Help - Search - Members - Calendar
Full Version: double posts
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
+Chibi+
Es gribētu zināt, vai ir kaut kādi ierobežojumi sakrā ar postošanu, tas ir, vai drīxt postot divus postus pēc kārtas. Vai arī ir jāgaida vesela mūžība, kamēr kāds pēc tevis kaut ko uzskricelēs?

Piem., Art sadaļā [tas man šobrīd ir aktuāli].
jurc
te dažš labs ir salicis 4 postus pēc kārtas! Takā droši vari rakstīt, tik tur laikam cik nu tur tās sekundes vajadzēja gaidīt...
zenofex
Kaapeec veelies postot divus postus peec kaartas? Vai tad nevar paredigjeet savu ieprieksheejo postu?
Yume
nu teiksim tā, ja starp postiem būs vairākas dienas, tad OK, bet ja nē.. nu vismaz art sadaļā es domāju ka labāk rediģet savu iepriekšējo.
Man ne īpaši patī dubutposti, tad es vienkārši apvienošu ar iepriekšējo.
Roze
Art sadaļā bilžu sadalīšana pa vairākiem postiem vai arī ja pēc kāda laika pielikšana galā ir ok un pat vēlama pretēji vienā postā saliekot 100 bildes būs neerti gan lasītājiem gan serverim.

Parastajās diskusijās būtu vēlams (ja pēkšņi ienāk ideja jau pēc nopublicēšanas (parasti der arī Preview Post un pašam vismaz vienu reizi izlasīt) vai ir vēlme mainīt postu) lietot Edit t.i. labošanas funkciju nevis taisīt vēl vienu ierakstu (kautvai ja arī pašā threadā nekas nenotiek ilgākā laika posmā - izņēmums varbūt ja nu tiešām deg).

p.s.
QUOTE
te dažš labs ir salicis 4 postus pēc kārtas! Takā droši vari rakstīt

Tas ka daži dara nenozīmē vienmēr ka tā ir pieņemts smile.gif
+Chibi+
Mjā, tieši tā es daru, sabāžu visu kopā, bet Art sadaļā gan pēc loģikas negribējās...



Nu tad pladies par izskaridojumiem. happy.gifv
edg
QUOTE(JurCHiX @ Nov 16 2004, 17:44)
te dažš labs ir salicis 4 postus pēc kārtas! Takā droši vari rakstīt, tik tur laikam cik nu tur tās sekundes vajadzēja gaidīt...
*


Kursh tad? tongue.gif Btw, man netraucee daudzi posti peec kaartas, man traucee lielas bildes paraksta vietaa.
Sigfa
Dbl postoju tikai tad kad vaig bumpot kaadu threadu smile.gif Tas paaraakas probleemas nerada, taakaa nekaadas sankcijas jau nevaidzeetu pret juuzeri...
jurc
QUOTE(edg @ Nov 17 2004, 15:15)
QUOTE(JurCHiX @ Nov 16 2004, 17:44)
te dažš labs ir salicis 4 postus pēc kārtas! Takā droši vari rakstīt, tik tur laikam cik nu tur tās sekundes vajadzēja gaidīt...
*


Kursh tad? tongue.gif Btw, man netraucee daudzi posti peec kaartas, man traucee lielas bildes paraksta vietaa.
*


Tas bija uz tevi teemeets tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.