Help - Search - Members - Calendar
Full Version: New Police Story
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
XipnosS
image

Vakar beidzot apstiijos sho filmu!
Ko lai pasaka.
Vienmeer patika, un joprojaam vairaak patiks Hong-Kongaa uznemtas Jackie filmas nekaa Hollywooda.
Ja kaadam interesee, variet meeginaat novilkt no maniim 4,23 GB lielu dvd.
Patstaviigi atrodos animehub.dyndns.info:1606 Hubaa.
Laugh|nGMan
Sveiks XipnosS !

KUR TU BIJI PAZUDIS PĒDĒJOS DIVUS MĒNEŠUS?!


Noteikti iegriezīšos animehub.dyndns.info:1606 Hubā lai savāktu 4,23 GB DVD

*EDITED*
Tagad skaidrs kur tu biji pazudis sad.gif
http://otaku.lv/index.php?showtopic=645&st=30
deleted-ray
Negribi paardziit uz DVDRip, jo es iipashi neredzu atskiriibu starp dvd un dvdrip (vieniigi size)
XipnosS
QUOTE
Language: Russian/Chinese
Subtitles: Chinese


Paaris screenshoti no dvd preksh Laugh|nGMan'a.
Ja nolemsi vilkt, es esmu tajaa hubaa.

image
image
image
image
image
image
image
image
image


QUOTE(Ray @ Nov 4 2004, 19:54)
Negribi paardziit uz DVDRip, jo es iipashi neredzu atskiriibu starp dvd un dvdrip (vieniigi size)
*



Nemaaku es tos ripus kvalitatiivi taisiit. unsure.gif
deleted-ray
Kad noka4aashu mo6 pameeginaashu ieripot
Shinobi-sama
Lai tev veicas, bet kvalitatiivam ripam vajag vismaz 15 stundas, taakaa GANBARE un plusaaa kur tu rausi subtitrus, jo rus rips iistiem fanaatiem nah nav vaidziigs.
deleted-ray
Taa kaa aatrums no Xipa nav liels, paraknaajos pa torentsaitiem un atradu dvd ripu shajaa saitaa smile.gif
Laugh|nGMan
4,23 Gb RUS sad.gif
Tāds nu man točna nav vajadzīgs! biggrin.gif
volzha
Sen jau noskatījos novilku no torrentbitiem ar eng subtitriem un origjinaalajaa valodaa bet deelj nepietiekamajiem mb uz kompja naacaas izdeest !
Laugh|nGMan
QUOTE(volzha @ Nov 5 2004, 17:39)
Sen jau noskatījos novilku no torrentbitiem ar eng subtitriem un origjinaalajaa valodaa bet deelj nepietiekamajiem mb uz kompja naacaas izdeest !
*


Gribu nedaudz precizēt jeb viest skaidrību šajā jautājumā. DVD oriģinālvalodā vēl nav pieejams/iznācis un kur nu vēl DVDRips. Tas kas netā klīst(TLF/WRD) ir mandarīnu dubs, kas ir ripots no zemas kvalitātes R6 DVD (Region 6 = Mainland China).

Oriģināl valodai jābūt "CANTONESE" nevis "MANDARIN" biggrin.gif

Nu bet labi, Jums jau pofig ka nedzirdat īstā Džekija Čana balsi. biggrin.gif
XipnosS
QUOTE(Laugh|nGMan @ Nov 5 2004, 23:03)
QUOTE(volzha @ Nov 5 2004, 17:39)
Sen jau noskatījos novilku no torrentbitiem ar eng subtitriem un origjinaalajaa valodaa bet deelj nepietiekamajiem mb uz kompja naacaas izdeest !
*


Gribu nedaudz precizēt jeb viest skaidrību šajā jautājumā. DVD oriģinālvalodā vēl nav pieejams/iznācis un kur nu vēl DVDRips. Tas kas netā klīst(TLF/WRD) ir mandarīnu dubs, kas ir ripots no zemas kvalitātes R6 DVD (Region 6 = Mainland China).

Oriģināl valodai jābūt "CANTONESE" nevis "MANDARIN" biggrin.gif

Nu bet labi, Jums jau pofig ka nedzirdat īstā Džekija Čana balsi. biggrin.gif
*



Nu man gluzi nav vienalga. Bet vai tu vareetu mani apgaismot vienaa jautaajumaa.
Nekad neesmu sapratis, un prasiit bija ari neveikli: CANTONESE un MANDARIN kaada atskiriiba. Vai Kjiinaa ir 2 valodas !? Neuzkatiet mani par stulbu, bet es nesaprotu. Kapeec nav vienkaarshi chinese valodas!?
Wiper
QUOTE(XipnosS @ Nov 5 2004, 22:08)
Vai Kjiinaa ir 2 valodas !? Neuzkatiet mani par stulbu, bet es nesaprotu. Kapeec nav vienkaarshi chinese valodas!?

Kaapeec Japaanaa 3 alfabeeti ?

Anyway man ir DVD rips, mandariinu, ne mandariinu, who cares. Ja kaadam interesee - varu noshareeet (1.4 gb).

Veel man kaut kura vajadzeetu buut 3 DVD ar Chana filmaam.. Ja ir interese varu parakaaties.
XipnosS
QUOTE(Wiper @ Nov 6 2004, 00:53)
Kaapeec Japaanaa 3 alfabeeti ?

