Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fotošopiņš
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Zanjux
biggrin.gif Sveiki. biggrin.gif
ph34r.gif ~~Šeit salikšu pāris nesen zīmētos darbus ar photoshop~~ ph34r.gif


IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
El4an
man patīk.. super! tā tik turpināt laugh.gif
Nothinga
Nemaz jau ar tik lielas, lai nevarētu likt [img] tagos tās ar nav ^^ Ir redzētas lielākas.

Tā kā katra bilde jāskatās atsevišķi, man mazliet grūtāk radīt konkrētu priekštatu, bet tur vainot varētu arī to, ka pagaidām redzamas tikai šīs bildes ^^

Darbi neslikti. Man patīk krāsojums. Ir dažos dažas anatomiskas detaļas kas liek mazliet saraukt pieri, bet tas nav nekas tāds, ko nevarētu ar laiku izlabot ^^ Patīkami, ka visi gluži nav statiski stāvoši (lai arī tādi ir 4/5 šeit redzamajiem, bet ir vismaz viens aktīvākā pozā - interesantāks ^^).
Kādēļ visi pa vienam?
Mazliet pietrūkst grupu mēģinājumi un foni (detalizētāk istrādāti/realistiskāki).

Man patīk attēlotās būtnes ^^ Labprāt vērošu vēl kādu darbu.
Zanjux
QUOTE(Nothinga @ Nov 20 2010, 23:26) *

Nemaz jau ar tik lielas, lai nevarētu likt [img] tagos tās ar nav ^^ Ir redzētas lielākas.

Tā kā katra bilde jāskatās atsevišķi, man mazliet grūtāk radīt konkrētu priekštatu, bet tur vainot varētu arī to, ka pagaidām redzamas tikai šīs bildes ^^

Darbi neslikti. Man patīk krāsojums. Ir dažos dažas anatomiskas detaļas kas liek mazliet saraukt pieri, bet tas nav nekas tāds, ko nevarētu ar laiku izlabot ^^ Patīkami, ka visi gluži nav statiski stāvoši (lai arī tādi ir 4/5 šeit redzamajiem, bet ir vismaz viens aktīvākā pozā - interesantāks ^^).
Kādēļ visi pa vienam?
Mazliet pietrūkst grupu mēģinājumi un foni (detalizētāk istrādāti/realistiskāki).

Man patīk attēlotās būtnes ^^ Labprāt vērošu vēl kādu darbu.

Mjā es pie tā piestrādāšu.
Visi izņemot pirmo ir requests no cita foruma, tāpēc arī ir pa vienam, jo katrs vnk gribēja lai uzzīmēju viņu characteru. Gan jau drīz sanāks arī zīmēt pa pāriem un grupās un arī ar foniem, bet pagaidām vēl pieturēšos pie šī paša stila. smile.gif

Un vēl- man patīk kritika. biggrin.gif
Zanjux
IPB Image
Keydan
IPB Image
FURRIES!
Arts
QUOTE
FURRIES!

IPB Image
Keydan
QUOTE(Arts @ Nov 21 2010, 22:13) *

IPB Image
Zanjux
IPB Image
Koneko
Ahh... furriji ;D

Bet, ja nopietni, tad tā meiča (pati pirmā bilde) man ļoti patīk. Simpātisks stils, gaidīšu nākamos darbus!
Tenma
pirmā bilde visādi citādi ir pat ļoti jauka, bet atgādina gumijas izstrādājumu, nevis dīvu cilvēku biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.