Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime LV televīzijās
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2
Shumins
Nesen IR.lv bija uztaisīta aptauja par TV skatīšanos.

Tā kā Latvijā TV vienmēr ir izcēlies ar īpašu piedāvājumu, tad to neviens aiz ieraduma neskatās.
Pie TV ir pielipuši daži 40-60 gadīgi opīši, kuri ar prieku skatās 20-smit gadus vecas ziepju operas.

Omītes klausās radio, bet jaunieši visu informāciju novelk/skatās internetā.

Var jau rakstīt garas vēstules uz TV3 un LNT, bet atpalikušai auditorijai labāk rādīt 1$ seriālus, jo tad vismaz var ko nopelnīt.

Latvijā nekad nav rādīts nekas labs, vai arī ja rāda, tad ko ļoti vecu.

Pa TV Latvijā neiet neviens no aktuāliem USA TV-shows. Tad anime ne tik dry.gif

Jauni seriāli un animucīši maksā naudu. Tos neviens nepirks.
3rdHalf
Sorry, ka aiziešu nedaudz oftopikā.

Esmu anime fans, kas lepojās ar birku: Otaku.
Jāatzīst, ka neesmu baigi sajūsmā par ideju, ka anime varētu rādīt vietējā TV. 
Kādēļ:
Dotajā brīdī ja kāds/kāda man jautā: "Vai tev ir kāds hobijs, vai aizraušanās?", es parasti atbiltu: "Jā, es esmu Anime Otaku". Tam parasti seko neizpratnes pilns skatiens ar jautājumu: "Anime Ota-kas?".
Man tas patīk, man patīk būt par daļu no nelielas komūnas, par kuru neviens īsti neko nezin un līdz ar to nevar pateikt neko sliktu.
Tur pretīm! Ja. pa televīzoru sāktu rādit tipiskās un LĒTĀS: Bleach, Naruto, utt. - Pēc kāda laika Latvija būt pilna ar 12 gadīgiem fan-boyiem, kas sevi dēvēs sevi par Otaku, jo ir noskatījušies 100+ Fairy Tail epizodes. Nepaies ne ilgs laiks, ka vārds "Otaku" būs tik pat ienīsts un apvainojoš, kā vārds "EMO".
 Kā jau iepriekš minēju: man patīk būt par daļu no mūsu nelielās un gandrīz vai underground manga/anime/J-stuff komūnas par kuru neviens īsti neviens īsti neko nezin un nevar pateikt neko sliktu.
FUhhh~ 
zenofex
Atdalīju topiku ph34r.gif

Es daļēji saprotu vēlmi, lai pa TV rādītu anime - potenciāli tad to noskatītos kāds, kurš par to neko nezin, un sainteresētos. Tomēr, domāju ka pašlaik TV ir mirstošs mēdijs (vismaz TV tradicionālajā izpratnē), to drīz aizstās media-on-demand tipa izklaides kanāli (tipa torrenti caur tv par maksu smile.gif ).

Lai nu kā, pat ja pa TV parādītu, teiksim, Naruto, no tā pašreizējiem anime faniem nekas nemainītos. So why bother? Es ticu, ka ja pa kādu no LV TV kanāliem parādītu, piemēram, Berserku, būtu kautkāda rezonanse (ļoti iespējams, negatīva), bet tas nekad nenotiks tieši Shumin'a minētā iemesla dēļ - tādi seriāli maksā naudu, kuru neviens nav gatavs izmest anime TV seriāla dēļ.
3rdHalf
Jāatzīst, ka savā iepriekšējā postsā nedaudz pārspīlēju dry.gif
QUOTE(zenofex @ Jul 9 2012, 19:35) *

...TV parādītu, teiksim, Naruto, no tā pašreizējiem anime faniem nekas nemainītos. So why bother?...
Pilnībā piekrītu!

