Help - Search - Members - Calendar
Full Version: es te taa druscinj aizraujos ar
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
dcrow
image

image

image

image

image
GM
Ja tie ir patiesi tavi darbi, tad cepuri nost - man simpatizē. It īpaši "asais" kekss ar zobinu trešajā bildē no augšas.
ONIX
Tev tiesaam ir talants, baigi labie darbi.
zenofex
Dcrow, tev obligaati, obligaati jaapiedalaas festivaala izstaadee un konkursaa! Ziimeejumi vienkaarshi uber.
dcrow
es ar prieku piedalii6os, tikai vajag sagaidiit konkursa ziimeejuma tematu:) huh.gif
asamashii ritori banpaia
respect....
arteck
Jā, man skauž, ka es tā nemāku wink.gif Taču reizē priecājos, ka arī pie mums, tepat, ir cilvēki ar šādām spējām. Hip hip urrā!
Westy
Nu veciit tu dod, taadi darbi nav redzeeti sheit
ShinChan
Skices vienkārsji lieliskas. Zīmējumu konkurss bez taviem darbiem nebūs pilnīgs...viennozīmīgi.
tostermaize
super
oho
wow
pilniigi vārdi trūkst
dcrow
te buss veel paaris manu darbinju, user posted image
dcrow
user posted image
volzha
Kur tu to visu esi iemācījies ? Talants vai ?
Sanya
ak jaa, man noteikti jaapasaka, ka man patiik wink.gif wink.gif wink.gif s nekad nebiju domaajusi, ka taadus un liidziigus var maaceet taisiit arii ieksh Latvijas. Nju tos kraasainos.. kaa no jugioo vai pokemonu multeneem... smile.gif ok, zinu, laikam jau buutu jaasaliidzina ar ko labaaku. ja vispaar k-ko veel bez ieprieksh mineetajiem un k-kaadaam sailormuunaam zinaatu tongue.gif tongue.gif
dcrow
isklju4itelno pa6maaciibas celja!!!
dcrow
user posted image

te veel paaris darbinji
dcrow
user posted image

dcrow
user posted image
dcrow
user posted image
dcrow
user posted image
dcrow
user posted image
Ito no Kazuki
*sajūsmas pilni spiedzieni* Impressive wink.gif Vislabāk man patīk meitene ar lietussardziņu un eņģelis. Man ļoti patīk, kā tu kombinē zīmuļtehniku ar tintes zīmējumu - smalki ^^ Un dievīgs ēnojums!
asamashii ritori banpaia
pēdējai ļooooti atgādina Royo, bet priekšpēdējais ir supper smile.gif
dcrow
Nu tak, kad vares uzzinaat konkursa tematu!!! ph34r.gif A to jau laiks spiezh...
Red Devil
*Atveras mute izripo mēle pieskaras grīdai un pa to notek siekala.* Kā tu tā vari? blink.gif Vienkārši EXTRAMALY COOL tikai Kāpēc dažām bildēm ir tā damočka.ru????
Lija
āā... wow... šitā zīmēt un vēl pašmācības ceļā.... rolleyes.gif tu tiešām nemānies??? pats mācījies???? ohmy.gif
dcrow
damochka.ru tāpēc ka, biju izlicis šīs bildes tajā saitā, bet vēlāk nesaglabāju uz datora, biju spiests kopēt no tā saita atpakaļ.

Par to, ka pašmācības ceļā to4no nemānos, nav vajadzības!!! Visu zīmēju pats:)tongue.gif
Guest
ticu ticu (sor ka neielogojos)
dcrow
image

te veel, 6ito uz festivaalu
Ella
Izskataas ka tev ir bijusi modele smile.gif biggrin.gif
Yume
ek.. es redzēju tavas bildes uz papīra, pie Zuzuka's... ui ku labi izskatījām, man tādi kompleksi parādījās...tiešām-viss gods! Un nav tev slinkums to visu ēnot.. *sēž un brīnās*
dcrow
vienu no ziimeejumiem pabeidzu enot 4eturdien no riita 3:00 smile.gif Laikam jau nav slinkums eenot:)
Rinchis
Forshi !!!
Smuks zimejums! smile.gif un pashmacibas celaa veel ... un super! buutu man taads talants
zenofex
Patiesiibaa es vienu ziimeejumu pat nopirktu ja vinjsh buutu izkraasots smuki. Nopietni. Jautaajums tikai vai dcrow grib paardot...
Kima
kaa me apskauzh cilweecinjus kas maak taa ieenot ka iskataas dziiwi....CEPURI NOST
dcrow
Atkariiba no taa, kuru ziimeejumu gribi pirkt:)
Shinobi-sama
AAAATSUI ko!
Ar modeli negribi padaliities biggrin.gif
Puma
QUOTE(dcrow @ Oct 26 2004, 12:22)
image

te veel, 6ito uz festivaalu
*



es internetaa atradu kaut ko aizdomiigi liidziigu sad.gif
image
jurc
kas tik te neatklājas tongue.gif
Puma
QUOTE(JurCHiX @ Nov 21 2004, 12:47)
kas tik te neatklājas  tongue.gif
*


