Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime Fest, first impressions
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
Pages: 1, 2
bypass
Vienā teikumā: dabūjo to, pēc kā biju atnācis.

Bija kvalitatīvs dubs krievu valodā, ja kādam bija nepieciešams, kā jau tika solīts, varēja izmantot ausis live-dub latviski. Jāpiezīmē, ka operātors sākumā nedaudz stomstījās, bet ar laiku lasīšana rita raitāk un korektāk. Kaut gan, galu galā, es reto redzēju šo iespēju izmantojam. wink.gif
Kaut kas arī, šķiet, nebija kārtībā ar atklāšanas ceremonijas (kospleja?) organizatorisko pusi... ok, labi, tā nav mana darīšana. biggrin.gif

Par pašu animi, kuru pirms tam nebiju redzējis, varu teikt - burvīga prezenentācija, cg, akšn' un sci-fi storijs ar saviem trūkumiem. Manuprāt, labākais gabals, ko rādīt cilvēkam, kurš neko nav redzējsi no plašā animes repertuāra.

Drop in some words, dude!
Batou
nu jā, tāpēc arī šodien negāju, bija redzēts. par filmu īpaši nestāsti, pastāsti vairāk kas tad tur bija ar to kospleju? ko vēl redzēji? kauko vairāk no tā kas bija ap ekrānu, nevis ekrānā smile.gif
Spectre
Diemzheel iespaidu nekaadu, jo universitaate apeeda manu laiku.
Tiesa biju loti patiikami iepriecinaats kameer staaveeju pie saraxta un peetiiju .... teeeks uz sho ieshu uz sho neishu, par sho veel jaapadomaaa..... tajaa laikaa kaada sieviete ar 2 beerniem iepirka biletes un nejau uz 1 animi tiesa nepiefikseeju uz kuraam vini tur ies bet biletes bij viennoziimiigi vairaak kaa uz 1. biggrin.gif
Uzreiz ienaaca prata raxts un smaids paveeraas liidz ausiim ne visi lasa to zviizi or lasa bet nenem veraa. hihiihi
zenofex
Gljuki ar bildeem, ko sabildeeju shodien sad.gif

Te dazhas:

Yume, Zaķpēdiņa un meitene X (nezinu ne niku ne vārdu):
image

Zāle pirms atklāšanas:
image

Natālija, aiz viņas festivāla organizatori, aiz tiem fonā animācijas filmu plakātu izstāde:
image

Dīdžejs - cosplay spēlē j-rock smile.gif
image

Festivāla aizkulisēs gatavojas atklāšanas uzvedumam:
image

Nebija jau iisti tie cosplay un citas aktivitaates shodien, aklaashana, kuraa saakumaa bija visai skaists uzvedums pa austrumu teemu un peec tam strupa runa krievu un latvieshu valodaas. Peec tam Wonderful Days - skatiitaaji neuztveera paaraak veetraini, tomeer bija jaushams ka filma patikusies smile.gif

Veel vairaak droshi vien Yume varees pateikt, vinja ilgaak palika.