QUOTE(zenofex @ Jul 9 2012, 19:35) *

...Es ticu, ka ja pa kādu no LV TV kanāliem parādītu, piemēram, Berserku, būtu kautkāda rezonanse (ļoti iespējams, negatīva)...
Berserku? - Lai iet Gantz, HOTD vai Texhnolyze biggrin.gif
aruka_sei
QUOTE(3rdHalf @ Jul 9 2012, 20:17) *
Berserku? - Lai iet Gantz, HOTD vai Texhnolyze biggrin.gif

nu šito labāk lai rāda kāds LMK, jo TV3 to toč nerādīs un ja arī rādīs tad tikai trijos naktī.
Church
Berserku neviens neraadiis cenza peec imho. Latvaanijas vidusmeera pieeaugushie animes neskataas, beerniem taadu noveertees kaa ni-ni.
Bet ir tachu lielisks gabalu saraksts kas der visiem - Miyazaki/Ghibli.
aruka_sei
QUOTE(Church @ Jul 10 2012, 20:57) *
Berserku neviens neraadiis cenza peec imho.

besī man tā cenzūra dry.gif dry.gif dry.gif
QUOTE(Church @ Jul 10 2012, 20:57) *
Bet ir tachu lielisks gabalu saraksts kas der visiem - Miyazaki/Ghibli.

itkā LNT rādija, var pamēgināt aizsūtīt viņiem email, lai vēlreiz atkārto smile.gif
maitenieks
Viena no problēmām Latvijas televīzijas sakarā ir tas, ka ir rakstīts vai nerakstīts likums, ka seriālus filmas, kas nav LAT vai RUS valodā, oriģinālvalodā ar subtitriem rādīt nevar. Līdz ar to rodas nepieciešamība pēc dublāžas, kas visu to procesu sadārdzina.

Otra problēma ir pieprasījuma trūkums. Būsim reāli Latvijā anime ir nišas prece.
TomoyaChan
Anime rādīšana pa TV kalpotu pārsvarā kā reklāma un fanu pavairošana. Pats visticamāk neskatītos, jo dodu priekšroku orģinālvalodai ar Eng Subiem. Anime tulkošana visu sadārdzinātu.
aruka_sei
QUOTE(maitenieks @ Jul 13 2012, 15:28) *
Viena no problēmām Latvijas televīzijas sakarā ir tas, ka ir rakstīts vai nerakstīts likums, ka seriālus filmas, kas nav LAT vai RUS valodā, oriģinālvalodā ar subtitriem rādīt nevar. Līdz ar to rodas nepieciešamība pēc dublāžas, kas visu to procesu sadārdzina.

priekš kam dublēt, var vienkārši pārtulkot smile.gif
QUOTE(maitenieks @ Jul 13 2012, 15:28) *
Otra problēma ir pieprasījuma trūkums.

tas tāpēc ka latvijā ir daudz jauniešu kas uzskata ka anime ir bērnu padarīšana dry.gif
TomoyaChan
QUOTE(aruka_sei @ Jul 14 2012, 17:57) *

QUOTE(maitenieks @ Jul 13 2012, 15:28) *
Viena no problēmām Latvijas televīzijas sakarā ir tas, ka ir rakstīts vai nerakstīts likums, ka seriālus filmas, kas nav LAT vai RUS valodā, oriģinālvalodā ar subtitriem rādīt nevar. Līdz ar to rodas nepieciešamība pēc dublāžas, kas visu to procesu sadārdzina.

priekš kam dublēt, var vienkārši pārtulkot smile.gif
QUOTE(maitenieks @ Jul 13 2012, 15:28) *
Otra problēma ir pieprasījuma trūkums.

tas tāpēc ka latvijā ir daudz jauniešu kas uzskata ka anime ir bērnu padarīšana dry.gif



