Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Chobits
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
zenofex
Rakstu atskaiti par Chobitiem savai maajas lapai, un tamdeelj ideja pielikt klaat domas ko par sho animi domaa latvijas anime cieniitaaji.

Ljoti gribeetu dzirdeet juusu domas.
edg

Chobits:
- smiekliiga = labais biggrin.gif
- nosleepumaina = tas piespiezh skatiities naakamo seeriju un naakamo...
- liek aizdomaaties = nesatur tikai plikus jokus, bet arii labas idejas par cilveeku psihi un sabiedriibu
- satur vairaak kaa 1 sizhetu = ljoti labi.
- paaraak izstiepta = zheel. daudziem taapeec liekas paaraak garlaiciiga.
- izteiciens "chii" ir lipiigs = sho anime nav iespeejams aizmirst wink.gif
- saakumdziesminjai ljoti viegli iemaaciities vaardus = var dziedaat liidz smile.gif

taadas nu aatrumaa manas domas.
Shinobi-sama
Chii ir naakmais lvl otaku izaugsmee biggrin.gif... 1:1 scale live figurine var nodarboties ar "mieru no pantsu" jebkuraa laikaa...

viena nopirmajaam kuru es bez maz vai nonstopaa skatiiju
nu man sizhets nelikaas stiepts . Es jau biju pieradis pie taas gaitas un girbeeejaas vairaak dayly piedziivojumus biggrin.gif . Pashas beigas bija taadas sasteigtas, kaa arii vareeja vinji to 2 "warui pasakon" veesturiiti siikaak izstaastiit.
kaarleens
vienozīmīgi viena no manām mīļākām anime skatījos ar nonstopā un nfg nav viņa izstiepta tieši gribētos vairāk sērijas vienozīmīgie iesaku visiem otaku noskatīties lai gan kas tas par otaku kas nav čobits redzējis tongue.gif
ES ARII GRIBU MAAJAAS SEV CHII
NOLF
Gandrīz nekāds viedoklis. Norakstot 'pantsu' epizodi kā īpašu veidojumu, tomēr palika drīzāk labs nekā slikts iespaids. Dikti patikās:

- Chii balss aktrise
- Abi mazie (mazās) persokomi

Nepatikās:

- Varēja redzēt, ka seriāla sākumā vēl nezināja ar ko beigs (kaut vai atkritumos izmestais disks, kad Hideki atrod Chii. Vēlāk tas nekur neuzpeld, atšķirībā no mangas)

- Likās nedaudz sasteigts vai pat nepabeigts. Pēdējās sērijas it kā visu paskaidro, bet galīgi neradās nekāda 'nobeigtības sajūta'

