Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sveiciens visiem
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Pages: 1, 2
Tador
man ir slikas zinjas.
Anime kluba telpas universitaatee tiks liegtas un pasha anime kluba eksistence noliegta.
Par vainu tam visam ir mana anglju valodas lektore, kas ienjem diezgan augstu poziiciju MVF vadiibaa. vinjai ir naids pret mani, jo es anglju valodu zinu labaak nekaa vinja - katraa lekcijaa vinja par to paarliecinaas un vienu noteiktu eksaamenu/testu vinja nolika par 8% sliktaak nekaa es. vinja panaaca to ka manis vadiitais anime klubs tiek sleegts.
iespeejams es vareeshu dabuut kaadas telpas vecriigaa, bet tad buus jaareekjinaas, ka sanaaksmem jaanotiek ap trijiem, chetriem.
Es ljoti atvainojos par savu nekompetenci attieciibaas ar lektoriem...
Duarh
Heh, zheel, bet situaacija paziistama. Preciizaak sakot, ir bijis tieshi taapat (arii ar anglju val.). Skolotaajiem, kas mazi garaa, gruuti pienjemt, ka skolnieks vareetu kaut ko vairaak par vinjiem zinaat. Skumiigi, ka taadiem ljauj maaciit, bet laikam jau labi skolotaaji vienmeer truukums.
zenofex
Prettigi sad.gif sad.gif sad.gif
MitSuki
Malacis, nu ko apsveicu tevi, tev obligatii bija ar savam glupibam japanak tas ka telpas atnema, forsi nav ko teikt....
edg
Mjaa... luuk tas ir izcili tizli.
Tador, nu skaties, varbuut tomeer veel ir kaut kaadas iespeejas... sliktaakajaa gadiijumaa iespeejas chakareet tai anglju valodas lektorei dziivi...
Yume
mm, njā. jautri tas neizskatās.. nu ko, domāsi kautko citu.
Tas jau nnozīmē ka mums tagad jēsēž un jākūko, atradīsim kautko.
Nu teiksim situācija ar citiem klubiem ir vēls sliktāka, viņiem ir vai nu kafeinīcas kur tikties, vai nu pie kāda kam ir lielāka dzīves vieta.
Mums vienkārši tā labāk jāpameklē. Un jāpameklē visiem es domāju.
jurc
Nu ja tā učene ir uzēdusies tikai uz Tador ta jau mož kāds cits var iet sarunāt? Bet nu tas jau laikam nav tik viegli! dry.gif
Nu ta jāīrē kāds kinoteātris 1x mēnesī..
Rob_X
wacko.gif zin man ar ir bijis konflikts ar anglju valodas uchukiem, pat pedeja kontrikjii es dabuju 7 nevis 8 tik tapec ka skolotaja neatpazina dazhu labu sarezhgjiitaaku vaardu dry.gif leciiba un izraadiishanaas noved pie sliktiem galiem wink.gif
Duarh
smile.gif nu taa ir, dazhreiz ir veerts gudriibu apvaldiit, bet citreiz neprofesionalitaate kaitina (lai gan, godiigi sakot, Latvijaa veel viss kaartiibaa. esmu runaajis ar cilveekiem, kuri anglju val. maaca kjiinas universitaatees - nu vienkaarshi briesmiigi, neko no gramatikas vinji nesaprot)
Tador
Es varu apsoliit, ka es tai "lektorei" dziivi pabojaashu Urumi stilaa...
un zobs vinjai uz mani ir tikai taapeec, ka es Kembridzhas eksaamenaa dabuuju augstaaku veerteejumu.
es meegjinaaju ko sarunaat, un shkjiiet, ka liidz gada beigaam mums taa zaale veel vareetu buut - dekaans ir noemaals un saprot, ka taa uzreiz izdariit nedriikst.
Inc
Tev shkjiet tas kaut ko atrisinaas|mainiis?
Yume
tas dod laiku samklēt kautko jaunu.
MitSuki
ha ha pec menesa vares pie manis rikot varbut sanaksmi smile.gif
Yume
uuu.. nu re, jau cilvēki sāk domāt, biggrin.gif un kur tu dzīvo? huh.gif
ShinChan
Kuram pasniedzējam gan patīk, ka audzināmais pāraug viņu pašu? Varbūt kādam nelabojamam altruistam, lai gan nezinu kā vajag lekties ar pasniedzēju, lai iemantotu tādu nelabvēlību. Vai tik paša raksturs un izaicinošā uzvedība (pēc paša pieredzes saku) nebūs pie vainas?
Duarh
Nav jaabuut altruistam, bet kompetentam skolotaajam, lai priecaatos par to, ka skolnieks pashu paaraug - tam vajadzeetu buut skolotaaja meerkjim, un motivaacijai uzlabot savas zinaashanas. Ar altruismu nav nekaada sakara.

