Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Appleseed
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
HELDON
http://www.imdb.com/title/tt0401233/

Ir iznācis DVDRips (2cd ar AC3 skaņu) tongue.gif
Pieejams torrentos.

image

Sliktā ziņa ir tā, ka pagaidām nav angļu subtitru. mad.gif

Te būs pāris ekrānkopiju no dotās relīses:

image
image
image
image
image
image

Leonheart
LINKU!!!! smile.gif
Taka
Vo-vo, jāsāk sist ar s**dainu mietu, tos kuri saliek screenshotus, bet noslinko ielikt torrent linku, grūti vai?! mad.gif
HELDON
Taka... blink.gif
Links uz .torrent netika ielikts tāpēc, ka tas trakeris no kura viņu pats velku, ir CLOSED for outside users un tev tas links neko nedotu.

Pēc ~2h iegāzīšu šo relīsi uz SiGMA trakera.

Tā kā visi interesenti laicīgi reģistrējieties. tongue.gif cool.gif
Taka
Oki, gaidīsim smile.gif
Leonheart
ple man nau akka uz torretns.lv un lietotaju limenis (500) must die )
citas vietas nau? a to emule ir tikai 1ais cd!!! wtf if you ask me )
deleted-ray
Es ar netieku tajaa sigmaa iekshaa sad.gif.

P.S. http://66.90.75.92/suprnova/torrents/2555/...20Audio.torrent
Nez vai Jums shitais der?
arteck
QUOTE(HELDON @ Nov 21 2004, 11:43)
Pēc ~2h iegāzīšu šo relīsi uz SiGMA trakera.
*


Ir pagājušas nu jau gandrīz 4h, bet joprojām nav. Vai arī vēl nav approved or something?
Leonheart
Ray tas ir torrents uz veeco Appleseed ova, sheit iet runa par jauno 2004 muviku )
Ja kaads novilks ieiet dc++ animehub.dyndns.info:1606 hubaa, lai iedod iespeeju lv juzeriem novilkt un noskatiities )
Rob_X
QUOTE(Leonheart @ Nov 21 2004, 15:18)
Ray tas ir torrents uz veeco Appleseed ova, sheit iet runa par jauno 2004 muviku )
Ja kaads novilks ieiet dc++ animehub.dyndns.info:1606 hubaa, lai iedod iespeeju lv juzeriem novilkt un noskatiities )
*


Nu zini, dazhi to pashu ovu nav redzeejushi tongue.gif
HELDON
Sorry par aizkavēšanos. Tagad viss ir ok - Appleseed.2004.DVDRip.XviD.AC3-NDRT ir iegāzts uz SiGMA.
Seedots tiek no 20Mbit trubas, so ENJOY
deleted-ray
Nu tad kaads iemet dc++ arii, jo ne visi tiek tjaa sigmaa sad.gif
arteck
Nezinu, es esmu akls vai kā, bet joprojām neredzu neko saistītu ar vārdu "Appleseed".
Takashy
Eh... tajaa sigmaa nevar pieteikties... sad.gif

"Ir sasniegts (500) lietotāju limits. Neaktīvo lietotāju/līčeru konti tiek regulāri dzēsti, piekāp vēlāk... "

Nevar kaads ielikt te to torent linku,vai ar pateikt kaadu mIrc kanaalu ku var nolaadeet to... smile.gif
HELDON
QUOTE(Takashy @ Nov 21 2004, 18:03)

Nevar kaads ielikt te to torent linku .. smile.gif
*



Links uz .torrent neko nedos, ja neesi piereģistrējies trakerī.
Principā varu parunāt ar SiGMA adminu, lai paceļ userlimitu uz kādiem 520useriem wink.gif
deleted-ray
Sarunaa smile.gif
Takashy
buutu labi... smile.gif
HELDON
Ir darīts!
Userlimit pacelts uz 520 !

HAVE FUN!
Takashy
Thx...
Dzonis
mad.gif ..kaads jau no manas ip jau ir redjistreejies.ieniistu to "1 ip uz visiem" pasaakumu dry.gif
arteck
HELDON, drīkst palūgt vismaz man tad atsūtīt linku uz torrentu? Es joprojām neesmu ieraudzījis.
HELDON
arteck: nesaprotu.. kaa tu vari neredzēt, ja viņs tur ir. blink.gif 3 kexi jau velk.
Oki, iedošu tev privātajā msg to URL.
arteck
QUOTE(HELDON @ Nov 21 2004, 18:58)
arteck: nesaprotu.. kaa tu vari neredzēt, ja viņs tur ir.  blink.gif  3 kexi jau velk. 
Oki, iedošu tev privātajā msg to URL.
*


Tāpēc, ka acis laikam lejasgalā.
deleted-ray
Tagad atliek tikai subus gaidiit smile.gif
arteck
Kāds ir kaut ko par sub'iem dzirdējis, manījis? Es joprojām nekā neesmu uzracis. Tracina!
HELDON
QUOTE(arteck @ Nov 27 2004, 20:25)
Kāds ir kaut ko par sub'iem dzirdējis, manījis? Es joprojām nekā neesmu uzracis.


