Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lineart
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
aruka_sei
zīmēt sāku nesen, lielākoties zīmēju ''line art'' stilā happy.gif

Super Sailor Chibimoon
Click to view attachment

Sailor Moon & Chibimoon
Click to view attachment

Idol Tenshi Youkoso Yoko
Click to view attachment

Nigyo Hime
Click to view attachment

Lady Lady
Click to view attachment
aruka_sei
Usagi Tsukino
Click to view attachment

Idot Densetsu Eriko
Click to view attachment

Minky Momo
Click to view attachment

Narue No Sekai
Click to view attachment

Chibiusa
Click to view attachment
El4an
Forši, it īpasi pirmspēdējais zīmējums. Manuprāt, derētu vēl izkrāsot šos zīmējumus un ta būtu vispār ideāli.
aruka_sei
QUOTE(El4an @ Feb 17 2012, 14:03) *

Forši, it īpasi pirmspēdējais zīmējums. Manuprāt, derētu vēl izkrāsot šos zīmējumus un ta būtu vispār ideāli.

es vienkārši nezinu ar ko izkrāsot?


ekseriments ar ''highlight'' pildspalvām
Click to view attachment

Ami Mizuno
Click to view attachment

Candy Candy
Click to view attachment
aruka_sei
Sailor Uranus
IPB Image

Wedding Peach
IPB Image

Sailor Jupiter: izdedzināts ar vižigaļņiku uz saplākšņa un izkrāsots ar krāsainajiem zīmuļiem)))
IPB Image
aruka_sei
Hotaru Tomoe
IPB Image
aruka_sei
Chibiusa in rain wear
IPB Image
aruka_sei
Chibiusa say hello
IPB Image
aruka_sei
Sailor Neptune
IPB Image
aruka_sei
Honoo no Alpinerose
IPB Image
aruka_sei
Idol Densetsu Eriko 2
IPB Image
aruka_sei
Yoko 2
IPB Image
Shumins
QUOTE(aruka_sei @ May 24 2012, 13:10) *

Wedding Peach ..


Tik sen aizmirsti Animucīši cool.gif

Kādreiz bērnībā bija daudz brīva laika šos skatīt pa RTL2, ja pat pamēģinātu atcerēties, pat ieduboto German op varētu nodziedāt blink.gif

Tikai viens jautājums tev par taviem darbiem, kapēc taisi tikai lineartus?
aruka_sei
QUOTE(Shumins @ Jun 3 2012, 12:07) *
Kādreiz bērnībā bija daudz brīva laika šos skatīt pa RTL2, ja pat pamēģinātu atcerēties, pat ieduboto German op varētu nodziedāt blink.gif

es gandrīz visu atceros ko rādija tas RTL-2)))
QUOTE(Shumins @ Jun 3 2012, 12:07) *
Tikai viens jautājums tev par taviem darbiem, kapēc taisi tikai lineartus?

viss sākās no šī zīmējuma: vienu saulainu dienu man nebija ko darīt un es sāku skrecelēt ar zīmuli uz sienas protams vajadzēja skatīties arī uz datora monitoru lai zīmējums izskatītos skaistāks pārbraucu pa virsu ar parastu melnu pildspalvu, nu un pēc tam sāku mēgināt to visu uz papīra, godīgi sakot nevaru vair apstāties))))
IPB Image

bija man doma visu to izkrāsot, bet nekur nevar atrast normālus krāsainos zīmuļus.
kur ne pārdot, visur tikai cietas markas krāsainie zīmuļi(((((((((
bija ideja krāsot ar pasteļkrītiņiem, bet baidos ka tā gēla pildspalva pa papīru nesāktu pludot, jo tur daudz smalku detaļu((((((
Shumins
Nu man senči būtu šokā, ja es ko būtu sācis zīmēt uz sienas dry.gif

Komentāri aptuveni tādi - "Ja nepatīk zīmēt uz papīra, bet gribas obligāti uz tapetēm - mēs tev nopirksim K-Rautā tapešu rulli kuru apzīmēt!".

Bet vai tad grāmatnīcās un kanceleju preču veikalos "Koh-i-noor" krāsainie zīmuļi tikai cietie vien?
Neesu dikto tos pētījis, bet varbūt tā arī ir, kas zin.

