Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Demonia
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Kentaishi
hehei, zinu, ka absolūti nevietā un nesmuki atgriezties forumā uzreiz ar sludinājumu, bet esmu atstarojusies no alternatīvās vides un tādēļ nav pazīstamo, kas varētu padalīties un padot info tālāk, bet...
Pārdodu Demonia Gravel 20 šņorzābakus 40. izmērs (UK7), vienu reizi uzmērīti.
Pasūtījām, diemžēl atnāca lielāks izmērs kā vajadzēja.
Cena 120.00€, pirkām pa 148.00£
Rakstiet PM, izsūtīšu bildes pēc vajadzības.
P.S. cena runājama.
http://www.alternative-footwear.co.uk/grav...calf-boots.html
Ir pieejami arī lietoti, 36. izmēra šņorzābaki ar 10 cilpām, respektīvi, nedaudz virs potītes, vilkti vien pāris reizes, ļoti labā stāvoklī. 25 eur
Tā kā ja kādam ir interese droši rakstiet šeit, vai uzmeklējiet mani facebook: Šarlote Strādere.
katrā ziņā, veiksmīgu dienu.

QUOTE(Kentaishi @ Oct 20 2014, 10:02) *

hehei, zinu, ka absolūti nevietā un nesmuki atgriezties forumā uzreiz ar sludinājumu, bet esmu atstarojusies no alternatīvās vides un tādēļ nav pazīstamo, kas varētu padalīties un padot info tālāk, bet...
Pārdodu Demonia Gravel 20 šņorzābakus 40. izmērs (UK7), vienu reizi uzmērīti.
Pasūtījām, diemžēl atnāca lielāks izmērs kā vajadzēja.
Cena 120.00€, pirkām pa 148.00£
Rakstiet PM, izsūtīšu bildes pēc vajadzības.
P.S. cena runājama.
http://www.alternative-footwear.co.uk/grav...calf-boots.html
Ir pieejami arī lietoti, 36. izmēra šņorzābaki ar 10 cilpām, respektīvi, nedaudz virs potītes, vilkti vien pāris reizes, ļoti labā stāvoklī. 25 eur
Tā kā ja kādam ir interese droši rakstiet šeit, vai uzmeklējiet mani facebook: Šarlote Strādere.
katrā ziņā, veiksmīgu dienu.

esiet tik laipni un pārceliet uz offtopic. biggrin.gif kkas pagalam samisējās.
3rdHalf
Jāatzīst - tie ir vieni seksīgi zābaki!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.