Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Arts 'n Junks
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
teaon
es nemāku izdomāt nosaukumus.

tātad,izlēmu arī pievienoties un ielikt savus darbus. 8DD

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

sunder
1) Chibi liekas labi nostrādāts
2) Lai arī kāds anime fanāts es nebūtu, tomēr nevaru ciest tās mazās meitenītes, kas ir lielākajā daļā anime. Uz nerviem vien viņas krīt. Kā zīmējums kautkas nešķiet īsti kārtībā. Kājas itkā aršķirās no pārējā ķermeņā, un viduklis liekas jokains, bet tas iespējams tikai apgērba dēļ.
3) Seja jokaina liekas. sejas forma un žoklis izskatās tā itkā seja tiktu skatīta no diezgan slīpa leņķa, bet pati seja tomēr ir no ne tik slīpa leņķa.
4) Šis patīk. Iespējams, ka dēļ tā, ka visa bilde ir izkrāsota. Viņai kreisās rokas pirksti jocīgi. Izskatās ka īkšķis sākas tur pat kur pārējie pierksti, nevis tur kur tam ir jābūt.
teaon
@sunder


Paldies~
Tātad,par otro darbu. Esmu pārliecināta,ja kādam kaut kas nepatīk,viņš noteikti atradīs visas sliktās iemaņas/pazīmes utt. BET NU,paldies par tavu kritiku.Zīmējums bija eksperimentāls,jo vēlējos uzzīmēt kaut ko tieši tajā child/semi-chibi stilā. 8DD
Par trešo..eeh. ar to seju bija vislielākais čakars haha. Priecājos,ka kāds pamanīja,ka tā nav perfekta,jo cilvēki pārsvarā izsaka tikai pozitīvus komentārus.
Ceturtais darbs ir pavecs,zīmēju to kaut kad novembrī.Jā,zinu,ka pirksti ir jocīgi,bet es vēl mācos,un pirkstus es visvairāk neciešu zīmēt. ;DD
Nothinga
Visas sejas izskatās gandrīz vienādas... Mazliet acis mainās, bet smaida izteiksme - praktiski viena un tā pati, novietojums - viens un tas pats, pat ja lenķis nedaudz atšķiras...
Trešajā iespējams vajadzētu kreiso aci pievilkt mazlietiņ tuvāk centram un labo padarīt mazlietiņ mazāku, tad iespējams neizskatīsies tik ļoti pēc pretskata sejas uzliktas uz 3/4 novietotas galvas =w='' Citādi - nav slikts eksperiments ar pozu un materiālu biezumiem priekš iesākuma vairāk vai mazāk ^^

Mans padoms - zīmē daudz to, kas tev nepadodas XD Ar laiku sāks sanākt OwO Un padomā par emocijām =w='' Šobrīd tiešām visiem viens copy/paste smaids pēc skata...
teaon
@Nothinga
haha.akd.Jā,visi tādi smaidīgi. 8DDDD
Nu,ko piestrādāšu pie emocijām ;DD
teaon
IPB Image

šodienas darbs.
neptīk tas,ka jpg faili uzrādās ar melnu fõnu. |:
Arta
Jānokomentē, jo laikam ir vērts, t.i., tev ir potenciāliņš.. laikam?

Tad nu pēc kārtas.

Pirmajā mati ļoti forši un kopumā chibi tāds proporcionāls [cik nu viņi proporcionāli var būt], vienkārši izskatās labi. Melnais fons gan ir nēnē. bet par to paskaidroši pie beigām. Tu tur pa .jpg kko teici.

Otrais. Nekas īpaši sakāms nav. Nenozīmē, ka patīk, bet arī nepatiku neizraisa - tātad ehmeh, you can do better.

Trešais. Tur nu gan nav īsti labais, bet tev jau iepriekš kāds kko tur stāstīja.

Ceturtais - piekrītu, ka izkrāsots labi, rodas pabeigtības sajūta. Ir labs.

Pēdējais - piektais. Atgādina to tur no Bakemonogatari, kura ir galvenajā lomā ar to čali. Pēc izskata nē, bet tam zīmējumam ir tāda Bakemonogatari sajūta un vēl tā poza - awkward creepiness, you're mine, let's do ecchi ecchi.

Par .jpg - zīmējumus saglabāt šajā formātā ir liels nēnē. Tikai .png
Un, ja tev ir transparents fons, piemēram, šis te melnais varēja būt caurspīdīgs - .png saglabā transparentivitāti [lolwtf]. Un, lai tā caurspīdība parādītos šajā fōrumā, tad attēls jā'upload'o, piemēram, photobucketā un tad jāieliek šeit. Ja pareizi atceros. Ja pa taisno ielādē fōrumā no sava kompja, tad gifi nekustās un transparentie ir melni. Vismaz agrāk tā bija, moš vēljoprojām ir. <.<

Basically, ja tu pēc mēneša nepazudīsi no šī fōruma un turpināsi zīmēt, likt iekšā savu stuffu, tad būs progress un būs forši.

Tā lūk. C:
FuschichO
Dīvaini, ka visiem 4. patīk.
Visumā ir ok, laikam jau labu laiciņu zīmē, ne?
Arta
Tapē, ka ceturtais nav vienkārši izkrāsoti laukumi, bet jau kaut kāds zīmējumiņš ar efektiņu. biggrin.gif
teaon
opā,paldies par atsauksmēm. bij jauki palasīt.
tādad,esmu atpakaļ. 8DD nu ko,paklausīju tevi un noleemu ielikt ziimeejumus no saakuma photobucketā.
oke. šī mēneša darbi/doodles. w/e


IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

pārsvarā homestuck. |:
un dažāas vietās parādaas kkas vairaak uz cartoon stilu.lkm.. >.>
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.