Help - Search - Members - Calendar
Full Version: buusim pati skaidriiba
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
Tador
Ok lai beigtos probleemas sadabuusim kopaa visus telefona nummurus.
Mans (kaa jau kaadu tresho reizi rakstu) ir 9432889
Ghoul
Nu mans ir 6722845.
jurc
Hmmm... nebuutu takaa muljkjiigi visi savus telefonus taa publiski izlikt? Ienaaks kaads un saaks ar sms bomberiem darboties un ko nez veel sadariis! Labaak privaati varetu visi tev aizsuutiit!
+Chibi+
a man vienalga, ja mani bombardēs, heh heh! Dzīve nu noteikti ķļūtu interesantāka laugh.gif

Anyway, heh, happy.gif 6058363. Būšu pateicīga, ja par izmaiņām meetingos man kāds no neta atsūtītu msg [Zivehj var sūtīt no visurienes], jo man tik bieži šis brīnums - globālais tīmeklis - nav pieejams. wink.gif
Shinobi-sama
galiigai skaidriibai labaak pazinjiet konkreetu laiku un vietu forumaa.... lai neiznaka taapat kaa 18.novembrii
Sigfa
mm, aizuutiishu privu Tadoram...
Yume
nu, man jau arī nekas sliktāks kā ir tagad nedraud.
Man ir 9753563.
Jaladin
K mans ir 8766057 un tieshaam dziive buutu interesantaaka, ja kaads mani nobombordeetu biggrin.gif
Hikaru
dry.gif huh.gif huh.gif Es..... unsure.gif huh.gif blink.gif huh.gif ....risķēšu....
...un uzrakstīšu savu... mob. 8265908.
Yume
nu tā, es tiko paskatījos, es varu uzlikt tādu lietu kā tikai reģistrēto pieeju tikai visam outdoor forumam. bet es domāju ka tas ir lieki. vai tomēr vajag?
Jaladin
Nezinu kaapeec to vajag...
Dazhiem te vienkaarshi paranoja
Kima
9968681
jurc
Aij, lab es ar ta iedoshu saveejo! Nepiisktinaat! tongue.gif Sms gan varat sutiit, ar bomberi nenobaidiisiet, man LMT piesleegums! tongue.gif
9373860
Ella
9591166
Tador
paldies visiem par sadarbiibu!
taaks, ja kas tad ceturttdien pie stacijas pulkstenja seshos, k?
jurc
QUOTE(Tador @ Nov 24 2004, 12:42)
taaks, ja kas tad ceturttdien pie stacijas pulkstenja seshos, k?
*


ar mani nereekjinieties! Taa jau dabuuju briivas dienas uz to sapulci kas nenotika... tik aatri tagad netikshu pie jums! Nu bet ja kas ta kaadas 2 nedeeljas ieprieksh pasakiet kad jums buus taa sapulce.. ta gan jau kautko sabiidiishu! smile.gif
Shinobi-sama
QUOTE(JurCHiX @ Nov 23 2004, 22:46)
Aij, lab es ar ta iedoshu saveejo! Nepiisktinaat!  tongue.gif  Sms gan varat sutiit, ar bomberi nenobaidiisiet, man LMT piesleegums!  tongue.gif
9373860
*


laugh.gif vai nobaidiiji.... LMT... ja nu vieniigi tev nav uzlikts ka neakceptee iiszinjas no web ... tad nobombardeet var tikkai taaa.....
jurc
QUOTE(Shinobi-sama @ Nov 24 2004, 13:50)
laugh.gif  vai nobaidiiji.... LMT... ja nu vieniigi tev nav uzlikts ka neakceptee iiszinjas no web ... tad nobombardeet var tikkai taaa.....
*


nu kaa... tur jau priekshaa ir tie kodi lai aizsuutiitu sms no neta... es pat nezinu kaa tie bomberi var apiet to.. man jau liekas ka nevar!
Shinobi-sama
huh tie kodi ir tikkai lai nesuutitii no knkreetaas lapas tas ir lmt lapas, lai nevareetu uztaisiit vienkaarshu skriptu kas automatizee to darbu... tie kodi ir strunts..... ja labi grib perlaa var uzcept skriptinju(internetaa var atras nav pasham jaadomaa) kas suuta mailus un katrs no tiem mailiem ir ar savaadaaku saturu, kaa ari var uzlikt teiksim intervaalu 3 minuutes... jo lmt man liekas staav filtrs kas blokjee iisaa laika posmaa daudz iiszinju ar identisku saturu.
Jaladin
QUOTE(Tador @ Nov 24 2004, 13:42)
paldies visiem par sadarbiibu!
taaks, ja kas tad ceturttdien pie stacijas pulkstenja seshos, k?
*


