Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nosaukums un logo klubam
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2, 3, 4
Yume
Nu tā.. jūsu piedāvājumi varētu izskanēt te.
Būtu ļoti labi ja jūs ieliktu arī logotipu un maskotchen. hmm, nezinu kā tas latviski saucās.. vārdu sakot, bildi kas asociēsies ar klubu.
+Chibi+
LOGO, hah hah hah! rolleyes.gif
jurc
man ir jautājums - kādam tam logo jāizskatās? Vai var būt attēls, krāsains attēls, vai tikai kādi simboli, cik liels?
Viens no variantiem būtu tāds, ka ja izdomā nosaukumu, ta logo varētu būt tas pats nosaukums tikai japāņu hieraglifos

Mozh kautkaa taa?:
Click to view attachment
Rob_X
I stick to da LOFC - Latvian Otaku(s) Fan Club
Uzlabojumi - very advisable. Nezinu neko labu, ko uz logo uzsmeereet. Mosh tiesham nosaukumu kanji vai kanaa ?
+Chibi+
QUOTE(JurCHiX @ Nov 12 2004, 18:04)
man ir jautājums - kādam tam logo jāizskatās? Vai var būt attēls, krāsains attēls, vai tikai kādi simboli, cik liels?
Viens no variantiem būtu tāds, ka ja izdomā nosaukumu, ta logo varētu būt tas pats nosaukums tikai japāņu hieraglifos

Mozh kautkaa taa?:
Click to view attachment
*



oi, man ļoti patīk šitais te.. happy.gif




es te padomāju - a varbūt ņemam kādas Japānas pislētas nosaukumu? Maybe...


Vai Kokoro. Sirds/dvēseles lieta, kā nekā.
Yume
hehe.. nez, man kautkā uz kaķiem gļuks pēdējā laikā.. nāk pratā koneko. hehe.. un uz abreviatūrām arī.. un KoNeKo... uz lielajiem burtiem labi sanāk - kad nav ko.
biggrin.gif
Tador
es saku, ka tas logo ir virnkaarshi SUPER!!!!!!! ph34r.gif
Tador
OPAA!
ideja!
OOTAKU ZAIBATSU


ko sakaat?
jurc
Tas logo jau tik piemeers bija! smile.gif smile.gif
Mozh vareetu juus visiem tiem nosaukumiem tulkojumu arii pierakstiit? A to man ar to japaanju valodu ir kaa ir....

Es veel par Kawaii biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif
Sigfa
hehe, es tomeer par vairaak simbolisku logo... kaukad driizumaa uzmeistaroshu kautko uz kompa. Shitais ir paarlieku girly, IMO.
Tador
vispaar jau nav paaraak "girlie''
un ootaku zaibatsu noziimee apm ootaku impeerija... nee...
ootaku visvarenaa apvieniiba... nee...
humm, kaads te tekkenu speelee, ja jaa tad tur storylinaa var ljoti labi redzeet - mishima zaibatsu/zaebatsu... nemaaceeshu tieshi pateikt.
Jaladin
Nee meiteniite ar rozaa matiem neder. Tas tomeer ir paaraak girlish. Vajag kaut ko tadu, lai patiktu gan dzekiem, gan meiteneem, gan tiem, kas animes neskataas.
Tador
QUOTE(Yushiro Sakaki @ Nov 12 2004, 21:39)
Nee meiteniite ar rozaa matiem neder. Tas tomeer ir paaraak girlish. Vajag kaut ko tadu,  lai patiktu gan dzekiem, gan meiteneem, gan tiem, kas animes neskataas.
*


girlish?
tu gribi teikt, ka tev nepatiik meitenes? blink.gif
Tador
un vispaar, kaads pateiks savas domas par ootaku zaebatsu??? ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
edg
Jau piedaavaatie varianti:

Eva unit 02 - noteikti pret, nosaukums nedriikst asicieeties ar konkreetu anime, iznjemot gadiijumu, ja shii anime ir taada, pret kuru nav pretinieku, piemeeram Nausicaa.

Otaku - kategroiski pret, nosaukumam jaabuut taadam, kuru izdzirdot, normaals cilveeks var nogoogleet tikai normaalas lietas.

Kawaii - man personiigi ir gruuti izteeloties sho vaardu kaa kluba nosaukumu, iepiit attieciigos teikumos. nezinu, kaapeec taa, laikam taapeec, ka iipashiibas vaards, pie tam saliidzinoshi gruuti izrunaajams. tomeer taa nav probleema. probleema ir taa, ka ir cilveeki, kas ir kategoriski pret. bet var jau saprast. vai visiem patiktu, ja nosauktu par "mecha warriors"?