smile.gif a, protams, lekshanaas arii ir dalja no lietas. . .bet dazhreiz taa ir laba un vajadziga izklaide
MitSuki
Yume es Pinkos(dzivosu pec menesa apmeram xe)...
Nu nez varetu jau pie manis rikot xe,Istaba liela, vissapkart buss animes kalendari, action figures utt.
Ja tiesam nebuss vietas kur tad var jau sarunat xe smile.gif
Tador
QUOTE(ShinChan @ Nov 28 2004, 00:15)
Kuram pasniedzējam gan patīk, ka audzināmais pāraug viņu pašu? Varbūt kādam nelabojamam altruistam, lai gan nezinu kā vajag lekties ar pasniedzēju, lai iemantotu tādu nelabvēlību. Vai tik paša raksturs un izaicinošā uzvedība (pēc paša pieredzes saku) nebūs pie vainas?
*


manis noraadiiais iemesls ir vieniigais... ja nu vieniigi rakstot referaatus es izmantoju valodu kas ir par gruutu prieksh vinjas ph34r.gif
Inc
QUOTE(ShinChan @ Nov 28 2004, 00:15)
Kuram pasniedzējam gan patīk, ka audzināmais pāraug viņu pašu?
*



Tādam, kurš ir ieinteresēts(-a) skolnieka(-ces) izaugsmē. Vienā vārdā - Skolotājam.
ShinChan
Labi, te prasās pēc sīkāka mana redzējuma izklāsta.
Protams, ka skolotājs/pasniedzējs parasti priecājas par sava audzināmā izaugsmi un panākumiem lokālā, nacionālā vai starptautiskā līmenī. Tas ir tā it kā viņš pats būtu uzvarējis tajās olimpiādēs, debatēs vai vienalga kur. Taču ir jāsaglabājas šai hierarhijai pasniedzējs->audzināmais un ja tas tiek sagriezts kājām gaisā, vai arī sāk izskatīties, ka tā varētu notikt, tad ir gluži dabiski, ka cilvēkam rodas kompleksi vai diskomforts. Tas cik liels maita tā rezultātā viņš paliek (vai nepaliek) ir atkarīgs no katra individuālā gadījuma. šajā gadījumā, laikam runa ir par reti atriebīgu veceni. Gribu teikt tikai to, ka tas ir dabiski, bet ne pieņemami. Zināmos apstākļos jebkuru skolotāju/pasniedzēju var padarīt par savu ļaunāko ienaidnieku un murgu.
Tador
taaks... man vajadzees 50 gramus Kaalija (saarmu baazee), 170 mililitrus friona, 48 AAA baterijas, 2 galoni augstoktaavu degvielas, 75 mililitrus shkjidraa slaapeklja un 20 kilogramus miltu... happy.gif
Seven_of_zero
Varbut to skolotaju slepus pieteikt populārajās arābu nevalstiskajās organizacijās.
Al kaeda, hamas,uc. biggrin.gif pec tam var ari piezvanit uz CIP Vai SAB.
Duarh
Mieriigi, mieriigi, taadas lietas postot nav paaraak gudri, it iipashi jau taadeelj, ka pashreizeejaa pasaules staavoklii kaads arii juus var njemt par pilnu. . .
Seven_of_zero
Vislabakaja gadijumā tam ari janotiek. biggrin.gif