Animācija, mūzika, tēli - nekas īpašs.
Dzonis
nu jaa...shita vienoziimiigi gaaja pie sirds..noskatiijos vienaa vakaraa..
vienkaarsha, bet ne buut ne garlaiciiga, sirsniiga, smiekliiga..(patiik vieta ar "full of energy..." (7.epa smile.gif) un anglju dubs ar nebija tas sliktaakais..pieskaitaama pie ieteicamaas skataamvielas
MitSuki
nu taaa smiekliga,ar labam beigam,labs story line,forsi uzzimets
tad varu pateikt SUPER anime smile.gif
edg
Man pasham garlaiciiga likaas tikai otro reizi skatoties tajaas vidusseerijaas t.i. ap 12-14 vai kaut kur tur. Bet zinu vienu, kursh skaidri pateica, ka garlaiciiga, un vienu, kas izteicaas kaut ko pa teemu apmeeram taa: vidus tikai taads diezgan garlaiciigs.
Kikyou
Oo man visaa visumaa patiik shii anime. Taa pantsu seerija realli smiekliiga biggrin.gif Varu piekrist tiem, kas saka ka paaraak daudz seeriju. Atceros ka kautkur no 10 liidz 16 seerijai vispaar nesekoju liidzi, tikai skatiijos itkaa skatiitos uz sienu o_O; Man patiik animaacija smile.gif Un persocomu ausis laugh.gif Tikai beigas likaas nedaudz par vienkaarshu... bet taa visaa visumaa miilja anime =)
Ito no Kazuki
Chiii, piebalsoju, Chobits ir viens no maniem faviem (so my cosplay outfit was an obvious choice ^___^) - smuka animācija (diezgan unikāla - ja tā drīkst izteikties), forši seiyuu, sižets ok, mūzika arī tā neko...Man gan mistiskā kārtā ir palikušas dažas nenoskatītas sērijas (droši vien tobrīd parādījās GetBackers laugh.gif), bet, kad tagad šitā atgādina, tad jau noskatīšos gan...Un Pantsu sērija - one of my all time kawaii/pervy episode favourites happy.gif
zenofex
A cik iisti cieshi Chobits anime seko mangai? Vai ljoti atskjiras, vai manga ir interesantaaka, tumshaaka ecchigaaka?
jurc
Uhh... nokachaaju chobitus, tagad tik saaku domaat, vai ir veerts ierakstiit parastajas cd-r matricaas, jo dvd rakstiitaaja man nav. Nu tur sanaak 8 diski! Ehh.. laikam ka buus jaaraksta... anime prasa upurus...
Nu es veel noskatiijies neesmu, ir veerts rakstiit?
Tador
QUOTE(JurCHiX @ Nov 28 2004, 15:17)
Uhh... nokachaaju chobitus, tagad tik saaku domaat, vai ir veerts ierakstiit parastajas cd-r matricaas, jo dvd rakstiitaaja man nav. Nu tur sanaak 8 diski! Ehh.. laikam ka buus jaaraksta... anime prasa upurus...
Nu es veel noskatiijies neesmu, ir veerts rakstiit?
*


stabili.
vareni labs!
Pilniigi veerts!!
Taa kaa dari to!!!
Rob_X
Noziegums to neizdariit wink.gif
jurc
OK pierunājāt... man jau ar taa likaas ka taa buus jaadara! cool.gif
*JurCHiX noskaita no čupiņas 7 matrcas... un ieskatās pustukšajā naudasmakā*
Ghoul
Tiko nokachaaju mangu ( super ) ljoti labi interesanti labi joki bet diemzeeltikai 5 graamatas sad.gif novilku vai kaads luudzu nepateiktukur paareejaas var dabuuut???? laugh.gif
Shinobi-sama
ieej www.boxtorrents.com un search chobits tajaa buus 8 volumes.. man liekas vairaak nav, ja vajag pieregjistreejies
jurc
Noskatījos un ļoti patika. Pat nācās kādu asaru ar pabirdināt! Neviena filma līdz tādām emocijām nav novedusi! Lūk kur animes spēks slēpjās!
Ļoti daudzas sērijas bija tā ka ļoti ātri beidzās, un ar nepacietību gribi zināt kas tālāk notiks, bāz disku pēc diskiem iekšā! Īstenībā bija žēl ka tik ātri beidzās, un beigas varēja mazliet izstieptākas uztaisīt, jo tik daudz emociju un notikumu priekš vienas sērijas ir par daudz! Bet nu šī ir tā anime kuru nolieku pie tām kuras būs jānoskatās vēl vismaz paaris reizes!
Ļoti patika Chii tēls... visu laiku aizmirstās ka viņa ir persocom`s... Un tad kad Hideki saaka laist ar Yumi un atstāja novārtā Chii... pie sevis visulaiku nākas domāt - Ko tas muļķis dara! Vai vinš neredz ka mājās viņam ir superīgākais zaķis!! Pilnīgi žēl paliek Chii... sad.gif
Ehz.. superīga anime!! Es pat domāju ka tā ir viena no animēm ar ko varētu saakt iepazīstināt citus!
btw, nākamo dzīvnieku nosaukšu par Chii! cool.gif
zenofex
Beidzot uzrakstiiju atskaiti par Chobitiem:
http://anime.bug.lv

