patīk vientulība.
Sabiedrībai vari kalpot kā sētnieks, bet reāli tajā nespēsi neko darīt, jo ar to nav kontakta.
Vientulībai vajag zāles? Varbūt tā vienkārši ir. Cilvēks var būt no dabas vientuļš?

Mīļais GM, arī gamez forumā varēju šito iepostot, jo visi tur ir nolaiferi geimervirgini.
FuschichO
GM- es domāju, ka Artam vienkārši ir skumji un viņš vēlas, lai šeit vēl kāds nopūstos un tad varētu izjust solidaritāti.

Mēģināšu definēt savu vientulības un vienpatnības izpratni (es nezinu, kā to lieli filosofi redz, man ir tādas newfaga smadzenes- pēc tām arī vados)
Cilvēks var būt arī draugu, ģimenes un mīlestības ieskauts, bet justies vientuļš. Runāju no savas mega pieredzes.
Cilvēks var dzīvot mežā un viņa vienīgais "draugs" var būt akmens, bet viņš justos piepildīts un viņam pat prātā neienāktu teikt, ka ir vientuļš.- Tā ir vienpatība. Piemēri, protams, ir ilustratīvi. Meža vietā varētu ielikt arī "nevēlēšanās kontaktēties ar citiem padziļinātā režīmā".

Un jā- ģimene arī ir pilntiesīga sabiedrības daļa so why not?, pamanot Arta atbildi:
ideāla ģimene- tie ir cilvēki, kurus, ja nebūtu saistīts ar asinīm, sauktu par saviem labākajiem draugiem. Vismaz pasaku grāmatās teikts, ka tā tam būs būt.

Un un... un... cilvēks var dzīvot viens meteostacijā (vai kā to lietu sauc) un būt noderīgs sabiedrībai :3
Sērfijs
QUOTE(Arts @ Feb 26 2010, 18:19) *


Sabiedrībai vari kalpot kā sētnieks, bet reāli tajā nespēsi neko darīt, jo ar to nav kontakta.



Kas Tev ar sabiedrību būtu jādara? Ja Tu esi sētnieks, tad Tu sakop ielu un cietiem no tā ir labāk. Ja Tu esi vientuļais bākas vīrs, Tu darbini bākuguni un atkal, citiem no tā ir labāk.

Ar sabiedrību kontakts ir iespējams tikai tīri abstraktā veidā, tā kā tā ir sociāls konstrukts, kas aptver vairāk kā Tavu kaimiņu Janku un viņa sievu Ļeņku. Tāpēc te var teikt, ka viens no veidiem, kā kontaktēties ar sabiedrību ir darīt darbu, kas nes tai labumu.

QUOTE(Arts @ Feb 26 2010, 18:19) *


Draugi nespēj aizvietot ģimeni, un ģimene - draugus.



Tas ir skaidrs, ka pilnīga aizvietošana nav iespējama, bet netiek izslēgta daļējas aizvietojamības iespēja. Tāpēc jāprasa, kā Tu saproti terminus "ģimene" un "draugi"?
edg
Diivaini sanaak, bet Fuchishcho definiicijas man izskataas sakariigas. Nesaprotu, Arts, ko iisti tu uztver ar vientuliibu. Un arii vienpatiiba - "var rasties no vientuliibas", lai taa buutu, bet kas taads ir par zveeru? Tu randomaa raksti to, peec kaa pusdienu atraugas izklausaas?

P.S. Jaa, es dazhreiz juutos vientuljsh (Fu. definiicijaa), un tad es atrodu cilveekus, ar kuriem dzert. Tas ir visai reti.
GM
QUOTE
Mīļais GM, arī gamez forumā varēju šito iepostot, jo visi tur ir nolaiferi geimervirgini.

Indeed.
Patiesībā tā vietā, lai katrs te rakstītu garus penterus par to vai ir/nav vientuļš, piedāvāju visu atrisināt daudz ātrāk, izmantojot manis apkopoto patentēto vientulības testu. Tas balstās uz Markūzes pētījumiem par to, kā kritisko teoriju var attiecināt uz japfagu sociālās atsvešinātības problemātiku.

!!! PATENTĒTAIS VIENTULĪBAS TESTS !!!