Anyway man ir DVD rips, mandariinu, ne mandariinu, who cares. Ja kaadam interesee - varu noshareeet (1.4 gb).

Veel man kaut kura vajadzeetu buut 3 DVD ar Chana filmaam.. Ja ir interese varu parakaaties.
*


Nu pa Japaanu es labi saprotu. Tacu tie ir alfabeeti.
Bet CANTONESE un MANDARIN ir valodas kaa es saprotu.

Buutu labi ja tu parakaaties un pateiktu filmu nosaukumus. smile.gif
Wiper
Cityhunter
Gorgeous
Miracles
Police Story
Project A
Project A II (Project B)
Armour of God
Armour of God II (Operation Condor)
Dragons Forever
Mr. Nice Guy
Police Story 3 (Supercop)
Wheels on Meals
Battle Creek Brawl
Dragon Lord
Shanghai Noon
Snake in the Eagles Shadow
The Legend of Drunken Master
Twin Dragons
Laugh|nGMan
QUOTE(XipnosS @ Nov 5 2004, 23:08)
Nu man gluzi nav vienalga. Bet vai tu vareetu mani apgaismot vienaa jautaajumaa.
Nekad neesmu sapratis, un prasiit bija ari neveikli: CANTONESE un MANDARIN kaada atskiriiba. Vai Kjiinaa ir 2 valodas !? Neuzkatiet mani par stulbu, bet es nesaprotu. Kapeec nav vienkaarshi chinese valodas!?
*


Cantonese or Yuè is one of the major dialects of the Chinese language. It is mainly spoken in the south-eastern part of Mainland China, Hong Kong, Macau, by the Chinese minorities in Southeast Asia and by many overseas Chinese worldwide.

Mandarin, or Beifanghua is a category of Chinese dialects spoken across most of northern and southwestern China.
Standard Mandarin is the official spoken language of the People's Republic of China, the Republic of China, and one of the official spoken languages of Singapore.


Mainland China is an informal geographical term which is usually synonymous with the area currently administered by the People's Republic of China (PRC) which excludes the area controlled by the Republic of China (ROC), namely Taiwan, Penghu, Quemoy, and Matsu islands. It also usually excludes the two Special Administrative Regions administered by the People's Republic of China: Hong Kong and Macau.

List of Chinese dialects:
1. Mandarin: This is the mother dialect of Chinese living in northern and southwestern China. It is the basis for Standard Mandarin, the official spoken language of Chinese.
2. Wu: spoken in the provinces of Jiangsu and Zhejiang.
3. Hakka/Kejia: spoken by the Hakka people in several provinces across southern China.
4. Min: spoken in Fujian, Taiwan, the Philippines, and Southeast Asia.
5. Yue: spoken in Guangdong province, Hong Kong, Macau, Taiwan, all over Southeast Asia and by Overseas Chinese.
6. Xiang: spoken in Hunan province.
7. Gan: spoken in Jiangxi province.
8. Hui: spoken in the southern parts of Anhui province—usually classified as a sub-branch of Gan.
9. Jin: spoken in Shanxi province, as well as parts of Shaanxi, Hebei, Henan, and Inner Mongolia.
10. Pinghua: spoken in parts of the Guangxi Zhuang Autonomous Region.
* Danzhou dialect: spoken in Danzhou, Hainan.
* Xianghua: spoken in a small strip of land in western Hunan.
* Shaozhou Tuhua: spoken at the border regions of Guangdong, Hunan, and Guangxi.

Vai kļuva skaidrāk?! rolleyes.gif
Shinobi-sama
Un tagadinj apgaismo atshkiriibas dialektos.... vai to var maniit ar profaana ausi? biggrin.gif
Laugh|nGMan
QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 8 2004, 11:53)
Un tagadinj apgaismo atshkiriibas dialektos.... vai to var maniit ar profaana ausi? biggrin.gif
*


JĀ! Vismaz Mandarin no Cantonese ir viegli atšķirt. Kaut vai noskaties dažas Shaw Brothers filmas un salīdzini, piemēram, ar pēdējo gadu Hong Kongas filmām, neskaitot Crouching Tiger Hidden Dragon & House of Flying Dagger, kuras ir mandarīnu valodā.

Vienkārši grūti aprakstīt ar ko šie dialekti atšķiras. Nu mandarīnu valoda dikti "mīksti" tongue.gif skan.
Shinobi-sama
nu varbuut paskaidro arii veel gramatiskaas un dziljaakos siikumos izpluusti ?
deleted-ray
Noskatiijos un tomer mani paarsvaraa piesaista vecie gabali (laikam jau daudzo fight ainu deelj ), bet nu shis gabals ar nebija smaadeejams smile.gif Arii Around The World in 80Days bija tiiri neko (bet taa jau mana gaume)



Reku mana Chana izlase smile.gif

Jackie Chan - Accidental Spy
Jackie Chan - Around The World In 80 Days
Jackie Chan - Drunken Master
Jackie Chan - Rush Hour
Jackie Chan - Rush Hour 2
Jackie Chan - Shanghai Knights
Jackie Chan - Tuxedo
Jackie Chan - Who Am I?
+ New Police Story uz pc
+ Armor of Gods 2 uz pc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.