Pag pag kada veida tu tik atri.......... . AAAA vini mus izseko. Rauju vadus formateju diskus un disketes skrapeju komaktdiskus. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nu neviens jau vinu nepierakstis ieks tām organizacijam. biggrin.gif Bet deretu gan mad.gif
Taka
Pēc idejas, skolotājiem tikai būtu jāpriecājas par skolniekiem, kuri viņus pārsniedz! Tā ir skolotāja būtība - tātad labs skolotājs, ja viņa audzēknis pāraudzis savu audzinātāju.
Rob_X
nu ja, tas takaa buutu skolotaaju meerkjis - nodot zinaashanas taalaak, lai ar vinju paliidziibu sasniegtu ko vairaak. To lietu sauc par attiistiibu, evoluuciju wink.gif un shitaadi tizli u4uki iet pret dabu ! ohmy.gif
Hikaru
Varbūt vienkārši piedāvāt skolotājai kopā apskatīties anime... lai viņa kļūtu par Otaku un tad telpa būs garantēta. biggrin.gif biggrin.gif
Shinobi-sama
huh.gif kaa tad ar taam telpaam iisti buus? palikavai nepalika?

Vsilielaakaa bvauda ir veerot kaa cilveeks izvaaraas savaa niknumaa un bezspeekaa, kur pievainas ir pasha kompleksi. Risinaajums vareetu buut noalgot kaadu Zhigolo kursh vinjai iemaaciis miileet Anime.
Pag jaut ir vai mees taas telpas dabuujam uz mutiska dariijuma vai bija parakstiits papiirs par telpu lietoshanu.... ja tas ir vieniigais "ningen" kursh dziivi bojaa nepamatoti tad vajag papiiru liimenii kartot shiis lietas. kameer stingri nenopamatos un nepieraadiis kapee telpas tiek atnjemtas, tikmeer lai vinja pavada naktis bezmiegaa. Tas ka vinja tur ienjem n-to pposteni nedod vinjai tiesiibas chakareet mozgas. Mums savaa videnee vienreiz izdevaas gaazt pasniedzeeja visatljautiibu, jo lieta aizgaaja papiiru liimenii un pasniedzeeja raksturinjsh tika uzlikts zem giljotiinas vai nu darbs vai nu 4 vai 6( neatceros cik iisti) skoleenu nelikumiiga neattesteeshana.
Inc
QUOTE(Tador @ Nov 28 2004, 13:39)
taaks... man vajadzees 50 gramus Kaalija (saarmu baazee), 170 mililitrus friona, 48 AAA baterijas, 2 galoni augstoktaavu degvielas, 75 mililitrus shkjidraa slaapeklja un 20 kilogramus miltu...  happy.gif
*



Un dažus kilogramus sausiņu, kā arī lieku veļas pāri.
edg
QUOTE(Tador @ Nov 28 2004, 13:39)
taaks... man vajadzees 50 gramus Kaalija (saarmu baazee), 170 mililitrus friona, 48 AAA baterijas, 2 galoni augstoktaavu degvielas, 75 mililitrus shkjidraa slaapeklja un 20 kilogramus miltu...  happy.gif
*