Atzīmējiet, kuri no norādītajiem japfagiem, jūsuprāt, ir vientuļi.

IPB Image
a) Ir vientuļš b) Nav vientuļš

IPB Image
a) Ir vientuļš b) Nav vientuļš

IPB Image
a) Ir vientuļš b) Nav vientuļš

IPB Image
a) Ir vientuļš b) Nav vientuļš

IPB Image
b) Ir vientuļš b) Nav vientuļš

IPB Image
a) Ir vientuļš b) Nav vientuļš

IPB Image
a) Ir vientuļš b) Nav vientuļš


Pareizā atbilde: Viņi visi ir vientuļi [1]. Ja kaut reizi atbildē izvēlējies variantu b – so are you.


[1] - Marcuse, H. Japfags and loneliness, no "Studies in Critical Philosophy"; 1973
Sērfijs
QUOTE(GM @ Feb 26 2010, 18:57) *

tests


Well played sir!

IPB Image
Kikyou
Ha ha, jūs visi esat geji!
FuschichO
Par testu-
redzot smaidīgu cilvēku, kurš tā vien liekas, ka viņš ir sabiedrības dvēsele un visi riņķo ap viņu kā ap sauli reti kurš iedomāsies, ka tas ir vientuļš cilvēks, tāpēc šo testu atzīstu par neadekvātu.

Es gan varu minēt, ka tas ir tā kā arguments tam, ka japfags=/=vientulība
Arts
Vienpatība rodas no vientulības - situācija, kad cilvēks sāk iemīlēt vientulību (pierod pie tās), pēc tam kļūst par vienpati. Vienpatis turpina dzīvot vientuļnieka dzīvesveidu, jo patīk vientulība. Cilvēks izolējas.
Japfags atšķirībā no vienpaša, ies uz saviem otaku tusiem un dzīros ar citiem japfagiem. Trolltest.
QUOTE
Tas ir skaidrs, ka pilnīga aizvietošana nav iespējama, bet netiek izslēgta daļējas aizvietojamības iespēja. Tāpēc jāprasa, kā Tu saproti terminus "ģimene" un "draugi"?

Ģimene jau ir dota kopš dzimšanas, bet draugus dzīvē ir jāiegūst. Ģimene nespēs aizvietot tavu sociālo loku, kas Tev pašam ir jāizveido, dēļ radinieku attiecībām. Ar fāteru vari pamētāt bumbu, bet viņam nekad nestāstīsi kā pīpēji marihuānu bēniņos, neizstāstīsi kā draugam, lai cik ļoti tēvs to gribētu. Dēļ ģimenes, vecāku nesavtīgās mīlestības, brāļu, māsu sāncensības, ģimene nevar būt draugi, jo pastāv atšķirības starp draugiem un tuvākajiem radiniekiem.
Draugi, kas dzīvo kā ģimene, tāpat nebūs ģimene. Atšķirībām jāpastāv.

edg
Arts, taatad "vientuliibai" nav nekaada sakara ar jushanos vientuljam? Izklausaas, ka tu saki, ka "vientuliiba"= distanceeshanaas no citiem cilveekiem, un "vienpatis" ir cilveeks, kursh distanceejas daudz un biezhi, neatkariigi no iemesla - patiik buut vienam bez negatiivaam puseem (iemiileejis), vai arii pieradis pie shii staavoklja truukumiem (pieradis). Man vienmeer licies, ka vientuliiba ir sajuuta, un iislaiciiga distanceeshanaas tiek saukta par vienpatiibu, tieshi taapat kaa ilglaiciiga.

P.S. "vecāku nesavtīgās mīlestības, brāļu, māsu sāncensības" - labi, ka neeksistee vecaaki, kuriem po* par saviem beerniem, kaa arii braalji un maasas, starp kuriem nav sacensiibu (piem., gadu starpiiba)
Arts
Vienpatība iziet no vientulības. Tas,ka virsrakstā ir vienpatība, un topikā tiek runāts par vienpatību un vientulību, vēl nenozīmē, ka vienpatība = vientulība.
Vientulības sajūta => vienpatība => nav draugu(vientulība)
Vientulība => vientulības sajūta =(sajūtas pārvarēšana)> sociāls cilvēks vai vienpatis

QUOTE
P.S. "vecāku nesavtīgās mīlestības, brāļu, māsu sāncensības" - labi, ka neeksistee vecaaki, kuriem po* par saviem beerniem, kaa arii braalji un maasas, starp kuriem nav sacensiibu (piem., gadu starpiiba)

Ko mainītu vecāki, kuru bērni nokļuva bērnunamā vai mīloši vecākie māsas un brāļi, kuri tevi tur pieskatītu. Tāpat ir atšķirības starp ģimenes locekļiem un draugiem.

