Help - Search - Members - Calendar
Full Version: signature
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
MitSuki
Atvainojiet,bet man ir maza problema Signatura..
varat ludzu kads pateikt ka es varu Signatura uzlikt bildi vai ari kustigu kaut ko... ?
Es tikai skatos ka tur tikai kaut ko uzrakstit var,bet daziem ir ari bildes/kustikas...
Pasakiet ludzu ka to var izdarit...
arteck
Pie signature jāieliek [img] tag's

[img][/img]

Tag'iem pa vidu ieraksti sev vēlamo adresi, kur atrdoas bilde (http://ww....) un tad vajadzētu būt.
MitSuki
Liels paldies smile.gif
Yume
vienīgā problēma, kad liekat bildes, skataties lai nav par lielu, un nemaisa skatīties topikus.
arteck
QUOTE(Yume @ Nov 15 2004, 00:06)
vienīgā problēma, kad liekat bildes, skataties lai nav par lielu, un nemaisa skatīties topikus.
*


Exactly. Īstenībā būtu mans forums, vispār atslēgtu ispēju likt bildes pie parakstiem. Maigi sakot - ļoti nepatīk.
Yume
naaa.. ir OK, ja bilde nav liela, bet ja ir ka te bija teiksim bērnam.. neatceros kā sauca, tam kas apvainojās un "aizgāja"- tad nu sorry, es atļāvos noņemt.
NOLF
Itkā par tēmu, itkā ne... Tb, avatari. Vai nebūtu saprātīgi noteikt kaut kādu mazāku maksimālo avatara platumu? Piem 150 vai 180 pikseļi? Citādi rodas tāds traucējošs efekts, kad teju vai katra 2. ziņa sākas dažādā attālumā no malas.

It kā sīkums, bet pamatīgi traucē ātri lasīt garas diskusijas.
Batou
pastījos pie settingiem, ir 200X200. manuprāt normāli dry.gif
deleted-ray
Man ar patiik ka 200x200 smile.gif
DasH
a no datora sava nevar ielikt bildi pie signature?
SheWr
aizej uz kaadu upload saitu un ielaadee savu bildi no datora...
arteck
QUOTE(DasH @ Jan 12 2005, 14:34)
a no datora sava nevar ielikt bildi pie signature?
*


Upload'o kaut vai šeitpat savu bildi un pēc tam ievieto pie signature.
deBUGa
QUOTE(driznaks @ Nov 16 2004, 01:21)
Itkā par tēmu, itkā ne... Tb, avatari. Vai nebūtu saprātīgi noteikt kaut kādu mazāku maksimālo avatara platumu? Piem 150 vai 180 pikseļi? Citādi rodas tāds traucējošs efekts, kad teju vai katra 2. ziņa sākas dažādā attālumā no malas.

It kā sīkums, bet pamatīgi traucē ātri lasīt garas diskusijas.
*
Šitam es arī piekrītu. Nez vai tas nav gadienā IPB skina uzstādījumi, bet varētu ierobežot avatara izmērus 160x200, lai nebūtu nobīdes... a to vienmēr atrodas "izlecēji" sleep.gif

P.S. Pats speciāli savējo esmu samazinājis līdz šādam platumam, lai "nelien" laukā... ne jau foto savu likt 1:1 attiecībā pilnā augumā...
Batou
Orvela 1984 nevienam nenāk prātā?
arteck
Pašreiz lasu 1984, bet domāju, ka tam maz saistības ar šo.

WAR IS PEACE (tavs signature nāk prātā)
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGHT

Ne, ne. Te no tā ir patālu, imho smile.gif
deBUGa
QUOTE(Outlawz @ Jan 13 2005, 10:29)
Orvela 1984 nevienam nenāk prātā?
*
Kādā ziņā?
baseboalbatboy
Man nekas nesanāk man parādās šitāds te -"Sorry, dynamic pages in the [IMG] tags are not allowed '' sad.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.