Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Par labatajiem un dūru vicināšanu.
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
dsvaedag
Atradusi kam dajibatsa. Ja jau visi tk gudri, tad varbut paspidesiet ar cita veida zinasanam, ja jums tadas vispar ir.

Un vel viens jautajums. Gribeju jau iepriesh pajautat, bet aturejos. A uz to festu iet tikai labat... sry LATVIESHI, vai ari tur bus normali cilveki? Vienkarsi fotkas es redzeju tipiskus labat... sry LATVIESHUS!

P.S.

Neviens netiek nodirsts, tapec lugshu postu ara nedzest!
anti
QUOTE(InterceptingDragon @ Mar 9 2010, 18:57) *
Un vel viens jautajums. Gribeju jau iepriesh pajautat, bet aturejos. A uz to festu iet tikai labat... sry LATVIESHI, vai ari tur bus normali cilveki? Vienkarsi fotkas es redzeju tipiskus labat... sry LATVIESHUS!

Definē, kas ir "normāls cilvēks", tādā gadījumā.
dsvaedag
QUOTE(anti @ Mar 9 2010, 18:59) *

QUOTE(InterceptingDragon @ Mar 9 2010, 18:57) *
Un vel viens jautajums. Gribeju jau iepriesh pajautat, bet aturejos. A uz to festu iet tikai labat... sry LATVIESHI, vai ari tur bus normali cilveki? Vienkarsi fotkas es redzeju tipiskus labat... sry LATVIESHUS!

Definē, kas ir "normāls cilvēks", tādā gadījumā.


Ne labatijs. Var jau buut latvietis, bet tad normals, nevis ka 95% latvieshu. Es jau anglija atskatijos uz latvieshiem- lielakie krisas kadi vien ir! Un pat polji, kas tur visiem riebjas nav taadi krisas kaa muusu latvju baalelinji lol. Pienjemu anime fani vareetu buut savaadaaki... Pagaidam atureshos no komentariem. Un vel- sitie visi pidarasi emo, goti, panki blje un visas parejas dabas kljudas jau nu noteikti nepieder pie normaliem cilvekiem! Cerams te daudz tadu nav?
lilion
Baidies un kā vēl baidies, te tādi ir .
Normāli cilvēki, kas nēsā trenūzes un spļauda sēmenes piedzerot pa santikimk pirktu aliņu, un pēc tam apgalvo, ka tie, kas nenēsā trenūzenes un neklausas bumcik ir khm pēc maniem novērojumiem, nav tā sabiedrības daļa, kurā būtu vēlams, jeb kam uzturēties.
dsvaedag
QUOTE(lilion @ Mar 9 2010, 20:18) *

Baidies un kā vēl baidies, te tādi ir .
Normāli cilvēki, kas nēsā trenūzes un spļauda sēmenes piedzerot pa santikimk pirktu aliņu, un pēc tam apgalvo, ka tie, kas nenēsā trenūzenes un neklausas bumcik ir khm pēc maniem novērojumiem, nav tā sabiedrības daļa, kurā būtu vēlams, jeb kam uzturēties.


1) Baidies? Atradies varonis. Dzer katras brivdienas un ar sportu vispar nenodarbojies! Interesanti, ko tu man izdariitu? Ar alus pudeli iesistu! Vispār ar boksu esi nodarbojies? Karate? Da ar jebko, lai taviem draudiem butu pamats? Nē? Tad paklusē! Vari aiz saviem 4omiem sleepties un draudeet man ar vinjiem. Tu tikai ar to paraadi, cik stiprs pats esi un kad nazis ribās iedurās, tad visi krīt, neskatoties panks, melnais etc.

2) Tas tips par ko tu runā ir vel sliktāks par latviešiem. Nevajag izdarīt pieņēmumus, ka ja esmu pret latviešiem, tad uzreiz automātiski esmu krievu pusē! Un par to, ka aliņš pirkts par santīmiem, tev nav nemazāko tiesību dirst virsū. Pašam pienāks smagi laiki, tad redzēsim kurš pa santīmiem aliņus pirks!

3) Ja tu vēlies par pankiem un visiem šitiem gaiļiem parunāt, tad varu tevi iepriecināt! Ārzemēs tādus dur nost! Un jo mazāk viņu paliek, jo labāk. Pats esmu piedalījies pāris pasākumos. Protams, kamēr pilsētas centrā stāvam, kur protams neviens nevienu nedurs baigie balamutes un baigie varoņi. Kad pie jūras noķeram, kur neviena nav un nēģeri tur rokās nažus, tad gan citu dziesmiņu sāk dziedāt. Tātad, tu uzskati, ka šādi divkoši ir īsti respektējama sabiedrības daļa? Pie saviem vārdiem ir jāpieturas neskatoties neuzko! Pēc pieredzes zinu, goti gatavi viens otam atsūkāt, tikai lai nenodur! Atbildi man uz vienu jautājumu lilion- Ja tu zini, ka situācijā (piemēram kā pludmalē) tu atkāpsies no saviem vārdiem, tad kapēc kamēr esi drošībā dirs virsū?
Tramvajs
wth, mazo draudziņ, mister ne-labatij, cilvēku durstītāj, jaukumiņ, ko Tu vispār dari šajā forumā? Kosplejs taču nav gluži normāla padarīšana, man liekas, Tu gribi iet kospleijerus durstīt! O_o
dsvaedag
Cosplay ir pinigi norm padarishana, vnk nebiju gaidijis, ka to apmekle tikai melnie!