Njaa, cik žēl ka cilvēki ir tik neizglītoti par anime un tādējādi to uzskata par bērnišķīgu. Neredzu tur neko bērnišķīgu, katrā animē ir sava mācība, pārsvarā katrā >_>
Anime Story-Line mēdz būt pat labāki un nobriedušāki par daudziām grāmatām, tapēc parādās jautājums - Kuri ir bērnišķīgi, tie, kas lasa grāmatas vai skatās anime? Tas gan ir ļoti dīvains piemērs, bet nu doma ir skaidra! ^^
Shumins
QUOTE(TomoyaChan @ Jul 15 2012, 01:04) *

Njaa, cik žēl ka cilvēki ir tik neizglītoti par anime un tādējādi to uzskata par bērnišķīgu. Neredzu tur neko bērnišķīgu, katrā animē ir sava mācība, pārsvarā katrā >_>


Nu tev arī labie secinājumi.

Informācijas trūkums par tām padara tās bērnišķīgas + tev tās nešķiet bērnišķīgas, jo atrodi tur noderīgu mācību. Tu man iedevi pozitīvisma devu visai dienai. laugh.gif


Lielākā daļa Shounenu ir bērniem līdz 12 gadiem, kā arī tagad jau Seineni ir zaudējuši savu dziļumu un tos vairāk ieteiktu tikai līdz 18.

Viens no pēdējiem un labākiem bērnu animucīšu piemēriem varētu būt Guilty Crown dry.gif
Pumpainais tīnis, kurš visu dienu pavada lūkojoties savā "Iphone veidīgā" mobīlā, pēkšņi iegūst draudzeni, kurai mugurā nekā faktiski nav. Un kļūst par pasaules centru, kura lēmumi noteiks tālākās cilvēces eksisteni.

C'mon, skaties un smaidi cool.gif

Nemaz necilāšu Pedo gabalus. Varbūt šos kāds virs 20 varētu skatīties.

Tāpēc arī zinot, kas ir Anime, atļaušos to nodēvēt par bērnu izklaidi. + Vēl klāt daži otakieši, kuri kā es vēl bērna prātā arī tuvu pensijas vecumam. Normāliem cilvēkiem šo nesaprast.

Tagad par iegūstamo mācību. Arī latviešu bērnu pasakās par velnu un ganiņu ir daudz gudru mācību. Kaut tā par cepuri, kuru velns solījās piepildīt ar zeltu. Ganiņš uztaisīja tajā caurumu, un zem tās izraka lielu bedri, bet velns tiks stiepj no elles zeltu un nevar piepildīt.

Gudra mācība ir vispār kāda stāsta, pasakas vai dzejoļa jēga. Kāds indivīds pēc kāda pārdzīvojuma iegūst kādu pieredzi un vēlas ar to padalīties. Bet notikuma atstāstīšana parasti nav tik interesanta. Aizgāju uz staciju un čigāni mani apzaga. Cool, ļoti interesanti.

Parasti, lai ideja sasniegtu auditoriju, tiek izdomāti dažādi mistiskie varoņi, situācija padarīta traģiskāka nekā ir. Un tad par šo notiku tiek uzrakstīta grāmata vai uztaisīta filma, ja liels success ph34r.gif

Secinājums no šīs visas muldēšanas:

1. Anime ir bērnu (dažu lielu bērnu) izklaide.

2. Sniegtās mācības un gudrības ir analogas bērnu pasakām, ir arī nopietnākas pasakas (mans mīlākā "Meitenīte ar sērkociņiem").

Lai gan pa lielam, pamazām arī pats sāku vilties Anime pasaulē. Kaut kā vairāk sāku aizrauties ar jauniem USA seriāliem, kaut pēdējais kuram noskatījos 2. sezonu (The Walking Dead). Tuvāks dvēselei.