K noteikti atnaakshu.
Lija
mans 6220260, bet liekas ka es ar šo ceturdien netieku sad.gif exāmens skolā.. tajā laikā, ja nu vienīgi kaut kā varu pievienoties vēlāk... smile.gif ceru ka Yume vai kāds cits dos ziņu...smile.gif
Ella
A tavs uz kaadu strelku ir bijis m?
+Chibi+
Starp citu, 6058363 ir mans numurs, nevis Sigfas. Kā noprotu, pāris cilvēki tos ir sajaukuši.... dry.gif
Taka
QUOTE(Jushiro Sakaki @ Nov 23 2004, 17:34)
Nezinu kaapeec to vajag...
Dazhiem te vienkaarshi paranoja
*



Nav vis. Ar mobilo tel. cilvēks ir sazvanāms praktiski visur.
Tikpat labi jūs viņus uz sienas varējāt uzrakstīt dry.gif
Jauki būtu ja user profile tiktu ieviests ekstra lauciņš kur kontakttelefonu
ierakstīt...

Vismaz tik atklāti nerēgotos.

Intsanti, ka dažiem jau nummuri ar 8 sākas...
+Chibi+
Tie ir LMT tīklā, ja nemaldos... Jaunākie....
alt
alt

.
6574767



te nav visu nr.....
Rags
6450239 - tas gan ta tik, ja nu kadam vajag laugh.gif
_________
FaNtA
"9525754"
ja varu kkaa paliidzeet, tad dodiet ziņu

vienmeer prieks paliidzeet smile.gif
Lija
oki, tauta, man ir mainījies tel.nr. 8377912
uz iepriekšējo varat mēģināt zvanīt, taču retu reizi dabūsiet rokā.... smile.gif tāpēc labāk pierakstiet vien šo
Shaisuke
8309533 smile.gif
Deadly Frozen
būtībā es taisos visu laiku uzturēties ar Shaisuke un visu informāciju dabūt caur viņu, bet ja nu gadījumā... 6542670
Kikyou
Par cik fests jau ir piektdien un es negarantēju, ka rīt tieku pie datora...
Ja nu kādam savajagas mani sazvanīt festa laikā - 9794642.
anishuara
diez vai tas kadam bus vajadzigs bet ludzu te vinsh ir.... 6849340
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif happy.gif
Kima
hehehehhee <------nerwozi smieklinji, par mani nesmieties, bet man atkal jauns numurs, ieprieksheejo 9968681 nedzeest...aba shito pieraxtiit, sisteema taada pati....ja ne pa wienu tad pa otru....hehehehehehe
6465497
Iori Yagami
Esmu jauns šeit bet ja kat kadam bus vajdzigs 26701421 wink.gif
Andiigais
6857218.... nu tad shis ir maneejais biggrin.gif
Janchux
Ja nu kaads grib mani tomeer samekleet, tad maneejais nr. ir 9525300 =)
Naktspukjiite
Njā. Ja nu kādam dikti ievajagas - 6778444. ^^
alt
taa kaa mans telefons mistiski aizgaaja pie dieviem
vai vienvaardsakot atnjirdzaas.. mani sazvaniit nevar....

varat meegjinaat atstaat zinjas netaaa
aigarius
6187447
Kagome
nu ja kaadam savajagas, luudzu mans nr. 9106059
Chufanzo
Es te mazinsh cilveecinsh ar tel. 8348908 pateikshu jums, ka buushu prieciigs, ja kaads piezvaniis biggrin.gif Bet ja nopietni, ja kaadam vajag paliidziibu vai ko citu no manis droshi, bez kautreeshanaas... wink.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
eh pie.......Lap lai buutu ar 6591681.
Spectre
Whatever =) 9442199 (lmt)
Lūgums darbadienās pēc divpadsmitiem naktī nevzvanīt
gramozeks
es te esmu jauninais! happy.gif ta4u mobilo es varu iedot , ja vien tas bus tik tie6aam jums nepiecie6ams. starp citu telefons nav mans, bet mana braala, bet vinam jau nebuus nekas pretii, ja kaads no maniem draugiem sazvanaas caur vinu. nu tad taa zvaniet ====> 9518229 labojums 9754303;)
Dero
Nu ja kaadam nav vispaar nekaa ko dariit un grib un atrod manu nr. nezvaniet juus noteikti varat atrast interesantaaku nodarbi par runaashanu ar mani.
Bet, ja kaads nevar notureeties pretii kaardinaajumam tad zvaniet 8248090
alt
mani atkal var sazvaniit, smile.gif
6574767
Seven_of_zero
Mani ari tagad var sazvanit. bet iesaku labak sutit SMS, telefons tada ne parak laba stavokli biggrin.gif
8265540
ReD_FoXy
Mani kaa vienmeer var sazvaniit... Bet briidinu - sms ir leetaak ja runa iet par mani... Vienmeer runaaju gari lai teereetu tavu krediitu dry.gif rolleyes.gif - 6730444
GunMetaL
9809617
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.