Help - Search - Members - Calendar
Full Version: KHR
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Tigra2
IPB Image

Meklēju un brīnījos, kāpēc gan šitais te nav. Lai vai kā - tiem, kam patīk garie gabali arī šis iespējams ļoti patiks.

Par anime viss smuki un skaidri uzrakstīts aniDB

Pirmās 20 sērijas bija nu..tādas, bet pēc tam vairs mani nevarēja atlīmēt no monitora. :3
Apraksts un koncepcija liekas tāda nedaudz šizīga, tomēr anime ir pārsteidzoši sakarīga un man dikti patīk.

Pagaidām iznākušas 178 sērijas, kuras iespējams noskatīties on-line www.animeseason.com, spriežot pēc mangas garuma (kuru es cenšos nelasīt, lai gan niez nagi D:) tik drīz vis anime nebeigsies. Cerams, ka neatkārtosies Inu-yasha variants un anime tiks pabeigta. :3

Ā, jā, mans reitings 8/10
Ginta
Lai gan ir nereti gadījies iegrābties štruntīgos klučos (saprast kā anime ar daudz jo daudz sērijām), kad nezin kā vispār spēs līdz galam noskatīties, šis tiešam bija patikams pārsteigums.
Piekrītu par nelielo murgainību. Jūtama neliela stiepšana garumā; dažbrīd man šķiet, ka morāle šajam arī nolīd ne tur, kur gribētos +ik pa laikam iekaitina joki (īpaši dažas kečfrāzes), kas (manai gaumei) pārlieku bieži tiek atkārtotas, bet kopumā skatāms.
Ļoti patīk izveidotie Vongola tēlu tipi. (Ir vērts pieminēt, ka ir daudz bišōnenu, uz kuru pamata sanāk labi fanfiki? X3) Kā arī, manuprāt, saundtreks ir neslikts. Ne tik ļoti varbūt op un ed, cik galvenās tēmas. Piem., "Tsuna Awakens".
Ja būtu jāvērtē, pagaidām, manā skatījumā, ir uz kādu 7/10
Keydan
IPB Image

No srsly... cita shonen nav?
anti
Kas i, Keydan, nagi pēc shounen-ai niez? Ielūri forumiņa yaoi/shounen galerijā, gan jau sev ko tīkamu atradīsi!
ETM
Kas jums nemaz nav ko darīt? Ja vajag, es atradīšu nodarbi, kas nesīs labumu cilvēcei (vai vismaz man) un neprasīs daudz smadzeņu piepūles.
Paliek normāls pēc 20 sērijas? Cik ļoti jābūt garlaicīgai dzīvei, lai skatītos 20 sērijas (7 stundas), cerībā, ka paliks interesantāk?
Keydan
QUOTE(anti @ Apr 6 2010, 17:27) *

Kas i, Keydan, nagi pēc shounen-ai niez? Ielūri forumiņa yaoi/shounen galerijā, gan jau sev ko tīkamu atradīsi!


Don't mix shonen and shonen-ai woman! ph34r.gif
FuschichO
QUOTE(ETM @ Apr 6 2010, 17:45) *

Cik ļoti jābūt garlaicīgai dzīvei, lai skatītos 20 sērijas (7 stundas), cerībā, ka paliks interesantāk?

Tiešām .___O
Galīgi neiedvesmojoši izklausās
Koneko
Es reiz gribēju pamēģināt šito skatīties, taču izlēmu to nedarīt pēc atsauksmju izlasīšanas

(Turklāt man jau pietiek kluču lasot/skatoties Narutardu, Blēķi, D.Gray-man un One Piece)

Ginta
QUOTE(injansoul @ Apr 6 2010, 21:21) *
Es reiz gribēju pamēģināt šito skatīties, taču izlēmu to nedarīt pēc atsauksmju izlasīšanas
Un tomēr tagad pagaidām tikai pirmo sēriju pamēģināji.
Kā bija? Mēģināsi arī tālāk skatīties vai jau pietika? laugh.gif
Koneko
QUOTE(Ginta @ Jun 8 2011, 04:49) *

QUOTE(injansoul @ Apr 6 2010, 21:21) *
Es reiz gribēju pamēģināt šito skatīties, taču izlēmu to nedarīt pēc atsauksmju izlasīšanas
Un tomēr tagad pagaidām tikai pirmo sēriju pamēģināji.
Kā bija? Mēģināsi arī tālāk skatīties vai jau pietika? laugh.gif