Pēc Hayao Miyazaki aiziešanas, Jap modernā kultūra smird pa gabalu. To arī zina televīziju programmu viedotāji, tāpēc to ignorē. Atliek tikai gadīt jaunu pavērsienu. Jaunas un radošas idejas. Citādi vēl Anime bankrotēs kā Jap elektrotehnikas ražotāji cool.gif
TomoyaChan
Es nesaku, ka visas animes ir pieaugušo un tie kas tās skatās ir baigie vechi. Nopietnāka tipa anime storyline var salīdzināt ar nopietnākiem detektīvromāniem, drāmām vai vēl nezin ko un dažās animēs stāstu kvalitāte ir pat labāka.
Par neizglītotību vairāk biju domājis to, ka cilvēki nezin, kas tā anime īsti ir un spriež pēc tā, ko varbūt kkur ir padzirdējuši. Nesaprotu kā var izteikt savu negatīvo viedokli par anime, ja pat pats kaut vienu nav redzējis.
Neredzu tajā neko bērnišķīgu. Katram ir sava izvēle - Gribi skaties, neskaties.
aruka_sei
QUOTE(TomoyaChan @ Jul 15 2012, 01:04) *
Njaa, cik žēl ka cilvēki ir tik neizglītoti par anime un tādējādi to uzskata par bērnišķīgu.

tur kur es dzīvoju ir vēl trakāk, jo šeit visus anime fanus uzskata par psihiski slimajiem sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
TomoyaChan
QUOTE(aruka_sei @ Jul 16 2012, 18:50) *

QUOTE(TomoyaChan @ Jul 15 2012, 01:04) *
Njaa, cik žēl ka cilvēki ir tik neizglītoti par anime un tādējādi to uzskata par bērnišķīgu.

tur kur es dzīvoju ir vēl trakāk, jo šeit visus anime fanus uzskata par psihiski slimajiem sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif


Tādi cilvēki mani kaitina. Ja nezini kas ir anime - Paklusē. Drošvien uzsāktu strīdu un vēl nezin ko, ja par mani pateiktu kko negatīvu sakarā ar anime :/
3rdHalf
Tikko uzdūros šim\/ video.

TomoyaChan
Interesanti, cik viņš vārdus pa tām 7min izrunāja. Kāds izskaitīja? biggrin.gif biggrin.gif
Grūti pateikt, vai tiešām rādot anime pa tv var iegūt vairāk fanu. Zinu, ka daudzi cilvēki tv vispār neskatās.
Video redzēju tādas anime kā Shuffle, Tokimeki Memorial, Angle Beats un vēl kaut ko pazīstamu. Tagad gribās no jauna noskatīties ^^ Izņemot Bleach >_>
3rdHalf
Rekur būs vēl viens video. ne pilnībā pa tēmu, bet ļoti tuvu saisrīts.

Video lika nedaudz aizdomāties...
Shumins
QUOTE(3rdHalf @ Jul 17 2012, 19:27) *

Video lika nedaudz aizdomāties...


Iekš youtubes ir vēl analogi labi video no tā paša lietotāja. dry.gif

Pierakstījos - būs labs aizstājējs kaķu video.

Reti sakarīgs viedoklis par tēmu.

Diskusijas vērtas lietas par USA tirgu, dubiem, pirātismu un Moe crap, kuru masveidā pasākušas ražot gandrīz visas nebankrotējušās Anime kompānijas.

Bet gan jau citreiz, daudz darba un maz laika blink.gif
Cyberdog009
Godīgi sakot, vai kāds zinošāks nezina, vai vairāk no tāda veida animēm, kā Akira (vai arī kaut kāds jēls draņķis) kādreiz neiespruka 90-tajo vidū? Atceros LNT no sākuma tika saukts citādāk, un arī LNT sākumā bija rādītas visas labās vecās filmas kā Alien, Aliens, Highlander, Star Treki, visi trakie horror slasheri utt. tad vien jādomā vai tik kaut kad kaut kas no Anime neiespruka, vienalga kaut kāda, kaut kādos tur vēlajos laikos pa nakti. TV tajos laikos viennozīmīgi bija labāks nekā tagad, tādēļ es nebrīnītos ka kaut kad kaut kas vēlu vakarā tika rādīts, jo es skaidri atceros ka Latvijas Televīzija bija pa 180 grādiem savādāka.

