Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mjau...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
SinYuki
Konničivaaa!!

uzrakstiem varat nepievērst uzmanību... tur ir vienkārši mēģinājums uzrakstīt latviešu Personvārdus japāniski... xD
droši vien nepareizi biggrin.gif


Click to view attachment Click to view attachment

Keydan
Ir jau labi bet... OMG MORE FURRIES! :<
Kikyou
Ausis un astes vien tak nav furriji, pamuļķi!
IPB Image
Arta
Ir ok, manuprāt, salīdzinoši sakarīgāk nekā citiem, kas ieliek pirmos darbus fōrumā. Bēt nū viskkādas problēmiņas vietām parādās, bet tās tev, daudz zīmējot, ātri vien salabosies.
Pirmajā zīmējumā meitenei apģērbs diezgan skatāms uzzīmējies. :]
ETM
We shall rise agains the common foe that is furry!

IPB Image
SinYuki
piekriitu Practice make's perfect!
Paldies par to pasu ! ^^

es jau baidiijos ka buus veel sliktaak biggrin.gif

xD
Sigfa
Kalvinam, kā vienmēr, ir arguments vietā.

IPB Image
SinYuki
Šodien puslīdz pabeidzu vēl vienu zīmējumu ^^

Būtu jauki ja kāds novērtētu arī šo! rolleyes.gif


Click to view attachment
KuroRyuuD
Pārsvarā neslikti, tikai galva mazliet deformēta
Cowman
IPB Image

seju vajag garaaku un acis ziimee liidziiga izmeera kaa iistam cilveekam (nu biskinj lielaakas .Bet ne pārāk ! )
Keydan
QUOTE(Cowman @ Apr 27 2010, 04:32) *

IPB Image

seju vajag garaaku un acis ziimee liidziiga izmeera kaa iistam cilveekam (nu biskinj lielaakas .Bet ne pārāk ! )


Dewd, those are chienese cartoones!
Cowman
like ya man
IPB Image
FuschichO
Acis ir nevis par lielu, bet ne tur iebāztas. Un daudz kas ir ne tur iebāzts vai ne no turienes izvilkts, bet nu... practise... practise. Kad pats nofočē, nepamani, cik viss šķībs? Man tas palīdz. Vai arī zīmējot uz pc, apgriezt bildi otrādi. Tad arī visādi brīnumi atklājas.
SinYuki
taisniiba jau ir kad tikko uziimee viss liekas baigi forsi bet kad peec kaada laika skaties domaa kas par vaajpraatu xD
Cowman
QUOTE(SinYuki @ Apr 28 2010, 22:20) *

taisniiba jau ir kad tikko uziimee viss liekas baigi forsi bet kad peec kaada laika skaties domaa kas par vaajpraatu xD


+
Suki
Furriiji,furriji. xD IPB Image biggrin.gif IPB Image IPB Image
SinYuki
ilgi mocijos brt tomeer izmociiju... cool.gif ceru ka patiks xD


IPB Image
Tigra2
Varētu teikt, ka labi iesākts, tomēr galīgi nepabeigts darbs. Iesaku nedaudz paturpināt, savādāk, redzu, ka esi labi pastrādājusi ar mākoņiem un kalniem, bet galīgi novārtā atstājusi priekšplānu.
Priekšpusei jābūt krietni vien tumšākai, ar labi redzamām cilvēka un vienradža mestām ēnām.

Nevarēju atrast nevienu normālu ainavu ar pilnu mēnesi, kas derētu piemēram, tāpēc, viens saulrieta attēls.
IPB Image
Lūgums pievērst uzmanību tam, ka neatkarīgi no tā cik tumšs ir ārā, priekšplāns vienalga ir tumšāks un izteiksmīgāks. :3
SinYuki
Jaa tew taisniiba darbs ir nepabeigts.... zinu ka taa jaabuut man vieniigi ir bail sataisiit dublus...

pienjemsim ka tur ir prozektoori no focuka zibspuldzes! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
SinYuki
Sen nebiju neko likusi šeit, bet tas lkm tādēļ ka nav sanācis laika nodoties zīmēšanai tā nopietnāk.
šodien sadomāju ka vajadzētu kaut vai skricelējumus salikt. xD
IPB Image
Keydan
LVL up.
Also, no furry!
Cowkiller
mazliet atgaadinaaji man par saviem ziimeeshanas aizsaakumiem... GL to get to the top!
SinYuki
Es labprāt trenētos vairāk, tas tik ko starp lekcijām paskricelēju xD
SinYuki
Ūdeni gan neizlaboju, bet liekas, ka labāk vismaz ir... ^^

IPB Image
SinYuki
Sveiki! =^.^=

Labs laiciņš pagājis kopš pēdējo reizi šeit kaut ko postoju.

Tā nu sanāca, ka nedaudz pievērsos fotogrāfijai un zīmēšana nokļuva otrajā plānā.

Tgd ar jaunu joni cenšos atgūt aizmirsto. ceru, ka tas kas man bija nav pazudis pa visam, un esmu gatava kritikai! ^.^


1.
IPB Image

2.
IPB Image

3.
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.