Help - Search - Members - Calendar
Full Version: fan staff
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
jurc
Ja nu kāds sagribēs sev kādu jauku anime tatoo...
image
image
X_Kamui
Mde es nezinaju ka ir kadi anime tatoo smile.gif biggrin.gif laugh.gif , he varbut kadu iegadaties he-he dry.gif wink.gif

nuu es nezinu manis šeit vel nebija Yume smile.gif
Yume
bē, izskatās pretīgi..
Un starp citu, te jau kautkas tads bija, manšķiet tēma bija fun vai kautkas tamlīžigs, varbūt netaisam no šī atsevišķu art topicu, bet gan kā vienutu visā sītām, anime suvenīriem, tipa, gultas veļa arī bija kautkur iemesta te, un spilveni, un kas te tikai nebija.
jurc
imageimageimage

Shitaadus macinjus es ar sev gribeetu! :
imageimageimage
Yume
:woot: tādu te es arī gribu... cepurīte ar neko ausīm... vā.... kawaiii
jurc
QUOTE(Yume @ Nov 25 2004, 11:41)
:woot: tādu te es arī gribu...
*


20$ un buus tavi biggrin.gif
Hikaru
Tur jāskatās uz cepurēm vai galvu?

...Man patīk tā cepure ar Inuyashas ausīm happy.gif biggrin.gif
Yume
QUOTE(Hikaru @ Nov 25 2004, 11:57)
...Man patīk tā cepure ar Inuyashas ausīm happy.gif  biggrin.gif
*


tās ir neko ausis... dry.gif ja būtu Inuyashas, tad būtu čupa ar matiem klāt. biggrin.gif
jurc
QUOTE(Yume @ Nov 25 2004, 11:59)
QUOTE(Hikaru @ Nov 25 2004, 11:57)
...Man patīk tā cepure ar Inuyashas ausīm happy.gif  biggrin.gif
*


tās ir neko ausis... dry.gif ja būtu Inuyashas, tad būtu čupa ar matiem klāt. biggrin.gif
*


nu taa pati pirmaa bilde ir Inushas ausis! Vismaz tur taa bija rakstiits! dry.gif
Hikaru
QUOTE(Yume @ Nov 25 2004, 11:59)
QUOTE(Hikaru @ Nov 25 2004, 11:57)
...Man patīk tā cepure ar Inuyashas ausīm happy.gif  biggrin.gif
*


tās ir neko ausis... dry.gif ja būtu Inuyashas, tad būtu čupa ar matiem klāt. biggrin.gif
*



Tā taču nav vesela Inuyashas galva, bet gan parasta cepure, un pieliktas ir tikai Inuyashas ausis. smile.gif
Yume
hehe, bet man pilnam iespaidam trūkst kautvai Tesaigas.. spalvainas.. biggrin.gif
Hikaru
QUOTE(JurCHiX @ Nov 25 2004, 12:07)

nu taa pati pirmaa bilde ir Inushas ausis! Vismaz tur taa bija rakstiits! dry.gif
*



Hehe... Es pat uzminēju, ka tās ir Inuyashas ausis!!! biggrin.gif
Kikyou
O__O!!! SUPER AUSIS! Griibugribugribugribuuu!
Tad kad skolaa maajturiibaa buus pavasarii atkal jaashuj kautkas, tad pierunaashu ucheni lai atljauj man uztaisiit liidziigu modeli...laugh.gif
deleted-ray
Es gan pagaidaam tikai prakstizeeju anime wallpaperu printeshanu uz A3 formaata un liimeeshanu pie sienas smile.gif
Jaladin
................................... Nu anime ir Ok un cepuriites ar ausiim arii un visaadi citaadi nieku, BET nevajag jau taapeec visu tikai no ANIME. Nu tas ir tikai mans viedoklis, bet vai dazhi sheit nepaarcenshas?
asamashii ritori banpaia
image
jurc
Šitādu es ar laprāt gribētu iegādāties
image
X_Kamui
AAA laugh.gif forša lietiņa ... biggrin.gif
Kima
[quote=JurCHiX,Nov 25 2004, 12:36]
imageimageimage

to zakja ausu cepuri es sew gribu
SheWr
cik te dazhi uzzinaja, taas nav nekaadas zakja ausis... wink.gif

Taas ir inuyashas ausis...Es taadas gribeetu, vaig veel tik paruku, lielu sarkanu apgeerbu, Tetsusaiga(lielajos izmeeros, bet taadu buutu gruuti kautkur nolikt...)
Kima
gribi pateikt ka taas garaaz arii ir Inuyashas...Zini man tas izskataas wairaak peekj zakja (un es neesmu blondiine)
CloudX
image
Laikam vieniigaa lieta ko gribeetu no japaanas ,jo pasham patiik kierochi an stuff like that
SheWr
QUOTE(CloudX @ Jan 5 2005, 20:31)
image
Laikam vieniigaa lieta ko gribeetu no japaanas ,jo pasham  patiik kierochi an stuff like that
*



hehe...man pasham ir Katana, bet to nopirku...San Marino...no celjojuma uz Itaaliju atvedu katanu...diezgan diivain.
jurc
hmm..
image
image
Ella
Tur jau jaabuut gaiigi crazy lai shitaadus izmatotu wacko.gifwacko.gifwacko.gif
Nuin
Perversi. ohmy.gif
Kikumi
Toys for losers! I think... blink.gif
Hikaru
Var nopirkt Inuyashas tērpu..... cenu labāk nezināt blink.gif
image
Kikyou
QUOTE(JurCHiX @ Jan 4 2005, 17:44)
Šitādu es ar laprāt gribētu iegādāties
image
*



