Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Celebrate Japan
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
vespa
Sveiki! smile.gif

18.maijā LU Humanitāro Zinātņu fakultātē tiek rīkots pasākums "Celebrate Japan". Visi ir laipni aicināti atnākt, apskatīties un piedalīties svētkos! Pielikumā pievienoju plakātu un aptuveno pasākuma programmu.Click to view attachmentClick to view attachment
Šī pasākuma ideja ir iepazīstināt viesus, kā arī studentus, ar Japānas kultūru. Būs divas daļas, pirmā daļa notiks uz skatuves, un otrā - tās būs darbnīcas (kaligrāfijas, origami, spēļu darbnīcas, un vēl cienasta kiosks). Kā arī varēs palasīt vai pašķirstīt mangu, žurnālus (būs pieejami elektroniskie tulkotāji) un piemērīt yukatu u.c. Pie mums nāks daži cilvēki anime varoņu kostīmos, un ar tiem viesi varēs nobildēties.Pasākumu rīko HZF Āzijas studiju programmas Japāņu modulis.
Notiek- Visvalža iela 4a, 401.aud.
Laiks- 16:00-18:00
Ieeja brīva.

P.S. Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības droši rakstiet, centīšos palīdzēt. ph34r.gif
sunder
Gribās tur tikt, bet man tieši tajā dienā jānodod bakalaura darbs. ohmy.gif
Pamēģināšu gan tomēr tikt.
vespa
QUOTE(sunder @ May 13 2012, 21:38) *

Gribās tur tikt, bet man tieši tajā dienā jānodod bakalaura darbs. ohmy.gif
Pamēģināšu gan tomēr tikt.

Yay! Gaidīsim ciemos^^
Lai veicas ar bakalauru!
maitenieks
Man gandrīz gribētos aizvilkties uz to pasākumu tikai lai redzētu kā Kraushārs iekļaujas 5 minūtēs. Man ir tāda nelaba aizdoma, ka kāds ar to laika plānošanu ir bijis diezgan optimistisks smile.gif
sunder
Braucot cauri Rīgai biju piekāpis. Paskatījos priekšnesumus, padzēru tēju utml. bt katra ziņā vienam uz turieni iet kur nevienu nepazīstu bija nedaudz garlaicīgi. Zināju, ka bijusī klasesbiedrene tur 3. kursā japāņu valodu studē, bet viņu ar neredzēju. Visu laiku nesapratu, kāpc vienai meičai bija tā ķīniesu kleita ar bumbuļiem matos un litussargu, tik pašās beigās kad pa mikrafonu atgādināja par kosplejiem tad tad sapratu ka tā bija domāta Kagura. Pec prikšnesumiem arī aiztinos projām, uz tur kkādām focēšanām nepaliku.
vespa
ugu, no 3 kursa tikai 6 cilveki bija. Nezinu kā jums bet man visvairāk patika kendo prezentācija XD YaAAAAh!!! (Bladaac!)
biggrin.gif Kraushārs improvizēja kā vienmēr, jo viņam nebija ne jausmas kas tur vispār notiek.


P.S. njaa, bija tā kā bija, vadītājs beigās piemirsa pieminēt par citām aktivitātēm izņemot fotogrāfēšanos ar cosplay cilvēkiem. Bet rīko šādu pasākumu pirmo reizi, tāpēc domāju viņiem var piedot mazās vai ne tik mazās nepilnības. cool.gif beigās bija jautri, meitenēm protams bija vairāk ko darīt, ar visām kimono mērīšanām u.c.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.