Pagaidām subtitru nav.
kaarleens
nu ievērtēju šo gabalu teikšu 3d animācija protams šim darbam ir super fona un visādu efektu zīmešana ir perfekta čarus nu gan maybi būtu gribējies labāk.
Saturs nu tā viduvējs vairāk uz slikto pusi velk, bet nu šinī mowie tas nav galvenais te viss akcents uz cīņu skatiem un action tie nu tiešām varētu teikt ir perfekti.
8 balles dodu filmiņai cool.gif
deBUGa
Cik smuka 3D datorgrafika tikpat pretiigas characteru sejas... joprojaam nesaprotu, kaapeec taas vajadzeeja "ziimeet" tieshi taa. Pats sizhets - nekas sevishkjs uz 7 balleem velk... image
image
image
image
skabais
es ar esmu vilies :(
visvairak izbesija un uz beigam pilnigi neglabjami iespaidu sabojaja meksikanu serialu cienigas melodramatiskas klisejas un teksti :(((

grafikai varetu pieskirt ne vairak ka 7 balles - pec Final Fantasy, LOTR un SW efektiem un GITS2... vienkarsi ar birku "CG movie" "skatitaju vairs nepanemsi".

patika "cel-shading" efekts (ja es pareizi atceros terminu) - veidoja kontrastu ar datorgeneretajiem foniem un manuprat "atdzivinaja" telus. pieskira kautkadu orginalitati "sim pasakumam"

tacu telu animacija - motion capture un mimika - zem katras kritikas - bez maz jasaka ka ieks HL2 uztaisijusi labak ;D

kopuma 6-7 balles
Rob_X
bet hl2 ir labaak wink.gif
deBUGa
QUOTE(skabais @ Dec 6 2004, 00:21)
pec Final Fantasy, LOTR un SW efektiem un GITS2... vienkarsi ar birku "CG movie" "skatitaju vairs nepanemsi".
*
Taa nu vish i...
QUOTE(skabais @ Dec 6 2004, 00:21)
patika "cel-shading" efekts (ja es pareizi atceros terminu) - veidoja kontrastu ar datorgeneretajiem foniem un manuprat "atdzivinaja" telus. pieskira kautkadu orginalitati "sim pasakumam"
*
Tieshi Cel-Shading's man arii neiepatikaas... kopaa ar "plastmassas" matiem uz "pielaiziita" 3D fona driizaak radiija suudiigas grafikas iespaidu, nekaa "atdziivinaaja" teelus. Taa, kaa t.i. tas pats vecais labais 3D - tikai izkropljots, tad automaatiski "piekliboja" (animei neraksturiigas) charu kustiibas un miimika. Cel-Shading - leets veids, kaa atdarinaat ar roku ziimeeto anime.

P.S. Maz bishkji par sizhetu. Uzmaniibu SPOILERI!!!
QUOTE(S P O I L E R I)
Vai nu es palaidu garaam vai arii netika iisti labi pamatots, kaapeec tad tie bioroidi ir TIK labaaki par cilveekiem, lai cilveeci vajadzeetu izniicinaat. Nekas vairaak par "piegraiziitajaam" juutaam un "not a simple clone" - "elite human clone". Labaaki taapeec, ka "no sex"? Vai taapeec, ka paaris paaudzees neizniicinaas zemi? Existence existences peeec?

