Help - Search - Members - Calendar
Full Version: highschool of the dead
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
kaiter
Nesen noskatijo šo te brīnumu teiksim ta vakar radās noskaņojums noskatities velreiz .Tā ari noskatijos
un nezinu kapāc,bet pec šis reizes pat aizdomajos un nonacu pie šadām tādam intresantām atklasmēm ,
protams savam ,bet ja kads velas uzinat kadu no šim atklasmem droši jautajiet ,bet tas nebija iemesls kapēc
es iesaku šo tēmu ,Jautajums ir vienkarš vai vel kads ir nonacis pie atklasmes vai atziņas pec kadas anime? Vai ši atklasme ir bijusi patiesa un ir noderejusi turpmakaja dzīve ?

PS: Saprotu ši diži nav pareiza tēma pareizaja sadaļā, bet nevareju izdomat kur citur lai šo ierakstu taka sory dry.gif
Ginta
- Highschool Of The Dead topiks
- topiks par atklāsmēm/atziņām no anime

p.s. Varu palūgt izmantot kaut nedaudz pareizrakstību vai interpunkciju? Tādai "intiliģentai personai"* kā tev tas droši vien galīgi nav vajadzīgs, bet tas ļoti palīdzētu citiem, mazāk saprātīgiem, radījumiem vieglāk uztvert tavu ģeniālo sakāmo. Paldies, saul'.

*Atsauce uz informāciju profilā.
kaiter

tongue.gif pateicos par noradēm un aizradijumu
Priecē sarkasms ,bet ko darit pats pie tā esmu vainīgs rolleyes.gif
Bet tas pēdejais varavīksnes teksts gan var but ..... uskrītoš
kaut gan manis pēc .
Ginta
<offtopic>
Varavīksnes krāsas tekstiņš ir mans "foruma paraksts" - tas tur atrodas automātiski pie katra mana ieraksta. wink.gif
</offtopic>
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.