BTW, esmot bijushi diezgan daudzi no shejienes kaa izraadaas. Es gan tikai aprunaajos ar Yumi, Za4peedinju, un viss laikam, paareejos nemaz neredzeeju.
Yume
heh, nu ko lai saku... man jau bija jautri. Bet Aloas dzērienu laikam uz ilgu laiku pietiks, tāpat kā plūmju vīna... knapi izrāos šodien no gultas.
Njā, es biju ļoti izbrīnīta kad redzēju samērā pieaugušus cilvēkus, ap 35-40 gadiem, vīrs ar sievu, čāpojot iekšā balkonā un ar rieku gaidot seansu. Heh... man bija āda sajūta ka anime nav tomēr kādas ierobežotas cilvēku grupas interese..
Starp citu, zīmējumu izstāde būs šodien un līdz svētdienai, bet fanarta konkurss uz vietas būs sestdien. Visi laipni lūgti aplūkot. happy.gif
Hmmmm.. nu kas vēl tāds labs vakar bija? neatceros, visi skraidīja apkārt, un visi rosījās...
āaaa, runājot par cospley'u,tas būs šodien ap 1800 un laikam turpmakās dienas, tas ir atkarīgs no igauņiem.
Taka
Es ... IENĪSTU ... LU!!!!!!!
Nu kāpēc, kāpēc tieši man... tieši šo sestdien ir eksāmens optimizācijā!!!!! mad.gif
Life stinks! sad.gif
Varbūt vēl kaut ko jauku parādīs sestdien vakarpusē unsure.gif
Shinobi-sama
Okej es tagad par lameri izlikosho bet luudz nesmiet biggrin.gif un ar pirkstu gluzhi neraadiit biggrin.gif ... kuraa ielaa un zem kaada nummura atrodas k "Riiga" es kaa jelgavnieks neorienteejos, tanii rigas mudzheklii, jo ielas necenshos iegaumeet. Es noteikti esmu gaajius vinjam garaam bet ielu neatceros. Varbuut aizieshu paskatiities uz cosplay aktivitaateem.
zenofex
Elizabetes ielaa starp Briiviibas un Teerbatas ielaam. Reaali tiekam liidz Saktai, tad griezham uz Briiviibas gar Ministru Kabinetu un naakoshaa ielaa pa labi. Ielas preteejaa pusee ir k/t Riiga. Garam paiet gruuti, ja uzmaniigi skataas apkaart smile.gif
Shinobi-sama
sapratru ka elizabetes ielaa, un kaads ciipars?
Leonheart
Vieglaak atrast k/t Riiga ejot no Reval Hotel Latvija, Garam Elkor veikalam nu un buus jums k/t Riiga.

Taka neesi viens, es arii nevaru apmakleet, vismaz dienas seansus un arii zimeeshanas konkursu. [censored with love] ^_^
ShinChan
Kopumā paliku apmierināts. Jā, jā, perfomance nebija gluži labi izdevusies, taču cik noprotu neviens no tiem ļaužiem nebija ne aktieris, ne plastisko deju dejotājs un tml. Tāpēc par centību 10, bet par izpildījumu 5+. (man būtu pieticis arī ar daudz maz veiksmīgu runu pirms seansa, bet ok.).
Tālāk pie pasākuma organizācijas. MJā, mjā, te būtu jāmet liels akmens kāda dārziņā. Ar zālē laišanu un austiņu izdalīšanu daudz maz darbs vedās, taču vēlāk netika pateikts kur un kā austiņas ir jāsprauž (es ta to zināju, taču vai visi varēja aizdomāties, ka štekers ir jāsprauž kaut kur aiz roku balsta?). Beidzoties seansam liela daļa neizpratnē grozīja galvas, ko darīt ar austiņām? Daži atstāja uz beņķiem, daži jau iznesās laukā ar visām austiņām uz ielas (kaste austiņu nolikšanai, cik manīju, bija tikai pie vienām durvīm), taču tad attapās un atnāca atpakaļ. Principā ja kāds gribēja varēja viegli viņas nofenderēt, taču cik es manīju publika šajā ziņā bija godprātīga un neko nezaga. varēja vismaz cilvēkus pie izejas durvīm nolikt, lai skatītāji zin, kas un kā. Tas tā, ieteikums uz priekšdienām. pieredze nāk ar praksi smile.gif
Par publiku un tās uzvedību arī sūdzēties nevarēja, nedzirdēja ne popkornistus un kokakolistus, kas mani parasti ved no pacietības laukā visiem labi zināmajā kino multipleksā. Vairums zināja uz ko nāk, daudz bija ģimeņu ar bērniem (no 5.g. uz augšu).
Krieviskais tulkojums bija salīdzinoši labs, vienīgi šur tur nebija labi sinhronizēts, un dažreiz arī fona skaņas bija skaļākas par dublāžu, bet tie ir sīkumi. Par latvisko ieskaņojumu neko prātīgu nepateikšu jo jau pēc pāris minūtēm izvēlējos austiņas nelietot.

