Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kur, kad.
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Tador
Vaardu sakot shii buus mana atsevishkjaa vietinja, kur es vienkaarshi likshu kad un kaa buus satikshanaas.
principaa ceturtdien nebuus, bet es meegjinaashu izspiest sestdienu... vairaakas sestdienas... visas sestdienas! ph34r.gif
+Chibi+
tātad 100 punkt nebūs 4dien [ just to be sure..]?
jurc
eu eu eu eu!!!!!!! Jūs runājat par šo ceturdienu??? Da ko jūs traki esiet! Es ta visu esu sarunājis, dabūjis brīvdienas no darba un šitā tagad mani piekāsīsiet? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Es ceru ka tu runā par nākamajām ceturdienām!
Jaladin
Nabadzinjsh sad.gif ...
Rob_X
tc tc tc nu dazhiem vienkarshi neveicas
jurc
ok, paldies jums par šito! nakamreiz kad domājat kautko taisīt ta varētu ātrāk visu noskaidrot būs vai nebūs!
Cik es noprotu ta jūs cik nu tur būsiet satiksities un kautkādā bārā pasēdēs ja?
Es ta laikam nebraucu sad.gif
Kima
skaties kur gribi, tik un taa nesapratu kur, kad, cikos tiekamies, oki kaut ko "pirms saluuta" es sapratu, bet taalaak? huh.gif
Tador
vaardu sakot ceturtdien divos pie valtera un rapas graamatniicas satiekamies.
principaa silts stuuriitis debateem mums buus. hehe
redzeesimies riit, vismaz ar tiem, kam ruup kluba nosaukums~!!! ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
jurc
QUOTE(Tador @ Nov 18 2004, 01:28)
redzeesimies riit, vismaz ar tiem, kam ruup kluba nosaukums~!!! ph34r.gif
*


cerams ka tas nebija uz mani attiecinaams... pashi saprotiet... huh.gif
Seven_of_zero
Eh zēl nebusu es sodien.
Shinobi-sama
nosauc preciizu adresi un cikos?
X_Kamui
huh.gif Es ari nesapratu kur un kad.....................
Tador
faaak!
valters un rapa - vecriigaa pretii viesniicai riiga.
mans telefons ir
9432889
ja nu kaads veel arvien nesaprot.
un dammnit!
kas nezin kur ir valtera un rapas graamatniica - ka es jau ieprieksh mineeju ka saskrieshanaas buus vecriigaa.
Shinobi-sama
CIKOS!... esmu jelgavnieks un man nava mob.... taakaa vismaz ielas nosaukumu pasaki
+Chibi+
*sniff* protams, protams... Es kā vienmēr nokavēju.... dry.gif
Shinobi-sama
Riit kaut kas biidaas?
+Chibi+
neizskatās.... dry.gif
Sigfa
come on chuvaaki, biidam kautko!

Tadors teicaas, ka vinjam neesot neta... buutu labi ja kaads vinju sazvaniitu un meejginaatu sabiidiit...
Yume
hmm.. nu tā.. izskatās ka nekas nav bijis. Nu es vispār tiko parādījos pie dator. so neko arī īsti nevarēju izdarīt
nākamnedēl. nākam nedēl noteikti būs.
tikai jāuzzin kas un kā ar telpu.
kaarleens
iesaku anime tusinja laikaa skatiities jauno seriaalu Genshiken
seriaalaa ir paraadiita suuraa gruutaa otaku dziiive galvenie varonji ir augskolas otaku klubinja biedri ehhh kaa es reecu shito skatoties btw ja neskatiisiities tur tadnoteikti skataties maajaas
Vienoziimiigi uz doto briidi jaunaas sezonas peerlee
(mm is there perverted stuf) cool.gif
citaats no http://www.anime-source.com
image
What do Otakus do on their spare time?
image
Look up skirts of figurine dolls!
image
Piss off real life girls!
image
and play hentai games of course!
image
Welcome to the club =)
Shinobi-sama
Yeah baby...visas kjepas par taada tipa klubinju. Heh es jau "zviedzu" iedomaajoties ka mums buus skapii saliktas figuurinjas, un visaas malaas meetaasies doujinshi un pastaaviigi krukjiis kaads no anime kanaaliem.
Tador
njam... man veel arvien nav neta, shobriid rakstu no universitaates.
notiek ta ceturtdien taaa pat kaa jau bija - sesshoss pie stacijasss pulksstenja.
Sigfa
ehh, es netieku- shauju uz vaaciju. Lai jums tur veicaas tongue.gif
Yume
Genshiken ir kolosāla lieta. Mēs kad skatījāmies.. tas bija tā " ..ui skaties mums tāpat.. hehe, tāpat kā mums.. nu re.. es arī tā domāju.. ēeee, bet čista1.." un ta tālāk.. kādam tiešam būtu jātstiepj līdzi uz kādu "strelku" , tas gan būtu varen labs pasākums. biggrin.gif

