Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mans Arts
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Ghoul
Nu taa esmu visus samazinaajis!!!!!!!
image
image
deBUGa
Izskataas, ka peedeejaa ziimeejumaa burts 'R' izpalika... wink.gif
Ghoul
wink.gif KHM???? wink.gif
martin2
man patīk sakat ko vien vēlaties man šķiet stilīgi tā mācēt zīmēt.
Kima
Yume, tu gan taa nikni. Cilweex grib lai nowertee winja gara darbu, newis to kaa winjsh to pasniedza, paskatiities war un ir labi!!!! Manupraat ir labi!!!! 1. man baigi patiik, 2. taads miiljsh
Kikumi
Kā jau deBUGa teica, otrajā zīmējumā pietrūkst burta "R". wink.gif
Bet kopumā ļoti labi! happy.gif
Ghoul
Nu naa vevajag tur burtu "R" vinkaarshi BEAST un paldies Yume par EDIT es jau gribeeju bet nesanaaca laika>>> smile.gif sad.gif
DarkRockslizer
1. zīm.: rokas par mazu, par īsu. Kājas šķības, kreisais plecs par daudz izvirzīts. Piere par zemu. Kropla apkakle. Jostas nemēdz karāties gaisā. Mētelis arī galīgi šķībs. Pie padusēm sazīmē līnijas, kas iet uz mēteļa ielocījumu.
2.zīm.: Kakls par resnu. Kreisajai sejas pusei izliekums kā ar gludekli nobraukts - pie acīm taisi ieliekumu līnijai tādā lenķī. Meitenēm nav tik taisnas pakaļas, izvirzi gurnu līnijas vairāk. Tādas apģērba krokas nevar rasties.
Ghoul
Nu jaa paldies par padomiem( Argh I s**k!!!!!!!!!!AAAAAAAA)
Ghoul
Nu kaa vienmeer mmazliet neproporcionaali( argh I s**k) bet juus lemjat
un Yume es vairaak nesamazinaaju jo izskataas veel s**k'ainaak smile.gif un uz skolas datoriem es nevaru normali izgriezt ziimeejumus!!!!! sad.gif
image
image
Ramiel
tev kkas nav riktiigi ar taam rokaam visu laiku pa iisas biggrin.gif
bet kopumaa tiiri labi cool.gif
DarkRockslizer
QUOTE(Raggaman @ Jan 5 2005, 17:15)
tev kkas nav riktiigi ar taam rokaam visu laiku pa iisas biggrin.gif
bet kopumaa tiiri labi cool.gif
*


Tieši tā. Un kreiso kāju abos nedaudz pacel. Zīmē PLAUKSTAS un pirkstus galā tām, nevis rokas stumbenim. Un pirkstus 2x garākus.
asamashii ritori banpaia
ooo, jaa. rokas, rokas, rokas... viena no gruutaakajaam lietaam, man arii plaukstas pieklibo, bet tev taadas bik... neattiistiijushaas!!??? bet ja rokas nenjem veeraa, un arii kaajas nedaudz tad irr daaaauuudz labaak par pirmajiem. keep on the work smile.gif

aa, un veel - a displacement of shoulders, izskataas ka riktiigi lupataas salauzts tas plecs buutu tajaa priekshpeedeejaa. smile.gif bet nu ir ok, un man jau pasham ar nav nekaadi izcilie darbi(mii sak tuu).
berzinsh
rokeles, pleci, plaukstas... wiss wairaak nekur piesieties newar...
labaiz.. biggrin.gif
baseboalbatboy
sad.gif eu man no tā 3. zīmējuma bail ohmy.gif !!! PLECU NAV !!! ohmy.gif
( unsure.gif TĀ VISMAZ IZSKATĀS)
Ghoul
QUOTE(baseboalbatboy @ Jan 5 2005, 22:58)
sad.gif  eu man no tā 3. zīmējuma bail                            ohmy.gif  !!! PLECU NAV !!!  ohmy.gif
unsure.gif  TĀ VISMAZ IZSKATĀS)
*