NU ko, mans jums ieteikums: ejiet un atbalstiet anime, un lai mūsu comunity aug no dienas jo lielāka smile.gif
Spectre
Paldies par ieteikumiem nemshu veeraa, jo es jau arii vareetu aizvilk savas aizmaashiibas deel, mosh tik naakamaajaa dienaa atnetu atpakal tongue.gif moshka biggrin.gif
Bet nu savas atsauksmes mmmm raxtiishu kados 3 naktii kad paarradiishos maajaas.

UPD: Uhhhh kaads nemiers valda iekshaas ....... veel pavisam mazbikiit jaapastraadaa ........ un tad ...... rolleyes.gif
deleted-ray
Mo6 kaads preciizi zin cikos 6dien tas kosplejs ir??? 18.00?
Hikaru
Pirmais, ko vispār apmeklēju, bija Ah! My Goddess šodien. Principā, ļoti patika (galvenais, ka originālā japāņu valodā). Tikai man pašam šī anime ir labākā kvalitātē.
Sākumā skaņa likās mazliet par klusu, bet pēc tam bija daudz-maz normāla.

Nu, bet par spīti visam, vispār bija super. Gribētos vēl apskatīties kinoteātrī kādu anime komēdiju.
Ito no Kazuki
Woot, es nu beidzot esmu laimīgi mājās ^__^ Anywhoo, iespaidi visnotaļ pozitīvi, bija jautri visu dienu tusēties pa kino Rīga kā melnajai Chii, nepārtraukti uzmanot, vai kāds neuzkāps uz garajiem svārkiem, neizraisot neparedzētu striptīzu ^^ Šodien spontāni noskatījos tikai vienu mūviju - "Windaria", nebiju gluži stāvā sajūsmā, bet - respect for oldschool anime wink.gif Un visi tie smukie kabatas kalendāriņi - hweeee!!! Lielum lielais paldies arī Yumei un Yuki, kuras sastādīja foršu kompāniju ^^ Škrobīgi vienīgi, ka igauņu cosplayerus tā arī nesagaidījām >< Ar nepacietību gaidu rītdienu, kad turpināsies cosplay, kad redzēšu "Wonderful Days" un varēšu pavadīt dienu to pašu jauko cilvēku kompānijā...CHIIII!!! ^^
Spectre
Nu teeks
1. iespaids - nu taa anime Old School ir okej.
2. iespaids - pakrutijaamies vestibilaa parunaajaam ar Shinobi-sama ar Kaarleenu un Rags, jau gariigais ir loti labs, noskatijaamies next anime.
3. iespaids - turpinam krutiities pa vestibilu uzmeikojaam vienu kopfotoo (gan jau, ka kaarleens veelaak ieliks) tie pashi un veel ar Yumi paplaapaajaam. Devaamies uz manaa uzskataa vakara naglu mmmmm Jin-Roh.
Takshto kaa jau var noprast mans impresion is awesome.
Teeks riit veel uz Wonderfull Days jaaiziet, tiesa kautvai shovakar vareetu vinu veelreiz nu jau 3x noskatiities maajas, bet gribaas paskatiities bikiit lielaakaa izshkirtspeejaa nekaa uz monitora. tongue.gif
Rags
Ito no Kazuki: aaa, mēs tak tur bijām, a es i nezināju ka tur vēl kāds bija unsure.gif
nekas, rīt tad gan pienāksim tā kārtīgi wink.gif