Es vēl atceros ka rādīja vienu no bērnišķīgajām animēm pa LTV1 vai pa LTV7 (kaut kā tos kanālus sauca pirms tam savādāk).
aruka_sei
ja es nemaldos 31.kanāls (tagadējais TV3) rādija kaut kādas anime.
Cyberdog009
QUOTE(aruka_sei @ Aug 13 2012, 22:29) *

ja es nemaldos 31.kanāls (tagadējais TV3) rādija kaut kādas anime.


Aptuveni kāda veida nezini (bērnišķīgās vai arī kaut ko nopietnāku?) Cerams protams izņemot Digimonus utt.

aruka_sei
QUOTE(Cyberdog009 @ Aug 13 2012, 22:33) *
Aptuveni kāda veida nezini (bērnišķīgās vai arī kaut ko nopietnāku?)

kaut kas no 80 gadu animes wink.gif
QUOTE(Cyberdog009 @ Aug 13 2012, 22:33) *
Cerams protams izņemot Digimonus utt.

tad vēl šito nebija wink.gif
Cyberdog009
QUOTE(aruka_sei @ Aug 13 2012, 22:57) *

QUOTE(Cyberdog009 @ Aug 13 2012, 22:33) *
Aptuveni kāda veida nezini (bērnišķīgās vai arī kaut ko nopietnāku?)

kaut kas no 80 gadu animes wink.gif
QUOTE(Cyberdog009 @ Aug 13 2012, 22:33) *
Cerams protams izņemot Digimonus utt.

tad vēl šito nebija wink.gif


Tad mošķa nemaz nav tik slikti ar anime televīzijā, vajag tikai tikt atpakaļ ar laika mašīnu biggrin.gif

Bet ja tā nopietni, tad varbūt kaut kāda audience te varētu būt, ja tikai viņi dotu iespēju kādam gabalam parādīties.

Es domāju One Piece mierīgi pa darbadienu rītiem varētu. Varbūt kaut ko līdzīgu kā Hellsing pa vakariem.

Kaut gan arī ir saprotams kāpēc pa tiem laikiem varbūt kaut ko rādīja, varbūt palīdzēja tā laika Anime craze or something.
aruka_sei
man šeit ienāca neliela ideja)
ja latvijas tv atsakās rādīt anime, tad vajag pašiem raidīt (protams nelegāli) biggrin.gif
Niks
Internetā - baigi gribās kātot uz stūra māju? Reāli raidīt - izmaksas, zināšanas, tehnika.. un, ja raidīsi regulāri, tad diezgan ātri izskaitļos koordinātas un atbrauks ESD veči papildināt savu konfiscētās radiotehnikas kolekciju.
aruka_sei
QUOTE(Niks @ Aug 22 2012, 21:13) *
Reāli raidīt - izmaksas, zināšanas, tehnika..

ja saproti raditehnikā, var uztaisīt arī savu raidītātu.
es kādreiz biju uztaisijis no 8 bitu spēļu konsoles.
QUOTE(Niks @ Aug 22 2012, 21:13) *
un, ja raidīsi regulāri, tad diezgan ātri izskaitļos koordinātas un atbrauks ESD veči papildināt savu konfiscētās radiotehnikas kolekciju.

šeit vajag būt nedadz uzmanīgam, lai kāda večiņa nesāktu stukačot ESD večiem, ka pie viņas durvju zvans runā svešas balsīs biggrin.gif
bet mēgināt jau var, pie tam visa latvijas tv pārgāja uz dvb-t un analogais diapazons palika tukšs.
Church
Tukshs/nelietots nenoziimee briivu/lietojamu. Tik un taa ir saistoshi likumi/noteikumi ar attieciigu atbildiibu paarkaapshanas gadiijumos. Zinot vieteejos iereednjus legitiima naudas sodu uzlikshanas iespeeja imho vairaak kaa pietiekosha motivaacijai sodiit, pat ja netiek lietots nekam citam.
aruka_sei
QUOTE(Church @ Aug 28 2012, 18:33) *
Zinot vieteejos iereednjus legitiima naudas sodu uzlikshanas iespeeja imho vairaak kaa pietiekosha motivaacijai sodiit, pat ja netiek lietots nekam citam.