Tikai nezinu vai zīmuļi priekš krāsošanas vispār ir tie labākie. Kaut kā nevisai patīk to atstātā tekstūra.

IPB Image

Melnbaltie zīmējumi vēl okey, bet ar krāsieniem tiešām jāuzaudzē baigais skills, lai tie labi izskatītos.

Nezinu, kas notiks ar lineartu, bet ir vērts pamēģināt akrila krāsas. Nav tik labas kā eļļa, bet izskatītos gaumīgāk. Pat biezā kārtā var izkrāsot arī sienas zīmējumu.

Un ja diktis gribas saglabāt lineartu, varbūt to var pēc tam pārvilkt ar tušu vai flomīti.

Nav jau tā, ka būtu lielais artists, zīmēju paintā tikai nigerus kā arī ar pildspalvu tīģerus laugh.gif LOL

Varbūt tev kāds ieteiks vēl ko labāku wink.gif
aruka_sei
QUOTE(Shumins @ Jun 3 2012, 16:47) *

Nu man senči būtu šokā, ja es ko būtu sācis zīmēt uz sienas dry.gif

Mani senči vienkārši nezina ka pie manis ir tāds mākslasdarbs, es uz viņu aizlīmēju ar Viktora Coja plakātu))))
QUOTE(Shumins @ Jun 3 2012, 16:47) *
Bet vai tad grāmatnīcās un kanceleju preču veikalos "Koh-i-noor" krāsainie zīmuļi tikai cietie vien?
Neesu dikto tos pētījis, bet varbūt tā arī ir, kas zin.

Pie mums Dagdā pārsvarā tikai cietie "Koh-i-noor", ''Centrum'' un kīniešu zīmuļi.
Kādreiz vēl bija ''Conte'', bet ar tiem es baigi uzrāvos - uz iepakojuma bija uzrakstīts ''Tropicolors''(baigi labie zīmuļi), bet kā izrādijās iekšā bija pavisam citas markas zīmuļi ''Evolution''.(((((
QUOTE(Shumins @ Jun 3 2012, 16:47) *
Tikai nezinu vai zīmuļi priekš krāsošanas vispār ir tie labākie. Kaut kā nevisai patīk to atstātā tekstūra.

ja zīmuļi ir ļoti mīksti, tad švīkas ir diezgan minimālas)
QUOTE(Shumins @ Jun 3 2012, 16:47) *
IPB Image

vot šis jau der priekš krāsošanas smile.gif
QUOTE(Shumins @ Jun 3 2012, 16:47) *
Nezinu, kas notiks ar lineartu, bet ir vērts pamēģināt akrila krāsas. Nav tik labas kā eļļa, bet izskatītos gaumīgāk. Pat biezā kārtā var izkrāsot arī sienas zīmējumu.

priekš sienas zīmējuma varbūt derēs, bet priekš parastā ofisa papīra laikam jau nē.
QUOTE(Shumins @ Jun 3 2012, 16:47) *
Un ja diktis gribas saglabāt lineartu, varbūt to var pēc tam pārvilkt ar tušu vai flomīti.

uz A4 formāta pārāk tukli sanāks ar flomasteri, tikai ja uz A3 formāta.
QUOTE(Shumins @ Jun 3 2012, 16:47) *
Nav jau tā, ka būtu lielais artists, zīmēju paintā tikai nigerus kā arī ar pildspalvu tīģerus laugh.gif LOL

es tikai māku izkrāsot fotošopā, i to diezgan švaki biggrin.gif
aruka_sei
Atradu pie sevis vēl vienu zīmējumu:
Zīmēts gadu atpakaļ, tad es vēl mācijos arodskola un lai stundas nebūtu tik garlaicīgas zīmēju dažādas anime sejas))))
šis jau laikam būs anime hipijs biggrin.gif
IPB Image
aruka_sei
Vēl dažas bildes izdedzinātas ar vižigaļņiku, zīmēju viņas kaut kur 2007 gadā.
Gomen ka nav normālu bilžu, pārfočēt nesanāks jo šie abi darbi sen jau kaut kam atdoti(((
IPB Image