Ir arii juusu komentaari iekshaa smile.gif
Ramiel
nelikaas nekas sevishkjs =|

vieniigais kas palika protams bija pantsu seerija =|
Hikaru
laugh.gif laugh.gif
image
image
image
image
image
image
image
edg
Jaa... Chobits jau vispaar pirmaas un peedeejaas seerijas bija ljoti interesantas, bet taas pa vidu meedza buut liidz bezceriibai garlaiciigas. Varbuut buus jaauztaisa izvilkums, kaa es ar "Es miilu juusu meitu" izdariiju, saiisinot filmu liidz 20 minuuteem. Bet Chobits veel peedeejaam seerijaam kaut kas pa vidu jaaliimee, lai garaakas vinjas sataisiitu... brr... labaak aizveershos tongue.gif
+Chibi+
Pēc pasenās diskusijas par "īstiem otaku" sāku lādēt arī Chobits, jo - kas es par otaku, ja neesmu redzējusi Chobits, ne? Heh. Nu ko, nosktījos tikko pirmo sēriju un... Jā, man patīk. happy.gif Jauka anime. Nezinu, atgādina drusku Oh My Godess!, bet tas tikai pēc pirmās sērijas... tongue.gif Nu ko, turpināšu savu educational programm!
edg
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 18 2005, 20:20)
Pēc pasenās diskusijas par "īstiem otaku" sāku lādēt arī Chobits, jo - kas es par otaku, ja neesmu redzējusi Chobits, ne? Heh.
*


Tikai nevajag, ja! laugh.gif

P.S. Shajaa jautaajumaa es nonaacu pie secinaajuma, ka tas, ka jaabuut redzeejusham kaut ko taadu, ir liidziiga veida stereotips kaa tas, ka litereatuuras miiljotaajam jaabuut lasiijusham kaut ko no klasikas. Protams, saliidzinaashanai nav slikti, ka zini populaaraas lietas, tomeer, ja tev taas piekaast, tu staavi augstaak par mani... Es vareetu izveersties plashi par sho teemu, bet esmu pievienojies vienpersoniskai organizaacijai "Stopedgsspamming!". Lai kaa jaaapbeedina tie citi, kas grib pievienoties, nevar un .
+Chibi+
QUOTE(edg @ Jan 18 2005, 22:07)
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 18 2005, 20:20)
Pēc pasenās diskusijas par "īstiem otaku" sāku lādēt arī Chobits, jo - kas es par otaku, ja neesmu redzējusi Chobits, ne? Heh.
*


Tikai nevajag, ja! laugh.gif

P.S. Shajaa jautaajumaa es nonaacu pie secinaajuma, ka tas, ka jaabuut redzeejusham kaut ko taadu, ir liidziiga veida stereotips kaa tas, ka litereatuuras miiljotaajam jaabuut lasiijusham kaut ko no klasikas. Protams, saliidzinaashanai nav slikti, ka zini populaaraas lietas, tomeer, ja tev taas piekaast, tu staavi augstaak par mani... Es vareetu izveersties plashi par sho teemu, bet esmu pievienojies vienpersoniskai organizaacijai "Stopedgsspamming!". Lai kaa jaaapbeedina tie citi, kas grib pievienoties, nevar un .
*




Hei, tā bija ļoti veselīga diskusija, kas man daudz ko deva! wink.gif Beidzot ieraudziiju robu savās zināšanās! Un nolēmu rīkoties. Tā bija laba motivācija.
pinksakura
noskatījos 1-7 sērijai ļoooooti patika Chii ļoti patika patika arī sižets ...gribas redzēt vissssssu..... wub.gif smile.gif biggrin.gif
Tsukino
Taa, ko lai saka.... I loved it!- Says it all!

