Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Final Fantasy XIII - XIV
Anime forum > Anime > Games
Cyberdog009
Brīnums uz šo abu spēļu iznākšanu neredzēt topikus par šīm abām spēlēm.

Cik esmu dzirdējis FFXIII esot lineārs un pat diezgan apgraizīts (izņemot laba grafika). Cīņas sistēma it kā esot OK.

FFXIV esot izgāšanās (un kurš pat prasīja otru MMO)?

Square tik tiešām pēdējā laikā sāk iet uz leju, vai esmu vienīgais kuram tā liekas? dry.gif
Hikaru
Es īsti nezinu. FFXIII ir uz PS3, jāgaida kad parādīsies PS3 emulators, lai to varētu izmēģināt. laugh.gif

FFXIV nevar uzspēlēt bez maskas, vai tur ļoti sarežģiīta reģistrācija, kur nevar saprast ņems vai neņems naudu. Bet tur esot ļoti smuka grafika. Gribētos uzspelēt, pabaudīt grafiku.... tikai priekš baudas, nevis spēlēšanas.
Hikaru
Beidzot iznāca FFXIII uz PC priekš Windows ohmy.gif Šogad dabūju uzspēlēt. Es gan neesmu tālu aizgājis, bet man nepatika battle system, kur var vadīt tikai ar vienu čaru, bet pārējie ir automātski. Gaidu nesagaidu, kad (varbūt) beigsies tutorial un dos vadību visām funkcijām. Bet aizdomas, ka tomēr nebūs. Tad pārējās 2 XIII daļas negrbēsies iesākt.

Bet toties man ļoti patīk FFXIV, kuru arī nesen iesāku A Realm Reborn versiju. Super spēle. Smuka grafika, interesanti spēlēt. Man vēl questus neapnika pildīt, bet čara Level jau ir maximums. Tālāk nevar saprast ko darīt, gaidīt kādu jaunu spēles update'u vai spēlēt PVP. huh.gif
Niks
Jā, izlasīju FFXIII battle system aprakstu un sapratu, ka pēc FFXII regresēt uz kaut ko līdzīgu FFX-2 negrasos. Kā būs ar FFXV, redzēsim, lai gan PS4 iegāde pagaidām nav pat attālākos plānos.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.