Starpcitu shim iistajam autoram ir ljoti skaista veb lapa - http://www.karlaweb.tk/ tieshaam ir veerts apskatiit smile.gif
Crimson Butterfly
ワウ! 実際によい芸術家である!
dcrow
I koo te tik neatklaaj:) Patie6aam par treninja materiaalu bija izmantots paraadiitais ziimejums, bet kaa ir redzamss, bija ziimets viss ar savu roku, nekaadas kopee6anas:) Taadaa veidaa ljoti labi apguut tehniku - maacoties no labaakajiem.... Tak 6to nekaa te taada iipasha nav tongue.gif Es diezgan biezhi pats paarziimeju no jauna kautkaadus ziimejumus:) ph34r.gif Un ja te dazham labam patiik izraadiities... panjem un uzziimee pats taa ja vareesi, nefig te uzreiz meeginaat opustitj mani... tongue.gif tongue.gif tongue.gif Es tavaa vietaa PUMA, lai mekleetu sakritiibas, un buut tik siikumainai, silti ieteiktu pa6ai taa pameeginaat un paziimeet no kautkaadiem piemeeriem...
dcrow
Varbuut veel uzsaaksim raganu mediibas??? biggrin.gif Kstati vai kaads var sadabuut man rokaa To cilveeku pie kura visi ziimeejumi no festivaala? Es taa arii neesu dabujis vinjus atpakalj? I nekaadi nevaru sadabuut Zuzaku caur mailu?????
Puma
QUOTE(dcrow @ Nov 22 2004, 17:35)
I koo te tik neatklaaj:) Patie6aam par treninja materiaalu bija izmantots paraadiitais ziimejums, bet kaa ir redzamss, bija ziimets viss  ar savu roku, nekaadas kopee6anas:) Taadaa veidaa ljoti labi apguut tehniku - maacoties no labaakajiem.... Tak 6to nekaa te taada iipasha nav tongue.gif  Es diezgan biezhi pats paarziimeju no jauna kautkaadus ziimejumus:) ph34r.gif Un ja te dazham labam patiik izraadiities... panjem un uzziimee pats taa ja vareesi, nefig te uzreiz meeginaat opustitj mani... tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif Es tavaa vietaa PUMA, lai mekleetu sakritiibas, un buut tik siikumainai, silti ieteiktu pa6ai taa pameeginaat un paziimeet no kautkaadiem piemeeriem...
*


Es nesaku ka es taa nekad neesmu dariijusi vienkaarshi sakritiita bija paaraak liela, vareeji vismaz vairaak no sevis ielikt dry.gif Vispaar man nepatiik striideeties - pienjemsim ka es kljuudijos un tev ir taisniiba.
dcrow
Tu nekljuudiijies, sakritiiba patie6aam liela, jo tika meeginaats pa6am paarziimeet tevis atrasto bildi un meerkis bija tikai un vieniigi trenin6, nebija iipa6aas vajadziibas kautko pielikt no sevis... Taapeec nav iemesla striidiem... peace!!!
xikes
Nja, es arii kaadreiz maaciijos ziimeet, paarziimeejot citus ziimeejumus. Vispaar baigi paliidz- iesaku visiem, kas veelas iemaaciities ziimeet pashmaaciibas celjaa. Lai gan peedeejaa laikaa (jau kaadus 3 gadus) neko neesmu paarziimeejis.. intersantaak tomeer ir pasham izdomaat.
Ghoul
Man arii patiik ziimeet( nav jau labaakais ko varu laugh.gif( dazi veel nav pabeigti...)
nu noveerteejat! smile.gif
Ghoul
Man arii patiik ziimeet( nav jau labaakais ko varu laugh.gif( dazi veel nav pabeigti...)
nu noveerteejat! smile.gif
Ghoul
Veel dazi!!
Ghoul
Ah par shito aizmirsu laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.