Help - Search - Members - Calendar
Full Version: OFFERS sadaļa Otaku forumā
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Laugh|nGMan
Izmeklēju visu otaku forumu, bet tā arī neatradu OFFERS sadaļu dry.gif
Man liekas ka tāda sadaļa par skādi nenāktu. IMHO

KĀDAS IR JŪSU DOMAS ŠINĪ JAUTĀJUMĀ ! ! ! wink.gif
Yume
huh.gif kā būtu domāts vārds "piedāvājumi"? Biš tiešāk apraksti, lai skaidrāk kļūst.
Laugh|nGMan
Tieši tā - PIEDĀVĀJUMI.
Es skatos ka Jums sadaļas gandrīz nav tulkotas. Tādēļ ierakstiju - OFFERS.

Ar PIEDĀVĀJUMA sadaļu būtu vieglāk izzondēt kas kam interesē tādā veidā vienkāršāk būtu nosīdot torrentus. Jo uz doto brīdi piedāvājumus var laikam izvietot tikai Resources sadaļā.

Man ir UPLOADERA statuss uz SIGMAS (www.torrents.lv) saita. Sīdoju no darba ar 250 Kb/s ātrumu. Bet pēdējā laikā neredzu jēgu kaut ko izplatīt Latvijas tīklā, jo interesentu praktiski nav. mad.gif Vismaz es ceru ka ar PIEDĀVĀJUMA sadāļu tas būtu daudz efektīvāk.
Yume
Un tu gribi.. topiku atsevišķu vai sadaļu? Ja sadaļu tad es tam neredzu jēgas, nebūs ko postos, ja topiku tad feel free, tikai piemeklē īsti jau esošo sadaļu tam.
Roze
QUOTE
Man ir UPLOADERA statuss uz SIGMAS (www.torrents.lv) saita. Sīdoju no darba ar 250 Kb/s ātrumu. Bet pēdējā laikā neredzu jēgu kaut ko izplatīt Latvijas tīklā, jo interesentu praktiski nav.

Kapeec domā ka nav? Vienkārši aktivākie lielu daļu pašu ievāc no torrentiem pirms .lv resursiem, otrāmkārtām sigma vairāk vai mazāk jau ir slēgta padarīšana - proti pašreizējo reģistrēto lietotāju skaits tiek limitēts cik zinu, līdz ar to jauni vilcēji nav
Kā arī lielai daļai protams vēlarvien nav zināšanas par torrentiem vai arī dēļ ne visai ātrā ārzemju pieslēguma visai negatīva pieredze pret iespējamajiem ātrumiem..

Manuprāt tīri okej ir announsēt kādus labus downloadus kā to piemēram šeit dara HELDONS (gandrīz palaidu garām AppleSeed aiz neuzmanības smile.gif ) .. Var protams arī iesviest kādu lielāku sarakstu un tad sastādīt lietotāju wishlistu ko varētu uploadēt.
edg
Hmm, bet kas tad vainas vecajai labajai "Resources" sadaljai. Saturiski jau vinja sevii ietver arii peer2peer resursus, cilveeku konkreeto piedaavaajumu resursus. Pie tam, taa sadalja jau arii tiek reizeem attieciigi izmantota. Kaapeec veel vienu? Ir tachu baigi normaali Requests vs Resources.
Batou
nee, OFFERS vajag, tur varētu iemest info arī par to vai trubās ir kaut kas jauns ieliets.
Laugh|nGMan
QUOTE(Yume @ Dec 4 2004, 00:30)
Un tu gribi.. topiku atsevišķu vai sadaļu? Ja sadaļu tad es tam neredzu jēgas, nebūs ko postos, ja topiku tad feel free, tikai piemeklē īsti jau esošo sadaļu tam.
*



Hmm! Nebūs ko postot?! blink.gif
No tā varētu spriest, ka visi šeit reģistrētie memberi (~400) pārsvarā ir "līčeri". Un es būšu vienīgais kas jaunajā sadaļā postos un kaut ko piedāvās? Ja tā, tad manis pēc to sadaļu var netaisīt.

Pats par sevi ir saprotams, ka visas animes viena persona nekad nevar uzreiz novilkt, jo torrenta dzīves ilgums ir niecīgs un daudzas relīzes no arzemju torrentiem tiek palaistas garām. Noteikti tās palaistās relīzes kāds ir novilcis un grib izplatīt Latvijas tīklā. Tamdēļ, PIEDĀVĀJUMU sadaļā, kam nav slinkums un ir iespējas, varētu taisīt Balsošanu piedāvājot ko uploadot nākamo un vai vispār uploadot to konkrēto animi/ost/mūziku vai filmu. Lai kā man negribētos atzīt, bet izskatās ka torrentiem ir nākotne. Jau tagad, lielākā daļa trafika rodas no torrentu p2p tīkla.

Tā kā Jums REQUEST'u sadaļa jau ir. Būs ļoti vienkārši PIEDĀVĀJUMU sadaļā uztaisīt balsojumu. Tiklīdz offer/poll ir izkristalizējis, ko uploadot. Tiek veidots topiks attiecigajā sadaļā (games;TV, OVA & Movies; Manga; Films) ar torrentu un aprakstu par relīzi.

Esmu pārliecināts, ka šāda veida shēma varētu strādāt tīri labi. Ja Latvijas torrent saitos būs vairāk postoti torrenti ar animi jeb ar līdzīga satura materiāliem. Jūsu otaku foruma memberu cipariņam būs lielākas iespējas pieaugt. IMHO

BTW www.torrents.lv ik pa laikam tiek dzēsti "līčeri". Tādēļ vajag ik pa laikam piestaigāt un pamēģināt piereģistrēties.

edg
Vienalga nedalec, kaapeec tam visam nevar izmantot "Resources" sadalju...
Inc
QUOTE(edg @ Dec 4 2004, 10:10)
Vienalga nedalec, kaapeec tam visam nevar izmantot "Resources" sadalju...
*



"Resources" ir sadalja, kuraa redzams no kurienes savaakt "Offers" sadaljaa piedaavaato. Pretty simple, eh?

Vieniigi Offers sadalju vajadzeetu kaa apakshkategoriju Resources sadaljai, lai neveidotos t.s. "rasols".
kaarleens
es sliecos ka nevajag man liekas pietiek ar resursiem
gluži sevi jau par totālu līčeri negribētos uzskatīt, kautko jau palaižu šad tad tautās (mdsl tautās jau paarsvārā)
Taka
Tautai vairumā ir mDSL, kabeļu TV utml slēgumi, kuri pēc būtības ir asimetriski. Līdz ar to seedošanas ātrums ir zems.
Un, kaut kādu mistisku iemeslu dēļ LV provaideri (Latnets piemēram) nu ārkārtīgi nemīl lielu upstreamu no lietotāja, ja tas dodas tālāk par provaidera e-pasta serveri. dry.gif
Ja tev upstream>=downstream, tad tu "kaut ko" dari. Un tevi atslēdz ar visdebīlākajiem pamatojumiem, meh.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.