vispār bija super, visa diena nonstop anime biggrin.gif
rīt vel uz 2 aiziešu, vakarā gan nesanāk sad.gif
Shinobi-sama
First impresion ir kopumaa pozitiivs..
Bet gribas nopietni pakratiit ar pirkstu skanjai. deep bass pietruuka un videejie un videeji augstie tonji grieza ausiis.., respektiivi vinji bij aizgaajushi uz decibeliem nevis uz jaudas rezervi... un pati skanja ar bija kaut kaa divaini pozicioneeta, tobish vislabaak skanju vareeja izbaudiit tie kas seedeeja pirmajaa rindaa. Tie kas seedeej peedeejaas rindaas nejuta to griezhanu ausiis no decibeliem. Nu bet atmetot savu sho "nenoziimiigo" siikumu, viss paareejais ir biaj normaali. Nu vareeja vel piekasiities ka subtitri ir pozicioneeti biku par zemu.. vismaz "spriggan" bija pashaa apakshaa.

Nu bet dodam abus iikhskus uz augshu
Yume
Kazuki... heh, jap, igauņi beigu beigās ieradās, lai pateiktu ka viņi nevar paspēt.. nu dāaa.... tie ir Igauņi ar lielo burtu, viņi apstiprināja savu mentalitātu šai tautai ar abām rokām.
Bet šodien būšot jau no rīta, tas ir... es ceru ka līdz 12 savāksies.Un pabeigs šūt to savus tērpus..
Shinobi-sama
shin-chan ja shodien dosies tad mosk dod par sevi zinju biggrin.gif
es ieshu uz 13.30 "girl,mary" un "wounderfull days"
gribas uzmest aci.. man mob nava nu bet ja tu katru starpbriidi aktiivi meetaasies apkaart un maasi ar rokaam, uzkaarsi sev plakaatu uz kruutiim un muguras ar uzrakstu "shin-chan" tad gan jau pamaniis biggrin.gif, un ja veel buusi ar alinju kaa bildee tad prob nekaadu

EDIT: velns es nedziivoju laikam liidzi un tev tagad bise rokaas... taakaa stiep vien liidz savu strokji un sidru kabataa ieliec... lai buutu kaa bildee
Shinobi-sama
QUOTE(Yume @ Oct 30 2004, 10:26)
Kazuki... heh, jap, igauņi beigu beigās ieradās, lai pateiktu ka viņi nevar paspēt.. nu dāaa.... tie ir Igauņi ar lielo burtu, viņi apstiprināja savu mentalitātu šai tautai ar abām rokām.
Bet šodien būšot jau no rīta, tas ir... es ceru ka līdz 12 savāksies.Un pabeigs šūt to savus tērpus..
*


Psc.. IGAUNJI vinji atbrauc uz cosplay un teerpi veel vinjiem uz raseejaamaa deelja un audums veikalaa. Briinos kaa vinji vispaar atbrauca uz Riigu ar 1 dienu nokaveeshanos.. vot nummurs buutu ja vinji pirmdien ienestos kjiniitii un saaktu apmpeleeties ar savu cosplay nevainiigiem kino skatiitaajiem laugh.gif
kaarleens
Šinobi-Sama skaņa tev bija slikta manuprāt tāpēc ka tu sēdēji paarāk zemu, mani iespaidi no ku es biju 1 no tiem maniakālajiem otaku, kas vakar bija uz visiem seansiem iespaidi uhh grūti vispā aprakstīt bija ar tī ka ne viss patika protams bet nu redzēt bija vērts.
Baiga vilšanās bija tā ka kite es izrādījās kau kad jau biju noskatījies un pa to aizmirsis laugh.gif
Visu cieņu festyivaala organizatoriem nav viss perfekti varētu kau kas būt arī labāk bet nu man patika un kau kas notierk līdz ar to cerams nākotnē būs vēl labāk.
Bildes būs šovakar ka aizbraukšu mājās kau ko šodien moš vēl varētu sabildēt. P.S žēl ka aizmirsu nobildēt zālē to hentai kas bija atnākuši kite skatīties laugh.gif
Ja tā dziļāk analizē varbūt dažas filmiņas es nebūtu licis festivāla programā un licis to vietā citas bet tur varbūt ir problemas ar filmu iegādi vai utt.
Ja kāds vēl no foruma šodien nāks droši var nākt klāt lielam onkulim ādas jakā kam uz kakla uzkarināts macinš ar fotoporātu.
ShinChan
QUOTE(Shinobi-sama @ Oct 30 2004, 09:31)
shin-chan ja shodien dosies tad mosk dod par sevi zinju biggrin.gif
es ieshu uz 13.30 "girl,mary" un "wounderfull days"
gribas uzmest aci.. man mob nava nu bet ja tu katru starpbriidi aktiivi meetaasies apkaart un maasi ar rokaam, uzkaarsi sev plakaatu uz kruutiim un muguras ar uzrakstu "shin-chan" tad gan jau pamaniis biggrin.gif, un ja veel buusi ar alinju kaa bildee tad prob nekaadu