IPB Image
aruka_sei
Sailor V:
IPB Image
aruka_sei
Yoko 3
IPB Image

Santa Klauss
IPB Image
zenofex
QUOTE(aruka_sei @ Jun 4 2012, 23:48) *

Vēl dažas bildes izdedzinātas ar vižigaļņiku, zīmēju viņas kaut kur 2007 gadā.
Gomen ka nav normālu bilžu, pārfočēt nesanāks jo šie abi darbi sen jau kaut kam atdoti(((



Wow, pirmo reizi redzu anime attēlus izpildītus šādā tehnikā! Oriģināli! Tev vajadzētu turpināt ar to izdedzināšanu.
FuschichO
Izdedzināt kādu krutu shonen animu tēlu uz skrituļdēļa, piemēram. Varētu būt pieprasījums.
aruka_sei
QUOTE(zenofex @ Jun 6 2012, 19:42) *
Wow, pirmo reizi redzu anime attēlus izpildītus šādā tehnikā! Oriģināli! Tev vajadzētu turpināt ar to izdedzināšanu.

Arigato happy.gif
man jau itkā idejas ir, bet tikai viena lieta, nezinu kur dabūt labu materiālu(((
QUOTE
Izdedzināt kādu krutu shonen animu tēlu uz skrituļdēļa, piemēram. Varētu būt pieprasījums.

mēgināt jau var))), bet vai tā skrituļdēļa virsma nav lakota?

FuschichO
Īpaši neorientējos, bet pieļauju, ka ar slīpēšanu jebkura laka/krāsa ir noņemama wink.gif
aruka_sei
QUOTE(FuschichO @ Jun 7 2012, 12:40) *

Īpaši neorientējos, bet pieļauju, ka ar slīpēšanu jebkura laka/krāsa ir noņemama wink.gif

noslīpēt jau var, bet ja paņemt dziļāk visu to processu: tur vajag visu laku/krāsu noslīpēt, uzzīmēt skici, izdedzināt, izkrāsot un pēc tam visu nolakot, to laikam tikai kāds profiņs var uztaisīt. sad.gif

Chibiusa/Rini - šodien izdedzināts *____*
tikai nofočēt normāli nesanāca sad.gif
IPB Image

aruka_sei
vot divi linearti izkrāsoti fotošopā)))
IPB Image

IPB Image
aruka_sei
Sailor Pluto
IPB Image
aruka_sei
In the name of the moon I will punish you!
IPB Image
aruka_sei
Sailor Mercury
IPB Image
FuschichO
Es ļoti gribu saprast, kāda tam jēga. Cik saprotu, tu pārzīmē jau gatavus zīmējumus, tad vēl pacenties tos izkrāsot datorā... tas šķiet briesmīgi bezjēdzīgi. Skumji. Un savā dzimšanas dienā (ja nekļūdos), tu arī nodarbojies ar to pašu. That's just sad, man.
aruka_sei
QUOTE(FuschichO @ Jun 11 2012, 20:43) *

Es ļoti gribu saprast, kāda tam jēga. Cik saprotu, tu pārzīmē jau gatavus zīmējumus,

kā saprast gatavus? blink.gif
QUOTE(FuschichO @ Jun 11 2012, 20:43) *
tad vēl pacenties tos izkrāsot datorā... tas šķiet briesmīgi bezjēdzīgi.

bezjēdzīgi ir tas, ka kāds paņem DbZ, CardCaptorSakura vai Sailor Moon coloring page, vienkārši izkrāso un pēc tam iebāž Deviantartā un vēl pie tam klaigā ka viņi ir baigie mākslinieki IPB Image
QUOTE
Skumji. Un savā dzimšanas dienā (ja nekļūdos), tu arī nodarbojies ar to pašu. That's just sad, man.