Man liekas ka viņiem pie vienas kājas tie diapazoni, viņi no tiem diapazoniem grib iegūt tikai un vienīgi naudu.
Nu ja spiest ar pilnu jaudu ka ēterā lido harmonikas uz visiem diapazoniem un iezdīvotājiem radio, tv parādās traucējumi, tad protams ka saķers un uzliks to sodu.
aruka_sei
Uzrakstiju vēstuli kanālam TV3, paskatīsimies kas sanāks.
aruka_sei
Nekādas reakcijas no TV3 puses sad.gif

Pamēgināju uzrakstīt vēl vienu vēstuli, tikai ar citu saturu un no cita inboksa.
Shumins
QUOTE(aruka_sei @ Nov 28 2012, 11:25) *

Nekādas reakcijas no TV3 puses sad.gif


Kā tad nav laugh.gif

Šorīt jau varēja pa TV skatīt kaut kādus "Beibleidi 2" - jeb normālā valodā (Beyblade: Metal Masters).

IPB Image


aruka_sei
QUOTE(Shumins @ Nov 28 2012, 18:05) *
Šorīt jau varēja pa TV skatīt kaut kādus "Beibleidi 2" - jeb normālā valodā (Beyblade: Metal Masters).

Man jau gribās lai parāda kaut ko riktīgāku, jo šitie visi beyblade, yugioh un bakugani jau apnikuši >_<
Shumins
QUOTE(aruka_sei @ Nov 28 2012, 19:13) *

Man jau gribās lai parāda kaut ko riktīgāku >_<


Kaut kā nestādos priekšā, ka varētu ko arī sakarīgāku parādīt.

Šī auditorijas daļa TV neskatās vispār. Bērni un pensionāri ir galvenie TV patērētāji.

Man pašam arī tāda TV nemaz mājās nav cool.gif

Ko riktīgāku ir jāmeklē ārpus TV - jāskatās pašam online, vai arī kopā ar visādiem Anime freaks.

Žēl, kādreiz vismaz vismaz uz "Noass" bija tāds pasākums kā "Anime nakts", tagad nav nekā.
FuschichO
QUOTE(Shumins @ Nov 28 2012, 18:39) *

Šī auditorijas daļa TV neskatās vispār. Bērni un pensionāri ir galvenie TV patērētāji.

Jā. Man grūti iztēloties anime fanu, kurš gaida kārtējo anime sēriju TV.
Neliekas, ka TV būtu reāls veids, kā popularizēt kvalitatīvu anime TV sērijas, ņemot vērā reitingus, auditoriju un visādas finansiālas mahinācijas. Miyazaki filmas gan ir redzētas, bet tas ir izņēmums uz kopējā fona. Ņemot vērā to, kāda ir šodienas Latvijas sabiedrība, grūti izdomāt vispār kādu veidu, lai to popularizētu.
Cik saprotu, tad tieši ar tādu mērķi tika rakstīta vēstule televīzijai?

Tam [popularizēšanas veidam] jābūt kaut kam īpaši progresīvam un labi motivētam.
Nu, kā jums liekas- ja vakaros (kas ir vispieprasītākais raidlaiks) rādītu kādu populāru seinen anime- auditorija vairotos? Man liekas, ka tāda iespēja pastāv, toties ar kādiem argumentiem iekarot vakara raidlaiku paliek noslēpums.
3rdHalf
Iemesls kādēł pie mums animes nav īsti populāras, ir protams nauda - precīzāk tās neesamība. tongue.gif
Vienīgās shōnen animes kuras pie mums ir rādītas ir lētas merchendise pārdošanas mašīnas(Yu-Gi-Oh!, Beyblade, Bakugan), kuru mērka auditorija ir 6-11 gadi. Mērka auditorijas no kuras nav pat mazākās jēgas.