*


sad.gif sad.gif sad.gif
Diemžēl manas ļaunās priekšnojautas par to, ka tikšu vien uz atklāšanu apstirpinājās. Tā ka velti tavs skats klīdīs pa zāli vai foajē meklējot manu tumšo stāvu (ar vai bez alq. pudeles). Nekas izpriecājieties bez manis.
Shinobi-sama
QUOTE(kaarleens @ Oct 30 2004, 10:38)
P.S žēl ka aizmirsu nobildēt zālē to hentai kas bija atnākuši kite skatīties  laugh.gif
*


Drosh vien fotoaparaats i praataa nebija biggrin.gif

Un par skanju veel sienoties klaat.. tad es man staav creative 7.1 tInspire un man skanja ir labi nopozicioneeta un es baudu lielisku stereo un arii surround effektu. tobish esmu shad tad sajaucis ar reaalajaam skanjaam.
Skanjai jaabuut taa kad tas kas skan pa defaultu kreisajaa pusee, to tu dzirdi sev blakus kreisajai ausij, un nevis kat kur uz priekshu aizmuguree vai iekshaa ausii.tas pats ir ar labo. A BET tur bija ka skanja bija pozicioneeta man priekshaa uz griidas. Nu bet shitaada piekasiishnaas rodas tad kad tu jauesi pieradis pie labumiem(pie laba aatri pierod biggrin.gif). ja es muuzhaa nebuutu dzirdeejis ko noziimee 7.1 tad man arii shitaadu pretenziju nebuutu biggrin.gif
P.S. nevajag njemt par pilnu koes te saku, es pinkshkju, jo bez piekasiishanas nespeeju tongue.gif
Spectre
NU taa jauna diena ir jau sen kaa saakusies un nevareetu teikt, ka buutu labi izguleejies, bet nu tie ir siikiumi .... biggrin.gif
Nu shodein ceru veel kaadu satikt, nu jau augstaak mineetie ar kuriem jau vakar bijaam kopaa buusim ariishodien taadaa pashaa locinaa tapeec nekautreejaties unnaakat klaat, mees nekozham. hihihi
xikes
Shodien gribeeju jau iet uz seansu 11.30, kas it kaa saakumaa bija paredzeets.. un tad sev par paarsteigumu uzzinaaju, ka seanss paarcelts uz riitdienu.. eh.. dry.gif
Shodien tad sanaaks aiziet tikai uz pirmajiem diviem..
Batou
bāc, nokavēju vienīgo filmu uz kuru tiešām gribēju iet. eh, nu gan jau...
bypass
Starp citu, kāds ir redzējis Blue Submarine? Iņčīgs? Ir vērts iet? Un Spriggan?
deleted-ray
Nu peec treilerien spriezot inciigi jau itkaa ir. Mans jau iepirka biljeti prieksh Blue Submarine riitdienai
+ veel redzeeju sodien dazus kosplejistus (beidzot uzzinaaju kaa tad tie sveeri izskataas) un dazus forumistus redzeeju - Yumi, Spectri, Za4peedinju, xikes, mo6 veel kaadu ^^
deBUGa
QUOTE(bypass @ Oct 30 2004, 15:26)
Starp citu, kāds ir redzējis Blue Submarine? Iņčīgs? Ir vērts iet? Un Spriggan?
*
Nekaadi uubershedeveri jau nav, bet vismaz vienas noskatiishanaas reizes veerti buus... nu tas protams atkariigs no taa, kaa stila anime tev patiik...
tostermaize
biju uz wonderfull days seans nokaveeja saakumu sad.gif noklausijos bezmaksas koncertu (nekomenteeshu) tad ar pus stundas nokaveeshanos saakaas wonderfull days pirmaa anime filma ko biju redzeejis austinnas man neviens nepiedaavaaja mad.gif
tad vel Yumi redzeeju sasveicinaaties nesanaaca klaat netiu iespert nesanaaca un ar kurpi mest vinna nellaava tongue.gif
bet vispaariigi shis pasaakums bija izdevies man lloti patika biggrin.gif
p.s pa ko tu Yume shodien biji paargeerbusies???
Rags
nu esmu mājās no animefesta šodien biggrin.gif
kautgan uz visu šodien negāju, tikai 2 seansi, taču jāsaka ka ja Wonderfull days jau biju redzējis, tad My beautiful girl, Mary mani pārsteidza ohmy.gif nez kā citiem, man ļoti patika.
vēl šodiena bij laba ar to ka beidzot sabīdījās vismaz biki tauta no šejienes, un pāris foto uztaisīja, kautgan noteikti kāds vēl bija, bet pie visiem mums tā arī nepienāca unsure.gif
nobeigumā teikšu vienu - nekas vēl nav galā, vēl ir rītdiena laugh.gif (svētdiena)
standby
No manis ari nedaudz par animefest.