ez, tikai ar tiem miltiem taa pavaajaak...
deBUGa
QUOTE(Tador @ Nov 28 2004, 13:39)
taaks... man vajadzees 50 gramus Kaalija (saarmu baazee), 170 mililitrus friona, 48 AAA baterijas, 2 galoni augstoktaavu degvielas, 75 mililitrus shkjidraa slaapeklja un 20 kilogramus miltu...  happy.gif
*
Nu vismaz kjiimijas skolotaaja ar tevi nelecaas... smile.gif
Tador
nezinu vai riit kas sanaaks - gulju maajaas ar 39+ graadu temperatuuru...
Shinobi-sama
Noshaut tevi un drenaazhas atveree nolaist..ja nebuus
zenofex
Gan jau saskriesimies. Shinobi-sama - pacentiishos sarakstiit dvdsnjikus. Gatavo 5 ls.
Jaladin
QUOTE(Tador @ Dec 1 2004, 15:26)
nezinu vai riit kas sanaaks - gulju maajaas ar 39+ graadu temperatuuru...
*


huh... nabaga cilveeks! huh.gif

Un vispaar... Kaapeec te dazhi vaino Tadoru par to, ka nebuus telpu. Ne jau vinjsh vainiigs, bet debiilaa uchene. Shitaadus gadiijumus zinu... Laikam piektajaa klasee uchenei es apbesiiju vinja aizgaaja un lika man vadiit stundu... To arii izdariiju biggrin.gif
Man tagad ir cita anglenes uchene uz tai es arii piebesiiju ik pa laikam(paarsvaraa tiai taapeec, ka stundaas neko nedaru biggrin.gif ). Un kaa tas vinjai kaitina, kad paprasu kaadu vaardu kuru vinja nezina biggrin.gif shodien paprasiiju kaa pareizi tulkojaas(vai vispaar tulkojaas) "fiend" un vinja vispaar par ko taadu nebija dzirdeejusi... Un bija diezgan aizkaitinaata smile.gif
X_Kamui
smile.gif Mana gan skolotaja visu zina mde .... kaut ko nepareizu pateikšu uuuuu......
saks mani macit lidz stundas beigam sad.gif
Yume
Mmm.. jā Tador, gadās arī saslimt. dry.gif mans arī te nav diez ko vesels, bet nu sesija ierūda. Bet ļoti gribētos zināt tiešāk vai kautkas būs vai nē.

Un kas tur rakstīja ka vaino Tadoru, neviens nevienu nevaino. Kāpēc tev tāds iespaids radās nezinu. M ēs vienkārši klusītiņām meklējam jaunas telpas. Nu es vismaz ceru ka kāds izņemot mani par to vispār ir padomājis.
+Chibi+
Vai visas LU anglju valodas skolotaajas ir stulbas? dry.gif



Maneejaa ir DEBIILA. blink.gif


Aaa, nu jaa, par taam telpaam... Heh... Nu.... Es it kaa dziivoju ar 2 draudzenaam un mums ir normaali vietas, bet mums veel nav ne DVD player, ne PC, neruaasim par kaut ko tik ideaalu, kaa projektors.. dry.gif Taa jau vareetu pie maniim.
jurc
OK, ta sarunaats! Viss notiks pie tevis!! Cerams ka telpa liela tongue.gif
+Chibi+
Nu, priekš manis ir okei, bet - nu- *cough* šī nu gan būs reize, kad man nāxies atzīt, ka neaizņemu pārāk daudz vietas pati, heh, tādēļ - kas ir normāls man, ir sīks citiem... dry.gif
Tā kā mēs tikko pārcēlāmies, viena istaba ir pustukša, tur tikai gulta, galds 'n' plaukts. Bet viesistaba, kura ir tāda pamaza, ir okej.

ph34r.gif 18 cilvēki it kā teorētiski tur var salīst - sālsmaizē varēja, bet tikai mums nav krēslu un ir jāsēž uz grīdas! happy.gif
jurc
QUOTE(+Chibi+ @ Dec 5 2004, 23:14)
ph34r.gif 18 cilvēki it kā teorētiski tur var salīst - sālsmaizē varēja, bet tikai mums nav krēslu un ir jāsēž uz grīdas! happy.gif
*