XD, tie zīmējumi kas tika ievietoti 25 maijā, viņi bija uzzīmēti 3 mēnešus atpakaļ XD
FuschichO
Nu, I mean- vai tad tu pats no nulles zīmē tos lainartus? Izskatās kā pārkopēti no citām bildēm.
aruka_sei
QUOTE(FuschichO @ Jun 12 2012, 00:26) *

Nu, I mean- vai tad tu pats no nulles zīmē tos lainartus? Izskatās kā pārkopēti no citām bildēm.

skatos uz monitora un zīmēju)))

zīmēju es tā=>skatos uz monitoru un uz lapas zīmēju skici ar parasto zīmuli, pēc tam iet redaktūra ar to pašu zīmuli un dzēšgumiju, vēlāk velku pa virsu zīmuļa līnijām ar gēla pildspalvu.
FuschichO
Apmēram tā es to arī iedomājos. Vairs jautājumu nav, paldies.
zenofex
Domāju, ka vari daudz neņemt pierē FuschichO piezīmes, trololol.

Galvenais ir progress, ja tu šādi pārzīmējot, pēc kāda laika vari sākt zīmēt bez skatīšanās uz ekrāna/bildes/whatever, tad tas ir ļoti labi, un šī pārzīmēšana ir nesusi augļus smile.gif

Galu galā visi sāk pārzīmējot. Citi pāzīmē no attēliem, citi no tā, kas reāli dabā atrodas, piemēram, pārzīmē plikņus, vai tur kluso dabu, vai ainavas. Nu, tā, pa lielam.
FuschichO
QUOTE(zenofex @ Jun 12 2012, 10:04) *

Galu galā visi sāk pārzīmējot. Citi pāzīmē no attēliem, citi no tā, kas reāli dabā atrodas, piemēram, pārzīmē plikņus, vai tur kluso dabu, vai ainavas. Nu, tā, pa lielam.

Sorī, bet ir atšķirība- pārzīmē 2D vai 3D. Arī pieredze uz to nepārprotami norāda. Un tā jau, protams, ir, ka sākotnēji mēs mācamies zīmēt mangas un anime tēlus pārzīmējot. Bet mani tiešām var neņemt vērā- ko tad es?
aruka_sei
vēl viena sienas ekzekūcija biggrin.gif
IPB Image
zenofex
QUOTE(FuschichO @ Jun 12 2012, 11:55) *

QUOTE(zenofex @ Jun 12 2012, 10:04) *

Galu galā visi sāk pārzīmējot. Citi pāzīmē no attēliem, citi no tā, kas reāli dabā atrodas, piemēram, pārzīmē plikņus, vai tur kluso dabu, vai ainavas. Nu, tā, pa lielam.

Sorī, bet ir atšķirība- pārzīmē 2D vai 3D. Arī pieredze uz to nepārprotami norāda. Un tā jau, protams, ir, ka sākotnēji mēs mācamies zīmēt mangas un anime tēlus pārzīmējot. Bet mani tiešām var neņemt vērā- ko tad es?


Pārzīmējot 2D un iemācoties tā zīmēt, zīmējumi arī būs 2D, a lja manga/komiksi. Mācoties pārzīmēt RL lietas, zīmējumi būs 3D, detalizētāki un galu galā reālāki.

Nepiekrītu domai par to, ka Tevis teikto var neņemt vērā. Vizuālās mākslas jomā at least.
aruka_sei
IPB Image

IPB Image

IPB Image
aruka_sei
izkrāsots variants)))
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
Gith
QUOTE(aruka_sei @ May 25 2012, 19:12) *

Chibiusa in rain wear
IPB Image

smuki, sitais ir vnk cute
aruka_sei
Gith: Arigato smile.gif
aruka_sei
IPB Image
TomoyaChan
Ļoti patīk Aruka_sei zīmējumi! Kādreiz mēdzu zīmēt, lai gan man nesanāca tik labi. Tagad vairs nezīmēju, jo esmu pazaudējis kā gribēšanu, tā arī iedvesmu...
aruka_sei
TomoyaChan Arigato smile.gif

QUOTE(TomoyaChan @ Jul 16 2012, 18:49) *
Kādreiz mēdzu zīmēt, lai gan man nesanāca tik labi. Tagad vairs nezīmēju, jo esmu pazaudējis kā gribēšanu, tā arī iedvesmu...

pamēgini, varbūt arī sanāks wink.gif
aruka_sei
Sailor Jupiter:
IPB Image
aruka_sei
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.