Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Go (Igo)
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Yanka_ronin
Gribētos man uzzināt, vai Latvijā ir iespējams tā profesionālāk nodarboties ar spēli, ko sauc par "Go"? nesen izlasīju, ka no Igaunijas nākot diezgan labi šīs spēles spēlētāji, tāpēc iedomājos, ka arī Latvijā arī kaut kas tāds varētu pastāvēt, tikai es to nezinu, bet varbūt arī nekā tāda pie mums nav.
Bet ja tomēr ir, varbūt kads varētu padot info, kas, kur un kā, jo esmu tik spēcīgi ieinteresējies, ka pets jau sāku gatavot spēles laukumu ar visām "šaškām".
Interesi nostiprina arī ražādi saiti, kur to spēlīti var uzspēlēt, piemēram,

http://www01.tjsys.co.jp

taču tur tās spēles velkas pārāk ilgi, jo tās tur tiek spēlētas ar e-pasta palīdzību, betj a grib, var noskatīties spēļu atkārtojumus un iemācīties dažus knifus.
Tomēr dzīvajā spēlēt būtu labāk.Tatad, Ir Latvijā kāds Go klubs vai nē? Ja nav, moš varam izveidot? wink.gif cool.gif huh.gif
MitSuki
xe nebutu slikti, jo daudzi saka ka sita spele looti laba...
kad skatijos Hikaru No Go es nesapratu noteikumus(iemacities ari gribetu spelet)


P.S. Sito speli var kaut kur pasutit ?
Yume
hhe, nu runājot par klubu es nezinu, bet par Go spēlēšanu parunār ar Ha-san'u, es zinu ka viņam ir vairāki Go spēles komplekti.
Yanka_ronin
QUOTE(MitSuki @ Nov 28 2004, 13:35)
xe nebutu slikti, jo daudzi saka ka sita spele looti laba...
kad skatijos Hikaru No Go es nesapratu noteikumus(iemacities ari gribetu spelet)


P.S. Sito speli var kaut kur pasutit ?
*



Vuh, pasūtīt, nezinu, kur, tikai zinu, kur var pasūtīt grāmatu "Japonskije logičeskije igri", kur ir šitās spēles un arī citu japāņu spēļu noteikumi.
To var pasūtīt:

http://www.janus.lv

Protams,tas viss būs krieviski, ja saproti to valodu, ieraksti mekletājā ar krievu burtiem to nosaukumu, tad viņš atradīs. BET nezinu, vai pašlaik grāmata ir pardošanā. Ja nav, jāgaida...

Vairāk info var atrast saitā:

http://web-japan.org

Tur atkal jaraxta meklētājā "Go" un jāmeklē. Ja neko jēdzīgu neatrodi, tad jāstaigā pa tā saita sadaļām, tur noteikti kaut kam jābūt, jo tas ir, manuprāt, vislabākais japāņu infosaits angļu un japaņu valodā... tongue.gif wink.gif
Saiko
Kiseido Go Server
Hikaru
Es domāju, varbūt, šīs grāmatas ir labas:

Get Strong at the Opening
Get Strong at Joseki, Volume 1
Get Strong at Joseki, Volume 2
Get Strong at Joseki, Volume 3
Get Strong at Invading
Get Strong at Tesuji
Get Strong at the Endgame
Get Strong at Life and Death
Get Strong at Handicap Go
Get Strong at Attacking

Šajās grāmatās, drošvien, varētu labi iemācīties par katru spēles daļu. Tikai man nevienas grāmatas nav. sad.gif

QUOTE(Yanka_ronin @ Nov 28 2004, 12:28)
nesen izlasīju, ka no Igaunijas nākot diezgan labi šīs spēles spēlētāji
*



Vai tiešām no Igaunijas? blink.gif A Varbūt no Lietuvas..? huh.gif
Cik man zināms, no Baltijas valstīm tikai Lietuva ir iestājusies Starptautiskā Go Federācijā. Tāpēc Lietuvā, drošvien, ir visādi Go klubi utt...
Yanka_ronin
QUOTE
Cik man zināms, no Baltijas valstīm tikai Lietuva ir iestājusies Starptautiskajā Go Federācijā. Tāpēc Lietuvā, drošvien, ir visādi ģo klubi utt...


Nu, varbūt, ka arī tas ir taisnība, bet ir dzirdēts un lasīts arī par izciliem igauņu spēlētājiem.
Netaisos tagad braukt uz Lietuvu spēlēt Go... Labāk pēc kāda laika nodibināt savu Go klubu vai ko tamlīdzīgu. huh.gif
Egro
Atradu jūsu forumu nejauši. Man liels prieks, ka Latvijā ir tik daudz go spēles piekritēju.
Man būs jautājums Latvijas Go Federācijas ģenerāl sekretāram. Vai jūs spēlējat Go, jums ir telpas? Vai mirstīgais var atnākt. Spēlēju go, un kas ir pats labākais, CIENU Anime un visu saistīto ar to.

Labākā go apmācība iesācējiem http://playgo.to/interactive/latvian/ Iesaku visiem. Sīki un smalki apmāca visus gribošos. Pats es spēlēju uz www.GoKgs.com
Skaitās lielākais go portāls!
Ludzu dodiet ziņu un atbildes!
Hikaru
QUOTE(Egro @ Jul 18 2009, 03:23) *

Sīki un smalki apmāca visus gribošos. Pats es spēlēju uz www.GoKgs.com
Kāds jau paspēja šito iztulkot!? blink.gif

QUOTE(Egro @ Jul 18 2009, 03:23) *

Man būs jautājums Latvijas Go Federācijas ģenerāl sekretāram. Vai jūs spēlējat Go, jums ir telpas? Vai mirstīgais var atnākt. Spēlēju go, un kas ir pats labākais, CIENU Anime un visu saistīto ar to.
Savu telpu mums nav. Bet mēs nākam spēlēt Go uz bibliotēku, Stabu ielā. Parasti katru sestdienu. Tikai tagad vasarā visi ir kaut kur pazuduši. Nāks rudens, cilvēki sāks parādīties drošvien.
Var nākt. Šobrīd visi ir mirstīgi. Pagaidām mums nav neviena nemirstīgā, un diemžēl neviens nevar saņemties iet pa nemirstības iegūšanas ceļu, kurš varētu vest visus pārējos uz priekšu.
Egro
Hikaru. Man ir ģeneāls plāns.
Ja vēlaties gūt atbalstu, iespējams pat kaut kādu finansējumu No pasaules Go Federācijas ( Hiroki Mori ) Jums jāveršās pie viņiem. Man stāstīja zinoši ļaudis, ka ir vesela organizācija, kura veic Go Spēles popalerizēšanu!
http://playgo.to/interactive/latvian/ viena kundze iztulkoja Šo te. Protams saņēma atalgojumu. Pie tam viņš vēlās lai go grāmatas Tulkotu LV valodā. Protams par atalgojumu.
Šī informācija var kādam noderēt!!!
serleons
hmmm interesanti
Sigfa
izskataas daudzsoloshi, vajag rakstiit oficiaalu veestuli no lgf valdes.
serleons
tad jau vajag lai valde uzraksta to vestuli
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.