Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nerawareta Gakuen
Anime forum > Anime > Requests
HottyIceCat
Vai drikst ?
Nezinu vai te var rakstiit... But well, vai kads zin kur dabut ar eng subiem so animi? Nerawareta Gakuen
Vai nu es loti slikti izmantoju savus torrent trakerus, vai ari kas, bet es atrodu tikai raw vai "Non-English subs"
Ginta
QUOTE(HottyIceCat @ Jun 14 2013, 15:03) *

Vai drikst ?
Nezinu vai te var rakstiit... But well, vai kads zin kur dabut ar eng subiem so animi? Nerawareta Gakuen
Vai nu es loti slikti izmantoju savus torrent trakerus, vai ari kas, bet es atrodu tikai raw vai "Non-English subs"

Well... ne MAL, ne arī pašā AniDB pie subotāju grupām nav uzrāditi nevieni fansuberi, tā kā ļoti iespējams, ka konkrētajai filmai tādu (eng.fansubu) pagaidām nemaz vēl nav. :I

Edit: Kā arī, škiet tas nav oficiāli US izdots, lai kāds kaut vai ripu uztaisītu.
zenofex
http://www.fandompost.com/oldforums/showth...rawareta-Gakuen

Rakstīts, ka 05.06.2013 ir BD release date. Loģiski būtu, ja ļoti drīz parādītos pirmie ripi un subi.
HottyIceCat
QUOTE(zenofex @ Jun 14 2013, 17:12) *

Rakstīts, ka 05.06.2013 ir BD release date. Loģiski būtu, ja ļoti drīz parādītos pirmie ripi un subi.

Paldies, tad nekas cits neatliks, ka tik gaidit.
Niks
gg nosubojuši.
HottyIceCat
QUOTE(Niks @ Jun 24 2013, 21:59) *

Paldies, sodien jau redzeju un novilku rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.