Pirmkart - cepuri nost par informacijas daudzumu. Kur vien pagriezies - Animefest! Visi radi draugi pazinjas kuri lidz shim nelikas zinam tadu vardu anime pekshni traki sarosijas un izradija zinamu interesi.. nu redzes, kas no ta sanaks wink.gif
Manuprat gandriz katra sevi cienosha medija paradijas kads mazs sturitis par sho notikumu. Tikai mani nepameta tada sajuta ka kritikji un zhurnalisti baidas vai? Vai ari nu ta isti nezin ko darit. Var saprast ka nekas daudz nav redzets bet nu pagalam briesmigas lietas dzirdetas gan unsure.gif Lai nu ka dzirdeju ka nabaga Kite bija dabujusi tadu melno PR ka zale nav bijis brivu vietu blink.gif wink.gif

Otrkart - cosplay. Naruto deju priekshnesums shodien..o jeee.. prieks! Ari parejie teli ienesa tadu ...anime noskanju smile.gif Atliek tikai apbrinot izdomu un, kas galvenais, izpildijumu!! Vienigi zhel ka pasakums notiek rudeni - uz kopeja fona izskatijas nedaudz salstoshi.

Tad vel gribetos pieminet, ka bija patikami redzet vaiga dazhus Foruma dalibniekus smile.gif Zimejumu izstade... nez vai kadu no shiem darbiem varetu iegadaties wink.gif Oranzhie organizetaju kreklinji... briva un nepiespiesta gaisotne.

Shodien noskatijos My beautifull girl Mary! Ekkkkk. Ljoooti ljoti milja filminja, vizuali skaista, vienkarsha un jauka, bet ar savu domu. Pec tadam filmam visu dienu staiga smaidigs smile.gif Dubs bija OK. Bet labakais iespaids - aiz mums sedeja tetis ar siici, nu kadi gadi seshi. Ar kadu aizrautibu vinji skatijas filmu un apsprieda redzeto smile.gif Kas tad isti tika sapnjots un kas pa istam, un ka nevajag darit pari meitenem smile.gif smile.gif smile.gif