Tigra2
1. Vai vientulība ir slikta lieta?
Nēzinu, laikam nav gadījies piedzīvot, esmu pārāk jauns utt.
2. Ja jā, kā jūs no tās izvairaties?
? huh.gif
3. Ko jūs darītu/darat, kad esat vientuļš (fap,fap,fap,fap,fap).
Ja es būtu vientuļš, es laikam ietu uz mežu staigāt un priecātos par dabu, jo pagaidām man tam neatliek laika.
4. Vai jūs esat vientuļš (nav draugu, nav sava mīļākā, ģimene sevišķi neskaitās)?
Nav gadījies, cik sevi atceros man vienmēr ir bijusi sava draugu grupiņa ar kuriem var tusēt un runāt visādu sviestu. Un, ja man kādu laiku gadījās palikt bez draugiem, tad kāda cita grupiņa mani ātri savāca.
5. Vai vari rast ar cilvēkiem vieglu kontaktu?
Virspusēju, easy peasy.
Dziļāks, nopietnāks kontakts rodas vien ieguldot ļoti daudz laika.

Kā saprotu arts domā, ka tu esi vientuļš, ja
QUOTE
nav draugu, nav sava mīļākā, ģimene sevišķi neskaitās

Un tam jau nav nekāda sakara at Vienpatību.
Vienpatība ir greit lieta, kas reti gadās un kuras laikā vari paņemt foršu grāmatu ieritināties gultā un palasīt, vai arī padejot ar slotu pa māju, paķēmoties spogulī, padziedāt līdzi kādam oper-gabalam utt. Veltīt laiku sev, ieiet vannā un baudīt klusumu :3
Keydan
1)Nu, tā nav laba, doh.

2)Get friends?

3)Nu, vis ir atkarīgs no pati situācijas. Filma, draugi, interweb...

4)Nav GF, draugu gan pietiks.

5)Domāju, ka jā, neesmu nekāds sociāls kroplis...


This thread is too emo...
edg
Arts, luudzu, nespiidzini mani, un saki, ka tikai izliecies par dumju! "Rashanaas", "izieshana", "sekoshana no" ir jeedzieni, kas nespeej eksisteet bez konteksta, jo tie ir rezultaata ieguushanas jeedzienu un, lai ieguutu rezultaatu, ir jaanotiek darbiibai! Darbiibas piemeeri: cilveeks vienmeer/dazhreiz/pie konkreetiem apstaakljiem izveelas no sajuutas radiit situaaciju, vai arii situaacija peec definiicijas nosaka citas situaacijas klaatbuutni, vai arii situaacija parasti/biezhi/vienmeer rada citu situaaciju caur ieprieksheejaas radiitajiem uzskaitaamajiem obligaatiem/varbuutiskiem/treshaas situaacijas radiitiem apstaakljiem, utml. Tomeer, katraa postaa tu meetaa ceelonja jeedzienu apkaart taa, it kaa tam konteksts buutu aciimredzams, lai arii es katraa postaa uzsveru, ka tavs domu gaajiens man nav aciimredzams, un es prasu izlasaamu definiiciju nevis meetaashanos ar rokaam. Kas tad iisti tavaa uztveree ir vientuliiba - atrashanaas telpaa bez citiem cilveekiem apkaart (aka vienpatiiba jebkura cita cilveeka definiicijaas) vai naiva ideja, ka prieksh sajuutas rashanaas ir jaabuut abstraktam staavoklim no Dieva, kursh tiek uztverts, vai kas cits? Un ko noziimee vientuliibas sajuutas rashanaas no vientuliibas staavoklja - obligaatu prasiibu, ka vientuliibu identificeejoshs praata staavoklis rada vientuliibas sajuutu, lai arii pieredze raada, ka pat mazi beerni, kuru praata speejaam vides ietekme veel ir bijusi vaaja un vientuliibas sajuuta ir ljoti izteikta, neveido vientuliibas sajuutu, ja tie aizraavushies ar kaadu nodarbi, rotaljaashanos? Liidziigi es uzdodu jautaajumus par katru tevis izvirziito definiiciju un to saistiibaam. Citaadi man radiisies iespaids, ka ne tikai tu nesaproti, par ko iisti runaa, ne arii, kas ir taads jeedziens kaa "nosaciijums".