D: Es ar sev tādu gribu!
deleted-ray
QUOTE(Hikaru @ Feb 3 2005, 15:11)
Var nopirkt Inuyashas tērpu..... cenu labāk nezināt blink.gif
image
*


Nee tu pasaki gan, es gribu gan zinaat ")
Yume
Ek, Kiki's coffe..
image
Ella
Kaada no taadas kafijas jeega? Taadu jau dzert zjeel dry.gif
Hikaru
QUOTE(Ray @ Feb 3 2005, 19:59)
QUOTE(Hikaru @ Feb 3 2005, 15:11)
Var nopirkt Inuyashas tērpu..... cenu labāk nezināt blink.gif
*


Nee tu pasaki gan, es gribu gan zinaat ")
*


Kaut kur starp 150-200 $ atkarībā no izmēra
Sidela
saaks dzert izbojaas portretu un vairs nebuus smuki labaak neaistikt un pagaidiit kad portrets izpluudiis un tad var iedzert unsure.gif biggrin.gif
Nuin
image
image
image
jurc
Fan staff's īpaši slimiem cilvēkiem
image
Revol
Saudzeejiet veseliibu, lietojat ergonomiskus peles paliktniishus cool.gif :
image
Pikis
biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif Hi taadu gan griibeetu, tikai taadu varieantu es ieliktu raamiiti biggrin.gif
Hideki
Kādreiz bija redzēts, bet tagad var tā pamatīgāk apskatīt. smile.gif
Kāds ir tādu izmēģinājis? rolleyes.gif
wIZARD
varbuut izklausaas slimi,bet vai ar iistiem zobeniem driikst staigaat pa ielu? vai tiem ir vajadziiga kautkaada ieroču neesaašanas atļauja?
rolleyes.gif unsure.gif
asamashii ritori banpaia
zobenam vajag atļauju noteikti, jokatrs nazis(zobens) kura asmens garums pārsniedz plaukstas platumu skaitās aukstais ierocis, un ieroču nēsāšanai vajag atļauju, bet lai tādu iegūtu vajag labu pamatojumu, grūti būs iestāstīt ka tev katanu vajag pašaizsardzībai, jo tas ir diezgan nāvīgs ierocis, un arī kā zobubakstāmo to būs pagrūti nodefinēt tongue.gif so - not a chance.
Kikumi
Mans grib bambusa katanu! Nu to, kuru izmanto treniņos! laugh.gif
wIZARD
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Feb 27 2005, 14:54)
zobenam vajag atļauju noteikti, jokatrs nazis(zobens) kura asmens garums pārsniedz plaukstas platumu skaitās aukstais ierocis, un ieroču nēsāšanai vajag atļauju, bet lai tādu iegūtu vajag labu pamatojumu, grūti būs iestāstīt ka tev katanu vajag pašaizsardzībai, jo tas ir diezgan nāvīgs ierocis, un arī kā zobubakstāmo to būs pagrūti nodefinēt tongue.gif so - not a chance.
*



cik zheel sad.gif
bet laikam,ka taa pat ir labaak jo citaadi var savairoties visaadi nemaakuliigi zobenu vicinaataaji ar meerķi noziimeeties
ShinChan
QUOTE(wIZARD @ Feb 27 2005, 16:28)
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Feb 27 2005, 14:54)
zobenam vajag atļauju noteikti, jokatrs nazis(zobens) kura asmens garums pārsniedz plaukstas platumu skaitās aukstais ierocis, un ieroču nēsāšanai vajag atļauju, bet lai tādu iegūtu vajag labu pamatojumu, grūti būs iestāstīt ka tev katanu vajag pašaizsardzībai, jo tas ir diezgan nāvīgs ierocis, un arī kā zobubakstāmo to būs pagrūti nodefinēt tongue.gif so - not a chance.
*



cik žēl sad.gif
bet laikam,ka tā pat ir labāk jo citādi var savairoties visādi nemākulīgi zobenu vicinātāji ar mērķi noziimeeties
*


Taadi jau ir un nevis kaut kur plašajā pasaulē, bet gan Rīgā. Vienīgais, par nemākulīgiem viņus būtu grūti saukt, jo dažs labs likumsargs pēc saskarsmes ar viņiem ir aizceļojis uz reanimāciju.

Bet pret šādu dūdiņu drasēšanu pa ielu man iebildumu nav biggrin.gif
image
deleted-ray
QUOTE(Kikumi @ Feb 27 2005, 17:00)
Mans grib bambusa katanu! Nu to, kuru izmanto treniņos! laugh.gif
*


Ja taa padomaa man ar nebuutu iebildumu pret shitaadu stufu, zeel tikai ka macinsh par shauru patlaban sad.gif
asamashii ritori banpaia
awww, cik smuka tā dūda kas Tenjou-Tenge cospleijo...
jurc
Ja kāds labi ieskatīsies ta redzēs pēc kā izskatās tie sushi...
image
Yume
Aaaaaa.. Hallo Kitty sushi... kawaii...
Kikyou
QUOTE(Yume @ Mar 6 2005, 16:12)
Aaaaaa.. Hallo Kitty sushi... kawaii...
*



Vairāk izskatās "oishii" nekā "kawaii".... biggrin.gif
alt
QUOTE(JurCHiX @ Mar 6 2005, 13:58)
Ja kāds labi ieskatīsies ta redzēs pēc kā izskatās tie sushi...
image
*




infu dabuushu vareesi priecaaties tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.