Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cosplay Con 3
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
+Chibi+
COSPLAY CON 3


Datums: 2010. gada 5. septembris
Vieta: RSU Aula
Biļešu cena: 5 LVL


Programmā kā parasti - cosplay konkurss, AMV konkuss un muzikālo grupu uzstāšanās. Pārtraukumos spēles un konkursi.





Sorry, ka tik vēlu postoju info, bet es biju drusku aizņemta ar RL. Anyway, būs prieks Jūs visus redzēt, dzirdēt un apčubināt.
Koneko
Oho! Tā RSU Aula ir ļoti patīkama vieta, kur kaut ko rīkot/ko apmeklēt. Kad biju tur šovasar, ļoti patika, un karstās svelmes laikā tur pat bija kondicionēts gaiss.
Biļetes uz vietas, ja?
+Chibi+
Uz vietas, protams, arī varēs nopirkt. Visticamāk, ka būs arī iepriekšpārdošana. Tikko parādīsies precīzāka informācija par biļetēm, es ziņošu.
Ginta
No vienas puses forši, ka nedēļu pārcēla, no otras - "Kāpēc svētdiena? T_T"
Bet mans protams arī centīsies tur būt. *pie sevis ķiķinot spodrina fotokameru un gatavojas stalkošanai*
lilion
Es aizvien vaļājos zemē un čīkstu par pārcelšanu , nu tas bija vienkarši kso
+Chibi+
Pārcelšana, svētdiena... Nu tā sanāca. Neviens neko nedarīja speciāli, lai kādam ieriebtu. Tādi apstākļi. sad.gif
lilion
Nu skaidrs, ka neviens nedarīja to domājot : hahahā nu viņiem nāksies parcelt plānus. Tā vienkārši sanāca, bet pačīkstēt jau var, ne ? @u@
Kaede
Pasākums tomēr būs 7dien? Ehz, ok, jāskatās, vai izdosies tikt vispār.
cdmax
Daudzi dēļ svētdienas nebūs (it sevišķi no citām pilsētām(valstīm)).
+Chibi+
Man ir ljoti zheel, ka daudz i deelj sveetdienas nebuus, bet es tur neko nevaru padariit. Tad, kad RSU ielaida, tad arii buusim.
FuschichO
Vai kāds, lūdzu, varētu pateikt cikos tas viss notiek?
Kikyou
12:00?...
Koneko
Pasākums jau rīt, bet laiku nav ne šajā forumā, ne anime.lv ._.

EDIT: Paldies, mani apgaismoja :3
maxovt
QUOTE(Koneko @ Sep 4 2010, 11:47) *
anime.lv ._.

http://www.anime.lv/forum/topic/?posts_id=92165#92165
+Chibi+
Sākas viss 12:00, biljetes pardosim no kaadiem 11iem.
FuschichO
Man patika. Tik cik es varēju izturēt XD
Daudzi bija tādi wētēfēisthisshit, tai skaitā arī daudzi, kuri izskatījās skaisti, bet... bet daudzi tiešām forši.
Es gan gribu piebilst, ka wētēfē moments neradās tāpēc, ka tērps nesmuks vai cilvēks neglīts. Vaina tajā, ka varēja just, ka daļa dalībnieku jūtās ļoti nedroši uz skatuves. Varbūt vairāk vajag viņus spīdzināt pirms uzstāšanās. Likt lasīt dzeju sabiedriskajā transportā or something XD
Šāda nedrošība skatītāju priekšā ir arī iemesls tam, kāpēc pati tādos defilē nekad nepiedalītos.
Es gribu novēlēt daudz drosmes un horeogrāfiskas veiklības (arī balss intonāciju trenēšana nenāktu par sliktu) dalībniekiem nākamajā reizē, jo tieši pārliecinoša uzstāšanās var padarīt pat visparastāko nūģi par episku tēlu. Laikam.
GL next time

Ā, un mūzika bija ŠAUSMĪGI skaļa. Tā kā es dažas dziesmas dzirdēju pirmo reizi, viss ko es no viņām varēju izšķirt bija burkšķoša putra. Reizēm gan viss bija normās.
lilion
Pag tu nebija tā rudmate, kas visu laiku aizrautīgi rēca koncerta laikā sēdēdama kādā 7 rindā?
Nez bija jautri, bazuka gan tagad ir demontēta un mētājas pagrabā >u<
Par mūziku un dalībniekiem piekrītu, bet nezinu vai man (aka manai grupai )izdevās normāli, laikam jau būs jātrod video . Ā kādam ir bildes skatās šķibi gintas un ginta virzienā .
FuschichO
Es sēdēju 10 rindā un tēloju vēso. :3
Yanka_ronin
Caurmērā jau patika tas, ka tāds pasākums notika. :>

Bet ja tā kritiskāk, tad tiešām, vai tā mūzika varēja būt klusāka, vai dziedāšana skaļāka. Dzirdēt sakarīgi varēja tikai vienu dziedātāju (lai cik dīvaini, tai gabalā, kur bija arī vislabākais instrumentālais izpildījums, vislabāk bija gatavojušies, pārējiem balsis par klusu, salīdzinot ar instrumentiem).

Man vēl jautājums, kas veidoja to AMV, kas uzvarēja konkursā? :3
FuschichO
Un kurš uzvarēja no AMV vispār?
Ginta
Bija ok. (Vienīgi tas skaļums tiešām dažbrīd pa ausīm iegrieza.)
Īpaši man patika, ka sanāca klātienē iepazīties ar vienu ļoti foršu šejienes biedru, ko iepriekš nebiju satikusi. :3
Na jā, protams, arī kosplejs dažš labs bija ļoti labs. laugh.gif

No manis bildes (ja vispār) varētu būt ātrākais rītvakar.

Edit: Ja pareizi sapratu, uzvarēja "tas ar burbulīšiem"?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.