Ko es sitaja foruma mekleju? Sanak, ja nesmu melnais, nevaru but anime fans?

Un kapeec muti japalaiz? Jaasauc par durstitaju, jaukuminu utt. Ko tu ar to centies paradit? Ka tipa krutais esi, baigi varonigs vai ko? Es atskiriba no tevis esmu spejigs uzrakstit komentaru nevienu nenodirshot.....

Un kapec postus jaadzes ara? Gribetos zinat. Kauns par kautko ?
anti
Nekas netika izdzēsts, tikai pārvietots. Pa muti piesolīšanai ar Animefestu ir maz sakara.
Tramvajs
About Me:
Open-minded. Respecting everyone...nuja.
dsvaedag
QUOTE(anti @ Mar 9 2010, 20:51) *

Nekas netika izdzēsts, tikai pārvietots. Pa muti piesolīšanai ar Animefestu ir maz sakara.


Atvainojos. Mana kluda. Esmu spejigs atzit savas kljudas! Vienkarsi saprotiet ari mani pareizi- No melnajiem viskautko var sagaidit! Jo ipasi tadas lietas ka nerespekteeshanu!

Cilveku respekteshana un savu domu izteiksana par divkoshiem ir divas dazadas lietas. Nezinaji?
GM
Lol. Šis kadrs uz lokālo japfagu fona ir vienkārši ģeniāls. Gada topiks.
Aš žēl, ka te nav sastopami rūdīti urrāpatrioti - apmainīšanās ar laipnībām būtu vēl daiļskanīgāka.


QUOTE
Pa muti piesolīšanai ar Animefestu ir maz sakara.


On the contraire, solāriju dieviete. Pavisam iespējams, ka no pieaugušiem ļaudīm vēlmi pārģērbties par pokemonu var tikai izsist. Stresa terapija n shit.
Sigfa
ahahaha, esi sveicinaats internet taff gai, kaut visiem bail samestos no taviem draudiem.

IPB Image
dsvaedag
QUOTE(GM @ Mar 9 2010, 21:07) *

Lol. Šis kadrs uz lokālo japfagu fona ir vienkārši ģeniāls. Gada topiks.
Aš žēl, ka te nav sastopami rūdīti urrāpatrioti.


Uzskati ko gribi. Kad registrejos sini foruma, nebiju domajis, ka viss iekartosies sadi! Jums butu manieres japamacas! No manas puses, uzskatu, nesmu pateicis jebko, lai sagaiditu sadu atieksmi, bet ko tu gribi no pankiem kkadiem! Vari saukt mani par genialu, stulbu, da ka gribi! Nemsu seit nacis, lai notelotu krutu kadu prieksha! Pat nesaprotu, ar ko sitas topiks tavas acis butu izpelnijies gada labaakaa topika titulu! Acim redzot par anime man nesanaks seit parunat un domubiedrus seit neatradishu! omg, es pat vienu bridi uzskatiju, ka busu atradis tiesam normalus melnos... laikam vajag turpinat manus stereotipiskos uzskatus, tapec, ka vinus pagaidam neviens nav mainijis! Veiksmi dzive! bb
Arts
IPB Image
QUOTE
Vienkarsi saprotiet ari mani pareizi- No melnajiem viskautko var sagaidit! Jo ipasi tadas lietas ka nerespekteeshanu!

Neizmanto savu rasi kā attaisnojumu, mēs visi esam piedzimuši vienādi, izņemot jūs - melnie.
JnVbt
GM taisnība, sen nekas tik uzjautrinošs nav redzēts šijā forumā biggrin.gif

QUOTE(Arts @ Mar 9 2010, 21:15) *

Neizmanto savu rasi kā attaisnojumu, mēs visi esam piedzimuši vienādi, izņemot jūs - melnie.

+1 rolleyes.gif
ShinChan
IPB Image

Bet, ja nopietni, trollis, vai vienkārši galvā drātēts?
Google.com
trollis
edg
Rasu naida kurinaashana forumaa kategoriski aizliegta, kaut tu buutu pats Japaanas imperators vai anime dievs. Topiku sleedzu. Jebkursh posts, kas radiis man kaut aizdomas, ka tu tomeer gribi runaat nevis par anime, bet par cilveeku saliidzinaashanu, noziimees neglaabjamu tavu nespeeju saprast shii foruma jeegu, un beediigaako atbildi ShinChan izvirziitajai dilemmai.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.