Pleci ir bet noshljukushi ( taads nu vinjsh man narkosh)
un reku veel viens diemzeel samazinaashanas deelj baigi graudains
pleci rokas diezgan labi ( diezgan) bet labaa kaaja uz beigaam mazliet par resnu sanaaca unsure.gif piedodied luudzu unsure.gif
image
asamashii ritori banpaia
kautkas ar labo plecu nav ok - par tālu uz āru, krūtis arī bik kroplas, un kājas tu pieminēji, bet salīdzinoši baigi labi biggrin.gif drīz jau es vairs nevarēšu atļauties kritizēt tevi biggrin.gif
Ghoul
QUOTE(asamashii ritori banpaia @ Jan 6 2005, 14:47)
kautkas ar labo plecu nav ok - par tālu uz āru, krūtis arī bik kroplas, un kājas tu pieminēji, bet salīdzinoši baigi labi biggrin.gif drīz jau es vairs nevarēšu atļauties kritizēt tevi biggrin.gif
*


Nu es tik taa nesen saaku meitenes ziimeet taa ka nav kauns likt sheit agraak man tik suudiig bija taaka es tikai tagad maacos :)paldies par peedeejo rindu laugh.gif
Ghoul
Nu reku veelviens mans vakara darbs DA GLADIATORS laugh.gif
image
QATRO
Taa tik turpini! Ieliec vel kaadu ziimeejumu! blink.gif
jurc
gladiators ar vēža spīlēm labajā rokā! biggrin.gif Un izskatās ka viņam nebūtu sejai labā puse.. varbūt varēji vēl vairāk galvu pagriezt.. ā un presītes vietā man rēgojas 2 pakaļas kura sēž viena otrai virsū laugh.gif
to zobenu ar varēji lielāku uzzīmēt, būtu iespaidīgāk! Bet nu šis jau tiešām ir pagaidām vislabākais.. vismaz proporciju ziņā..
baseboalbatboy
cool.gif ....... progress džekiņ............progresss cool.gif
-nDigo-
nu ja kādam intersētu mans viedoklis, tad es teiktu, ka galvai tiešām ir noškelta labā puse un zobens...
tas nav zobens tas sviestmaižu nazis kautkāds laugh.gif , ja tu gribeeji gladiaatoru, tad tiešām lielāku(daudz lielālu) zobenu vajadzēja...
Ghoul
Ai nu vergs tachu un noteikti shinii kaujaa vinjsh zaudeeja... rolleyes.gif
Ghoul
Reku veel dazi ziiimeejumi
image
Un veel
image
Shis ir mans pirmais mech
image
Kariina
es nezinu...man kaut kaa peec vizuaalaa stila-nesaista..redzu, darbs jau ir ieguldiits, bet daudzas detaljas naw detalizeetas..., bet protams viss ir atkariigs no maaxlinieka radoshaas ieceres...smile.gif
Yume
Em, ok, tā kā tu iesācējs mans klusēs par kļūdām un pieturēsies pie ieteikumiem.
Pirmkārt, tev sejas puspagriezienā un pagriezienā ir nepareizas. Paņem un uzzīmē perspektīves un palīglīnijas pāris reizes, ar laiku pieēdīsies un varēsi zīmēt pareizi arī bez šā.
Otrkārt- plaukstas. Nu proporcijas viņam vispār nav. Tāda sajūta ka černobiļas upurim pieder.
Treškārt - ķermeņa proporcijas. Pārāk kalsni tie nabadziņi ir.
Ņem pie sirds - paņem kādu labu tutoriālu māksliniekiem, papēti ka zīmē cilvēkus un tikai tad ķeries pie mangas un anime zīmēšanas tutoriāliem.
Kyoushu
Nee nu labs.. man jau patiik (skauzh).. pac ziimeeju taa... driizaa fana peec un garlaiciibas stundu laikaa.. =| Starp citu pamaniiju wisos zimeejumos nav kaaju? Man piem kaajas vispaar ir murgs ziimeejumos...tu tiishaam neziimee?
Ghoul
QUOTE(Yume @ Jan 17 2005, 22:47)
Em, ok, tā kā tu iesācējs mans klusēs par kļūdām un pieturēsies pie ieteikumiem.
Pirmkārt, tev sejas puspagriezienā un pagriezienā ir nepareizas. Paņem un uzzīmē perspektīves un palīglīnijas pāris reizes, ar laiku pieēdīsies un varēsi zīmēt pareizi arī bez šā.
Otrkārt- plaukstas. Nu proporcijas viņam vispār nav. Tāda sajūta ka černobiļas upurim pieder.
Treškārt - ķermeņa proporcijas. Pārāk kalsni tie nabadziņi ir.
Ņem pie sirds - paņem kādu labu tutoriālu māksliniekiem, papēti ka zīmē cilvēkus un tikai tad ķeries pie mangas un anime zīmēšanas tutoriāliem.
*