Taapat es arii neizvirziiju prasiibu, ka manis mineetie beerni nokljuvushi beernu namaa, ne arii vecaakie braalji/maasas ir ierobezhoti ar pieskatiishanas uzliktu atbildiibas slogu. Ja tu uzstaaj, ka ir atshkjiriibas, formulee taas nevis izziid idejas no pirksta, un aizstaaj problemaatisku apakshgadiijumu apskaidroshanu ar sho apakshgadiijumu daliishanu siikaak, kur daljai no tiem tevis izvirziitaa ideja ir speekaa. Luudzu atvainoshanu, ja tev likaas, ka visi stipri vecaakie braalji/maasas pieskata savus mazaakos braaljus/maasas. Taadaa gadiijumaa izvirzu piemeeru, kur sho pieskatiishanu vienmeer veic maate, un pret vecaako braali netiek izdariits sociaals spiediens uztvert savu mazaako braali kaa kaut ko vairaak par tresho personu.

Ja tu uz sho sapraatiigi neatbildeesi, buushu spiests domaat, ka tev ir cirvja kaata domaashana (no offense biedram CirvjaKaac), un tu to pats neapzinies.
FuschichO
QUOTE(Arts @ Feb 26 2010, 21:44) *

Vienpatība iziet no vientulības. Tas,ka virsrakstā ir vienpatība, un topikā tiek runāts par vienpatību un vientulību, vēl nenozīmē, ka vienpatība = vientulība.
Vientulības sajūta => vienpatība => nav draugu(vientulība)
Vientulība => vientulības sajūta =(sajūtas pārvarēšana)> sociāls cilvēks vai vienpatis


Beidz tēlot muļķi. Vienpaši nerodas tikai tāpēc, ka kāds jūtas vientuļš, tu runā par specifisku gadījumu tā vietā, lai atbildētu uz vispārīgi uzstādītu jautāmu. Vienpatis ir vienpatis. Viņam nav jābūt vientuļam, lai par tādu kļūtu.
Protams, var jautāt- kāpēc tad vienpatis tāds ir?

Vientulība ir emocija. Tas, manuprāt, nav fizisks stāvoklis. Tās ir hmm... emocionālas ciešanas.

Un Tigra- kad tu sēdi un lasi grāmatu viena, tā ir vienatne, nevis vienpatība, man šķiet, jo otrais jēdziens tomēr ir nedaudz specifiskāks par "laika veltīšanu sev".
Sigfa
Man izskataas, ka jums vajag vienoties par kaadiem terminiem juus vispaar runaajat. tb, vienoties par vienpatis un vientuljsh definiicijaam. Man vienpatis ir taads, kursh neveelas socializeeties (ierodas uz izlaidumu principa peec un seezh malaa suucot miiljaako dziru), un vientuljsh ir taads kursh gribeetu kompaaniju (draugus, otru pusiiti), bet kuram taadu nav kaadu iemeslu deelj. Jaapiemin, ka taads cilveeks kuru, piemeeram, es uzskatu par vientulju, var pats taads nejusties un arii otraadi - taads, kursh manupraat ir vientuljsh var pats justies sociaali pilnveertiigs, taa nav fakta konstataacija, bet gan subjektiivs noveerojums. Veel, vienpatis var buut vientuljsh un var nebuut vientuljsh, atkariibaa no taa vai vinjsh pats veelas izoleeties no citiem, un arii vientuljnieks var nebuut vienpatis tiiri atkariibaa no konteksta.

Kas attiecas uz jautaajumu vai vientuliiba ir slikta lieta, tad man shkjiet, ka pasha vaarda "vientuliiba" konotaacija ir negatiiva, es shaubos vai cilveeks, kursh ir apmierinaats ar savu "vientuliibu" to sauktu par vientuliibu, liidz ar ko - jaa, vientuliiba ir slikta lieta.