Un Sigfa.. mmm... es arī gribu uz Vāciju. ņem mani līdz.. *snif-snif*
Spectre
Sestdien, ceturdien, tad buus, tad nebuus ............ Geh
At least datumus piedrukaajat kuraa ceturdienaa buus. JA BUUS protams. (Meybii nekaada KD nav tad es vareetu piebiedroties)
Rob_X
shoceturtdien pie stacijas pulkstenja 18.00

par genshiken - vajag atstiept tad, kad nakama serija bus iznakusi, citadi domaju vairakums jau ir noskatijushies visas serijas kas lidz shim ir iznakushas tongue.gif
+Chibi+
25.11.2004 18.00


kas var būt konkrētāks? laugh.gif


Hei, es vispār nevienu sēriju neesmu redzējusi! [Tā ir tiem cilvēkiem bez datora!]
Hikaru
Šo ceturdien es arī varu būt.
Es varu atvest CD diskus ar mp3, ja vajag... kaut kad nez kur jautāja, vai kāds var atvest mp3 mūziku. Ja būs pieprasījums, varu atvest... smile.gif
Varu atvest arī dažus AMV. Ja pa starpu nebūs ko darīt, varēs apskatīties... smile.gif

..Protams, ja neko nevajag, varu arī neko nevest.. smile.gif
Rob_X
Kaut ko uzmetiishu uz cd-rw biggrin.gif
jautajums par saturu - obligati jabut jap muzikai vai var ari teiksim rammstein vai kaut ko smagaaku ? blink.gif biggrin.gif
Shinobi-sama
Meegjinaashu Genshiken sadziit cd-rw kaa VCD.. itkai jau tiem DVD playerm buutu jaalasa tas briinums ko es radiishu.. .tas ir varees uz taa teljuka saktiities biggrin.gif
Tador
taaks... ja kaads gribees kalusiities MP3 tad vajag sarunaat ar kaadu lai atvelk kaadas normaalas tumbinjas.
es saveejaas tomeer nevilkshu, jo man nav mashiinas un tas reaali ir darbs 4 cilveekiem.
Seven_of_zero
Varetu pidavat tikai skalrunus(bez kastes) tur tika vadi butu japievieno. biggrin.gif .
Yume
mmm.. tad rīt viss notiek. tas ir, kā pagaišreiz, 18:00 pie stacijas? huh.gif
Rob_X
Ja.

ka ar tumbinjam? kads piesakas ? blink.gif
Yume
kas tuvāk dzīvo? man no Zolitūdes stiept, varētu būt problemātiski.
Rob_X
es pur4ikaa bet man vinjas nav lielas tapec es varetu vienkarshi somaa iebaazt smile.gif
Hikaru
Man CD diskos 95% ir japāņu mūzika un 5% rietumu mūzikas (mp3).
Man ir viskas, sākot no Ranma, DBZ, Sailor Moon dziesmām un oriģinālajām bgm un beidzot ar Rammstein un Nightwish...
... nu, es atvedīšu visu un.... vismaz panēsāšu līdzi smile.gif


Starp citu, skatos pa logu, ārā iet labs putenīts... interesanti, vai 18:00 arī būs tāpat. Es te paredzu situāciju, ka gaidot pie stacijas pulksteņa varbūt visi nosals wink.gif
nu bet tas tā....
Shinobi-sama
nu bet ko padariisi.. vareetu moska viasi stacijaa tuseet un suutiit kaadu sardzee uz 5 minuuteem biggrin.gif.... vai arii vareetu Yumi izlikt kaa paziistamaako figuuru lai kluba biedri neapmaldaas, bet mees paareejie stacijaa teeju streebsim biggrin.gif...