Mazbishkji iepriecinaaja fakts, ka cilveeces likteni meegjina noteikt septinji vecuma marazmaa iedziivojushies vechuki, kas savu laiku jau nodziivojushi un tagad vareetu doties pelniitaa atpuutaa njemot liidz sev arii paareejos. "Vot eto po nashemu". Par shito trekns pluss

P.S.S. Liidz asaraam aizkustinaaja skats, kur "Zakjis-Kjiborgs" pirms "naaves" uzciitiigi klepoja... smile.gif
skabais
QUOTE
Tieshi Cel-Shading's man arii neiepatikaas... kopaa ar "plastmassas" matiem uz "pielaiziita" 3D fona driizaak radiija suudiigas grafikas iespaidu, nekaa "atdziivinaaja" teelus. Taa, kaa t.i. tas pats vecais labais 3D - tikai izkropljots, tad automaatiski "piekliboja" (animei neraksturiigas) charu kustiibas un miimika. Cel-Shading - leets veids, kaa atdarinaat ar roku ziimeeto anime.


nu neezinu.. vai nu ta vajadzetu generalizet.

protams, ka saja gadijuma tas ari iespejams bija neveiksmigi lietots ka "glabejzvans". tacu ja tas butu pielietots prasmigi..

varbut ari tas ir tikai mans iespaids - man ta bija negaidita novitate ieks CGmovija.

piemram ta epizode, kur pirmoreiz paradas Hitomi, pareizak sakot vinas kajas sarkanas kurpes izkapjot no transporta. manuprat nebutu puse ta efekta ja visa aina vienkarsi butu CG.
deBUGa
QUOTE(skabais @ Dec 6 2004, 18:21)
protams, ka saja gadijuma tas ari iespejams bija neveiksmigi lietots ka "glabejzvans". tacu ja tas butu pielietots prasmigi..
*
diemzheel uz plikiem "JA" taalu netiksi... sad.gif
JA buutu prasmiigi pielietots Cel-Shadings... JA buutu labaak piestraadaats pie charakteru (un ne tikai) kustiibaam... JA buutu labaaks scenaarijs... u.t.t u.t.j.p.

QUOTE(skabais @ Dec 6 2004, 18:21)
varbut ari tas ir tikai mans iespaids - man ta bija negaidita novitate ieks CGmovija.
*
Kaadam ir jaaieviesh innovaacijas, tachu jaunievedums pats par sevi negarantee labu rezultaatu.

QUOTE(skabais @ Dec 6 2004, 18:21)
piemram ta epizode, kur pirmoreiz paradas Hitomi, pareizak sakot vinas kajas sarkanas kurpes izkapjot no transporta. manuprat nebutu puse ta efekta ja visa aina vienkarsi butu CG.
*
Piekriitu, ka dazhaas vietaas tas izskataas pat ljoti labi, citaas cieshami, bet piemeeram paaraak gaishaa apgaismojumaa vai arii apgjeerbs kustiibaa izskatiijaas "nedabiski" (animei neraksturiigi).

P.S. Kaameer nebuus jaudiigaaku datoru un/vai labaaku algoritmu labaak sho tehnologjiju atstaat, tur kur taa tieshaam ir nepiecieshama u.t.i. realtime animaacijai (piemeeram speelees).

Saiko
noskatījos - patika .. varbūt arī nav pats labākais sci-fi story ever bet vismaz nebija garlaicīgi .. pat ne uz mirkli jo art / CG vienkārši nedeva tam iemeslu + labs OST ( tiesa brīžiem likās mazliet off ) godīgi sakot esmu pat sajūsmā un domāju ka būtu jānoskatās velreiz kaut vai animācijas pēc...
QUOTE(deBUGa @ Dec 6 2004, 08:14)
P.S.S. Liidz asaraam aizkustinaaja skats, kur "Zakjis-Kjiborgs" pirms "naaves" uzciitiigi klepoja... smile.gif

jā šitas bija labs - vispār visa tā aina laugh.gif
deleted-ray
Man nu sameera jlooti patika shis gabals - gan muzons, gan grafika, gan action un sci-fi elementi. Nu kopumaa bij labs smile.gif
SheWr
Man personiigi liekas ka labs Anime ir normaali ziimeets un protams ar labu sizhetu, bet aarkaartiigi riebjas ja tajaa visaa iejauc 3D grafikas, tas jau ir truli...Ja es gribeetu redzeet japaanju 3D tad nopirktu kaadu JRPG speeli, nevis, zemaa kvalitaatee to sanjemtu anime...
Dzonis
teikshu ka shitais gabals likaas diezgan viduveejs.ok.fons un muuzika bij augstaakaa labuma (it sevishtji muuzika),bet paarejais...pie cilvecinjiem taa arii nepieradu (pie to kaa vinji ir uztasiiti),story bij diezgan kokains..apmeram ka ierindas holivudas bojevikam.
kaa plusu var mineet peedeejaas 20/30 minuutes..ts bij labais
p.s.shitais pasaakums tika skatiits vecaa gada vakaraa ar visaam no taa izrietosham sekaam..kaut kad buus jaanoskatas veelreiz..varbuut liksies labaaks
SheWr
Man ar tas, paaraak tehniskais naakotnes variants ar besii...Vot, paskatieties Cowboy Bebop ar visu nereaali forsho dzheza muuziku un druumo nosanju...Visticamaak ka naakotne ar taada buus kaa tur paraada.
zenofex
Tikko noskatijos, nebija slikti. Jaa, var maniit pielietotaas tehnologjijas nepilniigumu, visvairaak tas izpaudaas jau piemineetajos sejas vaibstos. Dazhbriid likaas ljoti jau kokaini.