Atziishos neesmu nekaads iesaaceejs bet liidz ieraudziiju OTAKU kaadu gadu neziimeeju un taapeec mani skill'i ir mazliet ieruuseejushi......... :lol:ar proporcijaam man gan vienmeer bijushas probleemas un draugi arii saka ka shie stinx ka vecie bija daudz labaaki.......... sad.gif un kur var dabuut kaadu tutorial?????? wink.gif
Ghoul
QUOTE(Kyoushu @ Jan 17 2005, 23:52)
Nee nu labs.. man jau patiik (skauzh).. pac ziimeeju taa... driizaa fana peec un garlaiciibas stundu laikaa.. =|  Starp citu pamaniiju wisos zimeejumos nav kaaju? Man piem kaajas vispaar ir murgs ziimeejumos...tu tiishaam neziimee?
*


ziimeeju bet shitajos vieta aptruukas neizskaitiiju vietu laugh.gif
Jaffa
Taa neko taa tik tureet. Jo vairaak ziimeesi jo labaak sanaaks........ huh.gif Tikai ar taam rokaam tocc piestraadaa nedaudz vairaak. Ja nesanaak iebaaz rokas kabataas kaa es savos pirmajos ziimeejumos dariiju biggrin.gif
Ghoul
QUOTE(Jaffa @ Jan 18 2005, 15:06)
Taa neko taa tik tureet. Jo vairaak ziimeesi jo labaak sanaaks........ huh.gif Tikai ar taam rokaam tocc piestraadaa nedaudz vairaak. Ja nesanaak iebaaz rokas kabataas kaa es savos pirmajos ziimeejumos dariiju  biggrin.gif
*


Taa laikam dartiishu........ laugh.gif
Kyoushu
biggrin.gif Njaa laba ideja... Lai gan kaut kad buus vien taas rokas javelk aaraa kaut kad =)
Yume
QUOTE(S.U.D @ Jan 18 2005, 10:32)

Atziishos neesmu nekaads iesaaceejs bet liidz ieraudziiju OTAKU  kaadu gadu neziimeeju un taapeec mani skill'i ir mazliet ieruuseejushi......... :lol:ar proporcijaam man gan vienmeer bijushas probleemas un draugi arii saka ka shie stinx ka vecie bija daudz labaaki.......... sad.gif  un kur var dabuut kaadu tutorial?????? wink.gif
*