Huh... nu taaax esmu radiijis 5 seeerijas no genshiken kaa SVCD formaatu...
pirmaa un piektyaa seerija buus ar nelieliem gljucinjiem ateelaa.. nu bet to var noignoreeet jo man nebij alaika labaaaku kvalitaati uzdabuut jo vienas seerijas radiishanai un ierakstiishanai vaig 3.5 stundas. skanja ir normalaa.. vot kaa jau es teicu 1. un 5. seerija buus ar nelieliem gljucinjiem ateelaa.

Jaladin
QUOTE(Hikaru @ Nov 25 2004, 10:41)
un beidzot ar Rammstein un Nightwish...

*


Uh Nightwish un Rammstein... Ceru, ka tu domaa vecos Rammstein gabalus un es beidzot dabuuju Nighwish konci uz dvd ysssss
Yume
blink.gif mani ārā, sniegā... es taču tur noputēšu, un kupenā mani neviens neatradīs....
Mmm, bet nu, tagad jau vairs nesieg,varbūt tomēr mums paveiksies.
Hikaru
QUOTE(Jushiro Sakaki @ Nov 25 2004, 11:00)
QUOTE(Hikaru @ Nov 25 2004, 10:41)
un beidzot ar Rammstein un Nightwish...

*


Uh Nightwish un Rammstein... Ceru, ka tu domaa vecos Rammstein gabalus un es beidzot dabuuju Nighwish konci uz dvd ysssss
*



Ja tu domā "Du Hust", "Links", "Zwitter" un tml., tad jā, man tieši tie arī ir... a no jaunā man arī nekā nav.
Bet man nav laikam ierakstīta "Engel" dziesma... bet nu man būs AMV Evangelion - Engel.......... a vispār tur būs, kaut kāds dators vai kas, kur varēs ieslēgt AVI un MPG failus ??... un vai tur būs pie projektora pieslēgts vai nez kāds televīzors?

A, un vispār, atvedīšu arī vienu CD ar AMV...
Yume
ūuuu.. izskatās ka mums būs daudz mūzikas.
Dzonis
cik manu shis pasaakums uznjem nesliktus apgriezienus un buus multimedija pietiekamaa daudzumaa, bet kaa parasti ar laiku shavaki
nu cerams ka ziemskeetku briivdienu (ha!briivdienas dry.gif ) nedeeljaa ar buus pasaakums.tad visamz varees tikt, kaa arii savienot patiikamo (skatishanas, klausiishnaas utt..) ar lietderiigo (shis tas jaieperk wink.gif)
Rob_X
Es atstiepshu naruto 110-111 specialu un tumbinjas smile.gif muuziku nenjemshu, jo nav vairs rw disku (1 sachakareejaas a 2. pie drauga a 4. pie vel viena drauga) tongue.gif
Seven_of_zero
Paskatisos ko panemt no diskiem lidzi. Stacijas laukums pie pulkstena. Moving out, E.T.A 1h 15min
Lija
mūzička gan daudz.... diez vai paspēsim tik daudz noklausīties..?? sad.gif
Yume
heheh, bet beigu-beigās ņēmām un Genšiken visu vakar skatījāmies, kautgan arī jautra nodarbošanās, tolka no tā nekāda.
Jaladin
Kaa taa anime ta laba! Un vienmeer ir jauki taa kopiigi sanaakt kopaa un padariit kaut ko kaut tas ir skatiities Genshiken
Rob_X
Un kaa jums manas tumbinjas ? biggrin.gif
kas bus nakamreiz ?
jurc
Nu ta ko jūs tur visi darījāt? No cikiem līdz cikiem gāja? Ko labu apspriedāt? Daudzi bija atnākuši? Kad būs nākamā reize?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.