Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kaarleens bildes no animefest
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
kaarleens
bildes atrodamas galerijaa skatiities te cool.gif
http://otaku.lv/gallery/thumbnails.php?album=52
Spectre
Jau ir visas bildiites izskatiitas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
COOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tostermaize
tad jūs tur fokkijāt man jau acis saaka saapēt no tām zibspūldzēm
ShinChan
Tagad mēs zinām "who is who in the Zoo" biggrin.gif
Bet tie kosplejisti gan tādi saguruši un sadrūmuši izskatās (ar dažiem izņēmumiem). Yume gan braši ar to zobenu izskatās, gatava uz vietas kādam antianimiskam elementam (RB žurnālistei?) galvu nošķīt no pleciem.
P.s. Paldies kaarleenam par attēliem, vismaz pastarpināti būšu kospleju redzējis
kaarleens
QUOTE(tostermaize @ Oct 30 2004, 20:36)
tad jūs tur fokkijāt man jau acis saaka saapēt no tām zibspūldzēm
*


why tu pie maniim nepienaaci kaapeec tevis nav kopbildee sad.gif
kaarleens
ahaa un comentus par bildeem rakstiet labaak pie pashaam bildee galerijaa
piemeeram kaa es to izdariiju cool.gif http://otaku.lv/gallery/displayimage.php?album=52&pos=8
deleted-ray
Veel foto, veeel smile.gif
Yume
Huh, koa? es vēl kādu neuzraku? man likās ka jau bija gana daudz, bet laikam tomēr ne visus noķēru.. dry.gif
Kapēc jūs nenākat klāt? blink.gif es neuzreiz situ ar to zobenu, es sākumā prasu kas par lietu, un tad domāju ko darīt.. godīgi.. tie daži negadījumi, kas bija noklusēti bija izņēmums..

Un starp citu.. igauņu cospley'isti ir gaužam jauki.. mēs ar viņiem sadradzējāmies un ziemā brauksim pie viņiem .. happy.gif uz anime party ... jei-jei!

Yuki
Brauksim gan! biggrin.gif Yume, vai tu vel esi dziva peec visaam fotosesijam? rolleyes.gif
tostermaize
QUOTE(kaarleens @ Oct 30 2004, 19:01)
QUOTE(tostermaize @ Oct 30 2004, 20:36)
tad jūs tur fokkijāt man jau acis saaka saapēt no tām zibspūldzēm
*


why tu pie maniim nepienaaci kaapeec tevis nav kopbildee sad.gif
*


nepazinu nekad ar nevienu no jums neesu saticies
Yume
Es tevi iepriecināšu, es arī nē, bet redz kā.. pazinu..
Un piemēram Kikyo es vispār vienkārši pēc zīmēšanas stila fanarta laikā atpazinu... tāpēc kadas problēmas..
zenofex
Es gan tikai tad, kad izlasiiju parakstu Kikyou ziimeejumam sad.gif
Spectre
Ehh nezin vai shodein doshos, ..... Finansi pojut romansi smile.gif un jaapmaacaas arii riit kontrikis.
Nu gribeeju teikt ka man ar to atpaziishanu bij pavieglaak, kaarleenu jau ieprieksh 118 tusaa redzeeju un veel bildees tapeec to es atpazinu uzreiz. Tad Yume ar bij jau agraak saticis, ...... zinot shos cilveekus nav probleemu satikt paareeejos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sigfa
skatos jums tu jautri gaajis *sob sob* bah, muljkjis biju neaizgaaju- aizmirsu, ka kospleijs arii buus >< FOOL!
kaarleens
QUOTE(Sigfa @ Oct 31 2004, 13:22)
skatos jums tu jautri gaajis *sob sob* bah, muljkjis biju neaizgaaju- aizmirsu, ka kospleijs arii buus >< FOOL!
*


shodien taksh veel var paspeet wink.gif
Sigfa
hmm, bet kospleja jau vairs nebuus tongue.gif mani taas filmas paaraak nesaista, vieniigais buutu kosplejs u. tml.
Kikyou
QUOTE(Yume @ Oct 31 2004, 10:42)
Es tevi iepriecināšu, es arī nē, bet redz kā.. pazinu..
Un piemēram Kikyo es vispār vienkārši pēc zīmēšanas stila fanarta laikā atpazinu... tāpēc kadas problēmas..
*



Es jau nojautu ka Yume jau STABILI atpaziis manu ziimeejumu, tas arii bija galvenais no iemesliem kaapeec vispaar fanartaa piedaliijos biggrin.gif
deleted-ray
PAALDIES kaarleen par foto happy.gif happy.gif happy.gif
Ito no Kazuki
Wooot, this brings back memories ^___^ Yup, saguruši gan mēs biš bijām, toties bij jautri - next time es arī ņemšu fočiku... *noslēpj ģīmi ķepiņās aiz kauna par savu muļķīgo smaido*
Ramiel
wow baig labaas bildes tie no naruto vislabaak vija apgeerbusies biggrin.gif
Yume
tongue.gif Tie bija igauņi un viens latvietis ( Sasuke cospleyers)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.