Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Miris Satoshi Kon
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Kaede
Īsti nevarēju izdomāt, kur lai šo informāciju ieliek, lieku šeit. Ja ir nepareizā sadaļa- modiem lūgums pārvietot.

Millenium Actress, Paprika un Paranoia Agent- tie ir tikai daži no lieliskā Japāņu režisora Satoshi Kon darbiem. Viņa darbi vienmēr bijuši aizraujoši un ļoti spilgti, pilni simbolisma.

Vēl nesen Satoshi Kon stradāja Madhouse pie sava jaunā projekta: Yume-Miru Kikai.


Tā kā šis ir viens no maniem mīļākajiem režisoriem, man tagad ir ļoti skumji. Ģeniāls cilvēks viņš bija.

IPB Image
zenofex
QUOTE(Kaede @ Aug 25 2010, 12:19) *

Īsti nevarēju izdomāt, kur lai šo informāciju ieliek, lieku šeit. Ja ir nepareizā sadaļa- modiem lūgums pārvietot.

Millenium Actress, Paprika un Paranoia Agent- tie ir tikai daži no lieliskā Japāņu režisora Satoshi Kon darbiem. Viņa darbi vienmēr bijuši aizraujoši un ļoti spilgti, pilni simbolisma.

Vēl nesen Satoshi Kon stradāja Madhouse pie sava jaunā projekta: Yume-Miru Kikai.


Tā kā šis ir viens no maniem mīļākajiem režisoriem, man tagad ir ļoti skumji. Ģeniāls cilvēks viņš bija.



Tik tiešām skumja ziņa. Millenium Actress ir viena no manām vismīļākajām animēm. Zemu noliecu galvu un pieminu dižo mākslinieku ar klusuma brīdi.
Keydan
*sigh * well... rest in piece. Kaut man viņa darbi tik ipaši nepatika.
Niks
Viņa darbi bija labi, taču arī mani kaut kā neaizrāva. Laikam tāda paaudze.
RIP Satoshi Kon
FuschichO
Jeez, nepieskaiti visu paaudzi.
Man ļoti patika tas, ko biju redzējusi, bet skumjas gan nejūtu par nepazīstamu cilvēku.
maitenieks
Lai vieglas smiltis

Par viņa darbiem runājot neko sliktu nevaru teikt, tie bija labi un piedāvāja savādāku produktu kā ierasts par ko vien viņš ir pelnījis pamatīgu uzslavu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.