Emm, nu tad rādi šurp vecos.
Un tutoriālnu?
Use DC++, or search.
Vekali arī laba lieta. Nez man personīgi mājās plauktiņā stāv "cilvēka anatomija un muskulatūra". Varu iedot pārkopēt, jo ta grāmta ir gana laba. Tikai gaužam dārga.
Ghoul
Nu man tie ir kaut kur dzilji skapii ielociiti un nav taadi kurus te likt bet cilveeki ir forshi uzziimeeti bet ja atradiishu ielikshu, bet pagaidaam shitie jaunie
image
Nu shitais nav nekas iipash bet tomer lieku iekshaa
image
-nDigo-
teiktu ka ir labi
Chaos
paarskatot visu sho topiku redzu kaa katrs darbs paliek arvien labaaks, negribu tevi kritizeet, parasti kritika var izraisiit divas lietas: centiibu labot kluudas vai arii sevis noniecinaashanu un veleshanos nekad neziimeet. domaaju ka tu iederies pie pirmaa manis mineetaa varianta smile.gif
es domaju ja tu tikpat neatlaidiigi turpinaasi un izmantosi kaadus papildliidzeklus, tutorialus vai graamatas, tavas iemanas manaami uzlabosies, taa turpinaat! smile.gif
Ghoul
QUOTE(Chaos @ Jan 21 2005, 00:20)
paarskatot visu sho topiku redzu kaa katrs darbs paliek arvien labaaks, negribu tevi kritizeet, parasti kritika var izraisiit divas lietas: centiibu labot kluudas vai arii sevis noniecinaashanu un veleshanos nekad neziimeet. domaaju ka tu iederies pie pirmaa manis mineetaa varianta smile.gif
es domaju ja tu tikpat neatlaidiigi turpinaasi un izmantosi kaadus papildliidzeklus, tutorialus vai graamatas, tavas iemanas manaami uzlabosies, taa turpinaat! smile.gif
*


DANKE,DANKE laugh.gif
Ghoul
Nu snaaca vizuaalaas maakslas stundaa uzskribeleet nav jau nekas iipash bet tiiri taa neko:
image
Jaladin
Cool! (parodija par Vashu laugh.gif ) Bet Trigunu tu tik un taa taa arii neesi noskatiijies.... biggrin.gif
Ghoul
Nu jaa jaaa!!!!!!!!!!!!!! tongue.gif man shodien bija iedvesmas briidis saakuziimeet muusu mangas charu bet tagad tas atrodas papiirgrozaa ( .......ziimeeju anglju valodas stundaa skolotaaja izmeta............... sad.gif )
Ghoul
Pirms briivlaika biju noleemis daudz ko saziimeet bet noslinkoju nu tad luudzu veerteejat
image
image

image
jurc
Pirmajai bildei kautkas ar vidukli arī nav.. dibens garāks nekā vajadzētu būt..
Otrajai bildei nekur tā nevarētu piekasīties, jo viņš izskatās pēc tāda kā rūķa, bet nu galvā pārāk ausktu atrodas no pleciem.
Trešajā bildē tu pats sev pamēģini nazi piesiet pie vidukļa kā viņam un pamēģini pastaigāt... man liekas ka drīz bez kutkā paliksi... tongue.gif Un rokas par īsu...
Ghoul
Nu jaa es rit ielikshu pirmaa ziimeejuma orgjinaalu ( tas nav dzeltans un labaak visu saskatiit var ) treshajaa nazis ir novietots taa lai nekas netiktu nogriets tongue.gif
Ghoul
Nu tad reku ir pirmaa ziimeejuma origjinaals:
image
image
QATRO
labi.........taa tad tev labi sanaak ar melno pildspalvu, bet viss jau labi, varbuut mazliet neproporcionali.................. tongue.gif
Yume
Vā, kāds bishounen's ar skumjām acīm.
Godīgi sakot, smuki, tikai pievērs uzmanību rokām, drapērijas krunkām, viņas ne gluži tā sanāk šādā pagriezienā, ar proporcijām man izskatās viss OK, tikai tas apģērbs tiešām biš nepareizi, bet kopsummā -malacis. happy.gif
dENuA
ja piestradaatu pie proporcijaam tad viss buutu 6tokos, apgerbam ne vainas, bet nu sejas... un mazaaaaaaaaaak kroku apgerbam -> OK???
mjaaaa.... neko teikt... buus man ar jaieliek -> kada meitene -> smile.gif huh.gif
zenofex
Nu, zīmētajam džekam slikts šuvējs pagadījies laugh.gif
Bet nu visādi citādi, labs sākums, tā turpināt!
Ghoul
Nu luudzu veel viens ziimeejums:
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.