+ Drusku no Japaanju valodas galvaa, un shii anime izceljas ar LIELU iespeeju to iemaaciities!
+It's so beautiful i can cry!

+Es dabuuju paradumu RUNĀT japaaniski! *Tu jau ej? Ok... Itterasshai!*

+ES saku Chii katraa 2 teikumaa, kad runaaju.

+Es dabuuju taadu atkariibu..... liidziigu poter poter poter poter poter ....


*points to Onee-sama, pinksakura-chan* Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki!

paldies ja visu sho izlasijaat! wink.gif Vai patika un ja ne kaapeec?
pinksakura
jā es galīgi aizmirsu...
Japāņu valoda...tas arī pielipa
mhmmm (points to Tsukino) Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki!
uzminējāt man arī pielipa.....
jurc
A zinājāt ka es animefestā Hideki attēloju =P~~
Un kur ta Chii Chii Chii Chii Chii Chii Chii Chii Chii ?? biggrin.gif

Bet nu anime patiešām ir laba, pagaidām vēl neviena anime nespēj ieņemt mana topa pirmo vietu kurā jau ir Chobiti.... =)
Tsukino
Arii tagad tu esi Hideki, jo to screnshotu es jebkur atpaziishu! No "Chii goes Shoping" vai Pantsu seerijas!

And now u all know what comes!

*points to Onee-sama, Pinksakura-chan* Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki!

Mums no kopeejaas skatiishanaas pielipa, jo uz neko citu negribeejaas raadiit!

Un jau aizmirsu, *points to Onee-sama, Pinksakura-chan again* OLD HAG!!!!!!!!!

Mew, Mew! laugh.gif
pinksakura
ziniet man ļoti patika kad viņa meklēja darbu....tas bija super...
yes yes the same

(Points at Tsukino) Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki! Hideki!
ode baba!
jurc
eu.. davai beidziet spamot ar savu Hideki!
not_alone
varbūt tas tā nevietā,bet šodien,pārslēdzot kanālus,pēkšņi nokritu no gultas(es nemeloju).pa muztv gāja chobits.arī tikko bija chobits. noskaidroju,ka chobits iet pl. 13:25 un 21:00.rīt būs k-kāda 4tā vi 5tā sērija...omg...es esmu starā smile.gif
not_alone
a kuros laikos tad pa mcm iet?un mtv?es tos kanalus skatos katru dienu un visu laiku,bet neesmu ne reizi redzējusi(nu,atskaitot tikai pirms 4 gadiem card captor sakura)...vottā.
ir tāds krievu mūzikas kanāls "Muztv",un tur tiešām ir chobits,es nemeloju smile.gif
Shoune
nu man pa MCM un pa vel daziem muzikas kanaliem un par Francu Mangas kanalu un par vel daziem multenes kanaliem iet One Piece Driz radis Naruto un Fullmetal Alchemist heh =DDD, bet sudigi ka viss franciski... =)
Chufanzo
Hmm biju laikam palaidis garaam sho sleju, jo jau pasen noskatiijos, bet atminjaa ir palicis, tas noziimee, ka ir bijis tieshaam labs seriaals. Viena no svariigaakaaam lietaam, kas palika atminjaa ir, ka robotu cilveeks nevar izveidot kaa perfektu cilveeku - shinii gadiijuma tas raksturojaas ar to, ka chibi iemiileeja pirmo ko ieraudziija(taada bija programma)...
GoldLeader
Čobits lieliski parāda robotisko domāšanu, un klausīšanu pavēlēm! biggrin.gif Ceturtā epizode, kurā viņa pirka apakšbikses bija ģeniālākā vieta pa visu seriālu...uz beigām gan viss kļuva šizīgs, bet vispār bija labs smile.gif
Sushi
Man patika taa seerija, kur Hideki nemitiigi baidiijaas no taa staasta par 104 istabu! Kaa vinjam triisas smiekliigi skreeja paari! laugh.gif
Aven
Es gan viilos nobeigumaa, kautko citu biju gaidiijis, un gaidiiju un gaidiiju un pat nepamaniiju ka titri saaka iet, omg. Bet tomeer ljoti laba anime, vienu briidi shkita izstiepta bet peec tam actions atsaakaas no jauna un es nonstopaa seedeeju pie datora un gaidiiju kameer ielaadeesies naakamaa epa..
Vakar shaadaa veidaa es noseedeeju liidz pus chetriem riitaa.
Veelreiz saku:chobits-teh bestest anime ever!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Rika
Vnk ljoti forsha anime!Gan smiekliiga,gan interesanta! Super!!! Es pat savas emocijas nevaru izteik!
dzeerveniite
QUOTE(not_alone @ Sep 7 2005, 20:00)
varbūt tas tā nevietā,bet šodien,pārslēdzot kanālus,pēkšņi nokritu no gultas(es nemeloju).pa muztv gāja chobits.arī tikko bija chobits. noskaidroju,ka chobits iet pl. 13:25 un 21:00.rīt būs k-kāda 4tā vi 5tā sērija...omg...es esmu starā smile.gif
*