PS. Es skatos, ka runaat par sevi preteejaa dzimtee saak kljuut modiigi, es, jauna un skaista buudama, jau nebuushu atpalikusii.

IPB Image
ETM
QUOTE(Sigfa @ Feb 27 2010, 14:13) *

PS. Es skatos, ka runaat par sevi preteejaa dzimtee saak kljuut modiigi, es, jauna un skaista buudama, jau nebuushu atpalikusii.

Offtops, bet nu vismaz kriviski runājosšo "animešņiku" sabiedrībā par sevi pretējā dzimumā runāja jaoja fani, tā kā padomā labi vai tu vēlies doties tajā virzienā.
Arts
IPB Image
Sigfa
QUOTE(ETM @ Feb 27 2010, 14:48) *

Offtops, bet nu vismaz kriviski runājosšo "animešņiku" sabiedrībā par sevi pretējā dzimumā runāja jaoja fani, tā kā padomā labi vai tu vēlies doties tajā virzienā.


OH SHI-

Labi, njemu savus vaardus atpakalj, uz mordoru veel doties negribaas.

anti
IPB Image
GM
Tev jau nu vismazāk vajadzētu sprēgāt, sociālās interakcijas princese.
anti
QUOTE(GM @ Feb 27 2010, 18:51) *

Tev jau nu vismazāk vajadzētu sprēgāt, sociālās interakcijas princese.

Nu nav mana vaina, ja jūs neesat tā cienīgi, lai es ar jums interaktētos ;_;
edg
QUOTE(anti @ Feb 27 2010, 19:44) *

QUOTE(GM @ Feb 27 2010, 18:51) *

Tev jau nu vismazāk vajadzētu sprēgāt, sociālās interakcijas princese.

Nu nav mana vaina, ja jūs neesat tā cienīgi, lai es ar jums interaktētos ;_;

Shaads teikums pieprasa cienjai nepiecieshamo kriteeriju uzskaiti.
GM
QUOTE(anti @ Feb 27 2010, 19:44) *

QUOTE(GM @ Feb 27 2010, 18:51) *

Tev jau nu vismazāk vajadzētu sprēgāt, sociālās interakcijas princese.

Nu nav mana vaina, ja jūs neesat tā cienīgi, lai es ar jums interaktētos ;_;


Jaanis gan teica ko citu...
JnVbt
QUOTE(Arts @ Feb 26 2010, 17:45) *

Parasti vientulība tiek uztverta negatīvi, pirmās asociācijas ar to ir skumjas.

galvenais kā tu pats to uztver ...
QUOTE(Arts @ Feb 26 2010, 17:45) *

Par fail tiek uzskatīta nespēja sev sagādāt otro pusīti un tikt pie seksa vai arī feils ir, kad nav draugu. Tas nozīmē, ka neesi derīgs sabiedrībai, jo ar sabiedrību nav interaktivitātes. Internets dažreiz palīdz pret akūtu vientulību.

fail fail fail ... blā blā blā ... kāda joda pēc jāievēro kkādi sabiedrībā nerakstīti likumi
ellē ratā galvenais ka pašam labi ... napļivat uz sabiedrību ...
QUOTE(Arts @ Feb 26 2010, 17:45) *

1. Vai vientulība ir slikta lieta?
2. Ja jā, kā jūs no tās izvairaties?
3. Ko jūs darītu/darat, kad esat vientuļš (fap,fap,fap,fap,fap).
4. Vai jūs esat vientuļš (nav draugu, nav sava mīļākā, ģimene sevišķi neskaitās)?
5. Vai vari rast ar cilvēkiem vieglu kontaktu?