Paareejais gan man skjita ok, sizhets bija saveerpts diezgan labi, visam vareeja atrast savu skaidrojumu, ja nepaliidzeeja skopie subtitri, kas esmot laikam no kjiinieshu valodas njemti. Vietaam veselu teikumu japaaniski nemaz nepaartulkoja. Varbuut tajos arii vareetu atrast kaadu papildus jeegu notiekoshajam?

Aizkustinossh skjita skats ar maati un Deunanu beerniibaa (laikam bija arii domaats kaa raudamaa epizode wink.gif ), un veel paaris skati, kas raksturiigi CG, kaujas arii bij labas.

Kopumaa dereeja tiiri labi kaa izklaides gabals.
Wiper
Beidzot noskatiijos sho gabalu.

Flashy, even to flashy, but behind it - just plain average.

Pievienoshos tiem, kam nepatika cel-shadings. Vispaar charakteri nedaudz atkaadinaaja marionetes. Sizhetss arii likaas taads abshaumaams.

Action ainas - taas jaa, izdevushaas uz godam.

Nevareetu teikt ka nozheeloju laiku, ko pavadiiju skatiidamies, bet shis nav tas gabals, ko skatiitos veelreiz.



Seven_of_zero
Noskatijos, fors gabals . tagad man tada ideja, iedot terminologijas komisijai noteikt kur beidzas Batlesuit un kur sakas Mecha biggrin.gif
Batou
mani pat nedaudz pārsteidza. manuprāt labākā animācija ever. ja GITS būtu taisīts tieši šādi es laikam kustu aiz laimes. cel shading man liekas pilnīgi pieņemams. un es pat noprotu, kāpēc - ja tēli vispirms tiek uzņemti ar motion capture un tad "uzlikta" tiem virsū animācija, tie kustas daudz dabiskāk.

anyway, storijs jau nu briesmīgs. visu to pašu, tikai citā kulītē, jau varēja redzēt Spriggun. plakans tas stāsts, plakans. arī "mēs vecā cilvēce, nerespektējam jauno " ir tā kā kaut kur jau redzēta, dzirdēta, lasīta. (I, Robot jau nu pirmām kārtām ar afroamerikāni! galvenajā lomā)

dažas vietas pilnīgi smieklīgas. deBUGa jau te minēja to ainu ar "Zaķi-Kiborgu". man tāda likās ar so called parlamentu, kurš (same as Star Wars) ir tikai butaforija "it kā" demokrātiskajā Utopijā.

nu kopumā ņemot:

animācija 10/10 (man nebija kur piesieties, tiem kam nepatīk cel shading ejiet pupās)
sižets 4/10 (kaukā apnikusi ir vecumvecā ideja par pasaules galu un same ol' same ol')
Hikaru
Beidzot es arī noskatījos šo filmu. Datorgrafikas animācija sugoi. Varēja skatīties un baudīt kā kādu movie no spēles. Tikai beigās nebija nekāda liela sprādziena... nekāda liela Destruction specefekta. sad.gif Kas tās par beigām, kur nekā nav? biggrin.gif
nja.. nu Story kā tipisks Sci-fi, kāds man neinteresē.

Interesanti kā būs uzzīmēts Appleseed seriāls... tikpat forši (...vai labāk...) vai kā parasta anime?

Bet vai nav tādā veidā (ar datorgrafiku) uzzīmēta kāda Fantasy žanra anime bez Sci-fi? (neskaitot FF7:AC, kur tāpat ir sci-fi iepīts).
Blackout
mm.. Apleseed ir super animaacija! Es nesaprotu kam vajadzeeja pielikt taas zakja ausis ??? XD vinjsh izskatiijaas peec Cyber Rabbit XD
ETM
vispaar, ja buutu skatiijies kaartiigi, redzeetu ka taas zakja ausis ir sensori, kar kuru paliidziibu var skatiities ap stuuri.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.