Well... Izdomāju, ka tomēr vispirms vismaz 50 sērijas noskatīšos, jo tomēr esmu sapratusi, ka labprātāk skatos shounenus, nekā to, ko dažs labs uzskata par dziļu utt

Kā pašai? Nevarēju nepamanīt, ka pašai MAL tiek apdeitots :>

P.S. Lai gan pirmā sērija likās baigais mēsls :I
Ginta
QUOTE(Koneko @ Jun 8 2011, 20:44) *
Well... Izdomāju, ka tomēr vispirms vismaz 50 sērijas noskatīšos, jo tomēr esmu sapratusi, ka labprātāk skatos shounenus, nekā to, ko dažs labs uzskata par dziļu utt
Kā pašai? Nevarēju nepamanīt, ka pašai MAL tiek apdeitots :>
P.S. Lai gan pirmā sērija likās baigais mēsls :I

Na jā, redzot, ka Tu iesāki, atcerējos, ka pašai sanācis nedaudz iepalikt. Un nez, man šajam nebija jāgaida, ne 20 un pat ne 10 sērijas, lai liktos skatāms. ...Diez vai pat tik ilgi kādam gaidītu cerībā, ka paliks interesanti. KHR man likās ok jau no pašas pirmās. Un sērijas, lai kāds to saturs arī nebūtu, kad klāt piedomā, iet uz priekšu ļoti ātri un vieglam laika kavēklim tas arī ir ideālākais variants. ^^;;
(Atšķirībā no viena cita jaunā nenopietnā šōnena, kam manā skatījumā izklaidēšanas koificents tuvu nullei.)

Vairāk komentēšu, kad pabeigsšu. :>
KuroRyuuD
Pfft, šito noskatījos kādu laiciņu atpakaļ, sākums bij tāds nekāds, bet man iepatikās tematika, tāpēc turpināju skatīties... bet kad sākās pēdējā arka.. omfg, es nevarēju vien sagaidīt kad tā beigsies un kad beidzot sagaidiju tās beigas, tad arī pienāca seriāla beigas un biju atstāts ar rūgtu piegaršu mutē.
6/10
Koneko
Tātad, kā apsolīju, esmu noskatījusies 50 sērijas (patiesībā 51, un nupat uzliku lādēties nākamo). Kamēr gaidu, līdz krīzes internets sāks darboties ātrāk par gliemeža ātrumu, nolēmu uzrakstīt kaut ko šeit.

Tātad, pirmās 20 sērijas skatījos ar saviebtu seju. Galvenā varoņa skraidīšana pa pagastu katru sēriju, tērptam tikai bokseršortos un brēcot "REBORN!", mani patiesi kaitināja. Tomēr esmu gandarīta, ka piespiedu sevi nespriest par agru. Ap kādu 30. sēriju biju jau azartā, jo vēlējos uzzināt, kas notiks tālāk. Ar tādu domu arī tagad skatos, jo visu laiku ir sajūta, ka īstais stāsts vēl priekšā.

Anime ir visai jokaina, ja drīkstu tā izteikties. Patīk varoņi, kas patiešām ir visai unikāli, tajā pašā laikā darbojoties jau klišejiskās lomās (labākais draugs, sliktais zēns utt). Sieviešu dzimuma varoņi ir tizli. Autorei meitenes nepatīk. Taču tas nekas, jo daļa puišu uzvedās pietiekami meitenīgi. Piemēram, Gokudera, kas uz Tsunu skatās tāpat kā Haru.

Lielu daļu sēriju ķiķināju līdzi.

Tas pagaidām arī viss.

P.S. Ļoti nepatīk Lambo :/ (Ja nu vienīgi pieaugušais variants ir puslīdz ciešams)
Ginta
Beeeeidzot šo līdz galam piebeidzu. Ir viss apmēram kā jau pirms tam teicu, vēl tikai tas, ka beigas sviestainākas par visu iepriekšējo kopā un liek smagi, smagi vilties. - Līdz ar ko savu vērtējumu pavelku pa vienu uz leju no tā kā iepriekš būtu likusi. (Un, jā, jā, tās nav beigas, jo oriģinālā (manga) vēl daudz kas tālāk turpinās, bet komentēju jau anime, ne manga.)
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Ffs, Gamma, WHY? D:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.