Animāliju - laugh.gif

Genki - pats ieteicu, bet kaut kaa paaraak iiss un vispaariigs vaards. varbuut kaads var atvasinaat kaadu vaardu no shitaa?

Katana - man patiik. ljoti patiikams vaards. asocieejas ar japaanu. ar anime nav saistiits, bet vai tad vajag?

LOFC - Latvian Otaku(s) Fan Club - ljoti garsh, saiisinaajums neizrunaajams. man negribeetos uz ielas teikt vaardus "fan club"...

Kokoro - Katana man labaak patika, jo shitaadu vaardu nemaz nezinu... tongue.gif

koneko - liidziigi kaa ieprieksheejaa gadiijumaa... "neko" ta sapratu, bet "koneko" nesapratu. bet ar "neko" saistiitu kaut ko vareetu, ja neieiet galeejibaas, piem., "kakja ausis" tongue.gif

OOTAKU ZAIBATSU - ph34r.gif sk. augshmineeto iemeslu pie nosaukuma "Otaku"

ShinChan
Ok, nosaukumu "Animālija" oficiāli atsaucu tongue.gif
Bet, manuprāt, vajadzētu kādu labu dzīvnieka vai kukaiņa vārdu paņemt. Tam jābūt labskanīgam un īsam (ne vairāk kā 6-7 burti), kā arī pozitīvām emocijām jāsaglabājas, pēc šī vārda iztulkošanas latv. val. Nevajadzētu būt, piemēram, šādi: "šuši muši kuši", viii, cik puukaini un jauki, bet iztulkojot sanāk mēslu vabole. Vajag kaut ko cēlu, piemēram, spāre, vētrasputns, bikšainais apogs, gepards u.tml. Nu, japanologi, atrodiet kaut ko pimērotu.
Mans skats ir skeptisks arī par dažādu populāru japāņu val. vārdu izmantošanu: katana, arigato, kabuki, origami, domo, genki un kawaii arīdzan. Vajag kaut ko oriģinālāku. Piemēram, "sick minded otaku freaks (SMOF)" vai "pregnant cat girl asociation (PCGA)".
Un visbeidzot, logo. Ja ņemsim to mazo rozā meitēnu, tad uz mūžiem apzīmogosim savu klubu kā ar lolitas kompleksu sirgstošu dīvaiņu brigādi, kam galvenā skatāmviela un runas temati ir saistīti ar mazām, zaļmatainām, lielacainām meitenēm.
Tador
QUOTE(edg @ Nov 12 2004, 21:48)
OOTAKU ZAIBATSUph34r.gif  sk. augshmineeto iemeslu pie nosaukuma "Otaku"
*


a ko uz otaku zaebatsu taadu nenormaalu nogoogleetu?
standby
otaku zaebatsu - nezinu ko nogoogletu bet paludz lai kads krievvalodigais pazinja Tev pastasta kadelj shis nosaukums varbut nav pati veiksmigaka izvele.

Tador
QUOTE(standby @ Nov 12 2004, 22:55)
otaku zaebatsu - nezinu ko nogoogletu bet paludz lai kads krievvalodigais pazinja Tev pastasta kadelj shis nosaukums varbut nav pati veiksmigaka izvele.
*


es gan varu noraadiit savus 40 krievus, kas zin ko tas noziimee...
ShinChan
QUOTE(Tador @ Nov 12 2004, 22:50)
a ko uz otaku zaebatsu taadu nenormaalu nogoogleetu?
*


Nav labas asociācijas ar to zaebatsu. Un nav arī īpaši labskanīgs. Atgādina kaut kādu spēļu zāli vai supermārketu, bez tam varu derēt, ka ar šādām zaebatsu jau pilns tīmeklis un pasaule.
Rob_X
Asociation izklausas labi, tikai kaads asociation ??? jabut taks normalam nevis stavokli esoshi... bee pat domat negribas ph34r.gif
Tador
tenshi no tsubasa...
shkjiet... shinobi-sama, pielabo, ja kas
Yume
nēeee....zen nosaukuma zaibatsu es neparakstos. Manas krievu valodas zināšāna sliakam ir pārāk plašās šajās fērā, lai man uz tādu vārdu būtu normālas asociācijas.
Ja starp citu.. tur iepriekšējā lapas pusē kāds prasīja vārdus patulkot.. a kādas problēmas visi ir tik populāri ka tālāk nav ku..
Njā.. nu tas koneko nozīmē kaķēns.