So. es domaju ka bija savi minusi, bet sakara ar to ka tas pagaidam ir vienigais animefest Latvija, tad nu ja kads var labak lai ari uztaisa ph34r.gif wink.gif

P.S. Shis tas no cosplay ir uzbildets, bet ta ka bildeju ar veco labo filminju tad bildes bus pec kada laika. Doshu zinju obligatoriski.
Puma
wonderfull days bija laba filma, vareeja iepriecinaat savu izteeli smile.gif

Vispaar jauki ka ir taads festivaals uzriikots biggrin.gif
Spectre
Uh nu shodien esu ne mazaak apmierinaats kaa vakar biggrin.gif
Vieniigi gribeeju pajautaat,m vai kaadam nav Mezzo Forte, jo kaa jau vakar uz 1 animi netieku, jo nava transporta kaa aizkuulties maajaas. Un mosh arii Blue submarine arii kadam ir, jo riit man itkaa arii maajas japadara kautkas un jaapamaacaas 1x nedeelaa tongue.gif
deleted-ray
Nu man Blue Submarine uz pc staav. Hmzz, diivaini ka torrents pazudis, nesen veel tik ieka4aaju blink.gif
kaarleens
esmu starā 6dienā izdevās satrikties ar diezgan daudziem foruma dalībniekiem apskatīties foršo cosplay un arī uzfoķēt kādu smuku bildi.
no par galveno uz abām filmām ko biju sesdienā jasaka labākās festivāla ko redzēju My beautiful girl, Mary un Wonderfull days izcilas animes ar lielisku skaņu animāciju un saturu tos iespaidus kādus ieguvu viņas skatoties uz lielā ekrāna es vēl savā mūžā nebiju izjutis . Wonderfull days tika rādīta no lentas ar suround skaņu nu tas vienkārši rulzoja.
apmeklējums uz festivālu bija ļoti labs tāpēc ļoti ļoti ceru ka nākamgad mums akal būs anime festivās.
Animefest vienkārši RULZ
Tador
ehh... nekad ieprieks nebiju juties taa - visapkaart tieshaam cilveeki, kas ir "my people"
heh, bet nu nopietni... anime festus buus jaariiko ar lielaaku veerienu - teiksim juurmalaa, dzintaru koncertzaalee (pa vasaraam) un tas jau buutu ko veerts. un veel var domaat par kaiminju valstu anime cieniitaaju miileetaaju ect aicinaashanu.
Hikaru
Biju šodien uz Wonderful Days un Spriggan. Abas filmas patika.
Un pat gandrīz uzvarēju konkursā. Uzminēju DNAngel dziesmu (vismaz kaut kas), un mazliet nepaspēju atbildēt Evangelion. smile.gif
Dzonis
jaa.....animefests ir laba lieta smile.gif
tieshaam bij labi paveerot kaadi cilveeki tad fano par sho lietu
kaa jau lielaaka dalja, biju uz Wonderful Days....vizuaali jau nu ljoti skaista un neteiktu ka sizjets ar slikts vai garlaiciigs.bij interesanti
kaa arii beidzot satikos ar forumistiem (vakar ar redzeeju, tik klaat negaaju.staaveeju 1m atalumaa, ko lai dara ja nesabiedrisks cilveeks smile.gif)
tik zjeel, ka shodien ieksh cosplay FLCL citplaneetiete nebija.a to vakar nevareeju vien nopriecaaties
Dzonis
veel tikai piebilde: nevaru vien sagaidiit (vai varbuut jau kaut kas ir) ko pashi organizatori saka par sho pasaakumu, bet tas laikam jaagaida liidz festa beigaam
Saiko
.. nu es ar beidzot mājās - pavisam sad.gif savādāk vienkārši nevar... līdz ar to vismaz šogad AnimeFest's priekš manis ir beidzies...
kopsummā esmu apmierināts - varēja būt šis tas labāk / savādāk bet piesieties jau var vienmēr tākā better not smile.gif vispār no foruma biedriem domāt ka redzēju Dzoni, kaarleenu un za4peedinju ( gan jau ka vēl kādu ar ) klāt gan nevienam negāju un sveicināties ar nesveicinājos nekas apsveicams jau ar tas nav bet nu ko var darīt ka cilvēks pēc dabas tāds pasīvs ^^;