1. Jā, tā ir slikta lieta! Ja tā ieilgst tad var diezgan smagi sačakarēt savu iekšējo ES. Pabūt vienam nav nekas slikts, tas pat reizēm ir ieteicams, tomēr vientulība manuprāt jau ir kā slimība kuru pēc iespējas ātrāk labāk sākt ārstēt ...
2. Daru to kas man patīk un sagādā prieku! Izeju vnk kkur ar draugiem patusēt!
3. saritinos stūrī un sāku pinkšķēt ... ph34r.gif
4. -
5. nez ... ar nevienu emo vēl līdz šim nav sanācis kontraktēties ...
QUOTE(Arts @ Feb 26 2010, 17:45) *

Jā, vientulība ir tik slikta lieta, bet citi pēc tās ilgojas, jo ir noguruši no cilvēkiem. Ikvienam vajag savu brīvi brīdi, par daudz brīvu brīžu nav labi. Vai ir jāskumst, ka esi uzupurējis draugus dēļ sava individuālisma (subkultūrās tas ir raksturīgs, jo visiem ir jābūt vienai gaumei, ģērbšanās stilam, domāšanas veidam).

skumjas ir normāla cilvēka dzīves sastāvdaļa, tikai nevajag ļaut lai tās pāraug vientulībā!
QUOTE(Arts @ Feb 26 2010, 17:45) *

Nu kā varēs priecāties par tavas personības spožumu, ja nav kāda, kas to iepazītu?

nevajag tikai būt tik pesimistiski noskaņotam, lai arī kāds krokodils tu arī būtu vienmēr būs kāds kuram tu patiksi tāds kāts esi! VIENMĒR!
QUOTE(GM @ Feb 26 2010, 18:03) *

Puikiņš cenšas izveidot provokatīvu diskusiju. happy.gif
Nice try, junior, bet diskutēt par vientulību japāņu muļķiku forumā ir tikpat produktīvi kā apkopot niggeru viedokli par to, kā tas ir - nebūt niggerim. Proti, lai runātu par vientulību objektīvi ir jābūt nebijušam vientuļam, jābūt iespējai salīdzināt divus esības stāvokļus un to atšķirības - diezin vai šejienes japfagi ar to var lepoties

loģiski padomājot sanāk ka arī tu galu galā esi viens no šiem japfagiem
jo izskatās ka tu ļoti ''ignorē'' šo diskusiju ...
QUOTE(Arts @ Feb 26 2010, 18:19) *

Sabiedrībai vari kalpot kā sētnieks, bet reāli tajā nespēsi neko darīt, jo ar to nav kontakta.
Vientulībai vajag zāles? Varbūt tā vienkārši ir. Cilvēks var būt no dabas vientuļš?

sētnieks vnk dara savu darbu, viņam nav jākontaktējas ar cilvēkiem kā piemēram to dara kkādi ziņu reportieri, sētnieka pārziņā ir sinhrona slotas vicināšana ...
par vientuļnieku nepiedzimst par tādu tikai kļūst
QUOTE(Arts @ Feb 26 2010, 20:40) *

Ģimene jau ir dota kopš dzimšanas, bet draugus dzīvē ir jāiegūst. Ģimene nespēs aizvietot tavu sociālo loku, kas Tev pašam ir jāizveido, dēļ radinieku attiecībām. Ar fāteru vari pamētāt bumbu, bet viņam nekad nestāstīsi kā pīpēji marihuānu bēniņos, neizstāstīsi kā draugam, lai cik ļoti tēvs to gribētu.
Draugi, kas dzīvo kā ģimene, tāpat nebūs ģimene. Atšķirībām jāpastāv.

attiecības ģimenē arī mēdz būt dažādas
ir ģimenes kur par lietām runā brīvi un ir ģimenes kur par dažādiem sūdiem tev novilks ādu pār acīm ...
Tigra2
IPB Image
IPB Image
IPB Image

Skaidrojošā vārdnīca. Kas apstiprina to, ka lasot grāmatu vienatnē, es arī lasu to vienpatībā. XD jo lasot grāmatu es ''darbojos viens pats''.
Ray
1. Vai vientulība ir slikta lieta?
Skatoties kādā kontekstā. Par cik darbā regulāri kontaktējos ar cilvēkiem, tāpēc ārpus darba laika vēlos, lai mani neviens netraucē un vispār liek mierā.

2. Ja jā, kā jūs no tās izvairaties?
Aizpildu laiku ar hobijiem/noderīgām/interesantām lietām (kādas nu tobrīd ir aktuāli), bet vientulību kā tādu izjūtu ļoti reti.