Shin Chan .. runājot par dzīvienku tēmu.. tūlīt vārdnīcā paskatīšos...
heh, putnu nosaukumi manā vārdnīcā izpaliek.. heh, bet smuks vārds Toriya ... putnu pārdevējs.

Kautgan, rekur lakstīgalu atradu - Tsubame
Krauklis - Karasu
tiko ienāca prātā.. lapsa - Kitsune
lauva ir - shishi laugh.gif
spāre ir - kagerou vai tonbo ( kautgan abi rakstās ar vienādiem kanjiem )
Yume
Mmmm tador.. kāpēc klubam būtu jāsaucās eņģeļa spārni?
mha, man ar to arī nelabas asociācijas, man tāds pirmais niks bija.. tieši japāņu valodā.. nē.. varbūt tomēr nevajag?
Rob_X
Doma par bildi - vajadzetu tadu kas piesaista visus nevis tikai tos kuriem ipashi interese anime. Domaju varbut pat neko no anime nevajadzetu piemeram varetu Japanas bildi uzlikt
bet tas tik mirklja domas uzliesmojums
Yume
nē, japānas bilde neies cauri.. tad vina ir jāstilizē, un tas ir ilgi. nevajag jau obligāti kawai stilā zīmējumu..
liec tik iekšā savus piedāvājumus vizuālā veidā, un mēs izlemsim vai der vai nē.
Rob_X
Man nekadu piedavajumu nav... pagaidam
Nav bijis laika raknjaties pa netu vai pasham kaut ko darit... dry.gif
Yume
bet kad būs laiks.. feel free to do it.
Man interesanti ko tu īsti biji domājis.
Ito no Kazuki
QUOTE(Robik @ Nov 13 2004, 00:34)
Doma par bildi - vajadzetu tadu kas piesaista visus nevis tikai tos kuriem ipashi interese anime.
*



Ecchi ir ļoti uzmanību piesaistošs rolleyes.gif Bet to noteikti interpretēs vistiešākajā nozīmē laugh.gif

Eņģeļa spārni, manuprāt, sounds nice - bet es jau esmu neorģināla tenshimāne ^^ Bet grūti jau kaut ko vispatverošu iedomāties, kas reizē norādītu uz konkrēto ideju, nebūdams pārlieku nodrāzts (lasi-neorģināls) >___<
Yume
hmm, nu ja jau tā patīk ta spārnu tēma tad varbu piedāvāt variāciju.. piemēram - spārnots - tsubasa no aru
nu vai tiešāk tas nozīmē, spārni kas pieder ( kādām nenorādītam personālijam )
bet manuprāt tas ir jebkura gadījumāpar garu
nosaukumam ir jābūt īsam, ksanīgam.. un lipīgam..
Tador
NGO - new grounds (for) Otaku


ko sakat, a?
jurc
Par eņģeļa spārniem nav slikta doma... Bet buutu labāk ja tas būtu viens vārds.

Ja gadījumā kautkas ar eņģeļiem un spārniem:
Click to view attachment vai Click to view attachment

Vēl varētu tāda tipa logo ar tādām aizdomājušām acīm:
Click to view attachment

A kur Pikis palicis?? Varētu viņam paprasīt, šamais labi māk zīmēt!
edg
Nosaukums: "Totoro" - dziivniecinjsh, patiikamas asociaacijas, iztulkot nevar, nav garsh vaards, par autortiesiibaam gan nezinu...
Rob_X
Ok, jauna ideja - taisam anime logo kur ir redzami ziedoshi sakuras koki. smile.gif
NOLF
QUOTE(Robik @ Nov 13 2004, 07:37)
Ok, jauna ideja - taisam anime logo kur ir redzami ziedoshi sakuras koki.  smile.gif
*



Klišeja būtu ne pa jokam.