edit: apskatījos kaarleena safočētās bildes un kā izskatās tad diezgan daudz kas no foruma ir bijis - jauki smile.gif
zenofex
Esmu maajaas no sestdienas Animefesta!
Uh! Bija labi, fantastiska sajuuta skatiities anime uz lielaa ekraana, un redzeet to, ka zaale ir pilna ar skatiitaajiem!
Plus veel cosplay ienesa spilgtumu visaa tajaa padariishanaa.

Kopumaa notuseju visu dienu, un safocheeju/safilmeeju aptuveni 256 mb materiaala smile.gif

Riitaa salikshu visu webaa, lai buutu ko ieveerteet.

Kopumaa jaasaka ka neskatoties uz dazhiem truukumiem, pasaakums bija super un gaidu ko liidziigu naakoshgad.
Yume
Mhahaha.. es gribu redzēt kā un lielaka ekrāna izskatījas kauja ar Akabane un dzēšanās/siššana Kenšinam.. , tas bija gaužam jautri.. laugh.gif
standby
Zenofex!
Aaaaaa... Izskatas ka aizbraucu majas ljooti paragri sad.gif Nevaru beigt vien kost pirkstos.

Bildes ir forshas un galvenais daudz smile.gif Starp citu kursh uzvareja zimejumu konkursa?

P.S. Vai uz vienas nebija Avenals??? huh.gif
deleted-ray
o zenofex, PAAALDIES par foceneem. Esmu ljoooti pateiciigs happy.gif happy.gif happy.gif
deleted-ray
Nu man baiigi patika tas fests.5 un 6-dien biju atnaacis vienkaarshi patusot, 7dien panjeemu bileti uz Blue Submarine. Kopumaa gariigais baaigi uzlabojaas. Sodien tikai taas grupas The Movies uzstaashanaas grieza ausiis. Vai nu neesmu pieradis pie taadaam skanaam vai kas, bet ausis pliisa pushu un muzons iisti nav manaa gaumee. Anime patikaas, iipashi uz lielaa ekraana. Latvieshu tulkojumu atmetu pirmajaas 5min un paargaaju uz subiem.No malas iepeetiiju lielu dalju otakistu.lv smile.gif Nozeeloju tikai to, ka savas pasiivaas dabas deelj nepafoceejos ar kosplejistiem:(. Nu ko, gaidiishu naakamo izdeviibu.
Viva La Anime
Duarh
biggrin.gif ehh, daudz esmu laidis garaam. Bet nu neko, paardziivos. Smukas bildes, zeno.

Tas, ka festivaals vispaar tika noorganizeets, ir diezgan apbriinojuma lieta - shajaa galaa taadus ar uguni nesamekleesi (lai gan konos atsevishkaas telpas kaut ko parasti raada, tas tomeer nav tas). Pat nav lielas paarlieciibas, ka tad, kad iznaaks Howl's Moving Castle, to kino japaaniski varees noskatiities; gaidiit, ka te kaads vairaakus anime raadiis peec kaartas laikam ir bezceriigi. . .
Ito no Kazuki
Wooot, man anime fests ir laimīgi noslēdzies - šodien arī varēju cosplayot, vairāk jau gan pašas priekam, noskatījos "Boy who saw the wind" (vairākās vietās gandrīz uz raudienu parāva laugh.gif), arī "Blue Submarine 6" (biju gan redzējusi, un kvalitāte diemžēl nebij tā foršākā ><), beigās dabūju plakātiņu, kā arī dažus kalendārīšus kolekcijai ^^ Pats galvenais - daudz patīkamu atmiņu. Jacer, ka šis pasākums nebūt nebūs pēdējais!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.