Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Arcana
Anime forum > Anime > Manga
+Chibi+
Ir tāda manga, ko viena meitene netā postoja, ļoti, ļoti laba, starp citu.. I was just wondering, vai kāds vēl ir lasījis...


Yume
jap, lasīju gan.. man arī patika.. un tās zīmuļu skices.. hehe.. jauki
+Chibi+
happy.gif Tas gan labi! Vienkārši gribēju zināt, gadījumā, ja vajadzēs/gribēsies pieminēt, vai kāds maz sapratīs, par ko ir runa... biggrin.gif

Žēl gan, ka tā manga nav pabeigta... Jo man vēl arvien baigā sāpe, ka es nezinu, kas tad par fišku bija ar Dominiku.... dry.gif
Shinobi-sama
neliels luugums... ja runaajat par mangaam .. saliekat ari linkus kur var interesenti iechekot taas mangas, savaadaak es te varu nosaukt kaadu mistisko mangu.... un paareejie acis vien paboliis
+Chibi+
Arcana


You`r welcome. wink.gif

tie ir arhīvi,jo manga vairs netiek turpināta.
not_alone
khm,izlasiiju,un liekas tiiri interesanti smile.gif starp citu,ir arii taada grupa- Arcana
+Chibi+
žēl gan, ka viņa vairs nezīmē, un prozas turpinājuma kā nav, tā nav... sad.gif
baseboalbatboy
smile.gif Man patikās... bet es te tā padomāju cilvēkam tā riktīgi jānoņemās lai to uzzīmētu tongue.gif
Pats arī gribu mēģināt kautko tādu uzzīmēt.
+Chibi+
Mana istabas biedrene arii ziimee savu mangu... vinjai iisteniibaa ljoti aatri iet.. tas atkariigs tikai un vieniigi no pasha meistara... ir taadi, kas kaa no konverijera drukaa, bet ir taadi, kuriwem vajag ljoti ljoti daudz laika, jo piekjeras siikumiem.
Nuin
Reizi uzzīmēju mangu ar savu draugu paveicām to nedēļas laikā. Tagad tas kautkur vāļājas skolas arhīvā dry.gif
Kyoushu
Kaadreiz ziimeeju komiksus ne mangas beerniibaa....baaigi daudz..nezheeliigi daudz..ar maziem lodzinjiem pa A4 lapaam..mees a draugu ziimeejaam...pa wisaadaam teemaam.. Shodien wisam izgaaju cauri... diiwaini tagad liekas..gribeetos to atkaartot, bet mangas stilaa... biggrin.gif
dmonster
Šis mangs ir tīīīīīīīīīīīīīīīīk labs. Manējie unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif ir Mēsli!!!
baseboalbatboy
QUOTE(dmonster @ Feb 16 2005, 16:47)
Šis mangs ir tīīīīīīīīīīīīīīīīk labs. Manējie  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  ir Mēsli!!!
*



A kapēc tu domā kamēsli? huh.gif
dmonster
Nu:
1.Sižets ir nepilnvērtigs
2.Viss zīmējas nepareizā vietā un man vajag pārzīmēt vismaz 3 reizes.
3.Kaut kā mani tomēr uzzīmētais arī, ja tas ie kaut cik normāls, mani neapmierina.
Pietiekami iemesli vai arī man nosaukt kādus 5 katrai lappusei. laugh.gif
baseboalbatboy
QUOTE(dmonster @ Feb 17 2005, 05:44)
Nu:
1.Sižets ir nepilnvērtigs
2.Viss zīmējas nepareizā vietā un man vajag pārzīmēt vismaz 3 reizes.
3.Kaut kā mani tomēr uzzīmētais arī, ja tas ie kaut cik normāls, mani neapmierina.
Pietiekami iemesli vai arī man nosaukt kādus 5 katrai lappusei. laugh.gif
*



Nu bet tu vismaz zīmē un centies. smile.gif
dmonster
Kaut cik es mēģinu un tad, kad mēģinu... beigās spilvens ir mīstāks. sad.gif Bet tas stulbais mad.gif sižets mad.gif . Kā nu kā es turpināšu censties.
+Chibi+
QUOTE(baseboalbatboy @ Feb 17 2005, 20:44)
QUOTE(dmonster @ Feb 17 2005, 05:44)
Nu:
1.Sižets ir nepilnvērtigs
2.Viss zīmējas nepareizā vietā un man vajag pārzīmēt vismaz 3 reizes.
3.Kaut kā mani tomēr uzzīmētais arī, ja tas ie kaut cik normāls, mani neapmierina.
Pietiekami iemesli vai arī man nosaukt kādus 5 katrai lappusei. laugh.gif
*



Nu bet tu vismaz zīmē un centies. smile.gif
*




galvenais, pabeidz darbu. I mean, nepamet pusvārtā. wink.gif
rebel
baac...newar to arcanu apskatiities,raada paarswiitroto aci un saka,ka kkas ar privacy neshtimmee..un mangas wietaa redzu baltu lapu...

sad.gif

weheheeee....
+Chibi+
tikko pārbaudīju, man ļoti labi iet tie arhīvi...


___________________________
rebel
mana kompiisha wajna,jaaskataas,kkada pretwiirusu programma or what lajkam to dara..un zinu,ka tas saistiic ar cookies .. (cepumi,njam,njam,bet lajkam te naw domaati TIE cookies laugh.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.