Ātrumā prātā iešāvušās idejas:

1)Kaut kas saistīts ar Laughing Man. Tipo, līdzīgs, bet ne identisks 'smaidīgajai sejiņai', kas nosedza LM seju video pārraižu laikā

2)nēē...nav otrā.
Hikaru
QUOTE(Robik @ Nov 13 2004, 07:37)
Ok, jauna ideja - taisam anime logo kur ir redzami ziedoshi sakuras koki.  smile.gif
*



Ideja par sakuras kokiem nav slikta. smile.gif
ShinChan
Man liekas, ka logo vajadzētu būt kaut kādam simbolam, nevis konkrētai lietai. Mums takš te ir daži labi mākslinieki... lai uzbliež kaut ko. Cik atceros Xikes, jau bija kaut kādu simbolu uzmeistarojis. Var izsludināt konkursu par labāko kluba logo un tad lai pindzelētāji sacenšas.
Yume
mha... ja paskatīsies atpakaļ, tad es rakstīju ka ļoti ieteicams ir uzzīmēt logo un ielikt te.
Nez.. es vienkārši netieku pie skanera... tāpēc nevaru neko ielikt.
bet cilvēki, es šaubos ka visiem ir tik traģiska situācija kā man.
Jaladin
Jaa simbols ir labaak nekaa ziimeejums. Un nosaukumaa ar dziivniecinjiem un citaam lietaam braucat... ne tur. Vajag ko taadu, kas ir stiliigs un pie reizes simbolizee kaut ko. Buutu stiliigi kaut kas no japaanjiem +(sen)latvieshiem.
ShinChan
QUOTE(Yushiro Sakaki @ Nov 13 2004, 11:10)
Buutu stiliigi kaut kas no japaanjiem +(sen)latvieshiem.
*


suši+skābputra
Yume
blink.gif senlatviešiem? Tu taču negribi teikt kautkādu ausekli vai lāčplēsi likt par nosaukumu?
iie.. man tas ar anime fankluba nosaukumu noteikti neasociējās. drīzāk jau ar LARP'u vai ar rekonstruktoriem.
Un ko tu biji domājis ar vārdu japānju + latviešu? hehe.. ShinChana ideja bija oriģināla...
vai katana + cirvis
samurajs + pastalas
shoguns + visvaldis
kuchieris
QUOTE(Tador @ Nov 12 2004, 22:46)
un vispaar, kaads pateiks savas domas par ootaku zaebatsu??? ph34r.gif  ph34r.gif  ph34r.gif  ph34r.gif  ph34r.gif  ph34r.gif  ph34r.gif
*



Nezinu, nezinu... Cilveekiem var rasties kaadas liidziibas ar krievu valodas alfabeeta pirmo vaardu pie burta E. sleep.gif
Tador
A ko kaads domaa par NGO?
Yume
nē.. pārāk primitīva abreveatūra...
atvasināt varētu uz NEO - new european otaku.. vai kautkas tāds, bet nē.. tas atkal ar matriks asociēsies..
mmmm.. NEON - new european otaku nation
Tador
QUOTE(Yume @ Nov 13 2004, 13:18)
nē.. pārāk primitīva abreveatūra...
atvasināt varētu uz NEO - new european otaku.. vai kautkas tāds, bet nē.. tas atkal ar matriks asociēsies..
mmmm.. NEON - new european otaku nation
*


Nu NGO vismaz ar anime saistaas diezgan...
Rob_X
Un neon visiem saistisies ar NFSU vai ar Dodge Neon un domas ka mes spelju vai mashinu fanati.
Tador
Grahh...
es saku NGO ir reaalaakais variants liidz shim! ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
Shinobi-sama
QUOTE(ShinChan @ Nov 12 2004, 22:44)
Piemēram, "sick minded otaku freaks (SMOF)" vai "pregnant cat girl asociation (PCGA)".
*


yeah baby shitie buutu tie iistaakie kas man ietu pie sirds un par logo ielikt catgirl vienaa lingerie kurai gar stilbiem teceetu(nu pashi saprotiet kas) laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Nu bet ja nopietni: tad ja negribat katana likt tad kaa bbuut ar "dosu"-yakuza sword kursh karaajaa paari paarbiedeetai "kawai koneko" un par nosaukumu vareetu uzlikt "satsu yarou" tulkojumaa vareetu buut "menti kuriem visi nav maajaas" biggrin.gif...... daleeji ataisnojot muusu piekjershanos kawai stilam un ddlajeeji - muusu vardarbiigo noslieci, bet visu atstaajot likumiibas robezhaas tongue.gif ko sakat?

ShinChan
Man savukārt pirmais atšifrējums, kas saistās ar NGO ir non-governmental organizations, jebšu latviski - nevalstiskās organizācijas.
Yume
heh... man pret NGO pretenziju nav... neksaitot izrunas problēmu« divi līdzskaņi pēc kārtas nav tas labākais izrunāšanai.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.