Kaut cik normālas shōnen animes priekš jau vecakiem bērniem, kā Naruto, Bleach un Fairy Taili ir łoti dārgas.

Pārāk dārgas priekš "pēcpuzdienas multfilmas" priekš bērniem. dry.gif
aruka_sei
QUOTE(Shumins @ Nov 28 2012, 18:39) *
Man pašam arī tāda TV nemaz mājās nav cool.gif

Nopērc beidzot DVB-T tūneri un būs laime biggrin.gif
aruka_sei
QUOTE(3rdHalf @ Nov 29 2012, 17:33) *
Iemesls kādēł pie mums animes nav īsti populāras, ir protams nauda - precīzāk tās neesamība. tongue.gif

Visdrīzāk negribēšana
QUOTE(3rdHalf @ Nov 29 2012, 17:33) *
Vienīgās shōnen animes kuras pie mums ir rādītas ir lētas merchendise pārdošanas mašīnas(Yu-Gi-Oh!, Beyblade, Bakugan), kuru mērka auditorija ir 6-11 gadi. Mērka auditorijas no kuras nav pat mazākās jēgas.

Aizmirsi par SHINZO wink.gif
Pēc manān domām Shinzo bija vienīgā anime, kuru vēl varēja skatīties.
Shumins
QUOTE(aruka_sei @ Nov 29 2012, 21:53) *

Nopērc beidzot DVB-T tūneri un būs laime biggrin.gif


TV domāts tikai aitām, kuras rij visu ko tām pamet.

Vismaz secību saviem fav kaķu video izvēlos pats.
3rdHalf
QUOTE(aruka_sei @ Nov 29 2012, 21:05) *

Aizmirsi par SHINZO wink.gif

Un par Pokemoniem un Digimoniem ar biggrin.gif
aruka_sei
QUOTE(3rdHalf @ Nov 30 2012, 09:56) *
Un par Pokemoniem un Digimoniem ar biggrin.gif

Nu Digimonu pirmo sezonu vēl varēja skatīties, bet pārejie sezoni pat blakus nestāvēja klāt dry.gif
Kādreiz TV3 rādija ''Anna no Zaļajiem jumtiem'', kaut arī veca, bet ļoti laba anime un es nedomāju ka šī anime bija no pašām lētākajām dry.gif
Ginta
QUOTE(aruka_sei @ Nov 30 2012, 10:23) *
Kādreiz TV3 rādija ''Anna no Zaļajiem jumtiem'', kaut arī veca, bet ļoti laba anime un es nedomāju ka šī anime bija no pašām lētākajām dry.gif
Tieši tāpēc, ka gana veca, tā noteikti nebija no dārgākajām. +Neaizmirsīsim, ka tā bija kaut kāda eng tulkotāja licenzes franšīze vai kas tāds - tas parasti ir vēl lētāk. (Arī cenzētā US Yugioh versija noteikti sanāca lētāk nekā, ja viņi ņemtu oriģinālu.)

Kā arī,
QUOTE
Nu Digimonu pirmo sezonu vēl varēja skatīties, bet pārejie sezoni pat blakus nestāvēja klāt.

Tikai nevejag. Tieši pirmā bija visretardētākā no visām, ko vietējie ir rādījuši. D:
3rdHalf
QUOTE(aruka_sei @ Nov 30 2012, 10:23) *

Nu Digimonu pirmo sezonu vēl varēja skatīties, bet pārejie sezoni pat blakus nestāvēja klāt dry.gif