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nu kaa... tas buus naakamais solis uz Japaanas kultuuru... tur jau ar vinji uz zemes seezh...
Rob_X
a nekas ka es atnesiishu benkji ? tongue.gif
+Chibi+
QUOTE(JurCHiX @ Dec 6 2004, 01:31)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Nu kaa... tas buus naakamais solis uz Japaanas kultuuru... tur jau ar vinji uz zemes seezh...
*


tieši tā, hah hah! Galds arī zems, pilnīgi atbilstoši! wink.gif


QUOTE(Rob_X @ Dec 6 2004, 02:46)
a nekas ka es atnesiishu benkji ?  tongue.gif
*




Es tikai priecāšos - beidzot varēšu tikt klāt plauktam, kurā stāv nūdeles! Tas ir tik negodīgi, ka man jālēkā kā idiotei, lai nogrūstu lejā vismaz paciņu... dry.gif Es pat nezinu, kas tur tajā plauktā stāv.. Es uz dullo ķeksēju nost... Un pie tam vēl neviens cits tās bez manis neēd - kāpēc visu pārtiku jāliek tur, kur es netieku klāt? blink.gif
Shinobi-sama
A zem gultas neesi iedomaajusies paartiku nobeedzinaat. Ir savas priekhsrociibas. gariem cilveekiem ir gruutaak mesties chetraapus cool.gif
Yume
Uuuu, Shinobi, un no kurienes nāk tādas atklāsmes? Pie tevīm nāk ēst gari ciemiņi? huh.gif
Shinobi-sama
EEE taa nav atklaasme ...... es konsidereejot Chibi-san height ieteicu vienkaarshi.... Taakaa Yume tu shoreiz aplami kaut ko pienjeemi jo es pats esmu garsh peec auguma, jo 192cm manupraat ir virs videejaa taakaa tavs teikums ir galiigi nesavietojasm ar reaalajiem faktiem, kaa ari ja tu zinaatu kaada man ir gulta tad saprastu, ka tas arii gandriiz praktiski nav iespeejams
X_Kamui
smile.gif 192 nu gan ............ mde es esmu kadus 180 vai vairak, bet man visi saka ka es esmu liels laugh.gif (garš) ............. 15 gadu vecuma (daži doma ka man ir 16-17 laugh.gif )
+Chibi+
heh, es ar saviem 153cm visu dzīvi izskatīšos pēc pusaudzes, heh heh heh! tongue.gif


A zem gultas nevar paslēpt, gulta uz grīdas stāv, tai nav kāju... dry.gif


Velns, 192cm! blink.gif Man kaklā samestos krampis uz tevi skatoties... Un manis teiktas līdz tevīm ilgi ietu... Tāds attālums... blink.gif
Tador
heh, prieks palasiit ko cilveeki par mani teikushi.
piesakos: shodien pirmo dienu maajaas no slimniicas - ljoti smags plaushu karsonja gadiijums. par sho ceturtdienu nezinu vai vareeshu - riit jaaiet uz plaushu rentgenu un peec taa varees pateikt.
+Chibi+
QUOTE(Tador @ Dec 8 2004, 01:54)
heh, prieks palasiit ko cilveeki par mani teikushi.
piesakos: shodien pirmo dienu maajaas no slimniicas - ljoti smags plaushu karsonja gadiijums. par sho ceturtdienu nezinu vai vareeshu - riit jaaiet uz plaushu rentgenu un peec taa varees pateikt.
*




sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

Tu ko!!!! ohmy.gif Plaushu karsonis - tas ir briesmiigi!!!!!!! blink.gif *pats* Vajag veseljoties, bez teviim Kaigan nebuus Kaigan. happy.gif


Starp citu, vai tu biji Infektologjijas slimniicaa? Nu, Linezeraa? Tur jau vairaakus meeneshu gulj mans kursabiedrs, Jurgjis. Varbuut redzeeji... wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.