Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Oldboy
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
ONIX
Viena no labaakajaam peedeeja laika redzeetajaam filmaam, noteikti buutu jaaredz visiem aazijas kino cieniitaajiem. Filma ar ljoti dzilju un baudaamu sizetu,imdb noveerteejis ar 8.6, guvusi arii augstas balvas Kannu kinofestivaalaa. P.S. veidota peec taada pasa nosaukuma japaanju mangas.
Plot Outline: A recently paroled middle-aged man, who spent 15 years in prison without any explanation as to why he was jailed, seeks revenge on those who brought him down.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Leonheart
Piekriitu. Tagad velku dvd ar dts only tracku biggrin.gif
XipnosS
Filma ir lieliska!
Gribeetos arii lai man taa buutu uz dvd.
Ghoul
Esmu lasiijis kritikju domas( ljoti labas) jau kopsh taas dienas tecinu siekalu!!! smile.gif laugh.gif
Leonheart
Nu kritikus vajag uzmaniigaak lasiit
Pats, sev esmu kritikjis smile.gif
Cienu tikai dazhu kritiku viedokli, citi lai muld talaak X)
arteck
Varbūt kāds zina, kur šitas ir pieejams kā torrent's? Vai varbūt kādu hub'u, kur ir?
ONIX
Dabuuju UO hubaa.
Sigfa
dabuut ta dabuuju, a subi kur? Ja kaads vareetu kaadu sub failu atmest buutu pavisam neslikti.
Leonheart
subus var dabuut uz http://www.kloofy.net
Baudiet filmu
martin2
brrr man tā filma ne pārāk redzēju pa dc++
Esemono
filma tieshaam ar dzilju domu... masterpiece kaa jau agraak teikts...

daudzpunkts...
DarkRockslizer
QUOTE(martin2 @ Dec 10 2004, 09:53)
brrr man tā filma ne pārāk redzēju pa dc++
*



Well, you`re still little.
martin2
esjoprojām savas domas nemainu.
zenofex
QUOTE(martin2 @ Dec 10 2004, 09:53)
brrr man tā filma ne pārāk redzēju pa dc++
*



Redzeeju pa DC++, jautraakais ko peedeejaa laikaa gadiijies dzirdeet, bwaahahha biggrin.gif
(Gan offtopiks, sry)
Ghoul
Vakar man rokaas iekrita 200. gada labaako filmu tops un Oldboy ir DA 1st!!!! laugh.gif
Dzonis
cik sapratu, kaut kad shii filma buus pieejama kaadaa no Riigas kinoteaatriem.buus iespeeja izbaudiit uz lielaa ekraana...sheit
deBUGa
Interesants gabals... Dazhaas vietaas ir nelielas probleemas ar logjiku, bet kopeejo ainu tas ietekmee maz. Vismaz vienreizeejaas noskatiishanaas veerts (ja jums ir attieciigais vecums un nav iebildumu pret "strong violence including scenes of torture, sexuality and pervasive language")

P.S. Liidz "masterpiece" (manaa skatiijumaa) gan nedaudz pietruukst, bet vismaz nav no tiem gabaliem, kuros ljaunais vienmeer/viennoziimiig uzvar labo... smile.gif
mapet
klasisks veids kā vazāt skatītāju aizdeguna: ņemt pa pamatu kaut kādu aizligtu tēmu (brāļa un māsas mīlestību), glabāt noslēpumā pēc iespējas ilgāk, protams, ir sliktais varonis un cietošais labais, protams, kādā momentā slikto attaisno un labā pozīcijas saškoba. labajam ir meitene protams. un... un... ok tas bija pats nežēlīgākais ka tā meitene nemaz nevarēja būt viņa meitene. ā un daudz asiņu.
apmānīja mūs, skatītājus, un par to mēs viņus cienam.
un lielais jautājums ir - kāpēc vispār mums jāievēro tā sabiedrības norma par brāļa-māsas mīlestību. mīlestība ir un paliek mīlestība... kaut gan tīri bioļoģiski tas nav ieteicams laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.