Pilnībā nepiekrītu!
Digimon Tamers bija viena no visu laiku labākajām "bērnu" animēm.
Rakstnieks kuram jāpateicas par Tameru radīšanu ir Chiaki J. Konaka, kurš pazīstamams ar tādiem darbiem kā Serial Experiments Lain un Texhnolyze.
Ja ir vēl kādas šaubas par to ka Tameri ir labāki par pirmo Digimonu sezonu - iesaku noskatīties šīs JO's Tameu retrospekcijas:
Digimon Tamers: Part One
Digimon Tamers: Part One (Cont.)
Tamers Part One: Things Get Ugly
Tamers Part One: And So it Ends
Tamers Part Two: Lead Guys
Tamers Part Two - Lead Girls
smile.gif
Ginta
Aye, Tamers bija "episki". Frontier vēl ciešami, bet pārējie visi, kas pirms vai pēc - atkritumi. laugh.gif
aruka_sei
QUOTE(Ginta @ Nov 30 2012, 21:26) *
Tieši tāpēc, ka gana veca, tā noteikti nebija no dārgākajām. +Neaizmirsīsim, ka tā bija kaut kāda eng tulkotāja licenzes franšīze vai kas tāds - tas parasti ir vēl lētāk. (Arī cenzētā US Yugioh versija noteikti sanāca lētāk nekā, ja viņi ņemtu oriģinālu.)

Ja veca anime nenozīmē ka tā ir lētāka par jaunajām animēm. imho.

QUOTE(3rdHalf @ Dec 1 2012, 08:31) *
Pilnībā nepiekrītu!
Digimon Tamers bija viena no visu laiku labākajām "bērnu" animēm.

Nu par Tameriem un Frontieriem es neko sliktu nesaku, bet tas jau nebija Digital Monsters, kurš uzspridzināja visu pasauli.
cdmax
Cik zinu visi Digimoni, Pokemoni un pārējie šā veida anime maksā pāris baksus vai tiek mesti līdzi ziepju operu pakām bez maksas.
Un te pareizi jau pieminēja, ja licenzi pērk no amerikāņiem tad ir lētāk. ~2-200$ uz neierobežotu raidīšanas termiņu. Latvijā pagaidām raida tikai ~2-20$ ziepju operu paketes. Visdārgākie ir Latvijas seriāli, jo tiem izmaksas ir jāsedz pilnībā nevis tikai lēta licenze.
pēc visa tā varu pateikt Latvijā nekad nebūs kāds no labajiem(vismaz ne priekš bēbjiem domāto) anime. Ne TV3 ne LNT nav atbildējuši ne uz vienu no maniem e-pastiem, jo viņiem jaunatne neinteresē. Un seriālu kam licenze var maksāt ~2000$ viņi nekad nepirks, pat pa 200$ viņi pirks tikai tad ja atradīsies sponsors kurš samaksās 2000$, lai viņiem jau būtu peļņa.
aruka_sei
Par LNT ticu ka tie iepērk pašu lētāko.

Bet TV3 diez vai, jo TV3 ir piesaistīts ārzemju kompanijai ''Modern Times Group'' jeb MTG un VIASAT.
cdmax
Tapēc laikam TV3 dažreiz paskatos
it kā jau tagad abi pieder MTG
Shumins
QUOTE(aruka_sei @ Dec 2 2012, 12:02) *

Par LNT ticu ka tie iepērk pašu lētāko.


LNT takš sen jau kā pārdots Viasat.

Kopš tā laika arī pa TV3 pilsētu un intervējamo cilvēku vārdi tiek jaukti.

IPB Image

Uzņēmumu apvienošanās bonusi laugh.gif
aruka_sei
QUOTE(cdmax @ Dec 2 2012, 11:47) *

Tapēc laikam TV3 dažreiz paskatos
it kā jau tagad abi pieder MTG

Tak 2000 gadā MTG atpirka 31 kanālu un pārdēvēja par TV3.

QUOTE(Shumins @ Dec 2 2012, 11:53) *
LNT takš sen jau kā pārdots Viasat.

Tak LNT nopirka tikai nesen, vēl gads nav pārgājis.

Man parādijās viens jautājums.

Piemēram citās valstīs ir Anime kanāli:
Francijā - "MANGAS"
Vācijā - "Animix"
Krievijā - "2x2"

Kāpēc arī Latvijā neuztaisīt tādu kanālu???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.