Njaa tur patieshaam gaaja chobit un pec kaada laika full metal panic un veel peec kaada laika chrno crusade laugh.gif

Bet par chobitiem vnk super anime
Arts
Nu saturaties pa MuzTV iet Elfen Lied,vai kas tamlīdzīgs.Tieši Chobits man lika tik ļoti interesēties par anime. smile.gif
Kaede
Chobits man riktīgi patika. Nostījos pāris dienās tās sērijas un man šausmīgi iepatikās. Visa tā noslēpumainība, kas ir šī savādā persakone Chii. Tas čalis- Hideki- baa, kāda rēka man par viņu bija. Kā īsts puisis no laukiem. laugh.gif
Patika tā skolotāja un Jumi. Baigi divi jaukie tēli. Godīgi sakot- beigās biju krietni vīlusies. Cerēju, ka tas viss vilksies garāk un būs lielāks noslēpums, kā tas izrādījās. Patika pretpēdējās sērijas beigas, kad Chii jautāja Hideki, vai viņš ir viņas īstais, bet tad, kad Chii pārmiesojās Freija, tas likās krietni...truli, kaut kā. rolleyes.gif
Kopējais iespaidds- interesanti! smile.gif
Ā, un Chii patiesi ir smukulīte! rolleyes.gif
harpy
Vieniigaa lieta, kas man shajaa anime patika - bilzhu graamata ko Chii lasiija, paareejais - komedija, kas mani nu nekaa nesaistiija.
bladez
Nu ko. Tikko pirms 5 min. arī noskatījos Chobits. Pašlaik tas ir mans 1# Anime. Noveda līdz asarām. Vislabākā sērija bija pēdējā (ja neskaita bonus 27. sēriju). No sākuma es tiešām nodomāju to ĻAUNĀKO. Nu....jūs paši zinat ko. Bet pēc tam paliku tik priecīgs (un atvieglots). Šīs man šķiet bija mūžsenais stāsts par Burationo, kurš grib kļūt par cilvēku, lai justu lietas ko jūt cilvēks. Vienīgi Chii pati negribēja tieši KĻŪT par cilvēku, bet just šīs lietas.

P.S. Mana mīļākā humoristiskā sērija bija par Pantsu.
~Nefi~
Chobits patiesi ir viena ļoti laba anime. Sērijas var būt gan ļoti smieklīgas, gan novest līdz patiesām asarām. Beigas bija vnk ubrvīgas, es pilnīgi nevaur, kad Chii jau deaktivizēta devās porm no tā jumta un Hideki sāka runāt... ak... rolleyes.gif
aruka_sei
baigi labā anime IPB Image vai ne?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.