Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Glory and fame. Blood is our name. Souls full of thunder, hearts of steel.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
ETM
Ne pārāk ilgi dzīvojušais mākslas darbs ieks drawball two:
IPB Image

Un tā kā jaunākā paaudze nemaz nav redzējusi otro labāko zīmējumu šī foruma vēsturē, tad še:
IPB Image
FuschichO
Ja tas ir zīmēts ar guašām, tad es apsveicu Tevi ar tavu nūģiskuma lvl, jo pat man laikam nav tik krāšņa guaškrāsu palete.

Bet vispār atgādina valzivi, kura nemaz nav zivs un.... kinda reminds me of this friend I met in a mirror
ETM
QUOTE(FuschichO @ Mar 11 2010, 22:06) *

Ja tas ir zīmēts ar guašām, tad es apsveicu Tevi ar tavu nūģiskuma lvl, jo pat man laikam nav tik krāšņa guaškrāsu palete.

Bet vispār atgādina valzivi, kura nemaz nav zivs un.... kinda reminds me of this friend I met in a mirror

Paga, tāpēc ka man ir (pēc Jūsu domām) labākas krāsas, Jūs apsveicat mani ar "nūģiskuma lvl"? Vai Jūs kādreiz mēdzat pārlasīt savus postus un pārliecināties, ka tajos ir loģiski saprotama doma?
edg
Vinja uzskatiija, ka tu esi saglabaajis guashkraasas no pamatskolas laikiem, jo citus pielietojumus taadam instrumentam nezina. Pareizi uzmineeju?
Arts
Visi nūģi mālē ar guašām....
IPB Image
anti
Tās nav guašas. Tas ir ArtRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGE.
FuschichO
QUOTE(edg @ Mar 11 2010, 22:56) *

Vinja uzskatiija, ka tu esi saglabaajis guashkraasas no pamatskolas laikiem, jo citus pielietojumus taadam instrumentam nezina. Pareizi uzmineeju?


Yes, sir. Only 5 points for Gryffindor this time though.
ETM
Vienā saitā man teica "Draw something nice". Reku rezultāts:
IPB Image
edg
QUOTE(FuschichO @ Mar 11 2010, 23:25) *

QUOTE(edg @ Mar 11 2010, 22:56) *

Vinja uzskatiija, ka tu esi saglabaajis guashkraasas no pamatskolas laikiem, jo citus pielietojumus taadam instrumentam nezina. Pareizi uzmineeju?


Yes, sir. Only 5 points for Gryffindor this time though.

Kriizes laikaa jaaiztiek ar to, kas ir.
Cowman
IPB Image

TURBO!!!
Kikyou
Pfahahahahha, lieliski!
Keydan
IPB Image
Dat fish...
Sigfa
izcili. vnk izcili.
ETM
Mega artistic response edg uber darbam:
IPB Image
FuschichO
nu, a kak vi eto zģelaļi!!!

Visi ignorē manu rašan! :@
Cowman
par ko visi taa juusmo? ... es vnk nesaprotu whaz so spec bout diz ?
Koneko
QUOTE(Cowman @ Apr 5 2010, 17:45) *

par ko visi taa juusmo? ... es vnk nesaprotu whaz so spec bout diz ?


Vai nevar pajūsmot par ikdienišķo stulbuma un facepalm devu?
Shinoi17
es personiski vsp zimeet nejedzu.
ETM
Hei, tiš no mana topika, spamojiet kur citur!

Ja jums ir vēlme kaut ko rakstīt šeit, tad tam noteikti jābūt gramatiski pareizam ar pilniem vārdiem, nevis nevietā esošiem saīsinājumiem, tam jābūt par jau tā ļoti plašo topika tēmu (he, he... tēmas tēmu) vai vismaz kaut kam interesantam un izklaidējošam.

Pretējā gadījumā es apvainošos.
Cowman
uztaisi kautko oparta stilā :]]
Arts
QUOTE
saīsinājumiem,

Esmu stulbs un ar to lepojos!

P.S.
Needs more drawings.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.