3. Ko jūs darītu/darat, kad esat vientuļš (fap,fap,fap,fap,fap).
Neesmu vai esmu tik reti, ka par to neemsu aizdomājie.

4. Vai jūs esat vientuļš (nav draugu, nav sava mīļākā, ģimene sevišķi neskaitās)?
Laikam jau nē. Draugi ir, mazliet famīlija, mīļākā cilvēka nav jo lieks gemorojs biggrin.gif

5. Vai vari rast ar cilvēkiem vieglu kontaktu?
Profesija attīstīja spēju kontaktēties ar jebkuru un par jebko.

Jā, vēljoprojām skatos animi un klausos kaut ko no jpop/rock. Tomēr tas netraucē šād tad arī nodarboties ar reālās dzīves aktivitātēm ar cilvēkiem, kuri nav ar to (anime`n`stuf) saistīti. Kopumā ņemot - darbā pietiek pārjēgā komunikācijas, tāpēc brīvo laiku vairāk izvelos pavadīt vienatnē.
Arta
Ak jel, kas te notiek. :'D ..
xikes
QUOTE(Art`a. @ Feb 28 2010, 18:39) *

Ak jel, kas te notiek. :'D ..

+1


okeee. pazīmēšos es ar, lol.



1. Vai vientulība ir slikta lieta?
Jā.

2. Ja jā, kā jūs no tās izvairaties?
Meklēju sabiedrību/draugus/otru pusīti/whatever.

3. Ko jūs darītu/darat, kad esat vientuļš (fap,fap,fap,fap,fap).
Cenšos no tās tikt vaļā.

4. Vai jūs esat vientuļš (nav draugu, nav sava mīļākā, ģimene sevišķi neskaitās)?
Pēdējā laikā nē.

5. Vai vari rast ar cilvēkiem vieglu kontaktu?
Jā. Bet tā nebūt nav mana mīļākā nodarbe.
anti
QUOTE(GM @ Feb 27 2010, 23:29) *
Jaanis gan teica ko citu...

Kāds vēl Jānis?
Sephy
1. Vai vientulība ir slikta lieta?
kā kuram. man nē.
2. Ja jā, kā jūs no tās izvairaties?
-
3. Ko jūs darītu/darat, kad esat vientuļš (fap,fap,fap,fap,fap).
daru to kas patīk laugh.gif
4. Vai jūs esat vientuļš (nav draugu, nav sava mīļākā, ģimene sevišķi neskaitās)?
Pēc vajadzības, jau kādu laiku nē.
5. Vai vari rast ar cilvēkiem vieglu kontaktu?
pēc vajadzības, parasti nevajag kontaktu, tā ka parasti nē smile.gif
Tenma
1. Vai vientulība ir slikta lieta?
jā, jo tā norāda, ka vienatne nav labprātīga
2. Ja jā, kā jūs no tās izvairaties?
vai nu meklēju kontaktus, vai meklēju, ko labu sadarīt vienatnē
3. Ko jūs darītu/darat, kad esat vientuļš (fap,fap,fap,fap,fap).
kas nu ienāk prātā. parasti meklēju kko interesantu, ko sadarīt
4. Vai jūs esat vientuļš (nav draugu, nav sava mīļākā, ģimene sevišķi neskaitās)?
tikai tad, kad ellīgi gribas parunāties, bet online nav neviena, ar ko rolleyes.gif draugi, mīļotais un ģimene ir.
5. Vai vari rast ar cilvēkiem vieglu kontaktu?
jā, pat kaitinoši ātri un viegli, ņemot vērā, ka pēdējos gados man jau tāpat ar šo metodi viņu ir saradies amorāli daudz biggrin.gif
Keydan
IPB Image

This thread is too emo! laugh.gif
JnVbt
nez nesaskatu te neko nomācošu ...
vnk viedokļu apmaiņa smile.gif
xikes
QUOTE(Keydan @ Mar 2 2010, 00:07) *

This thread is too emo! laugh.gif

Indeed.
Manā skatījumā negatīvas lietas savu labumu neattaisno tikai kā kontrasts poztīvajām.
Nav ko sarežģīt dzīvi sakot, ka ir labi ciest, jo tad, redz, varot labāk laimes sajūtu (kad tāda pienāk) izbaudīt.
Arts
QUOTE
This thread is too emo!

Novēršam vientulības nomāktību saulainai dienai.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.